Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

O kokia tavo istorija? Kažkada parišo tave ct su medžiaga? Ar tiesiog iš lempos paėmė ir paskambino? Esi įsitikinęs, kad mentai skambino?

Galbūt tavo dylerį pagavo ir dabar galvoja, kad tu jo tiekėjas. Šiaip patarčiau visiškai nesiparint, nueik lyg niekur nieko, nes niekur nieko blogo tu nepadarėi. Ar padarėi?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
rututex
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2012-05-26, 12:57
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė rututex »

Iš dylerių aš nieko neimu, pastaruoju metu pats biški užsiauginu. Telefono numeris yra ant įmonės, paskambino pasakė, kad ieško įmonės savininko, pasakiau, kad čia ne įmonė, tada sako reikia būtent šio numerio savininko, pasakė ryt ateiti į komisariatą, nieko neapaiškino. Su :x: ir policija niekada reikalų neturėjęs.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

O tu kažką bendro su įmone turi? Jeigu nieko nesi padaręs, tai nueisi rytoj - jie pamatys, kad tu ne įmonės savininkas ir įvyko kažkokia painiava su numeriais ir išeisi lyg niekur nieko. Arba uždarys į kambarį, duos bananų per knygą, tris valandas kankins kol išplepėsi viską, ką žinai. Žinoma aš juokauju (bet pasitaiko ir taip), bet jeigu jie sakė, kad ieško įmonės savininko, o tu nesi įmonės savininkas tai tau tereikia nueiti ir pasirodyti. Gal jie netyčia ne tą knopkį numygo kai rink numerį?

O kai skambino, kokios įmonės ieškojo? Tavo vardą, pavardę minėjo? Patys prisistatė vardais, pavardėm iš kokio skyriaus?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

Man yra skambine. Pries kazkiek metu. iskviete, nuvaziavau. Pasirodo, jog kazkuomet dar seniau kazkas toki numeri , koki to iskvietimo metu as turejau naudojo kazkas kitas ir suko "vargankes", darre "nusikaltimus". Jie ieskojo galu, o numeris pas mane. paeme i rankas mobilu, praejo pro kontaktus, ieskojo galu, gal but as susijes. Yra kaip: tavo tel. numeris yra 123456, tu ji turi metus ar du, padarai nusikaltima ir numeriu atsikratai. Nesvarbu ar numeris buvo abonentas ar papildymas. Kai zmogus to numerio nebenaudoja, operatorius po tam tikro nustatyto laiko ta numeri naikina, kadangi mato, jog juo niekas nesinaudoja. papildymus naikina po nustatyto laiko, o abonentai atsissakius abonento. Tuoemt tas 123456 numeris tam tikra nustatyta laika buna visiskai absoliuciai nenenaudojamas, jis neaktyvus ir tupi ten pas operatoriu kazkur. Ten numeriu galybe. Praejo terminas ir ta numeri vel iskelia i viesuma ir vel paleidzia apyvarton. Tuomet Juozas ateina i bites salona ir sako noriu telefono su geru planu arba Lionka nusiperka papildymo korta nauja, nes narkotikus varys i uzsieni. Taip tas tavo buves telefono mueris 123456 pakliuna Juozui ar Lionkai .Mentai gi dirba metu metus ir jie taui paskambina ir sako va cia reik bisk su tavim pakalbet informacijos, liudininku programos ir t.t. ir pan. Tu nuvarai i mentine ir jie ziuri ar tu turi rysiu su zmogumi, kuris kazkada ta numeri naudojo ten kazkam, kas valstybei nepatinka. BET, turi ir saugotis savu reikalu. Sekmes.
rututex
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2012-05-26, 12:57
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė rututex »

Įmonė ant tėvo vardo, jis paėmė ant manęs telefoną su numeriu, bet tas buvo prieš gal 5 ar daugiau metų. Jie mano vardo nesakė, neminėjo, tiesiog pasakė, kad reikia susitikti su šio numerio savininku. Smalsumo dėlei nuvariau šiandien ten, kur nurodė ir sužinojau, kad man skambino iš smurtinių nusikaltimų skyriaus, tai manau kažkokia painiava įvyko ir viskas bus ok, nes su smurtu jau seeeenai reikalų neturėjęs :) ryt bus aiškiau, bet manau, kad dūmelis ne prie ko :)
SecondAfterGod
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2013-01-26, 03:20
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė SecondAfterGod »

Va, radau nebloga straipsniuka. http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nu ... -59-299268
Turbut tas prokuroras bus naujasis Moze :D
Peckelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2012-07-19, 22:01
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Peckelis »

SecondAfterGod rašė:Va, radau nebloga straipsniuka. http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nu ... -59-299268
Turbut tas prokuroras bus naujasis Moze :D
Senos "naujienos" ir ne i sita skilti pataikei :V:
Turbin100
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-12-27, 17:42
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Turbin100 »

Sveiki chebra. Du klausimus turiu. Politileniniuose maišeliuose išmėtyt - platinimas, o folijoj - ne? Kažkas man gydė, kad jei folijoj, tai tipo nedisponuoji ir bla bla bla.
Antras, ar tarkim čiupus šiaip su puseku ar daugiau, gali daryt kratą chatoj?
Čia dabar Kaune taip gan stipriai gaudo tai biški pasidomėt reik kaip kas. Su teisėsauga niekad nieko neturėjęs, ar vistiek yra galimybė, kad pokalbius gali sekt?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

1) Platinimą dažniausiai paišo pagal kiekį, o ne pagal įpakavimą. Vieną čigoną pagavo su 21 maišeliu ir ale pripaišė, kad neplatinimui, bet xz kaip ten ir kas per mientai jam papuolė ir kiek jo tėvas brendžio bonkių nunešė ir kokia ūbago istoriją jis papasakojo.
2) Su puseku kratos namie tikrai nedarys.

Jei su teisėsauga reikalų neturėjęs tai vargu ar kas matys reikalą tave sekt.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
pilietis
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-10-15, 21:18
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė pilietis »

Sveiki, kaip ir galvojau jog anksciau ar veliau papulsiu, tai siandien apie 3 ryto nakti ir mane prigavo :/ rado apie 1g maiselyje, gali del to krata daryt? Kas svarbiausia tai paprase is masinos islipt ir ramiai islipau, dar sake kad drebejau nors to nebuvo... ir ko tai netycia marskiniu kisenej rado ta viena... Pasiime visus kurie masinoje sedejo, issiveze i narkologini slapimo paimt... Ar tie ekspertai gali suprasti jog ji yra pacio auginta? ar turi pagrindo namie krata daryt? ir kokios baudos laukia... o tai jeigu 500-1000 neisivaizduoju kaip as ja issimokesiu, net nesijauciu nusikaltima padares...
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

Pilieti, dėl 1 g kratos namuose įprastai nedaro. Ekspertai negali turėti jokio pagrindo manyti, jog tu pats užsiauginai tiriamą medžiagą. Pagrindo daryti kratą tavo namuose dėl 1g neturi. Baudą, manau, gausi apie 700 litų.

O ką sakėi policininkams? Kaip tas maišas tavo marškinių kišenėj atsirado? O draugai neturėjo su savim medžiagos?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
pilietis
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-10-15, 21:18
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė pilietis »

Nieko nesakiau nes nieko neklause, istrauke is kisenes ir sako -kas cia? iskart sakiau jog zole, net nustebau... I narkologini visus issiveze ir tiek... sake issikvies dar mane. Tikiuosi duos viesuju darbu arba bauda kokia maza... pirma karta buvau komisariate aplamai (man 21-eri). Speju kai issikvies tada ir klaus is kur gavau ir t.t, net nezinau ka sakysiu. Pareigunai prigasdino, kad sesiu ir t.t geriausiu atveju baudziamoji byla ar kazka panasaus minejo, kiek tiesos tame - nezinau. Bet platinimo tikrai negali pripaisyt, pats prisipazinau jog ta pati vakara rukiau, nors slapimo testas ta tik patvirtins. Pas draugus daugiau nerado, tai as vos ne kaip atpirkimo ozys likau, rukem visi o kas buvo like pas save isimetes buvau...
Mantuks
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2012-07-30, 16:37
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Mantuks »

Idomu kaip cia tau pasibaigs viskas, nes tokiu panasiu situaciju gan daznai pasitaikyt visiems gali.. :) Pranest tik nepamirsk :)
pilietis
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-10-15, 21:18
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė pilietis »

Apmaudu pasidare, del tokio menkniekio tiek problemu...
Turbin100
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-12-27, 17:42
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Turbin100 »

LIETUVA : ) jau biški daugiau benzo rusy laikant galima susilaukt tūkstantinių nesąmoningų baudų (padvigubinos baudos, Grybauskaitė norėjo visur darašyt po 0 ir 10 kart padidint : DD) bananų šalis
python
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2012-08-15, 02:08
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė python »

Pasiskaitau cia tuos postus,eina sikt kaip daznai pagauna su tokia kruopa! Tikiuosi prasisuksi.Parasyk kai baigsis :) ai cia girdejau tokia nesamone.Sustabdo,islipi,ileidzia ciucika ieskotoja ir taip bet ka stabdo.Rimtai? :D
xdevelo
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 252
Užsiregistravo: 2013-01-24, 04:54
Reputacija: 4

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė xdevelo »

python rašė:Pasiskaitau čia tuos postus,eina sikt kaip daznai pagauna su tokia kruopa! Tikiuosi prasisuksi.Parasyk kai baigsis :) ai čia girdejau tokia nesamone.Sustabdo,islipi,ileidzia ciucika ieskotoja ir taip bet ka stabdo.Rimtai? :D
be pagrindo negali tikrinti su sunim, as esu alergiskas sunim tai y mano masina jokiu budu joks suo nelips as griestai atsisakau, taip kad as atsisakau buti apieskomas, ir saikai, Jus mane sulaikot? ar as galiu eiti, ben cia pas mus uk taip :) bet ir lt panasiai.
420magazine
pilietis
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-10-15, 21:18
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė pilietis »

xdevelo rašė:
python rašė:Pasiskaitau čia tuos postus,eina sikt kaip daznai pagauna su tokia kruopa! Tikiuosi prasisuksi.Parasyk kai baigsis :) ai čia girdejau tokia nesamone.Sustabdo,islipi,ileidzia ciucika ieskotoja ir taip bet ka stabdo.Rimtai? :D
be pagrindo negali tikrinti su sunim, as esu alergiskas sunim tai y mano masina jokiu budu joks suo nelips as griestai atsisakau, taip kad as atsisakau buti apieskomas, ir saikai, Jus mane sulaikot? ar as galiu eiti, ben čia pas mus uk taip :) bet ir lt panasiai.
Paskutinį kartą redagavo pilietis 2013-02-05, 16:28. Iš viso redaguota 1 kartą.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė naktibaldas »

Bus 259 2-a dalis. Siaip gausi 1200Lt bauda, cia geriausiu atveju, nes ne tave viena suseme, nezinia, kokius parodymus kiti apie tave duos. Jei ju parodymuose bus nurodyta, kad tu vaisinai- tau automatiskai prisiuvamas platinimas. Nuo 2 iki 5 metu. Krata namie pilnai gali padaryt, velgi, viskas priklauso, ka protokole nurode tavo hebrantai.
Pilypas is kanapiu
pilietis
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-10-15, 21:18
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė pilietis »

naktibaldas rašė:Bus 259 2-a dalis. Siaip gausi 1200Lt bauda, čia geriausiu atveju, nes ne tave viena suseme, nezinia, kokius parodymus kiti apie tave duos. Jei ju parodymuose bus nurodyta, kad tu vaisinai- tau automatiskai prisiuvamas platinimas. Nuo 2 iki 5 metu. Krata namie pilnai gali padaryt, velgi, viskas priklauso, ka protokole nurode tavo hebrantai.
nu kuo toliau tuo baisiau... juos dar issikvies parodymus duot ? kiek zinau - ne. minejo, kad mane issikvies. Tame lape kuri pildeme visi paraseme ta pati, jog ta vakara rukem ir gerem...
daugiau nerukysiu, tokia smulkmena panasu kad man gyvenima gerai apgadins. Dar kova turejau isvaziuot i vokietija neduok dieve bus toks prikolas kad is salies isvykt negalesiu.
Ka patartumete daryti ? advokatams tiek pinigu tikrai neturesiu, o kad 1 gramas man taip gyvenima sugadins tikrai nesitikejau..
Rašyti atsakymą