Nuotrauka Nuotrauka

Muzikos stiliai

Forumo pavadinimas kalba pats už save.
Rašyti atsakymą
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Muzikos stiliai

Standartinė Manvydas »

KingBong rašė:
Manvydas rašė: Matyt dar neatradęs hip-hop undergroundo. :)
Mažiau kalbėk apie tai ko nežinai :V: prie ko čia ta tavo frazė, taip ir nesupratau. Aš šneku apie gangsta rap'ą. Ice Cube, Eazy E, Tupac ir t.t. |.|)
Gal ne taip supratau.Na jo old school gangsta rap,dar kaip ir rap.Bet man asmeniškai gangsta rapas visiškai nepatinka.Reti gabalai.
Visuose juose tema ta pati: babkės,kalės,pinigai,narkotikai,ir mano hebra.
Wanikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2008-12-02, 16:56
Reputacija: 0

Re: Muzikos stiliai

Standartinė Wanikas »

As tai klausau: Electro, Electro House, Techno, Psy Trance, Rap ar Hip - Hop (Keletas lietuviu gabalu, ir pora uzsienietisku) ;D
Epic Win
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Re: Muzikos stiliai

Standartinė KingBong »

Manvydas rašė:
KingBong rašė:
Manvydas rašė: Matyt dar neatradęs hip-hop undergroundo. :)
Mažiau kalbėk apie tai ko nežinai :V: prie ko čia ta tavo frazė, taip ir nesupratau. Aš šneku apie gangsta rap'ą. Ice Cube, Eazy E, Tupac ir t.t. |.|)
Gal ne taip supratau.Na jo old school gangsta rap,dar kaip ir rap.Bet man asmeniškai gangsta rapas visiškai nepatinka.Reti gabalai.
Visuose juose tema ta pati: babkės,kalės,pinigai,narkotikai,ir mano hebra.
Na, kas jau kam patinka - tas patinka :) Ju temos (zinoma ne visu(reikia atskirti)) yra nesumeluotos, jug jie repuodami dazniausiai kalba apie savo gyvenima. :] Peace to you :V:
It's just a sweet sweet herb... :x:
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Muzikos stiliai

Standartinė Bongmaster »

KingBong rašė:Old school, gangsta rap'as. Dainuojama iš širdies, o ir beat'ai dažnai geri būna, per galvą kala (ypač kai parūkęs). Kai klausau rap'o, tai pasidaro taip idomu... Dainos daug ką pasako, aišku ne visų... O beto ir už muzikos ribų, apie rap'ą yra daug ko domėtis.
As ir labai domejau tuo repu,oldskoolu :) . 8 metus klausiau tik jy. Kalbu apie laikotarpy 89-2000 (nes jau 2000-2001 oldkooliuko , pure repo paskutiniai metai) o klausiau, Wu tang clan, eazy e, ice cube, nate dogg, snoop dogg doggy dogg, DMX,redman, method man,D-12, Slim shady,quen latifah,DR.DRE,Xzibit,2pac,Notoriuos B.I.G, afroman,cypress hill,mobb depp, NAS (i know vienintele daina),NWA, Public enemy,LL cool J,coolio,Missy elliot,Rakim,Busta rhymes, fat boy slim, gangstarr,Ice-t :) na va toks sarasiukas mano, regis visus paminejau, na didesne dauguma :)
o dabar klausau, house, progresive, trance, hardcore,hardstyle,
labai patinka cosmic gate :) ir uncle roll :) ir laid back luke :)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Kokiu
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2009-08-26, 00:37
Reputacija: 0

Re: Muzikos stiliai

Standartinė Kokiu »

Na, pirmoj vietoj man visada išliks riapukas, nes tai muzika su kuria augau nuo dešimties. :D O štai čia eilė klausomiausių: Wu-Tang Clan (kartu kaip wu chebra ir kaip kiekvienas atskirai), Cypress Hill, House Of Pain, KRS-One, N.W.A family (ypač EAZY-E!!), ICP, Notorious B.I.G., Nas, CunninLynguists, Fort Minor, Mnogotocie, Noize MC ir daugybė kitokių atlikėjų, kurių nevardinsiu, nes jų tik pavienės gabalikės patinka. :)
O va, čia tokius pakus pastaruoju metu labai pamėgau:
Golden Age Hiphop Pack vol.1, vol.2, vol.3
Ten toks visiškas undergroundas!!! :}


Po to atėjo laikas įsileisti ir kitokius vaibus. Taip. Atėjo metas reggae. Visų žinomas Bob Marley su savo hitais ir kiti, ne ką prasteni: UB40, Damian Marley, Bushman, Patrice & etc. (nors.. įsigilinus, tai reggae visada su riapuku greta ėjo, whatever)

Metai po metų ir išgirdau jungle music, kuri ištaško iki nukritimo!! :D (DnB, Oldschool Jungle, Ragga Jungle) (Kosheen, Adam F, DJ TeeBee, High Contrast, Pendulum, Matrix and Futureboud, Logistics, Bong Ra, KGBkid, Foul Play, Tribe Of Issachar, Krinjah)..

Po to vis sunkyn ir sunkyn.. Susipažinau su darkstepu. Ties čia ir pasilikau. Per tūsus linguoji į taktą, o kitą dieną 'džiaugies' skaudančiu kaklu. 8| :D :) Bet visgi: Panacea, Forbidden Society, Countersttrike, CV, Evol Intent, SPL, Limewax, Technical Itch, Unknown Error....

Ai, dar labai nieko yra psy, goa! Kuo toliau, tuo labiau patinka. Ypač mėgstu tokį piktesnį psy. Nežinau ar čia yra koks porūšis 'dark psy' ar ne, bet ždž. [:)]


ALL in ALL. Muzika yra gėris... :} [:)]
Let your imagination set you free.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Muzikos stiliai

Standartinė Manvydas »

Yra dark-psy.Man jis irgi arčiau širdies,nei psy.Bet abu sulimpa. :)
Martiz
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2009-08-28, 13:18
Reputacija: 0

Re: Muzikos stiliai

Standartinė Martiz »

As klausau METAL, Mane tai veza myliu MEGADETH!!! :} :}
mGs
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2009-05-20, 22:52
Reputacija: 0

Re: Muzikos stiliai

Standartinė mGs »

Regis,progressive,minimal. :) Regis parukius ganjos atpalaiduoja :V: :bong:
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Muzikos stiliai

Standartinė jahmate »

Jo. Kai parukai tai regis totaliai kitaip skamba. Ir taip zjbs buna :)
I'm a junglistic man.
Rpz
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2009-10-01, 00:31
Reputacija: 0

Re: Muzikos stiliai

Standartinė Rpz »

Geriausiai sumaisytas reggis su rap'u siuo atveju :x:
Atpalaiduoja,pralinksmina...Grynas rap'as per daug energingas,o reggie per daug "užvelka" :D
Tad geriausia,kaip tai "susijungia" :V:
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Re: Muzikos stiliai

Standartinė KingBong »

Rpz rašė:Geriausiai sumaisytas reggis su rap'u siuo atveju :x:
Atpalaiduoja,pralinksmina...Grynas rap'as per daug energingas,o reggie per daug "užvelka" :D
Tad geriausia,kaip tai "susijungia" :V:
O man kažko tai niekaip nelimpa ausiai toks mišinukas.
It's just a sweet sweet herb... :x:
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Muzikos stiliai

Standartinė jahmate »

Nu ragga hip hopas visai nieko bet regis ar dancehallas vistiek geriau.
I'm a junglistic man.
calvinucci
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2009-10-22, 20:54
Reputacija: 0

Re: Muzikos stiliai

Standartinė calvinucci »

siaip klausau visa muzika bet kada apsirukau tai ( minimal, electronica, progressive) dj carl cox, roger sanchez, echomen, wally lopez) labeusiai patynka jay lumen darbai.. kas megsta pasitaskyti paklausykit pvz ( jay lumen- clear memories (original mix) pramusa gerai.. kada buna didesnis draugu ratas gerai limpa sena muzika pvz disco stiliaus :D :D disco stiliukas pakelia nuotaika pradeda plust i galva mintys ir automatiskai atsiranda apie ka kalbet..jei atsiranda apie ka kalbet automatiskai buna pilna juoko:)) taskanti muzika daugiau kada vienas buni as kaip isrankus muzikai tai susirinkes turiu gal tik 50 tobulu mixu kuriuos klausydamas jei sutabdysi trumpam zvilgsni tai sustingsi ir atsigausi tik pasibaigus muzikai :D :D kartais lb limpa piano muzika rami tokia ir atpalaiduojanti po sunkiu bumsiku :D :D
sambary stap my !!!
merlinas
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2011-01-09, 12:13
Reputacija: 0

Re: Muzikos stiliai

Standartinė merlinas »

is tiesu , kai uzsiregistravau siame forume maniau, kad dauguma cia klausysis stounerio , bet ziuriu klydau.

http://www.youtube.com/watch?v=FqGOy6YapVw

http://www.youtube.com/watch?v=hDO3sq9k ... re=related

ne tik rastamanai turi MJ kultura :) .
LLR
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2010-07-22, 13:42
Reputacija: 0

Re: Muzikos stiliai

Standartinė LLR »

House, electro house, progressive, hip-hop- tai muzika, kuri sudaro mano grojarasti.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Muzikos stiliai

Standartinė PsY »

jei čilinu tai klausau dažniausei Lietuviško repuko patinka man kaip hebrike stumia pats kartais nuo karto viena kita raima parašau bet su nieko nesidalinu tuom gal kada nors :)) o šeip tai labiau linkes link Psy trance, goa trance, dub stepo
PsYchotherapist
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Muzikos stiliai

Standartinė dumtraukis »

kas liecia regi tai kai parukes bunu tai tas paprastas regis man kazkaip nelimpa, nezinau kaip jis tiksliai vadinasi, o va jei uzsileidi kanors is reggae roots gabalu, tai taaaaaiiiipppp nurauna, kai pradeda groti ir girdisi tas ale aido efektas, belekas tada, skrendu :]
nes pyxas artina ;)
ganjamanas2
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2010-01-15, 21:29
Reputacija: 0

Re: Muzikos stiliai

Standartinė ganjamanas2 »

RAGGA JUNGLE!!! Uzrukius cia belekas yra tokio dalyko klausyt. [;
Just relax and take a hit from the bong.
eleanorRigby
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2011-09-21, 22:53
Reputacija: 0

Re: Muzikos stiliai

Standartinė eleanorRigby »

Klasika, avangardas, metalas, rokas, REGGAE, PSYCHEDELIC ROCK , psytrance, drum n bass, dubstep.
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Muzikos stiliai

Standartinė Enchanteris »

O man patinka kai Grazios mergos dainuoja, taipogi ir grazus balsai :] Pvz sel kompanjone balsas geras ir siap nauji gabaliukai galima klausyt.
http://www.youtube.com/watch?v=XrYhgDsC ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=XNoXTSZ7-Y8
8)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas