Nuotrauka Nuotrauka

Muzikos stiliai

Forumo pavadinimas kalba pats už save.
Rašyti atsakymą
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Standartinė Darkphoric »

Jau daug metų klausau rock/metal yvairius stilius, gothic, grunge, cyber dance metal ir t.t man tokia muzika labai patinka nes joje daug energijos, galios, melodingumo, tai mane veža ;)
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Drum & Bass 8)
PsychodelIC
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2006-02-12, 09:23
Reputacija: 0

Standartinė PsychodelIC »

1. PsyTrance
2. Minimal
3. DnB
mano miegstamiausios muzikos trejatukas :)
Gyvenk ir dziaukis...
Anonymous

Standartinė Anonymous »

o man stai jungle,neurofunk labai patinka:) DNB :] reggea labai puiki 8) :x:
Danis
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2008-01-31, 21:04
Reputacija: 0

Standartinė Danis »

--
Paskutinį kartą redagavo Danis 2009-06-09, 02:29. Iš viso redaguota 1 kartą.
Zoom
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2007-12-31, 12:10
Reputacija: 0

Standartinė Zoom »

Siuo metu - electro :x:
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

electro dance :))
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Post rock ( sigur ros ),rock,metal,dnb,reggae,house.... :) Ta prasme klausau ivairiai
karim
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2007-09-12, 04:15
Reputacija: 0

Standartinė karim »

hiphopas, jazzas, dnb ir visu siu stiliu junginiai. Dizdziausia pagarba oldskului
Ganja killa
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2007-08-11, 20:58
Reputacija: 0

Standartinė Ganja killa »

mano du pagrindiniai stiliai tai drum and bass ir ragga jungle. Mane labai veza tas sulauzytas ritmas. O ypac toks kaip junglo. O seip labiausiai tai patinka dark dnb kartais ir suolfulo kokio paklausau bet lb retai. O seip jaj parukau ir noriu pasigliucint tai psy trancas be abejo tinkamiausiais tam. Seip dar zjbs yra regis dubas dubstepas. Hard techno/schranzo kartais paklausau. Atrodo viskas :)
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė deivis »

wow, cyber dance metal, tokio dar negirdėjau. kas čia per daiktas?
aš klausau labai įvairios muzikos, tai priklauso nuo nuotaikos ir dar nuo kažko.
breakcore-patinka bardakas, aritmija. dar kai klausiau metalo atkreipiau dėmesį i sarcofago-inri (nepamenu albumo metų), nes ten jie irgi biškį naudojo aritmijos prijomus. paskui buvo naked city, šitie tai išvis varė breakcorą tik gyvais instrumentais. nežinau kodėl man tai patinka, negaliu paaiškint, tik kažkas viduje traukia ir viskas.
technoid-čia jau yra power ir pastovus ritmas pagal kurį gerai šokti.
dubstep-čia vėlgi nelygus bytas, labai žavi tas. taip pat basssss ;o) uffffff :o)))) manau visiems patinka žemi :)
trip-hopas ir panašus į jį muzikas :) - nes atpalaiduoja, ramina. patinka švelnus moteriškas vokalas. paprasčiausiai maloniai nuteikia :)
death metal-labai nedaug grupių yra kurias dar galiu klausyti (bolt thower, obituary). bet irgi po kelių gabalų atsibosta. tai grynas power, ypač gerai dirbant kokį fiziškai sunkų darbą :)
daugiau neatsimenu :)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Hip-hop'as,regis( ne visada,ne visas ),psyshedelic'a,trance nu electronica kuri mane asmeniškai kabina.Jei nekabina neklausau.
Vo ko pakęst negaliu tai popso ( sorry neįsižeiskit kas,bet labiausiai ypač rusiško popso).
Thrubim
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2008-07-21, 13:34
Reputacija: 0

Standartinė Thrubim »

Thievery Corporation <-- Labai idomi grupe , jei nezinot tai pasidomekit :

http://www.youtube.com/watch?v=OVHMMnL5GnI
http://www.youtube.com/watch?v=rmWGaKgXnHM
http://www.youtube.com/watch?v=eNCsIrml_TA
http://www.youtube.com/watch?v=04bg9IC9N6w
http://www.youtube.com/watch?v=wkBtTD-DrKc


Tai vat tokia muzika ir klausau nes ji tokia relaxuojanti , ypac kada pavarges esi , pasileidi issidrebi , susisuki --==::~~ ir klausai tai tada man nieko nereikia , skraidau sau laimingas ir ant visko giliai nusispjaut pasidaro :)

Zinoma yra ir daugiau geru grupiu , tik apsiribosiu viena nes cia kaip pradesiu visas vardint tai turbut iki pat ryto uztruksiu :D
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

cyber dance metal? =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
S*ka uzp*sot svaigt pripute =]]]]]]]]]]]]]]]] as negaliu nx, cyber dance metal =]]]]]]]]]]]]]]]]] taigi viskas, ant kiek lempa??? blin fantastai, as aprasaves sedziu
-AwZ-
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-03-08, 22:32
Reputacija: 0

Standartinė -AwZ- »

man atrodo yra dance metal'as ten panashiai kaip psytrance (ar kazhkas lb panashaus i hardstyle) ir dar gitarom groja ir rekia :D o kas tas Cyber ?
Princas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2008-07-03, 16:07
Reputacija: 0

Standartinė Princas »

Pirma viena: Progressive House
Antra vieta : Trance
Trecia vieta: Geras Drum N Bass
Northern Light in my box :)
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

-AwZ- rašė:man atrodo yra dance metal'as ten panashiai kaip psytrance (ar kazhkas lb panashaus i hardstyle) ir dar gitarom groja ir rekia :D o kas tas Cyber ?
Dance metalas? =]]]]]]]
Nu tai tada ir Dance Rapas, ir Dance Classic, ir Dance Techno, ir Dance Jazz dar koks? =]]]] Aplamai, jei atrandi priputes, kad galisokt pagal viena ar kita muzikini styliu, jis igauna zodi DANCE priesh ji =]]]]]]]]]]
Kibir metalas =]]]]] Kibiras plotnas, paliubomu =]]

Maldauju, duokit paklausyt Cyber Damce Metalo =]]]]]]]]]]]]]] suka babkiu sumokesiu =]]]]
Thrubim
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2008-07-21, 13:34
Reputacija: 0

Standartinė Thrubim »

Dance Metalo tikrai nera :)
-AwZ-
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-03-08, 22:32
Reputacija: 0

Standartinė -AwZ- »

nu ash nesidomejau tai nzn, vistiek tokios lempos neklausychiau kaip dance metal. bet jutubej radau juokingu filmuku :)))))
http://www.youtube.com/watch?v=fPJLl0X2WnA
zhauri muzika.....
quick-poo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008-01-03, 14:07
Reputacija: 0

Standartinė quick-poo »

dance classic -]]]]]
noreciau paziuret kaip atrodo shokis pagal John Williams - oyf'n pripetshok and nacht aktion -]]] ar bent nabagishka morda kai foteli uzkemarina kas nors grojant shitam dance classic shmotuj -]]] :] shiaip asmenine mu7ika - Rap. Ish regio pripazhystu tik Bobini :x: :D nors kazkaip paskutiniu metu besigardzhiuojant blunt'u ir hennessy labai gerai suejo Collie Buddz albumekas -]] regis bet naujas, patiko suvedimas, kokybe, pats atlikejas orginalus ir tekstai 'tiesiai shviesiai' ypach tas gabalas ''Collie Buddz - Come Around'' gerai uzhkele nuotaika iki 100% nors diena buvo visishkai sushikta 8| tik reikia gerai gaudyt ta jamaican slenga kitaip nieko nesuprasi :D :D ;) pys.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas