Nuotrauka Nuotrauka

Muzikos stiliai

Forumo pavadinimas kalba pats už save.
Rašyti atsakymą
Spiritual_healing
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2009-01-27, 14:30
Reputacija: 0

Standartinė Spiritual_healing »

bringing peace with rock'n'roll!

nesuprantu visos elektronikos....
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

As tai nesakyciau kad nesuprantu roko ar tai metalo ir visu ju substiliu bet as tiesiog negaliu klausyt. Tik retkarciais vienas kitas gabalas prilimpa irr tiek. Vat tik Ska dar visai zjbs :)
I'm a junglistic man.
Spiritual_healing
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2009-01-27, 14:30
Reputacija: 0

Standartinė Spiritual_healing »

The Beatles, The Doors, Rolling stones, Pink Floyd, Led Zeppelin, Jimi Hendrix...

apie rock'n'roll`a nereikia daug žinot reik tiesiog pasiduoti "groove`ui" :)
Aš tiesiog manau kad visa geriausia muzika yra sukurta iki 76-78metų... tada visas disco užgožė rock`a, o rock`as ir early metal pasidarė agresyvūs.

Čia žinoma kalbu apie Europa ir Amerika, bet buvo dar reaggae sala, kuria elektroninė muzika paveikė šiek tiek vėliau...

Nesmerkiu elektronikos, bet visokių trance`u kiek klausiau niekad nepagavau... visada asocijuojasi su tabletėm visokiom, sorry :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Tai as irgi ten tranco, minimalo ar tai progrresivo isvis neklausau. O tu vat pabandyk ragga jungle paklausyt gal patiks :)
I'm a junglistic man.
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Is metalo duru rankenas daryt, o ne muzika.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Agree.
I'm a junglistic man.
Spiritual_healing
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2009-01-27, 14:30
Reputacija: 0

Standartinė Spiritual_healing »

o prie ko čia metalas?

Metalas mano manymu skatina agresija, nemėgstu aš jo. Bet aišku dėl skonio nesiginčijama, galima tik rekomenduoti paklausyt, kad objektyviai įvertinti, viena ar kitą stilių/substilių ar kas ten bebūtų :)

peace! and rock'n'roll
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Labiausiai agresiją skatina pop dainos apie meilę :D Tik pažiūrėkit į jų klausytojus...
BOB - Bombs Over Bagdad!
Spiritual_healing
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2009-01-27, 14:30
Reputacija: 0

Standartinė Spiritual_healing »

besaikis alkoholio vartojimas nuo pop muzikos irgi sunkiai atsiejamas... Nors Lietuvoj tai su kaimu iš kart siejasi, tai tas ant to išeina...

ups big joint.

Gero ilgo savaitgalio ir stiprių kiaušų!
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

Visi muzikos stiliiai turi taip pat savo kultus ir gerbejus....
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Nu asmeniskai, prie sotkeles tai rusiska šansona einama, nevadinu tai popsuchos '|
NARKOTIKAMS NE !
Shamanas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2009-04-10, 08:43
Reputacija: 0

Standartinė Shamanas »

As klausau regi gao psitranze brumbas chilauta dopstepa haliuciogen patinka ma sita jai nuo taika prasta tai pasileidziu regio linksmesniu dainu ir nuotaika is kart super daba guledamas ir sirgdamas regi klausau net nelabai jauciu kad sergu :-D
Niga.
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2009-04-14, 18:46
Reputacija: 0

Standartinė Niga. »

as tai reggae, rock, ir hip hopa...viskas priklauso nuo nuotaikos :)
nezinomas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2009-07-14, 01:38
Reputacija: 0

Standartinė nezinomas »

s
Paskutinį kartą redagavo nezinomas 2014-06-16, 17:48. Iš viso redaguota 1 kartą.
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Esu vienas didzeusiu linki park fanu , kaip as myliu sita grupe ir taip jau koki 5 metus , nuo to pirmo isgirsto gabalo :) Daug kas stumia varo komercinis slamstas supopseja ir tt , o man pajibat , tas stebukligas cesterio balsas , amzinai galima klausyt , laukiu nesukaukiu tiek cesterio debiutinio albumo , tiek naujo LP albumo , ir dar labai paskutiniu metu pamilau Hardstyle , nesveikai nurauna stoga , noreceu i qlimax nuvaryt , tikreusei reiks nuvaryt dar sekanciais metais , semet uzateks ir y time tunnel nuvaryt , irgi fainas tusas bus , hamburgo centre uztwertas tunelis masinom vaziot 2 km ilgio , ir ten gereusi hardstyle dj suvaziave , kj paziuriu youtubei klipukus , oda pasiurpsta kjp ten gera :D :D
aciu uz demesi --==::~~
Nesveikas brakonierius :D
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Standartinė putejas »

yra daugybė gerų atlikėjų ir grupių, bet man kaip ir daugeliui, manau: ką klausau priklauso nuo nuotaikos. regis, hip hopas, popsas, rokas, simfonijos, chill, indie, techno, folkloras ir t.t.
metalas eina retai. man tai aštri agresyvi muzika, kurią klausau jau tikrai rečiau... labai retai :)
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Re:

Standartinė Darkphoric »

Klausau gan ivairia muzika nuo rocko, black metalo, Industrial metalo iki hardstyle ar speedcore :) labiausiai mėgstu gothic rocka,metala ar electro, ypač Lietuvėlės grupes: XESS, Elektrogott, Fanarai, Siela, Comedia d'el Arte, SaprophyteS, Liūnuosna, Lauksna Lauxna, Dreamland poetry, Luctus ir t.t iš užsienio grupiu tai mano favoritai butu: Cradle of filth, Dimmu borgir,H.I.M, Poisonblack, Dope stars inc. Deathstars,Nirvana ir t.t :) Hardstyle taipat gera muzika gali tikrai išskraidint. Klausau iš šio stiliaus: Headhunters, Project one, Dj tatanka, technoboy, Donkey rollers ir t.t Qlimax festivalis tikrai geras :) kam idomu galite parsisiusti iš www.hardstyle.lt radijo laidu, ten fear fm top 40 hardstyle setai... Iš speedcore: Angerfist, Art of fighters ir panašiai :) P.S nemanau kad Metalo ar roko muzika propaguoja smurta ar narkotiku vartojima.
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Re: Muzikos stiliai

Standartinė KingBong »

Old school, gangsta rap'as. Dainuojama iš širdies, o ir beat'ai dažnai geri būna, per galvą kala (ypač kai parūkęs). Kai klausau rap'o, tai pasidaro taip idomu... Dainos daug ką pasako, aišku ne visų... O beto ir už muzikos ribų, apie rap'ą yra daug ko domėtis.
It's just a sweet sweet herb... :x:
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Muzikos stiliai

Standartinė Manvydas »

KingBong rašė:Old school, gangsta rap'as. Dainuojama iš širdies, o ir beat'ai dažnai geri būna, per galvą kala (ypač kai parūkęs). Kai klausau rap'o, tai pasidaro taip idomu... Dainos daug ką pasako, aišku ne visų... O beto ir už muzikos ribų, apie rap'ą yra daug ko domėtis.
Matyt dar neatradęs hip-hop undergroundo. :)
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Re: Muzikos stiliai

Standartinė KingBong »

Manvydas rašė: Matyt dar neatradęs hip-hop undergroundo. :)
Mažiau kalbėk apie tai ko nežinai :V: prie ko čia ta tavo frazė, taip ir nesupratau. Aš šneku apie gangsta rap'ą. Ice Cube, Eazy E, Tupac ir t.t. |.|)
It's just a sweet sweet herb... :x:
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas