Nuotrauka Nuotrauka

Sulaužyk tabu - (Breaking the Taboo - Stop the War on Drugs)

Forumo pavadinimas kalba pats už save.
Vartotojo avataras
adminas
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2003-06-05, 18:17
Reputacija: 2

Sulaužyk tabu - (Breaking the Taboo - Stop the War on Drugs)

Standartinė adminas »

Pasaulinė komisija dėl politikos narkotikų atžvilgiu (Global Commission on Drug Policy), sudaryta 2011 metais, iš 19 buvusių arba esamų prezidentų, ministrų, nobelio premijos laureatų, pradėjo savo pranešimą šitaip: "Pasaulinis karas prieš narkotikus nepavyko, ir tai atnešė pražūtingas pasekmes individams ir visuomenėms visame pasaulyje" (The global war on drugs has failed, with devastating consequences for individuals and societies around the world.).

Po 40 metų nesėkmingo karo prieš narkotikus, jie kviečia permąstyti pražūtingą dabartinę strategiją, ir sulaužyti tabu - nutraukti karą prieš narkotikus.


Idėją palaikantys žmonės:

Anthony Clifford Grayling, profesorius, filosofas
Anthony Leggett, fizikas, Nobelio premijos laureatas
Alexander Kwasniewski, buvęs Lenkijos prezidentas
Asma Jahangir (Pakistan), žmogaus teisių aktyvistas, buvęs Jungtinių Tautų specialusis pranešėjas
Bernardo Bertolucci, kino režisierius
Bill Clinton, buvęs JAV prezidentas
Bob Ainsworth, buvęs Jungtinės Karalystės valstybės sekretorius gynybos klausimais
Carel Edwards, buvęs Europos Sąjungos kovos su narkotikais politikos skyriaus vadovas
Carlos Fuentes (Mexico), rašytojas, viešasis intelektualas
César Gaviria (Colombia), buvęs Kolumbijos prezidentas
David Nutt, profesorius, buvęs "Advisory Council on the Misuse of Drugs" (patariamosios tarybos dėl piktnaudžiavimo narkotikais) narys
Ernesto Zedillo (Mexico), buvęs Meksikos prezidentas
Fernando Henrique Cardoso (Brazil), buvęs Brazilijos prezidentas
Gael García Bernal, aktorius, režisierius
George Papandreou (Greece), buvęs Graikijos ministras pirmininkas
Gilberto Gil, muzikantas, buvęs Brazilijos kultūros ministras
George P. Shultz (United States), buvęs JAV valstybės sekretorius
Harold Kroto, chemikas, Nobelio premijos laureatas
Ian Gilmore, buvęs Londono "Royal College of Physicians" prezidentas
Yoko Ono, muzikantė, menininkė
Javier Solana (Spain), buvęs Europos Sąjungos vyriausiasis įgaliotinis bendrai užsienio ir saugumo politikai
Jeremy Thomas, prodiuseris, Oskaro laureatas
Juan Manuel Santos, dabartinis Kolumbijos prezidentas
Jimmy Carter, buvęs JAV prezidentas
John C. Whitehead (United States), bankininkas ir valstybės tarnautojas, Pasaulio prekybos centro "Memorial" pirmininkas
John Perry Barlow, vienas iš "Electronic Frontier Foundation" įkūrėjų
John Polanyi, chemijos profesorius, Nobelio premijos laureatas
Johnathan Wolff, filosofijos profesorius
Kary Mullis, chemikas, Nobelio premijos laureatas
Kate Winslet, aktorė
Kenneth Arrow, ekonomikos profesorius, Nobelio premijos laureatas
Kofi Annan (Ghana), buvęs Jungtinių Tautų generalinis sekretorius
Lech Wałęsa, buvęs Lenkijos prezidentas
Louise Arbour (Canada), buvusi Jungtinių Tautų vyriausioji komisarė žmogaus teisių klausimais, Tarptautinės krizių grupės prezidentė
Maria Cattaui (Switzerland), buvusi Tarptautinių prekybos rūmų generalinė sekretorė
Marion Caspers-Merk (Germany), buvęs Federacinės Sveikatos apsaugos ministerijos valstybės sekretorius
Martin Perl, Nobelio premijos laureatas
Mario Vargas Llosa (Peru), rašytojas, viešasis intelektualas, Nobelio premijos laureatas
Michel Kazatchkine (France), Pasaulinio fondo kovai su AIDS, tuberkulioze ir maliarija vykdomasis direktorius
Morgan Freeman, aktorius
Niall Ferguson, istorijos profesorius
Noam Chomsky, Nobelio premijos laureatas
Otto Perez Molina, dabartinis Gvatemalos prezidentas
Paul Volcker (United States), buvęs Federalinių rezervų ir ekonomikos atgaivinimo patariamosios tarybos pirmininkas
Paulo Coelho (Brazil), rašytojas
Pavel Bém, buvęs Prahos meras
Peter Mansfield, ekonomikos profesorius, Nobelio premijos laureatas
Richard Branson (United Kingdom), entrepreneur, advocate for social causes, founder of the Virgin Group, co-founder of The Elders
Robin Room, politikos dėl kovos su narkotikais politikos profesorius (Professor of Drug Policy)
Ruth Dreifuss (Switzerland), buvusi Šveicarijos prezidentė ir vidaus reikalų ministrė
Sean Parker, vienas iš "Facebook" ir "Spotify" įkūrėjų
Sting, muzikantas, aktorius
Thomas C. Schelling, ekonomikos profesorius, Nobelio premijos laureatas
Thorvald Stoltenberg (Norway), buvęs Norvegijos užsienio reikalų ministras ir Jungtinių Tautų vyriausiasis komisaras pabėgėlių reikalams
Vicente Fox, buvęs Meksikos prezidentas
Wisława Szymborska, poetė, Nobelio premijos laureatė
...ir daugelis kitų...

Kviečiame pasižiūrėti apie tai sukurtą dokumentinį filmą (anglų kalba), ir padiskutuoti:
http://www.youtube.com/watch?v=8UtNF-Le2L0


Filmo "trailer" - http://www.youtube.com/watch?v=i2vqpNT1kV4
http://www.globalcommissionondrugs.org/
http://www.breakingthetaboo.info/

p.s. nepykit, už skubotą, ir kai kur pažodinį, vertimą iš anglų kalbos
Sauroman
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2009-10-31, 17:33
Reputacija: 0

Re: Sulaužyk tabu - (Breaking the Taboo - Stop the War on Dr

Standartinė Sauroman »

O kur filosofas ir etnobotanikas Terence Mckenna?!!! Jis yra pagrindinis narkotikų legalizavimo palaikytojas, prieš dominuojančią patriarchaline sistemą, destuktyvų vartojimą. Jis svarbiausia pateikia labai svarbius argumentus kodėl psichodelikai turėtų būti legalizuoti. Jie ne vien reikalingi laikinam malonumui, bet sąmonės plėtimui, lygiateisės, feministinės, laisvos, žmogiškos ir taikios bendruomenės kūrimui, simbiotinių santykių su augalais, gamta ryšių stiprinimui, skatinti ne vartoti, gyventi šiuo momentu ir tuom ką teikia gamta, o daugiau kurti, kurti meną, išlaisvinti sielą, kurybingumą, jausmus, kūno pojūčius.
Marija Gimbutienė lietuvių archeologė, archeomitologijos pradininkė teigia, kad egzistavo Senojoje Europoje, dar prieš užgrobiant patriarchalinėms kultūroms - gyveno civilizacijos, kurios neturėjo nei karų, nei kovinių ginklų, nei valdžios, nei hierarchijos. Tai buvo matristinės, egalitarinės bendruomenės garbinusios mylinčią Deivę, kuriusios daug meno ir laimingai gyvenusios gamtos prieglobstyje.
Skaitykite mano straipnius 15min.lt: http://www.15min.lt/ikrauk/naujiena/sva ... 515-283633
Žmonija dabar serga, nes prarado tai kas ją stiprino - psichodelikus, orgiastišką, ekstazišką, chaotišką Deivės religiją, spalvingą ir gyvą pasaulio suvokimą, vertingas žinias apie augalus. Psichodelikai nors būdami žymiai saugesnį už monopolinius narkotikus -alkoholį, tabaką, cukrų, kavą yra uždrausti, be argumentų. Narkotikai ir seksas virto nuodėme. Feministinės senosios europos ir baltų kultūros nutylimos, net nepripažinama senovės baltų religija. Viskas tai jau prarasta, tačiau bent jau galime pasimokyti iš protėvių išminties. Dabar žmonija nuo visiško žlugimo išgelbės nebent psichodelikai kaip teigia Terence Mckenna, meditacija, joga jau nepadės, nes liko nedaug laiko ir žmonės giliai įklimpę vakarietiškoje kultūroje ir klaidingoje vertybių sistemoje. Laikas pokyčiams, politiniams pokyčiams. Platinkite Terence Mckennos ir Marijos Gimbutienės mintis - tai ypač svarbu šiuo momentu.

Žiūrėkite Terence Mckenna vaizdo įrašus(uždėjau LT subtitrus):
http://www.youtube.com/watch?v=i__OsA8sDRU
http://www.youtube.com/watch?v=CHO6ozVbnaU
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Sulaužyk tabu - (Breaking the Taboo - Stop the War on Dr

Standartinė G. »

Tave apsėdo ir tu nelabai orientuojiesi, kur tu esi ir ką tu darai. Nepatinka man, kad skatini vartoti narkotikus. Įskaitau siaurą pasaulėžiūrą tavo teksto sieloje. Esi geras žmogus, bet pasiklydai ;) atsiprašau.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: Sulaužyk tabu - (Breaking the Taboo - Stop the War on Dr

Standartinė PoH »

O kodel tu taip ivardiji - narkotikus? Psichodelikai kaip ir marihuana - is gamtos. Niekaip man neapsiverstu liezuvis pavadint juos narkotikais. G. cia tavo siaura pasauleziura.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Sulaužyk tabu - (Breaking the Taboo - Stop the War on Dr

Standartinė G. »

Balsi, nežinai, kas yra narkotikai? Nėra ko vartot, jeigu baidaisi terminų ;) Na ir kas, kad iš gamtos? Tu man geriau pasakyk, kas yra ne iš gamtos? Papasakok man, ką žinai apie visatos egzistenciją ir natūralumą?
O tai, kad Sauroman iš velniai žino kur atklydęs į kanapių forumą pradeda porint apie psichodelikus, tai nežinau.. truputį keista, nemanai? Pažiūrėk, jis net nesuvokia šitos temos. Tas jo McKenna užsilenkė 2000-aisiais ir praktiškai nėra susijęs su "Breaking the Taboo", o anas rėkia, kad kaip čia dabar kažkas užmiršo McKenna.
Jis yra pagrindinis narkotikų legalizavimo palaikytojas? Nejaugi?
Pacituosiu Sauroman: "Jie ne vien reikalingi laikinam malonumui, bet sąmonės plėtimui, lygiateisės, feministinės, laisvos, žmogiškos ir taikios bendruomenės kūrimui, simbiotinių santykių su augalais, gamta ryšių stiprinimui, skatinti ne vartoti, gyventi šiuo momentu ir tuom ką teikia gamta, o daugiau kurti, kurti meną, išlaisvinti sielą, kurybingumą, jausmus, kūno pojūčius. "
Reikalingi? Kas taip sakė? Skatinti ne vartoti? O ką daryti? Tripint ir visaip kitaip torčint be konkretaus tikslo plano ir ateities? Gyventi šiuo momentu? Kad būtų nesvarbus rytojus? O meno kurti nevartojant psichodelikų yra neįmanoma? Išlaisvinti sielą? Čia ką reiškia? Numirti? Kūno pojūčius? Išlaisvinti kūrybingumą? Ar visi žmonės yra vienodai kūrybingi? Išlaisvinti jausmus ir kūno pojūčius? Kas čia per torčylos šnekos?
Aš asmeniškai esu už tai, kad reikėtų išlaisvinti protą, gebėjimą mąstyti, blaiviai samprotauti ir mokėti priimti situacijai adekvačius spręndimus.
Toliau - Marija Gimbutienė, mirė 1994. Ji neteigė, o paprasčiausiai buvo iškėlusi hipotezę dėl tos menininkų ir nesumaterialėjusių žmonių bendruomenės Europos neolite.
Dar toliau - bičas siūlo skaityt jo straipsnius, buvai užmetęs akį? pabaigoj rašo:
„Kurkite savo kultūrą. Nežiūrėkite televizoriaus, neskaitykite žurnalų ir net neklausykite nacionalinio radijo. Susikurkite patys savo gyvenimo mitą.“ - pagal mane tai yra eilinio triperio, kuris dėl narkotikų įtakos mąstymui nebesugeba pritapti visuomenėje.
Pats Sauroman kalba kaip tipiškas ale geras ir išprusęs anarchistas.
Toliau, dar cituoju: "Žmonija dabar serga, nes prarado tai kas ją stiprino - psichodelikus" - eik tu sau? ar tikrai? Kaip kažkoks torčius gali žinoti, kas dedasi mano galvoje, kai pats net nesuvokia kas dedasi savoj?
Psichodelikai uždrausti su argumentais. Jeigu to nesuvokia žmogus, tai galbūt smegenėlės nepakankamai dirba? Protėvių išminties sako pasimokyti.. o tai ką, dabar visi debilai? Nėra dabar išmintingų žmonių, kurie nevartotų psichodelikų?
ŽMONIJĄ IŠGELBĖS NEBENT PSICHODELIKAI - va čia buvo topas! Nu tiesiog tobulas nariko pasisakymas!
Dar vienas perlas, cituoju: " nes liko nedaug laiko ir žmonės giliai įklimpę vakarietiškoje kultūroje ir klaidingoje vertybių sistemoje." - nedaug laiko? tegul jis man paaiškina, kas yra laikas? klaidinga vertybių sistema? Kas jam suteikia teisę sakyti, kad kažkieno vertybių sistema yra klaidinga?
"Platinkite Terence Mckennos ir Marijos Gimbutienės mintis - tai ypač svarbu šiuo momentu."
Balsi, jis kalba kaip sektantas, nejaugi nesimato? Aš pavyzdžiui esu daugybę tokių matęs, tik kiekvienas savom temom.
Neslėpsiu, pats irgi esu vartojęs rimtesnių psichodelikų (LSA), jausmas iš tiesų apima neįtikėtinas, atrodo, kad 100% viską supranti ir net dar daugiau. Bet vat tame ir visa esmė, kad tik ATRODO.
Neginčijų, kad psichodelikai irgi turėtų būti legalūs kaip ir kanapė, tiesiog mane tokie išgyvenimai užpuolė sutikus naują žmogų.
O Sauroman pasaulėžiūrą prilyginau siaurai, nes jis iš to kaip rašo akivaizdžiai nesupranta kitaip negu jis mąstančių žmonių, todėl vietoj to, kad tiesiog gyventų savo gyvenimą jis skleidžia mokslu ir faktais nepagrįstas erezijas apie psichodelikus.

"Dabar žmonija nuo visiško žlugimo išgelbės nebent psichodelikai" - pff...

Esmė tame, kad aš nemenkinu šio žmogaus, o kaip tik kaip ir absoliučiai visus kitus laikau sau lygiu ir linkiu jam garbinti ne narkotikus, o tiesiog elementariausią gyvybę, būvį, egzistenciją. Ateis diena, jeigu normalus, tai susilauks žmogus vaikų, anūkų, proanūkiu ir numirs.
Žmogus gimsta blaivus ir gimsta milžiniškoje civilizacijoje, o ne laukinėj genty, kur galioja savi įstatymai, todėl ir gyventi reikia kartu su civilizacija, o ne nuo jos atitrūkti. Kažinau.. galėčiau diskutuoti ir rašyti iki mirties, bet visko iki galo vistiek neišaiškinsiu, žmonės patys turi suprasti, kas jiems geriausia.

Ai, o mano pasaulėžiūros platybėm, Balsi, neabejok ;) Aš esu visų draugas, todėl draugų neturiu. Mes esam šeima ir žinom atsakymus į visus klausimus, nes prieštaraujam patys sau. Štai tau ir psichodelikai :D Šiaip kai specializuojiesi reklamoj/pardavimuose, pasaulėžiūra negali būti siaura, nes kiekvienas klientas - brilijantinis, visiems turi įtikt, o kad įtikt, turi suprast, turi jausti segmentus ir tikslines grupes, o po tuom visa filosofija, psichologija ir dar sociologija slypi. Sourman man pritartų, kad mokslas ir išprusimas yra svarbesni negu psichodelikai.

O Kanapė #1! nes ji iš tiesų yra #1 žmonijos žinomas augalas pagal daugiausia panaudojimo galimybių: pramonė, medicina, rekreacija - viskas, ko reikia ŠIANDIENOS žmonijos poreikiams patenkinti.
Sourman ideologija yra paremta gyvenimu dabar.
Nu bet tikrai, Balsi, neisruošiu aš tau apie narkotikų galimą žalą kalbėt, puikiai žinai, kad tokia būna. O jeigu nežinai, tai kiek tu žmonių esi matęs šiam pasauly, be savęs?
Kas gali daugiau apie kažką pasakyti? Daugiau ar mažiau - suprask, tai nieko nereiškia, tai laiko švaistymas, bet juk tam ir esame. Kad ramintume save ir kitus.
Psichodelikuose yra daug pinigų ir psichodelikus tikrai galima naudoti gyvenimo kokybei pagerinti, pasaulyje yra daugybė daktarų, kurie sergančius žmones sėkmingai gydo grybų, lsd, ajahuaskų, meskalino ir DMT ir visokiais kitokiais tripais. Tačiau tai turi būti daroma teisingu būdu, blaivia galva.

Rekreacija gyvenantiems šiuolaikiškoje visuomenėje yra prabanga, o ne pirmo būtinumo dalykas, todėl ir nereikįtų apie tai kalbėti kaip apie pirmo būtinumo dalyką (šūkauti ir bandyti kažką įtikinti, jog psichodelikai išgelbės žmoniją) nes MUMS JIS TOKS NĖRA, tai nėra tiesa. Žmoniją išgelbės blaivi galva ir gebėjimas prisitaikyti prie besikeičiančios aplinkos ir vystytis, o ne griauti ir iš naujo kažką atkurti. Kitose pasaulio vietose žmonės paprasčiausiai neturi resursų, neturi pramonės, praktiškai neturi išpuoselėtos infrastruktūros ir nėra tokio dalyko savo akyse regėję, jie ten miršta, SERGA ir SERGA TIKRAI, kad SERGA ir NE PSICHINĖM LIGOM, o šiuo tuom RIMČIAU maliarijom, živ, tuberkuliozėm, plaučių uždegimais, galų gale vėžiais ir t.t. o tokių dalykų psichodelikais neišgydysi, nes reikia išmanyti šiektiek daugiau negu "gyvenimą šia akimirka". Žmogus turi mokėti gyventi tiek praeitimi, tiek dabartimi, tiek ateitimi - visos aplinkybės turi susiderinti ir susidėti į vieną dabartį, tada pajausi didesnę palaimą, negu tiesiog torčinant ant psichodelikų ir skleidžiant Dviejų žmonių (McKenna ir Gimbutienės) istorijas.

Na ir pabaigai dar apie tai kaip Sauromanas sako, kad žmonės yra giliai įklimpę vakarietiškoje, klaidingų vertybių sistemoje:

ką galite pasakyti apie šiandien vykstančią ekonominę, kultūrinę, politinę, socialinę ir informacinę globalizaciją? Ai tiksliai, prisiminiau, kad kai psichodelikų "užsimeti" tu paprasčiausiai galvoji kitaip.. kaip apsvaigęs ir neblaivus. Ar teko tau, Balsi, girdėti apie psichodelinę meditaciją? Gal bandėi? Ar pavyko kas nors? Aš šiaip truputį įsižeidžiau, kad mano pasaulėržiūrą pavadinai siaura, tai norėjau pasirodyti protingas ir tiek ;) Taika! :V: Dėl Sauroman'o užklydimo į šitą forumą, tai pasijutau lyg būtų jehovos liudytojas atėjęs, nieko neturiu prieš, bet kampą pagauni? :D

P.S. Neatsakinėk į nei vieną mano pateiktų klausimų. Jie retoriniai, bet turi savyje labai daug tikrumo. Pagalvok ar verta, jau nebežinau su kuom kalbu.. su esencija ir Dievais |.|) Viskas turi pradžią ir pabaigą, todėl viskas ok, jeigu žinai, ką aš turiu omeny. Taip, čia G. ir aš nemanau, kad psichodelikai išgelbės žmoniją, bet užtat aš su tavimi pasidalinsiu vienu paveiksliuku, kurį aptikau benaršydamas internete:

[ nuotrauka ]

Atsiprašau, bet man tai matyti ir tuom domėtis yra yra daug maloniau, negu negu įkalus LSA gulėti ant žolės ir bežiūrint į žvaigždėtą dangų galvoti apie pasaulį. Pats psichodelikų atsisakiau, nes supratau, kad užtenka ir pasilikau su kanapiniais - kanape ir apyniu. Toks mano gyvenimas.. ir toks mano šūkis:

LAUŽOM TABU!
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Sulaužyk tabu - (Breaking the Taboo - Stop the War on Dr

Standartinė bill »

https://www.youtube.com/watch?v=75kcag1MtqQ ir viskas.
Esmė tame, kad aš nemenkinu šio žmogaus, o kaip tik kaip ir absoliučiai visus kitus laikau sau lygiu
eik tu sau? ar tikrai? Kaip kažkoks torčius gali žinoti, kas dedasi mano galvoje, kai pats net nesuvokia kas dedasi savoj?
P.s iskur tu gali zinot kad jis nesuvokia kas dedasi jo pacio galvoje jeigu esi bandes 1 karta LSA taspats kas 1 karta mj pabandyt ir jau tipo gali straipsnius kurt stumdamas ant tu kas ruko :D pats nesu vartojes psichodeliku bet as uz Sauroman,ir gyvenk daugiau sia minute rimtai :DD

Kanape #1!
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Sulaužyk tabu - (Breaking the Taboo - Stop the War on Dr

Standartinė G. »

Nu taip :D O kaip dar kitaip gali būti? (Tarp kitko, LSA esu bandęs ne vieną kartą ir prie to pačio - tai nėra vienintelis psichodelikas ar narkotikas, nesvarbu kaip pavadinsi, kurį esu vartojęs per savo gyvenimą).
Skaitykit įdėmiai, apie ką jis kalba savo dviejuose postuose šiame forume ;) Aš irgi už Sauroman! Tik man atrodo, kad jam tiesiog derėjo pradėti nuo svarbesnių ir šiai temai aktualesnių dalykų, o ne įšokti čia iš karto ir staiga savo tiesas pradėti dėstyti, tai nekorektiška:D Supraskite vyrai, aš mokau žmogelį šiek tiek mandagumo ;)

Jeigu realiai, tai aš netgi siūlyčiau ištrinti visus šitus pranešimus ir palikti tik patį pirmą apie "Breaking the Taboo", kur adminas parašė, o tą temą, kur savartyne yra apie DMT ištrinti visai. Nepyk, Sauroman, jeigu tu dar čia kadanors sugrįši, bet pasistenk labiau suprasti, kur atsidūrėi. Sėkmės praktikuojant! (What doesn't kill you makes you stronger)

Aš siūlau ne chaotišką Deivės religiją kaip tai daro Sauroman, o Rastafari judėjimą. The man who says one thing and does another, lives in the world of contradictions, a world that will never make sense. You know deep down what is GOOD and BAD for you, if you could just look deep enough more often, you would know the way - paprasta kaip 2x2. I and I Jah Rastafari.

Nekrypkime nuo "Breaking the Taboo" !!! Turit pasirinkimą ir netrinti šitų pranešimų, kurie yra ne į temą, bet tada perkelkit juos į "Prašau žodžio!" skiltį ir į "Jūsų darbas, mokslai, hobi" arba "Laisvalaikis" temą.

Grįžkite į realybę iš psichodelinio transo, tie kas turi patirties, ir kalbėkime apie tai, apie ką iš tiesų turėtume, kaip pvz.:


"LR konstitucijos 68 straipsnis: Įstatymų leidybos iniciatyvos teisę turi taip pat Lietuvos Respublikos piliečiai. 50 tūkstančių piliečių, turinčių rinkimų teisę, gali teikti Seimui įstatymo projektą, ir jį seimas privalo svarstyti".

Perduokit kas nors kaip nors pūtėjui, kad ateitų čia pasisakyt, nes būtų visai neblogai jau pradėt rinkt pasirašančius žmones per ateinančius kanapistų pasistovėjimus prie parlamento.

Arba gal kažkas žino kaip aš galėčiau susisiekti su rimtai nusiteikusiais atkyvistais (jeigu tokių Lietuvoje yra) ir aptarti padėtį? :D
Siūlyčiau ir BPKAPA pakviesti, jeigu iki mitingėlio pradžios dar nebus pramoninės kanapės įteisintos, dar kokį daktarą visai neblogai būtų, kokį politikierių (tikėtinai liberalių pažiūrų) ir žmogų iš kultūros ir entertainment, kad pasisakytų - taip paliksim stipresnį įspūdį tautai prieš įvairius balsavimus, kurių reikia Lietuvai, kad tabu būtų pradedamas laužyti! Visgi, liberalioj demokratijoj gyvenam, ar jau nebe?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Sauroman
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2009-10-31, 17:33
Reputacija: 0

Re: Sulaužyk tabu - (Breaking the Taboo - Stop the War on Dr

Standartinė Sauroman »

G. rašė: Aš asmeniškai esu už tai, kad reikėtų išlaisvinti protą, gebėjimą mąstyti, blaiviai samprotauti ir mokėti priimti situacijai adekvačius spręndimus.

LAUŽOM TABU!
Paskaičiau tavo mintis supratau, kad tavo kaip daugelio žmonių problema yra užkietėjęs racionalizmas, kuris yra patriarchalinės dominuojančios kultūros dalis, patirties trūkumas, blogas supratimas apie archajines kultūras ir psichodelikus. Daugelis tikėjo, kad mąstymas ir intelektas išgelbės pasaulį. Bet ne išgelbėjo, o tik padarė viska blogiau. Mes esame valdomi ir vedami žmonių, kuriuos vadina proto bokštais, intelektualais. Bet tie intelektualai, racionalistai ir daro krūviniausius nusikaltimus prieš žmoniją ir planetą, kūria pavojingas technologijas, apgaudinėja ir įžeidinėja mus. Tai suprato psichologas Karlas Jungas. Jo nuomone vakarietiškas racionalizmas, absoliučių tiesų iškėlimas sužalojo žmonija, pavertė neurotiška. Atrodo tokių pačių pažiūrų buvo ir Einšteinas. Dėl šios ligos ir atsiranda visokios ortodoksinės religijos, dogmatizmas, ideologijos, įstatymai, stratifikacija, klasizmas, savaime suprantamos ir absoliučios tiesos.
„Mes neturėtume apsimetinėti, kad suprantame pasaulį vien tik intelektu. Intelekto sprendimai yra tik dalis tiesos“ – Karlas Jungas
Praradus ryšį su jausmais, archetipais, mistika, vaizduote ir sapnais, chaotišką ir gyvą pasaulėžiūra, ekstazinėmis, orgiastinėmis ir psichodelinėmis Deivės religijomis – paprasti dalykai, kuriuos mums padovanojo gamta ir teikė laimę, kai viskas tai dingo žmonija pasidarė tarsi vaikas disfunkcinėje šeimoje. Tai yra niežulys, kurio neįmanoma sustabdyti nei vartojimų, nei turtais, nei ambicijomis, ateities planais ir t.t. Šalutinis šios kultūros padarinys ir yra tai, kad žmonės konfliktuoja, kariauja, lipa vienas kitam ant pečių, masiškai vartoja, nuodija ir net gresia planetos išnykimui.
„Breaking the taboo“ išvertus iš anglų reiškia griauti tabų. Terence Mckenna ir yra tabu, taisyklių griovėjas, laisvės, chaoso ir anarchijos apologetas. Jis vienintelis man žinomas žmogus, kuris taip giliai kritikuoja šią kultūrą. Joks liberalių pažiūrų politikas, biurokratas norintis legalizuoti kanapes kritikuoja tik kai kuriuos jos aspektus, nes jai jau priklauso. Lygiai taip pat priklausomi nuo šios kultūros yra žmonijos žadintojai Aleksas Johnas, Bilis Majeris ir t.t. Todėl gerbiu ir laikau jį tikrai išmintingų filosofu, nes sugebėjo įžvelgti tai ko kiti nesugebėjo. Jis ir pats kažkada buvo racionalistas, nes taip užprogramavo kultūra ir akademija. Bet jam iš to nematomo liūno padėjo išsikapstyti domėjimasis neracionalių alchemijos menu ir psichodelikų vartojimas.
„Kultūra tai ne tavo draugas“ sako Terence Mckenna. „Tai tarsi operacinė sistema“. Tu matau kaip ir tipiškas vakarietis esi šios operacinės sistemos dalis. Esi racionalistinės ideologijos auka ir vaikaisi paskui iliuzines vertybes, kurios kaip pats sakai yra kažkur ateityje. Tiki kad gerai ir sveikai galima gyventi tik didelėje civilizacijoje su įstatymais. Kalbant apie sveikatą siūlau paskaityti Weston Price knyga „Nutrition and physical degeneration“ kurioje palyginus senąsias ir modernias bendruomenes paaiškėjo, kad senosios buvo daug sveikesnės tiek fiziškai, tiek psichologiškai, turėjo gražius, gerai išvystytus stiprius kūnus, imunitetą ligoms. Vaizdo įrašas: http://www.youtube.com/watch?v=l-H-1JgFAeY

Aš neneigiu, kad nereikalingas mąstymas ir logika. Tik manau, kad į tai buvo taip stipriai įsikibta, kad buvo pradėta garbinti racionalizmą, atsirado dogmos ir ideologijos, užsidarymas jausmams, naujoms galimybėms, materializmas ir nihilizmas. Pridygo visokių kvailių, kurie nusprendžia kas yra geriau kitiems, laiko save teisiais, aukštesniais ir visažiniais. Bet kad priimti teisingus sprendimus pirma reikia žinoti tiesą. Ego ir dogmos yra geležinės uždangos tiesai pažinti.

Psichodelikai viena iš tų geriausiu išeičių, jei ne vienintelė iš šios aklavietės kaip mano Terence Mckenna. Aš žinau, kad priešistorinės kultūros gyveno taikiai, neturėjo hierarchijos ir valdovų, daug kūrė – mažai vartojo, gyveno santarvėje su bendruomene ir gamta, buvo laimingi tuo ką jį teikė ir savo vidaus pasauliu. Tai nėra tuščia Gimbutienės hipotezė, bet faktas paremtas įrodymais, iškasenomis ir etnografiniais duomenimis. Net ikišiol yra išlikę tokių gražių bendruomenių, deja per mažai. Psichodelikai jei remtis stebėjimais ir mokslinių apibūdinimu turi savybę sustiprinti suvokimą, sąmoningumą ir dėmesį, sinestezijos ir aplinkos sugyvėjimas, gali raminti ar kaip tik sustiprinti emocijas tokias kaip meilė, pagarba, džiaugsmas, aistra, simpatija ar kitomis aplinkybėmis siaubas, neviltis, skausmas pyktis ar net viskas kartu. Kontrolės praradimo baimė ir panika ar euforija ir ekstazė. Grįžimas į vaikystę, mirties ir atgimimo pajautimas. Matoma aplinka pavirsta simboliais, mitais, alegorijomis. Ego mirtis ir tabu griūvimas. Psichodelinėje kulminacijoje yra mistinė ekstazė, kurios amžinajame momente prieštaravimai suderinami, visi klausimai atsakomi, visi norai tampa nereikšmingi ar patenkinami, visas egzistavimas apimtas pojūčio primenančio aukščiausiąją realybę, beribę, belaikę, neapsakomą. Verčia permąstyti savo veiksmus, suvokti nesuvokta kaltę, savianalizė ir introspekcija. Minėtos savybės ir daro šiuos narkotikus gerais kandidatais žmonių sąmonės plėtimui, humaniškų ir archajinių vertybių gaivinimui, absoliučių tiesų(dogmų), suvaržytos ir žalingos kultūros griovimui.
Tai kas pasiekiama vos ne visą gyvenimą medituojant, praktikuojant joga kur nors toli nuo civilizacijos su narkotikais tokiais kaip DMT pasiekiama per 5-15min ir dar sužinoma dar daugiau pasak Terence Mckennos.

Žinoma yra kitokios išeitis, bet jos abejotinos. Pavyzdžiui kontaktas su ateiviais, paranormaliais, nepaaiškinamais reiškiniais, mistika. Karlas Jungas ir Terence Mckenna mano, kad NSO ir yra čia tam, kad pakeisti žmonijos klaidingą pasaulėžiūrą, sugriauti racionalizmą nepaaiškinamu. Apsvaigus nuo DMT kontaktuojama su ateiviai, elfais ir kitokiais stebuklais. Kūryba ir meno kūrimas gali išlaisvinti sielą, nes tai darant neišvengiamai į paviršių ištraukiama intuicija, jausmai. Būtent šie faktoriai – paranormalus potyriai ir dailininko specializacija padarė mane atsparų šiai žiauriai, pasiklydusiai ir egoistiškai kultūrai.
Yra dar kita išeitis kuri turbūt yra neišvengiama ir bus žiauri pamoka žmonijai – leisti patirti savo klaidų padarinius per stichines nelaimes, genocidus, karus, ateivių invazijas ir kita siaubą. Šokas, nelaimės suartina žmones, nes tik taip jie turi daugiau šansų išlikti. Bet ar jūs norite to?

Beje jei užsiminei apie apinius tai alkoholis yra pats blogiausias narkotikas, net blogesnis už heroiną. Jau geriau kanapės ir psichodelikai, nei alkoholis kuris svaigina naikindamas smegenų neuronus ir protą. Alkoholis tai patriarchalinis, prievartos, agresivus ir būkinantis narkotikas. Patyriau kas yra gyvenimas su alkoholiku, smurtautoju šeimoje. Monopoliniai, legalus narkotikai - alkoholis, cukrus, tabakas ir kava idealiai tinka darbo stimuliavimui ir agresijai skatinti todėl ir buvo pamėgti kapitalistų.
Sauroman
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2009-10-31, 17:33
Reputacija: 0

Re: Sulaužyk tabu - (Breaking the Taboo - Stop the War on Dr

Standartinė Sauroman »

Jūs norite legalizuoti narkotikus nekeisdami aplinkos, per biurokratiją? Tai juokinga! Gal bus kalbų, pažadų iš liberalesnių politikų, bet nelaukite pasikeitimų. Jau tikriausiai žinote kaip negalima tikėti veidmainiška valdžia. Tai nėra tinkamas kelias legalizuoti, užbaigti karą su narkotikais. Negalima taip paprastai intergruoti psichodelikų į šią kultūrą, nes tai yra tarsi ateivis, o tiksliau monstras kuriuo jį pavertė propaganda. Lietuvos kultūra sugadinta patriarchalinės dominuojančios, racionalistinės ir dogmatinės katalykybės, sovietinės marksistinės ar nacistinės, ar dar kokios nesąmonės ideologija, vartotojiškumo ir alkoholikų kultūros.
Ar jums tai nenusibodo šis infantilus ir kvailas žaidimas? Reikia paradigmos pasikeitimo, sukurti palankią terpę jų gyvavimui. Valdančiosios klasės operacinė sistema yra konkurencija, pinigai, ekonomikos augimas, konsumerizmas, alkoholizmas, šou verslas, mados , Olimpinės žaidinės, bet abejoju, kad tokia pati kaip miško šamano ar hipio. Jiems tai geras pelnas ir kapitalistai naudojasi vergija buteliui, pyragams, TV, PC, Iphonams ir kitam šlamštui. Kanapės, o juo labiau ir DMT sugriautų šią vartojimu ir konkurencija paremta kultūrą.
Jie net seksą, orgijas laiko nuodėmėmis ir uždraustų jei rastu būdą kaip. Nuogas kūnas ir jausmai buvo sugėdinti, paslėpti, nebent menininkų specialybė nereikalauja loginio paaiškinimo ir atvirą vidaus išraiškai. Ką jau kalbėti apie keistus ir chaotiškus psichodelikų pasaulius. Žmonės mano, kad jie yra laisvi, bet iš tikrųjų nenutuokia kaip sunkiai yra suvaržyta jų laisvė nereikalingais įsitikinimais ir stereotipais, neurozėmis.
Todėl reikia kažkaip tuos Ego ir įsitikinimų sistemas griauti, grąžinti tikras žmogiškasias archajines vertybes, stiprinti ryšį su gamta ir bendruomene. Tada galima kalbėti apie narkotikų legalizavimą. Dabar tai eilinės nuobodžios, niekur nevedančios diskusijos.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Sulaužyk tabu - (Breaking the Taboo - Stop the War on Dr

Standartinė runkelis »

tai mums kanapistams siulai vienytis kaip suprantu?
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Sulaužyk tabu - (Breaking the Taboo - Stop the War on Dr

Standartinė G. »

Žmogau.. tu totaliai nusprogęs esi. Ar tu moki kalbėti kaip normalus žmogus, turintis hobių, antrąją pusę, galbūt vaikų, tėvus, draugus? Mėgsti krepšinį? futbolą? šiaip sportą aplamai? Žvejybą? Vairuoji automobilį? Miegi lovoje ar grindų? Namuose turi elektros? Internetą? Kompiuterį? Televizorių? Ar esi atsidaręs banko sąskaitą? Ar esi pabaigęs lopšelį-darželį/ vidurinę/ kolegiją/ universitetą/ profkę? ar naudojiesi mobiliuoju telefonu? Klausai muzikos? Turi kažkokį tais apsirengimo stilių? Charakterį? Asmenybę? Ar tu turi norų? Svajonių? Ar naudoji tokį dalyką kaip pinigai? Maistą perki ar medžioji ir augalus valgai? Geri iš upelio? Ar naudojiesi indais? Ar žinai čigoną Radži? Turi kažkokius tais namus? Pastogę? Ar išeini su draugais atsigerti alaus? vyno? degtinės? tekilos? ar rūkai cigaretes? ar valgai mėsą? ar eini į balsavimus? ar atlieki pilietinę pareigą? Tu pasą ar turi? Ar turi tapatybę? Ar tau kada nors buvo suteikta pagalba ligoninėje? Policijoje? Ar tu esi pozityviai nusistatęs už kažką daugiau, negu psichodelikai?!

AR TU ESI ASMENYBĖ? AR TU SUPRANTI, KAD TU ESI TU IR KAD KITI ŽMONĖS NĖRA TU?!

ATSIBUSK, žmogau! Minėjai, kad turi dailininko specializaciją - šaunu! bravo! mėgsti atsipalaiduoti vartodamas psichodelikus - lai, jeigu tau taip gerai. Bet tu privalai suprasti, kad dabar trūksta labai labai nedaug, kad kalbėtum kaip šyzikas. Tiksliau, man tai ir panašu, kad kalbi kaip turintis psichologinių sutrikimų ar sergantis protine liga.

Tu kalbi kaip manijakas! Tu vos ne ragini visus žmones imti ir vartoti DMT, kad ale jie pavartos , kažką supras ir tada viskas visiems bus labai gerai. Taip nebūna žmogau. Su tokiais dalykais reikia labai atsargiai ir labai apgalvotai elgtis!

Ko tu sieki? Sunaikinti šiandieną ir atkurti tuos laikus iš Gimbutienės hipotezių? - PAMIRŠK! Tai jau praeitis!

TAU TRŪKSTA VIDINĖS RAMYBĖS IR HARMONIJOS, todėl ir esi nepatenkintas dabarties civilizacijomis. Suvok, kad tu gimėi nei per anksti, nei per vėlai, o pačiu laiku.


Pasakyk, kiek metų patirties turi su rimtais psichodelikais? Iš to kaip ir ką kalbi - duočiau nedaugiau 2 metų arba daugiau kaip 10.

Esi išsibalansavęs bičiuli. Tavo vieta yra psichodelikų forumuose ir tikrai tikrai ne legaliam. Atsiprašau vėl tavęs.


Vartojimu ir konkurencija paremtos kultūros griauti tikrai nereikia, nes žmonės, praeities kartos dirbo tam, kad turėtume tai, ką turime šiandien. Mūsų yra tokia paskirtis. Pripažink, kad nei tu, nei aš nesame visažiniai ir psichodelikai mūsų tokiais nepadarys.

Sakai, kad tavo specializacija padarė tave atsparų šiai žiauriai, pasiklydusiai ir egoistiškai kultūrai? Puiku! Bet būk atsparus ir žiauriai, pasiklydusiai ir egoistiškai kritikai, kurią dabar gauni iš manęs. Tu nebemoki gyventi visuomenėje ir nebemoki, nes pradėjai vartoti psichodelikus ir pradėjai skleisti erezijas apie dabartinės visuomenės paveikslo sunaikinimą.

Minėjai, jog esi menininkas.. Aš žinau dvi menininkų rūšis - pakvaišėliai ir savo srities genijai. Kuris esi tu - tau pačiam nuspręst.
Žmogus yra gyvas padaras, o jo galvoje - chaosas.

P.S. Kai prisiminsi, kas tu iš tiesų esi, susiimsi ir atidarysi savo parodą ar kokią nors ekspoziciją nacionalinėj galerijoj - būtinai mane pakviesk, aš mėgstu meną (pats irgi kuriu) ;)

P.P.S. Kur buvo "P.S." tai jokios ironijos ir jokio sarkazmo.

P.P.P.S Aš tau ne tėvas ir ne Dievas, bet būk žmogus, užteks klaidžiot tam chaotiškam transe! Prasiblaivyk ir pamatyk tikras gyvenimo spalvas ir patirk tikrus džiaugsmus! Aš tavyje matau tokią baimę, fobiją, paranoją. Tu paprasčiausiai bijai žmonių. Esi grynų gryniausias intravertas.

P.P.P.P.S Jeigu kyla problemų dėl psichoaktyvių medžiagų, ieškok pagalbos http://www.prevencija.lt/

Šį savo pranešimą užbaigsiu prašymu:

Parodyk, kad bent jau sugebi kalbėti kaip normalus žmogus, nes kolkas tipinio narkomano etiketė tau labai limpa.. Narkotikai - medžiagos iškreipiančios realybę. Na o tu savo realybę išsikraipėi iki to, kad vos ne visuomenės priešu tapai!

Atsipalaiduok, gi šventės, bus va Kūčios, pavakarieniausit - apturėsi archajišką ritualą. Viskas bus ok, nesiparink! Aš su tavim ;)

Ai ir nepamiršk parodyti, kad gali kalbėti savo žodžiais, o ne per savo idealus ir ikonas, kuriems prieštarauja, tavo "sektantiška psichodelikų religija".

+ Narkotikai bus legalizuoti ir tai bus padaryta tik per biurokratiją, įstatyminių projektų siūlymą. Narkomanai paprastai tokiais dalykais neužsiima, nes nesugeba normaliai sakinių sudėlioti taip kaip reikalauja formalumai.

Sauroman, aš tikrai tave visa širdimi užjaučiu dėl tavo psichologinės traumos su šeimos nariu, kuris buvo alkoholikas ir smurtautojas. Bet tu privalai suprasti, kad slapstytis po narkotikų "skraiste" - nėra išeitis. Aš taip pat esu patyręs psichologinių traumų ir labai stiprių, buvau kaip reikiant palūžęs, įjunkęs į svaigalus, bet blaivus protas visgi nugalėjo ir aš spėjau laiku peršokti nuo degradacijos bėgių ant normalaus gyvenimo begių - susigalvojau norų, svajonių, užsibrėžiau tikslų, kuriu planus ir gyvendamas ruošiuosi kurti naudą ir vertę ne tik sau pačiam, bet ir visiems aplinkiniams.

Nesigailėk nė vienos akimirkos, kad ir kokia žlugdanti ji buvo!!! Ar girdi?!
Kas tavęs neužmuša - padaro tave stipresniu! Linkiu viso ko geriauso, Sauroman. Tikiuosi, kad kai būsi senas senas jau prieš mirtį, tai ištarsi: - vo čia tai gyvenimėlis buvo! ir iškeliausi anapilin be jokios įsisenėjusios širdgėlos.

Telaimina Tave Dievas Jah ir veda šalin nuo pikto!

Pasaulis yra gražus ;)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Sulaužyk tabu - (Breaking the Taboo - Stop the War on Dr

Standartinė Click Clack »

Pagrindinė mūsų problema, kad narkotikai patenka į blogų žmonių rankas, blogiems tikslams tai yra pasekmė, kurią sukėlė narkotikų uždraudimas. Sovietų sąjungoje už vakarietiškos kultūros propagavimą buvo baudžiama griežčiau, nei dabar už kanapė ir kas iš to gavosi? Dabar turim jos, kiek tik geidžiam... Viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą, narkotikų egzistavimas priklauso, ne nuo mūsų, o nuo žemės kuria vaikštom. Mes neginčijame savo kūrinių egzistavimo, o ginčijame tai, kas sukurta ne mūsų. Ir tai yra labai gera pamoka, kad tai kova su vėjo malūnais. Dabar narkotikai orientuoti blogiems tikslams siekti, kokainą, heroiną, alkoholį, tabaką ir kitus narkotikus chemiškai apdirba ir parduoda, juos perka nes jie egzistuoja, jie uždrausti lygiai tokių pačių žmonių, kaip ir vartotojai, o ne dievo. Jų egzistavimas įrodo uždraudimo nebuvimą. Taigi narkotikų uždraudimas yra didžiulė neteisingumo pasekmė. Už daugumos politikų, verslininkų nugaros slypi narkotikų verslas ir jiems iškilti padėjo tik, dėl to, kad jie uždrausti ir ne kiekvienas juos gali auginti. Jeigu uždraudimo nebūtų, ar pietų Amerikoje, Meksikoje būtų ši toks chaosas? Taigi tai ir yra problema, kad visas uždraudimas yra didelis nusikaltimas prieš žmoniją.

Dėl psichodelinių narkotikų, Souroman nuoširdžiai tikiu, kad tavo aprašytas pasaulis egzistuoja, kažkur kitur... Dabar mes esame uždaryti į narvą ir surakinti grandinėmis, jeigu vienas išsilavinsi psichodelikų pagalba, negalėsi nieko pakeisti... Turime kurti pasaulį ateities kartoms, kurios mokysis iš mūsų klaidų.
paukstukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 278
Užsiregistravo: 2012-03-05, 17:35
Reputacija: 0

Re: Sulaužyk tabu - (Breaking the Taboo - Stop the War on Dr

Standartinė paukstukas »

Norejau is pradziu numesti gif'a too long didnt read, bet paskaiciau. ir pritariu G. gal ne 100% bet kokiu 85 tai tikrai. turim visi savo poziuri ir nuomone bet man souroman nuomone kelianti sleikstuli. panasias kalbas girdejau is savo buvusio klasioko sektanto, per kuri jo tevai prarado viska, t.y. materialine gerove. ir galit sakyt kad ka cia tie pinigai, nieko nereiskia. bet kai pamatysi zmogu su praplautom smegenim prasanti ismaldos su mazu vaiku ant ranku pozeminej perejoj, tada gal ir suprasi. nors ne, jei busi apsitorcines grybu tai nesuprasi.
reikia tureti polinki ir poleki i kazka, kad ir tarkim mena, kad galetum pasakyt kad turi siela, o neesi robotukas atliekantis kazkieno nurodytas funkcijas, bet tokie kosmosai tai atsiprasant bbd..
I accept no responsibility if you take whatever I write to be serious and/or factual. Any resemblance to the truth is purely fictional and coincidental at best.
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Sulaužyk tabu - (Breaking the Taboo - Stop the War on Dr

Standartinė coffesin »

krw jus ziaurus, eikit knygu rasyt
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Sulaužyk tabu - (Breaking the Taboo - Stop the War on Dr

Standartinė runkelis »

Argumentuok.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
kausiukas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2013-01-13, 20:39
Reputacija: 0

Re: Sulaužyk tabu - (Breaking the Taboo - Stop the War on Dr

Standartinė kausiukas »

Sutinkus su Sauroman. Jis kalba apie tiesą, bet kiek per drastiškai. G. šiuo atveju, tik patvirtina jo žodžius apie racionalistinį, egoistinį dabarties supratimą. Ar esate girdėję apie masių kontrolę pasinaudojant mediją? Jei esat, tai žinot ko tuo siekiama. Šiek tiek paieškoję surastumėt detalesnius "kontrolės" planus ir tai kas ja propoguojama. Jei tingit ieškot , propoguojamas požiūris stebėtinai panašus į tai ką kalba G.

Nedrįstu sakyti, kad tai blogai visuomenės atžvilgiu, bet individo - tikrai taip. Suvokiu to būtinumą. Kaip kitaip palaikyti optimalų tokios milžiniškos civilizacijos darbą. Bet čia ir šuo pakastas. Palaikyti optimalų civilizacijos darbą kam? Man? Tau? Prezidentui? Seimui? Kokia visuomenės įstaiga iš to pelnosi? Suprantu darbą žmonijos tobulėjimui, medicinos, fizikos, technologijų srytyse. Tobulėjimą vardan tobulybės. Bet kas man paaiškins kaip ši civilizacija egzistuoja, jei kiekvienais metais jos skola neįvardintoms instancijoms didėja?

Kai žmogui dieną naktį kalama - viskas gerai, taip ir turi būti, gyvenk, džiaukis, turėk hobį, dirbk, kurk šeimą, augink vaikus, o didysis brolis tave prižiurės, neleis tau nueiti šunkeliais. Koks didysis brolis, kodėl prižiurės, kokiais šunkeliais. Aš nenoriu būti prižiūrimas to, kuris geriau susižers porą milijonų sau į kišenę, kol vidutinis valstybės pilietis kas antrą dieną lepina save optima linija makaronais. Čia tas didysis racionalumas? "Po manęs nors ir tvanas" - pasakė vienas racionalus žmogus. O kas paneigs, kad tai ne tikrasis racionalumas? Žinot kas dar yra racionalus? Vilkas. Jis papjaus ir suės avį, kad išgyventų. Bet ar žmogus žmogui vilkas? O meilė? O užuojauta? Tai patys abstrakčiausiai ir sunkiausiai įvardijami dalykai, negi kas pasirinks būti racionaliu ir visą gyvenimą nemylėti?

Dabartinė visuomenė gerai išmoko žmogų skaičiuoti. Skaičiuoti naudą. Skaičiuoti, kiek uždirbs, kiek išleis, skaičiuoti pinigus. Dar išmokė uždirbti pinigus. Paklausk žmogaus, kodėl jis dirba, jis atsakys, dėl pinigų. Jei toks atsakymas jums atrodo normalus, patariu susimastyti. Paklaus žmogaus ar jis tiki Dievą, nevienas atsakys - ne, nes niekas negali įrodyti jo egzistencijos. Didysis šių laikų fizikas teoretikas S.Hawkingas paskyrė galybę savo laiko ir net sukūrė televizijos laidų ciklą, kad įrodytų, jog Dievas neegzistuoja, arba bent, kad jo egzistencija nebūtina. Raskit man racionalesnį žmogų.

Ką aš noriu pasakyti, kad žmogus užmigo auksiniuose rūmuose pastatytuose vergų rankomis ant senų griūvėsių, kuriuos patys sugriovė tikėdamiesi tapti laisvais. Vienus diktatorius pakeitė kiti, tik mažiau matomi, bet ne kiek nesilpnesi ir nestokojantys įtakos pasauliui nei anksčiau.
Kaip minėjo Sauroman prižadinti žmogų galima keliais būdais: karas, maras arba badas, bet taip tik trumpam, ir žala visad viršyja naudą. Psichadelikai badetų pamatą dvasiškai protaujančios visuomenės kūrimui, kuri ilgaainiui sugebėtų apversti piramidę aukštyn kojom.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Sulaužyk tabu - (Breaking the Taboo - Stop the War on Dr

Standartinė G. »

Supranti, tokioms šnekoms yra tam tikros vietos. Yra grupės žmonių, yra suinteresuotų tokiais dalykais, kurie kalba tokia pačia stilistika, naudoja panašius terminus ir tarpusavyje vienas kitą supranta ir sugeba apsimainyti norima informacija. Bet kai ateini į KANAPIŲ forumą, kur yra dokumentino filmo, apie karo prieš VISUS narkotikus pasėkmes, temą ir pradedi porint, kad būtent psichodelikai (aš kaip suprantu, jūs apie salvijas, dmt, shroomus, acid'ą, lsa ir visokius meskalinus) išgelbės pasaulį nuo pražūties, tai nu žinot.. viršūnė.

Bent jau apie kanapes kažką pasakytumėt, o tai sakau, kažką rašot čia ir fig pariši, ką jūs norit pasakyt. Gal aš ir esu racionaliai mąstantis, bet man giliai p* ant to, nes žinau, kas esu ir ko aš noriu iš SAVO gyvenimo, o ne kažkieno kito. Nematau aš prasmės skleist kažkokių erezijų apie psichodelikus (atsiprašau, nu bet tiesiog - ne mano sritis, aš dirbu su kanapėm, todėl ir esu šitoj bendruomenėj) ir tiesiog tuom ir užsibaigt.

Norit jūs, kad legalizuotų psichodelikus ir kad jie būtų prieinami pilnamečiams asmenims, kurie galėtų atrasti savo laimę? - pirmyn! Vienykitės, kurkit grupes, projektus, mokslinius tyrimus rinkit, atlikit apklausas, ruoškit, verskit, pateikit savo analizes, įstatymų pakeitimo projektus, paraiškas tam tikroms institucijoms, kelkit diskusiją į viešumą ir kalbėkit visiems suprantama kalba, sukurkit vertės - darbo vietų, nors kažką pagaminkit, kad būtų naudinga ne tik jums patiems, bet ir kam nors kitam - ką ir ragina dokumentinis filmas "Breaking the Taboo". Išmokit susikalbėt su racionaliai mąstančiais racionaliai mąstančių žmonių kalba. Gyvenam tai vienam pasauly.

+ Faktas, kad psichodelikai kaip ir betkuris tikrovės suvokimą iškreipiantis narkotikas - svaigalas kaip pavadinsi nesvarbu, jis nebuvo, nėra ir niekada nebus absoliučiai visiems reikalingas, naudingas ir atnešantis laimę, o jūs kalbat lyg tai būtų. Yra begalė žmonių, kuriems pavartojus psichodelikų paprasčiausiai nučiuožtų stogas, yra tų kurie išgeria, parūko žolės ir jiems pasidaro dar blogiau negu prieš vartojant nu ir nieko jūs čia nepakeisit jiems įkišdami psichodelikų.

Kodėl jums visada atrodo, kad jus ir visą likusią žmoniją kažkas nori tiek fiziškai tiek protiškai sunaikinti? Iš kur šita paranoja, kad gyvename į pražūtį vedančioj sistemoj ir kad tik psichodelikai mus išgelbės? pasakykit.

Dabar atsakysiu į klausimus:

Ar esate girdėję apie masių kontrolę pasinaudojant mediją? - Taip esu. Ir ką? Ką dabar man reikia daryti? Kalbėti apie Terensa Makena? Marija Gimbutiene? Apie psichodelikų naudą? Kokio velnio man turėtų rūpėti, kad man kažkas, atsiprašant, šika į smegenis? Ką aš jau ant tiek bukas, kad nesugebėčiau savim pasirūpinti ir atskirti, kas yra gerai ir kas yra blogai? Ar man ta masių kontrolė per mediją sutrukdys pasiekti, kad kanapės Lietuvoj būtų legalizuotos? - Vargu. Nematau prasmės kovoti prieš masių kontrolę pasinaudojant mediją, nes medijos pilna visur - žurnalai, laikraščiai, knygos, televizija, internetas, net tas pats dalykas kai žmonės gatvėje susitikę kalba yra tokia pati medija, paukščiai tarpusavy cypsėdami irgi skleidžia savotišką mediją. Mintys ir suvokimas į žmogų ateina per akis, ausis, nosį, prisilietumus. Mediją aš pažįstu geriau nei betką, nes tai mano kryptis yra - kalbėti masėms, pardavinėt produktus, reklamuoti VISKĄ, skatinti vartojimą, ekonomikos augimą ir priedo socialinės raidos tobulėjimą, kultūrinį išprusimą ir t.t.

Palaikyti optimalų civilizacijos darbą kam? Man? Tau? Prezidentui? Seimui? Kokia visuomenės įstaiga iš to pelnosi? Man, tau, prezidentui, seimui, tavo mamai, tavo tėvui, tavo broliams, sesėms, draugams, giminaičiams, tavo pažįstamiems draugams, tavo priešams, tavo daktarams, tavo interneto tiekėjui, tavo prekybos tinklui, kuriame perki maistą, tavo automobilio kuro gamintojui, statybinių medžiagų gamintojams ir patiems statybininkams, kurie pastatė tavo namą, tavo drabužių gamintojams, tavo drabužių tiekėjams, pardavėjams, organizacijoms ir tai pačiai medijai iš kurios tu įgauni savo ir kitų žmonių pasaulėžiūros suvokimus.

Kokia visuomenės įstaiga iš to pelnosi? Pasakysiu trumpai drūtai - įstaigų yra galybė. Gali jas skirstyt į sektorius kad ir pagal tą pačią maslou piramidę:

1) fiziologiniai poreikiai: maistas, vanduo, pastogė; - įstaigos, įmonės, bendruomenės, organizacijos kontroliuojančios šių dalykų tiekimą milijardams planetos gyventojų
2) saugumo poreikiai: apsauga nuo pavojų, grėsmių ir vargų; - įstaigos suteikiančios apsaugą - policija, greitoji pagalba, gaisrinė, avarinės tarnybos ir t.t.
3)socialiniai poreikiai: priklausomybės kokiai nors grupei jausmas, draugystė, parama; - kultūrinės įstaigos - teatrai, viešosios erdvės, kavinės, barai, restoranai, viešbučiai, sanatorijos, kanapių aktyvistų klubai, automobilių fanų organizacijos, festivalių, viešų renginių organizatoriai ir t.t.
4)poreikis būti gerbiamam ir pripažintam: savivertė, reputacija, statusas, aplinkinių pagarba ir pripažinimas. - čia tu pats jau turi veikti kaip individuali asmeninė įstaiga.
5)savęs aktualizavimo (saviraiškos) poreikis: poreikis išreikšti savo galimybes siekiant nuolat tobulėti. - čia irgi tu pats kaip individuali asmenybė turi veikti kaip įstaiga.

Yra mačiau Šveicarijoj ir Pietų Amerikoj žmonės specialiai keliauja į tam tikras įstaigas, kad svaigintųsi psichodelikais, atliktų "apsivalymus", atrastų kažką naujo, susitaikytų su asmeninėm problemim ir t.t. nu tiesiog viskas taip kaip jūs kalbat, kad psichodelikai išgelbės žmoniją - grynai veikia kaip psichologinės sveikatos gydymo institucija, kur žmonės savo noru yra apsvaiginami ajahuaskom, lsd, grybais nu ir ką? Vieni renka iš to pinigus, o kiti jau iki tol yra užsikalę dafigą ir daro tai už dyką. Bet esmė yra tame, kad tai jie daro RACIONALIU būdu, prieš kurį jūs kartais esate taip priešiškai nusistatę.

Neturiu aš nieko prieš psichodelikus, suprantu, kad jie gali būti naudingi žmogui, naudojami medicinoj, bet bl*t supraskit, kad kiekvienas toks dalykas turi SAVO NIŠĄ. Joptv.. čia KANAPIŲ forumas, o ne grybautojų, kurie tauškia apie racionalius protus, žmonijos kontroles per mediją, paslaptingas įstaigas ir organizacijas, kažkokius žmogaus prižadinimus, atradimus savyje, įvairiausias visuomenes, auksinius rūmus pastatytus vergų rankomis, kažkokius vilkus, piramides ir svarbiausia:


RETORINIUS TEIGINIUS IR KLAUSIMUS NESUSIJUSIUS NEI SU KANAPĖMIS NEI SU ŠIUO DOKUMENTINIU FILMU

eikit į savo psichodelikų forumus ir ten ir kalbėkit tokiom stilistikom, bet būkit malonūs - neverbuokit MANO KANAPISTŲ į psichodelistikus. Normaliai, be ironijos ir sarkazmo sakau - Sėkmės jums ir jūsų judėjimams einantiems link stipresnių psichodelikų negu kanapės legalizacijos, tikiuosi, kad sugebėsit tai padaryti ir suteiksit tą pamatą dvasiškai protajaunčios visuomenės kūrimui, nes visgi TAI DARYTI RAGINA PAGARBOS VERTAS FILMAS APIE KURĮ ŠITA TEMA IR YRA.

Atsiprašau už savo emocinę magmą, tikiuosi niekieno nenudegino ir tik dar labiau įžiebė judant savirealizacijos ir savo asmeninių sistemų tvarkymo link. Užtenka to spamo apie psichodelikus, geriau apie kanapę pakalbam arba apie ką nors panašaus į "Breaking the Taboo" ir ką būtų galima padaryti Lietuvoje, kad karas prieš narkotikus baigtųsi.

Beje, ar girdėjot, tobulumas papostino straipsnį related su šita tema.

http://www.lrytas.lt/pasaulis/ivykiai/b ... -dumas.htm

Blessings --==::~~ :x:
One love. Thank to Jah for bringin di erb to I man. TAika. :V:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Sulaužyk tabu - (Breaking the Taboo - Stop the War on Dr

Standartinė G. »

Sorry dar už double post'a, bet noriu pasakyti, kad aš kaip ir filmo kūrėjai esu prieš karą prieš narkotikus. Įskaitant ir psichodelikus apie kuriuos Sauroman ir kiti veikėjai užklydo čia pašnekėt, bet aš paprasčiausiai nematau logiško pagrindo iškelti psichodelikų aukščiau visko taip kaip tai daro šitie "vienaposčiai" klajūnai (sauroman ir kausiukas).
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kausiukas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2013-01-13, 20:39
Reputacija: 0

Re: Sulaužyk tabu - (Breaking the Taboo - Stop the War on Dr

Standartinė kausiukas »

Kiek suprantu šioj temoj laužom tabu. Tai ir laužykim, o ne skleiskim nihilistinės vartotojiškos utopijos teorijas. Nenuostabus tavo požiūris, pats pripažinai, jog esi vartojimo skatintojas. Atsakei nemažai klausimų, bet vieną vistiek nutylėjai. Žinai daug, nebijai savo žinių skleisti. Tai paimk ir atsakyk, kas yra valstybės skola ir kam ji yra skolinga, netik kokia konkreti valstybė, bet visos. Papasakok, kaip šis vartojimo burbulas veikia per iš oro trauktus pinigus, kuriems padengti šiam pasaulyje tiesiog nėra išteklių. Jei nematai ryšio tarp šių temų ir tas kas parašyta viršuj atsimerk. Nematai, nes nenori matyti.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Sulaužyk tabu - (Breaking the Taboo - Stop the War on Dr

Standartinė G. »

Šioj temoj tabu jau yra sulaužytas! Tikrai nemanau, kad atsirastu nors vienas forumo dalyvis, kuris pasisakytų už karą prieš narkotikus. Iš kur tu ištraukėi nihilistines vartotojiškos utopijos teorijas - aš nė nenutuokiu. Savo požiūriu aš ir nesistengiu kažką nustebinti. O kad pripažinau, jog esu vartojimo skatintojas, tai ką dabar man reikia daryti? Atsisakyti savo planų sukurti tvirtas pluoštinių, medicininių ir rekreacinių kanapių pramones Lietuvoje? Nesteigt daugybės įmonių? Nekurt tūkstančių darbo vietų? Nepritraukt užsienio investuotojų? Nešviesti Lietuvos piliečių kaip reikia atsakingai gyventi? Nesidalinti savo gyvenimiška patirtimi su kitais žmonėmis, kurie man rūpi ir yra brangūs? Ką tu norėjai pasakyti tuom, kad aš pripažinau, jog esu vartojimo skatintojas? Tai, kad neturėčiau padėti skurstantiems? Tai, kad neturėčiau padėti badaujantiems? Tai, kad neturėčiau padėti sergantiems? Ką tu tuom norėjai pasakyti? Kad aš dėl to, kad esu vartojimo skatintojas esu kažkuom prastesnis? Ar kad man derėtų nusispjaut į savo gimtąją šalį ir kad man reikia dumt kažkur tolyn nuo civilizacijos psichodelikų vartot, nes tik ten atrasiu vidinę harmoniją?
Tu nors suvoki, kad nėra nė vieno šioje planetoje vartojimo neskatinančio gyvo padaro? Absoliučiai visi iki vieno yra vartotojai, mes turim vartoti tam tikras chemines medžiagas, kad mūsų organizmai funkcionuotų. Vartojimas yra neišvengiamas, vartojimas turi būti subalansuotas. Nesvarbu ar tarap atskirų individų, ar tarp šeimų, ar tarp bendruomenių, miestų, šalių, žemynų - vartojimas privalo būti subalansuotas norint būti iš tiesų laimingu. O kiek vartojimo vienas individas gali pakelti - čia jau asmeninis reikalas.

Kas yra valstybės skola? Tu nori, kad aš tau imčiau taip ir paaiškinčiau ane? Aš tau gal tiesiog nuorodą duosiu į Lietuvos Respublikos Valstybės Skolos Įstatymą:

http://www.istatymas.lt/istatymai/valst ... atymas.htm

17-am punkte yra valstybės skolos apibrėžimas.

Ką su tavimi kalbėti kai tu net nesuvoki, kas yra pinigai? Pinigai traukiami ne iš oro, o iš sukuriamos produkto, paslaugos ar intelektinės nuosavybės vertės. Pinigai yra tik instrumentas vertei iršeikšti, o visa kita yra tik patys elementariausi mainai - aš tau statinę žuvies - tu man vėžimą šieno. Labai nori grįžti į tuos laikus kai nėra iš ko pasirinkti? Tu blin, bent nutuoki, kad čia yra žmonijos evoliucijos procesas?! Ar žinai, kad per pastaruosius 100 metų pasaulyje populiacija išaugo penkiais milijardais žmonių? PER 100 METŲ! Tai yra dar papildomi 5 milijardai vartotojų, kuriems reikia maisto, drabužių, pastogės ir sąlygų savo malonumams patenkinti, ką jau kalbėti apie dauginimąsį ir savo palikuonių aprūpinimą ir išleidimą į gyvenimą! Kaip juos visus aprūpinti, kad visi gyventų laimingi? Gal jiems tiesiog reikia duoti psichodelikų? Gal psichodelikai sutvarkys jų "dvasinius pamatus" ir galbūt šie milijardai žmonių nuo to taps sotūs? apsirengę? turės namus?

Kausiuk, tu vidurinę baigėi? kokią nors specialybę studijavai? Turi kokią nors savo gyvenimo kryptį/sritį, kurioj tu norėtum save realizuoti ir užsidirbti pinigų ant pragyvenimo? Jeigu turi, tai vadinasi esi šitos kaip tu vadini "nihilistinės vartotojiškos utopijos teorijos" dalis, ka čia teorijos... tavo žodžiais tu turėtum būti nihilistinės vartotojiškos utopijos praktikos dalis.

Vat įsikabinai į psichodelikus, iškreipė tavo realybės suvokimą ir skiedi čia kažkokius paistalus visai ne į temą. Dar kartą kartoju - susiburkit psichodelikų gynėjų organizaciją ir jūs su savo psichodelikais prisitapatinkit prie civilizacijos, kuriai psichodelikai reikalingi ne dabartinių tvarkų griovimui, ne kažkokių utopijų kūrimui, o žmonių ligoms gydyti.

Tauškiat apie savo psichodelikus it visažiniai ir visagaliai, bet kai reikia pagalvoti kaip tuos psichodelikus padaryt žmonių vartojamais ir dar šiokį tokį pinigą sau pačiam užsidirbti už žmonijai sukurtą vertę (ligos gydymą, reakreaciją, moksinius pažengimus ir t.t.) tai ko gero nė nenutuokiat, nes patys nepripažįstat, kad esat vartojimo skatintojai. Jūs skatinat vartoti psichodelikus, nes anot jūsų tai suteiks žmonijai "dvasinį pamatą", nuo kurio visi staiga pasidarys laimingi ir įsivyraus harmonija.

Prie aplinkos žmogus privalo prisitaikyti ir keistis kartu su ja kaip vienetas, o ne kaip kažkoks atsiskyrėlis. Beabėjo kiekvienas turime laisvas valias - galim daryti, ką tik norime, bet viena yra aišku - TURIME ŽINOTI KĄ DAROME. Atsiprašau už tai kaip nuskambės šio pranešimo pabaiga, bet linkiu apsitorčinus lsd neįsivelti į muštynes su pašto dėžute.

P.S. Kausiuk, prašau surašyk man 10 Brand'ų, kurių produktais ar paslaugomis dažniausiai naudojiesi. Atlikinėju rinkos tyrimą apie psichodelikus vartojančių asmenų mėgstamus brand'us. Pagrinde mane domina: tavo kompiuteris, telefonas, televizorius, automobilis, higienos reikmenys, batai, striukė/švarkas, maisto produktai. Atičiūchink ir pagaliau pripažink, kad esi eilinis žmogus, toks pats kaip visi kiti ir kad norint šiame pasauly kažką pakeisti reikės pasakyti kiek daugiau negu pataukšti apie savo asmenines psichotransines-filosofijas. Aš matau viską, kausiuk. VISKĄ.

Realiai tai gali man nieko nesakyti, bet aš tiesiog tavęs kaip sau lygaus žmogaus noriu paklausti:

-Ko tu nori? sakyk nuoširdžiai, nesidrovėk.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Rašyti atsakymą