Nuotrauka Nuotrauka

Muzikos stiliai

Forumo pavadinimas kalba pats už save.
Rašyti atsakymą
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Muzikos stiliai

Standartinė hipiukas »

Kokius muzikos stilius klausotes..?
Ne tik atsakykite vienu žodžiu, bet biški ir paargumentuokite, kodėl tokia muzika jus "veža".. ;]
DumBazz
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2006-09-23, 16:10
Reputacija: 0

Standartinė DumBazz »

Trance energy, trance progressive, reggae. Kodel? Nes gera muzika, ir gerai veza.. :)
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

A man ir maršrutkė gerai veža :-]
oneofTHE
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2005-10-29, 11:10
Reputacija: 0

Standartinė oneofTHE »

hip-hop , electro , progressive
This is summer time ball...
Mexx
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2006-10-04, 13:59
Reputacija: 0

Standartinė Mexx »

A mane veza IGNAS i. v. na bent vienas jo setas yra nerealus... tiesto, digweed, reciau zabiela... je domintu rasykit, atsiusiu per skipe...
kiek girtu keliuose uzmusa kitus ir kiek rukiusiu?
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

psy trance veza del jo verzlaus ritmo ir visu tu garseliu garselyciu kuriu ten galima isgirsti :]
dumotojas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2006-11-03, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė dumotojas »

minimal... paklause suprasit...
RimSimSim
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2006-10-22, 15:20
Reputacija: 0

Standartinė RimSimSim »

as myliu ir dievinu HIP - HOP kultura, tai mano gyvenimo stilius
PikantiShka
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2005-05-04, 22:34
Reputacija: 0

Standartinė PikantiShka »

Ragga-jungle/DnB ;) mmm..
Mo`Fire!;>
sprayone
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2006-12-07, 00:53
Reputacija: 0

Standartinė sprayone »

na man patinka lb lb lb reggae,ragga,dancehall,ragga-jungle,kartais dnb.. na ir aisq Hip-Hop (juk nuo to wiskas man ir prasidejo... shiti stiliai mane traukia todel kad tinka wisoms nuotaikoms(na bent jau man), ir myliu tokia butent undergroundine kultura!!!! :D :x:
Negeras
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2006-12-17, 18:08
Reputacija: 0

Standartinė Negeras »

Man tai patinka rockas, punk, ska ir reagge.
man jie patinka nes labai faina muzika :D labai wezha... ash myliu rocka! :} :} :V:
lope
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2006-12-05, 17:46
Reputacija: 0

Standartinė lope »

hardcore :D ska kartais
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

Ar galima pasisakyti necituojant?
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

Nuo Autechres iki bossanovos.

Tiesiog vyksta naturali atranka pagal vieninteli kriteriju - psichoakustini rezonansa. Tai sunku paaiskinti, bet klausydamas visada jauciu, yra TAI, ar ne. Nepulkite iskart manes barti ir skonio reikalo be reikalo mineti - prasau, isklausykite kantriai iki galo. Kas tas rezonansas, kas su kuo rezonuoja? Gyvi yra ne instrumentai - vienodai gyva ar mirusi gali buti tiek fleita, tiek sintezatorius, tiek ir zmogaus balso stygos. Pvz., yra daug netikusio regio, daug netikusios elektronikos, daug nieko vertos dainuojamosios poezijos, daug visokiausiu roko pusfabrikaciu... Visose atmainose didesne dali sudaro tiesiog formali muzika (muzika be rezonanso, muzika be energijos, NEgyva muzika). Isimtis be isimciu - autentiskoji ( folk/mistine/apeigine) muzika. Stai kur suo pakastas - pats kurejas yra arba isijunges i TAI, arba ne. Jei zmogus TAME (nepamanykit tik, kad turiu galvoje koki nors "apsiputima"), jis nebegali groti ar dainuoti BLOGAI (tuo metu, zinoma), ka ir kuo begrotu, jis gros I. Tada ir vyksta tas saskambis tarp zmogaus ir dabar, zmogaus ir visatos - verziasi gryna energija muzikos pavidalu. O klausydamas pats isijungi i tai. Velniskai sunku paaiskinti...

Beje, viskas cia yra energija. "Daleles" tera virpancios energijos telkiniai. Medziagos nera... Pasidomekit "M" teorija!
lope
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2006-12-05, 17:46
Reputacija: 0

Standartinė lope »

tipo as kazka citavau.. 8/ parasiau ka klausau ir vsio... tingejau rasyt as tas litanijas del ko, kaip ir kodel... ir nematau prasmes to daryti ;)
lope
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2006-12-05, 17:46
Reputacija: 0

Standartinė lope »

oi bleen ka tik susivokiau :D :D :D koks lopas as :D :D :D eina sikt... nebesilankysiu daugiau forumuose :D :D :D aatsiprasau :(
yankadi
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2007-01-12, 13:21
Reputacija: 0

tiesa visokia

Standartinė yankadi »

manyciau kad tinka ir patinka visokie stiliai.. keikzmoniutiek nuomoniu! bet esmeje viskas prasideda nuo buitinio shitcoro--==::~~ :] tad tebunie palaimintas Buitinis Shitcoras
and this is - that we create..
Anonymous

Standartinė Anonymous »

energetiniai gluosniai mano manymu teisūs.

o aš klausau rock'o, hard rock, acid rock, psychedellic rock, heavy metal, klasikos kartais, kartais džiazo, kartais kazko elektrinio,
nu zpdziu viskas priklauso nuo nuotaikos. ir būsenos. arba nuo to, kokią nuotaiką/ būseną noriu sukurti.

iš viso - manau visi muzikos stiliai yra geri. netgi labai.
bet viskas priklauso nuo to, kas kam patinka.
:x:
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Standartinė Darkphoric »

Jau daug metų klausau rock/metal yvairius stilius, gothic, grunge, cyber dance metal ir t.t man tokia muzika labai patinka nes joje daug energijos, galios, melodingumo, tai mane veža ;)
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Standartinė Darkphoric »

Jau daug metų klausau rock/metal yvairius stilius, gothic, grunge, cyber dance metal ir t.t man tokia muzika labai patinka nes joje daug energijos, galios, melodingumo, tai mane veža ;)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas