Nuotrauka Nuotrauka

Markeris/sleptuve

Darbščiųjų rankų būrelis.
Rašyti atsakymą
manjakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 2012-12-16, 13:25
Reputacija: 0

Markeris/sleptuve

Standartinė manjakas »

Sveiki, perskaites didziaja daly forumo nusprendziau uzsiregistruoti ir stai mano pirmas postas. Kaip pasidaryti primityvia sleptuve, bet pakankamai gera ;) tikiuosi kam nors pravers .
Jums reikes : Seno nenaudojamo markerio ir peilio ar kazkokio panasaus daigto.

Mano naudotas :
[ nuotrauka ]

Taigi kamsteli uzspauskite stipriau ir atsukit plastikine dali.
Tada su peiliu ar atidarytuvu (kaip as :) ) istraukit plastikines markerio dalis :
[ nuotrauka ]

Tada is kamstelio ir dazu rezervuaro iskrapstykite visokius likucius, kad butu tvarkingiau :) :
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Na ir viskas va ka gauname :
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]

Paprasta kaip 2x2 :) dar jei noro turit galit pasilikt viena dali ( jei ji bus jusu markeryje ) kaip kamstuka kuris lengvai isitraukia :
[ nuotrauka ]

Tikiuosi kam nors praves toks siuksles perdirbimas :) Jei ka kur ne cia parasiau nepykit nespejau dar visiskai apsiprast .
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Markeris/sleptuve

Standartinė G. »

Sveikas atvykęs! Aš G. :) Įdomi tema! Aš pats esu irgi turiu pasidaręs mini slėptuvėlę :D bet nelabai naudoju jos :) Aš dariausi iš kišeninės peleninės, kadanors parodysiu nuotraukų ir aprašysiu :) Beje, taip irgi buvau iš markerio pasidaręs, tik man buvo iš tokio storo "šnaiderio", tik kad pamečiau :D Sėkmės pritampant ;)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Markeris/sleptuve

Standartinė Lar »

Pagaliau tema apie sleptuves vėliau galėsiu imesti savo seifo nuotrauku .Dar esu pasidares viena sleptuvėle iš usb atmintinuko. Mini sleptuvės turi toki trukuma kaip produkto išėmimas geriausiai toki daiktą darant reikia padaryti nuimamus abu galus, kad butu galima stuf'a ištumti.
manjakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 2012-12-16, 13:25
Reputacija: 0

Re: Markeris/sleptuve

Standartinė manjakas »

Sveiki, dziugu kad patiko jums :) O del isemimo tai markeris keliems kesekiukams , jie lengvai is ten iskrenta arba stuffa pasmulkinta i maisiuka ir ner problemu :idea: . Taipogi butu idomu paziureti ka jus turite !
ctx
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2013-01-08, 00:44
Reputacija: 0

Re: Markeris/sleptuve

Standartinė ctx »

saunuolis su tokia tema! :D labai idomu butu jei idetu kazka didesnio, ne kiseninio,o butent toks daiktas kuris stovi namie ir niekam nesautu i galva jog viduje kazkas idomesnio yra :D o as paprasciausia naudoju skardines dezutes pvz nuo saldainiu ir pan :)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Markeris/sleptuve

Standartinė runkelis »

suo suras :) zmogus nelabai bet... gali ir zmogus surasti :) slepkite plauciuose :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
manjakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 2012-12-16, 13:25
Reputacija: 0

Re: Markeris/sleptuve

Standartinė manjakas »

pameciau ir as jau :D lyg ir visad ant stalo buvo , o gal ir kur isidejau nezinau, vis delto reiktu dar koki raistuka uzsikabint ar kazka :D
Vartotojo avataras
kaciarasyt?
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-06-06, 16:28
Reputacija: 0

Re: Markeris/sleptuve

Standartinė kaciarasyt? »

Situose markeriuose jointus gerai butu slept
autizmas ne liga, tai gyvenimo būdas!
lasten
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 2012-11-25, 18:24
Reputacija: 24

Re: Markeris/sleptuve

Standartinė lasten »

blemba, o as galvojau dildo tilps :D


nepyk, nesusilaikiau, bet manau ir taip aisku :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Slėptuvė (stashas)
    Gliukoze » » forume Legalus forumas
    5 Atsakymai
    3360 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.