Nuotrauka Nuotrauka

Muzikos stiliai

Forumo pavadinimas kalba pats už save.
Rašyti atsakymą
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

o jeigu jie(marozeliai) nustoje marozaut pradetu repuot,turetume tikra gangsta rap'a an musu zhemeles :D
togetha brotha
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

badnews rašė:o jeigu jie(marozeliai) nustoje marozaut pradetu repuot,turetume tikra gangsta rap'a an musu zhemeles :D
Tokios grupes kaip Krovostok ir taip ir atsirado.
http://uk.youtube.com/watch?v=zJuZ58llArg

O cia busimas Rusijos gangsta reperis: http://uk.youtube.com/watch?v=GwfRQeYd3 ... re=related
Pilypas is kanapiu
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Pagrinde klausau seną roką, kartais šiek tiek britpop. Iš roko psychedelic, art, glam, progressive, arena, folk, blues-rock, space ir t.t. Dar kartais patinka funk'as, soul'as.
myxe
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2008-09-14, 10:28
Reputacija: 0

Standartinė myxe »

As esu hipis is vidaus. Megstu klasikini roka,psichodelika, punk roka dar byski. Ir kartais paklausau undergroundinio repuko. :]
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

pagrinde tai lausau drum and bass,klausau nuo atmosferic dnb iki dark step :),esu didelis lauztu ritmu fanas :D dar megsti psytranza kitaip tariant dark psychedelic, kaip tik dabar klausau dubstepo seta :) megstu ir ragajungle, karrtais HC, siektiek hiphopo, zodziu tokia muzika veza, psychedelicas labai tinka patrippinimui , visi garsai tikrai veikia psichika :D --==::~~ bet vistiek myliu dnb :)
DeMo
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2008-07-16, 23:38
Reputacija: 0

Standartinė DeMo »

PAgal nuotaika .. būna kad prieš miega ambient downtempo :D 8)
toliau house biški trance gero, dnb arba radija zipfm`o :)
teknyto
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2008-12-04, 19:14
Reputacija: 0

Standartinė teknyto »

minimal nes toke atpalaiduojanti muzika ;] o seip tai nevengiu ir visokiu pop hitu ar kazko panasaus kas gerai skamba :)
skit skit bang bang :D
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

nu bent as asmeniskai tai prijauciu labai ivairiai muzikai, nuo dnb iki rus ;}} aisku ten tos popsuhos tai dejau as ant ju, nepreaina man
NARKOTIKAMS NE !
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Kažkada per kažkokią TV laidą kažkuris ale išsilavinęs snobas tėkštelėjo "sėdi prisirūkę žolės golfe, klauso jazz ir tai vadina kultūra"... Anot kai kurių žmonės net muzikos negali pasiklausyt, kur jiems patinka. Dvasiniai valkatos tokie pareiškėjai.

Prieš porą dienų gavau rekomendaciją iš Kinijos - Joanna Wang. Labai puikus azijietiškas jazz vokalas. Rekomenduoju.
BOB - Bombs Over Bagdad!
KOMA
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2009-03-01, 14:20
Reputacija: 0

Standartinė KOMA »

minimal,dub,experimental,techno-kaskas nerealaus. ;)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Mano megstamiausias stilius yra jungle. Dar daug labai sunkaus dnb klausau. Pastaruoju metu pradejau daug raggacoro ir breakcoro klausyt. Kartais shranzo paklausau kartais psy kartais ir hauso nu vnz ties vienu stilium neapsistoju bet pagrinde tai ragga junglas :)
I'm a junglistic man.
GonDor
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2009-03-05, 13:43
Reputacija: 0

Standartinė GonDor »

rock 'n' roll , electro , raggea zinau kad visiskai nesuderinami muzikos stiliai,renkuosi pagal nuotaika :)
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

goa. niam.. [:)] niam
..have an idea?
Shiva
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2009-03-08, 14:01
Reputacija: 0

Standartinė Shiva »

Legalize it! rašė:pagrinde tai lausau drum and bass,klausau nuo atmosferic dnb iki dark step :),esu didelis lauztu ritmu fanas :D dar megsti psytranza kitaip tariant dark psychedelic, kaip tik dabar klausau dubstepo seta :) megstu ir ragajungle, karrtais HC, siektiek hiphopo, zodziu tokia muzika veza, psychedelicas labai tinka patrippinimui , visi garsai tikrai veikia psichika :D --==::~~ bet vistiek myliu dnb :)
Visiskai pritariu xD INDENTISKI mano klausomos muzikos stiliai :D Tik gal Hip-Hop nelabai klausai, bet siaip viskas tas pats :) :] --==::~~
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Standartinė Marciukaz »

DnB Buvo mano megstamiausia muzika iki tol kol ash neishgirdau ir nesupratau kas yra dub step :)
Willdish
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2009-03-03, 00:00
Reputacija: 0

Standartinė Willdish »

Ka as zinau ziuriu cia visi visokios muzikikes klauso nu man tj toks stilius kai jazzas tikrai nepatinka ar rokenrolas, db ne tas amzius kad jaunimas tokios muzikos klausytu :D :D skaiatau kad db populiaru House Electro, Progressive, minimal, Tech house vienu zod. klubine muzika veza ir kuo toliau tuom daugiau jos visur bus ir populeres ji ;) :D :D :] --==::~~
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Skonio ir išsilavinimo lygio reikalas čia mano nuomone. O kas su klubine muzika, tai populiarėjant tokiem šūdam kaip amfa ir pan, klubinė muzika taip pat populiarėja :D
P.S. Aš ir už dubstep'ą :)
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
shl
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2009-03-19, 19:01
Reputacija: 1

Standartinė shl »

Na as, kaip nedaugelis is cia esanciu tai esu visiskai pasineses trance kulturai... Jei msulkiau Vocal Trance, Uplifting Trance, PSY Trance, Progressive Trance... zodziu pas mane vyrauja vienas stilius :)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Willdish rašė:Ka as zinau ziuriu čia visi visokios muzikikes klauso nu man tai toks stilius kai jazzas tikrai nepatinka ar rokenrolas, dabar ne tas amzius kad jaunimas tokios muzikos klausytu :D :D skaiatau kad dabar populiaru House Electro, Progressive, minimal, Tech house vienu zod. klubine muzika veza ir kuo toliau tuom daugiau jos visur bus ir populeres ji ;) :D :D :] --==::~~
Pilkos masės auka esi.Jeigu tau patinka,tik tais,kas tam tikru metu populiaru,nu tai...žinai.Prie ko čia amžius?Muzika nesensta.
Asmeniškai,man nusišikt,ar ji populiarės ar ne.Man kas patinka,tas patinka.O tu toliau,gali vaikytis populiarumo su mase.
Nesakau,kad man nepatinka clubinė,ar housas.Bet aklai jo nesivaikau.Išgirdau,patiko gabalas atsisiunčiu.Man gali patikt,vienas house gabalas ale kitiems lievas,o kaip tik nepatikt toks gabalas kurį visi leidžia visą savaitę per telus aplinkui.Nu ir pan.
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

Willdish ==> Neturi tu savo tikrai megstamos muzikos.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas