Nuotrauka Nuotrauka

Dark drum and bass

Forumo pavadinimas kalba pats už save.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

As tai tikousi deshrinio janglo ir raggacoro. O jahnglo reik pradziai nes geresnes muzikos apsildant pries desra nei junglas tikrai nera :)
I'm a junglistic man.
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

jahmate rašė:As tai tikousi deshrinio janglo ir raggacoro. O jahnglo reik pradziai nes geresnes muzikos apsildant pries desra nei junglas tikrai nera :)
Visiškai su tavim sutinku ;]
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Legalize it! rašė:Jahnglo tai bus, bet norisi ir dešrytės biški, tai tikiuosi CV nenuvils :)
Nu šitas renginys ir yra tokio galingo kalibro. O dėl jungle nebūčiau toks tikras. Gal Creditas su Bongolijum paruoš ne jungle setus ;] Nebent djscene'ei jau kur sakė, kad bus ir jungle.
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Vaiksciojau ir as i tusus. Anksciau nepasigesdavau stiliskumo, nes dabar tai viskas tik apie deshra sukas, gerai deshra, bet skoninga tegul nors buna. Tokia mano nuomone, kuri mane sulaiko nuo sito desrinimosi.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Siaip pas daug zmoniu tokai nuomone kad jei zostkai kilbasina reiskia axujienai td. Nevisada taip yra, nors man ir patinka kai zostkai buna :)
I'm a junglistic man.
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

Na CV nenuvile, bet visgi tos nerealiosios patalpos nera tokios jau nerealios, prie scenos buvo tusint neimanom kaip sprotai skardinej susispaude buvom, nei pajudet nei ka, garsas irgi siektiek nuvile, tikejaus kazko nematyto, juk tai is tikruju blitzkrieg4 ;]
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Nu CV tai siaip technika jo axujiena. Gabalai geri, taciau man tas newskullinis dnb nelabai prie sirdies. Kas labiausiai istaske tai ST ir Cr-editas. Gaila tik del to garso stygiaus kai grojo Cr-editas. Bet paskutinis gabalas MUDERER!!! buvi isvis kominis :) Siaip visumoi tusas geras :)
I'm a junglistic man.
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Geri šokiai buvo, ST labiausiai patiko. Credita ir Intakz praleidau :[ Vėmiai tai žiauriai :D Don't mix alcohol and ganja. It's fatal.
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

ganjaFAMA rašė:Geri šokiai buvo, ST labiausiai patiko. Credita ir Intakz praleidau :[ Vėmiai tai žiauriai :D Don't mix alcohol and ganja. It's fatal.
Kartais buna kai uzsigruzini :D pabaltuoji :D
Nu kas apie dj tai creditas nervas ir mr.dj_st tai istikruju buvo negailestingi :D is ju buvo tai tiketasi ;] bet value galejo sumest ka nors netokio sauso :( vat man kaikuriose vietose budavo kad labai monotinskai... va :)
O bongolijus tai vapse :D labai nepatiko :|
>; padarem dingau?pliumpt :D :]
moz
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2008-10-03, 11:39
Reputacija: 0

Re: Dark drum and bass

Standartinė moz »

Turiu kelis invaitus i deepbassnine.net trakeri, galeciau pasidalint. Ten bene didziausias toks elektronines muzikos trakeris, skirtas beveik vien dramui ir jo porusims. Uz pakviestus blogus userius, pats galiu gaut bana, tai va kam tikrai reikia galim pasneket
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Dark drum and bass

Standartinė Spotless »

As paimciau. Del ratio nebuvau dar niekur isbanintas. Ratio fakeriu nenaudoju.
Anonymous

Re: Dark drum and bass

Standartinė Anonymous »

Žmogau ir man reiktų pakvietimo. Ratio mano LM tikrai geras :) Galiu screen'ą parodyt. Į PM parašyk jei gali :)
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Dark drum and bass

Standartinė Spotless »

Labai gero dnb radau. Beto pastebejau, kad dnb rimtai per pastaruosius kelis metus labai pasikeite.
Anonymous

Re: Dark drum and bass

Standartinė Anonymous »

Keičiasi jis visada :) Kaip Amenų Broliai sako, dabar populiarus "madingas dnb" :D Na minimalistinis toks.. Man jis nelabai..
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Dark drum and bass

Standartinė Manvydas »

Aš kai neklausau to dnb,tai nežinau.Bet esu pastebėjęs,kad tarp pacukų dabar dnb MADA- tipo kas klauso dnb tas cool. :D
Anonymous

Re: Dark drum and bass

Standartinė Anonymous »

Na aš vienas iš pirmųjų savo draugų tarpe pradėjau klausyti :) Tik dar pakvietimo nesulaukiau :|?
Kokiu
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2009-08-26, 00:37
Reputacija: 0

Re: Dark drum and bass

Standartinė Kokiu »

Jah, darkstepas įeina ir į mano ipodo sudėtį. Laukiu nesulaukiu Modulgate . Pats laikas sugrįžti į olaus gamyklą.. :]
Let your imagination set you free.
Anonymous

Re: Dark drum and bass

Standartinė Anonymous »

Hell yeah >:D Bus karšta.
Kokiu
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2009-08-26, 00:37
Reputacija: 0

Re: Dark drum and bass

Standartinė Kokiu »

Let your imagination set you free.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Dark drum and bass

Standartinė jahmate »

Prasau nesidalint nelegaliu muzonu nors as pripazystu kad pats siunciu nelegalia muzika bet cia nemeskit sito. Gerbkima autoriu autorines teises. Geriau imesk linka i youtube jei yra kazkas paklausys ir jei kazkam reiks lb tai ims ir parsisius :) Jei labai jau norit imest tai meskit tai kas nemokama :) Peace
I'm a junglistic man.
Rašyti atsakymą