NuotraukaNuotrauka

Porą "Silver Haze"

Mielas dienorašti...
KaTiS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2011-01-16, 05:36
Reputacija: 0

Porą "Silver Haze"

Standartinė KaTiS »

Pastabesni gal atsimena, kad kažkada ieškojau info apie lowlyderius, bet susiklosčius aplinkybėms persigalvojau ir viską atidėjau.
O dabar į temą: pirkau draugui sėklų ir dovanų gavau Vintage 2006 fem-CH9 sėklą kurią sugalvojau pavasarį išsidaiginti, belaukiant "tos" dienos pasitaikė taip, kad pirktam Silver Haze maišiuke radau sėklų ir sugalvojau jų nesurūkyt o taip pat padėt tai dienai :D

Taigi, prieš 6 dienas sugalvojau pradėti daiginti sėklas, nes vasarą auginti niekaip neišeis, o laukti dar metus tikrai nesiruošiu, kas gausis, tą turėsiu.


Daiginau kogero visiem iki gyvo kaulo žinomu metodu, parą vandenyje, kad nesivarginčiau su mirusiom sėklom, bet visos trys sėklos nusėdo ir jas įvyniojau į popierinį rankšluosį, užsegiau maišiuke ir padėjau į tamsią vietą.

1 para maišiuke ir 2 diena daiginimo atrodo taip:
[ nuotrauka ]

4 dieną Vintage 2006 visdar neišsikalus, viena Silver Haze jau ir iššokus iš sėklos o 2# silveris storą 1cm šaknį išleidęs. Kodėl taip ilgai laukiau kad net iš sėklos iššoko? labai norėjau bent abu silverius vienu metu į žemę kišti.
foto kaip atrodė prieš kišant į žemę nedariau. Anyway, 4 dienos vakare jau sudėjau silverius į žemę:
pasodinau į gėlių kompostą, palaisčiau arbatėle ir uždengiau
[ nuotrauka ]


O 5 dienos ryte 1# silveris jau sveikinosi
[ nuotrauka ]

vakare sugalvojau pasikrapštyt pas antrą silverį ir pasirodė, kad seniukas ne į tą pusę augo, nežinau čia gerai taip daryt ar nelabai, bet palikau, kad gautų biškį saulutės ir 6 dieną jau abu augaliukai žiūrėjo kaip už lango šalta

6 diena (04.08)
1# heizis
[ nuotrauka ]

2#
[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]


taigi, pirmos dienos kaip visad pačios įdomiausios o ypač pirmo grow'o.
Vintage 2006 palaikysiu dar 4 dienas, jei neišdigs, palaidosiu pas kurį nors heizį.

Daugkas žino, kad Silver Haze išauga lb aukšti, todėl bandysiu auginti mažesniame vazone, daryt LST, TOP'int, FIM'int ir super croppint, kad galėčiau efektyviai auginti ant palangės.
Kolkas dar netrešiau niekuo, galvoju pirmą kartą patrešti universaliom trašom po pirmo persodinimo arba ankščiau, bet po pirmo patrešimo stengsiuosi kas savaitę ar gal ir dažniau, bus matyt kaip augs ir kiek čia to augaliuko bus :x:

Day 7 (04.09)
[ nuotrauka ]
Kaip tie augaliukai jūsų akimis atrodo? man kaip pirmas growas tai nelabai suprantu čia viskas gerai ar lėtokai jie auga, šiaip nekitų jokių klausimų, jei aš jų žemės nebūčiau kiaurai perlaistęs kai tik pasodinau, bet vazonėliai su skylėm tai po poros dienų supratęs ką padariau išpyliau vandenį iš lėkštučių ir patiesiau po storą sluoksnį rankšluoščių, kad visą papildomą vandenį sugertų ir vazonai "neplaukiotų vandenyje"

o Vintage kaip išleido liežuvuką taip daugiau nieko ir nerodo, pabandysiu nakčiai pakeisti rankšluostį nes jaučiu dabartinis visą deguonį praradęs tai gal biškį priduso sėklimė :.

Day 8 (04.10)
[ nuotrauka ]
Nežinau įdomu čia kam ar ne tos nuotraukos kasdien, bet fotkinu sau, tai nesunku ir į čia įmest :D

tai vat, ant Vintage daigo galas pajuodavęs, spėju tai reiškia, kad jis visiškai mirė, ane?
[ nuotrauka ]

Day 14 (O4.16)
[ nuotrauka ]
Visdėlto užsisakiau tris CFL 30w 27kk spektro lempas, iki penktadienio turėtų atkeliauti, nes internu šiek tiek pigiau.. gausis apie 5500lm jei neklystu, tai turėtų užtekti 43x26x64cm dėžėj, nes sprendžiant iš augaliukų, dvi savaitės tai jau kaip ir lytį tuėtų būt galima atpažint, bet.. :D
dar vienas dalykas, nors augaliukai vos 5cm dydžiuo (didysis) bet kambarys visas turi ganėtinai stiprų kvapą, man tai netrugdo, netrugdo ir niekam, tačiau baisi įsivaizduot kas bus kai jie pradės žydėti
ps, tikiuosi niekas nepyks, kad jau trečią kartą keičiu temos pavadinimą, nes Vintage 2006 CH9 neišgyveno, ir apie jį daugiau nk kaip ir nebus

16 diena (o4.18)
ryte parėjo lempos ir laikmatis, perdariau boso dėžę ir gavosi puikus grow boxas, tik gaila kad ventiletoriu neturiu, nes dėžėje ganėtinai karšta pasidaro :) ir kaip visad foto tiems kas žiūri:
[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

aišku čia fotkinau iškarto kaip tik viską sudėjau, vėliau šiek tiek sukėliau lempas ir vieną išjungiau, nenoriu perdaug streso jiems duoti, tik nuėmus nuo palangės ir dar persodinus.. ryt bus matyt ar jau bus galima visu pajegumu dirbti ar ne. Taip pat žadu vegetuoti 18/6 rėžimu, bet kaip po persodinimo tai duosiu jiems 24h šviesos, kad atsigautų po tos varganos palangės :V:

18d (O4.2O)
[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

Day 19 (04.21) sveikinu visus išgyvenusius 420! :D :bong: šiandien pirmą kartą patrešiau kaktusų trašom, žiūrėsim kas gausis :) taip pat jau beveik vieną kartą didijį heizį apsukau aplink pagaliuką :V: aj dar nupurškiau žemę vandenilio peroksidu, nuo pelėsio, nes oras nelabai cirkuliuoja tai jau veistis pradėjo po biškį, tai pradėjau dezinfekuot :) beto, nuleidau lempas į pradinę padėtį kaip buvo kaip tik į dėžę įkišau

[ nuotrauka ]

22 diena, 17 nuo sudaiginimo, 7 herbariume, (O4.24) mažasis augaliukas pločiu susilygino su didžiuoju :) po vazonais pakišau pieštukų, ir į lėkštutes pripyliau vandens, bent taip šiek tiek pakeldamas dėžės drėgmės lygį. Palyginus, kaip mažasis atrodė prieš tris dienas ir kaip atrodo dabar, galiu drąsiai teikgti, kad pagaliau prigijo, dabar beliko laukti kol didysis silveris atsigaus. Kolkas nutraukiau LST, dėl perdidelio streso ir taip merdėjančiam augalui.. 8/ foto:

mažasis silveris, toliau vadinsiu S2
[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

ir didysis silveris, toliau vadinsiu S1 :)
[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

<-S1 ir S2 ->
[ nuotrauka ]

04.25
8 diena herbariume: pekeistos žemės, įmaišyta perlito ir smėliuko, buvo labai gaila krutyt augaliukus nes kaip prigyjimo ženklą, šiandien vėl pradėjo kvepėti.. na bet tikiuosi greitai atsigaus, viskas jų gerovei. Taip pat nupirkau herbo trašų, db palaisčiau vandeniu, bet nuo sekančio karto pradėsiu laistyti su šiom trašom.

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

O4.28
S2
[ nuotrauka ]

O4.30

<S1 ir S2>
[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

ant palangės auga jau dvi dienas, nes nėra reikalo švaistyti elektos, visdar nepasiėmė, turbūt ir nepasiims niekas, bet užtai bus puikūs vitaminai viščiukams :)

dar kogero bus porą foto iki rovimo..

3O diena O5.o4


pradedu abėjot ar čia tikrai silver haze, nes lapai labiau į indicos panašūs o ne į sativos, kaip kad tikrų silver ar supar silver heizių, nors kvapas panašus į citrusinių vaisių... tikriausiai baryga neviai žino ką stumdo :) na bet jeigu jau nuo pradžių silver, tai tegu lieka bent vardas kaip silver :D
<S1 - S2>
[ nuotrauka ]

S2
[ nuotrauka ]

s1
[ nuotrauka ]

gali būt, kad persodinsiu abu į vieną vazoną, tokį kokiuose dabar ir auginsiu ant palangės, jei susitarsiu kad man prižiūrėtų juos kai būsiu atostogom išlėkęs, galbūt ir į lauką nešiu :)

D32
05.o6 Atliktas Fiminimas, abiems.

S1 pireš ir po Fim atrodė taip
[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

S2 po Fim, galima sakyt vienodi jie, tai niekuo lyg ir nesiskiria, tik tiek, kad antras silveris yra žemesnis
[ nuotrauka ]


D34 O5-08

po Fim atodo lyg atauginėja pakirpta vieta, nors nelabai žinau kaip ir turėtų atrodyti jeigu iš tikro, vėliau pažiūrėsiu, jei reikės teks antrą kartą tą pačią viršūnę FIMint.

S2
[ nuotrauka ]

s1
[ nuotrauka ]

<S1 - S2>
[ nuotrauka ]

Day-34 o5.o8
visgi antrą kartą atlikau Fiminimą, nes konkrečiai matėsi, kad ne naujos šakos pradėjo augti, o lapai atsigaudinėti. Taip nutiko dėl to, kad nukirpau tik ~50% viršūnės, o panaršęs internete radau, kad reikia ~80% pakirpti.
Foto bus S2, nes kaip ir ankščiau minėjau, jie vienodi, ir abiem viską tą patį darau, tai tik nuotraukos būtų keturios vienodos ;D

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

05.14
40 Diena, daugiau gal net neskaičiuosiu tų dienų, vistiek jeigu viskas geras tai augs iki rudenio vidurio :)
Augaliukai pabuvo dvi paras lauke, gaila nepergeriausiom salygom, tik pirmos pusė dienos šiek tiek švietė saulė, bet vėjas baisiulinis, tai lija tai krapnoja, žodžiu, konkrečiai nežinau kas čia nutiko jiems, bet neabėjoju, kad oro sąlygos viską įtakojo, tai parsinešiau atgal ant palangės. Manau parodyt būtų geriausia:

S1
taip pačiai atrodo abu trilapiai lapai, o ant penkialapių lapų tik keli taškeliai
[ nuotrauka ]

Apart to augam po biškį, augam :)

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

S2 tokių pažeistų blynų neturi kaip s1, bet šiek tiek taškelių yra, toto galima įžiūrėti juos. Štai taip s2 atrodo šiandien:
[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]
galiu pastestebėt, kad pabuvus porą dienų ant stipraus vėjo ženkliai sustiprėjo :thumbup:

05.17
mergaitės ženklai? :)
foto S1, bet ant S2 taspats
[ nuotrauka ]

jau senai tas smilgas pastebėjau, bet pradėjo augt naujos šakos, tuo pačiu dar didesnės smilgos :)

5.27

šiek tiek paaugom :) šią savaitę turbūt išeis persodint ir šiltamį padadryt jom tai nešiu laukan..
S2:
[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

S1:
[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

ir kartu, kairėj S1
[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]


20/06/2013
Jou, šiltnamis pastatytas jau gal kokios 2-3 savaitės, kaiptik darant šiltnamį gavau iš kaimynės laišką, tipo priešais gyvena pareigūnas, ir jo langai tiesiai į mano žiūro, siūlė nusiimti nuo lango kanapes ir nusipirkti šiltnamį :D :thumbup: kaimynka :)
prieš 11 dienų persodinau augalus į maždaug 10l vazonus, atsigavo, gražiai auga, vis auga :) štai kelios foto:

persodinimo metu, S1
[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

durpės skirtos pomidorams, bet struktūra labai nebloga, dar priedo įmaišiau Perlito maždaug 20% O pirmam laistymui suliejau po 3 litrus tręšto vandens, pakol išbėgo pro skyles vazono dugne :)

ir taip va atrodė vakar (20-o6)
S1
[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

dar prieš išnešimą į šiltnamį pabandžiau dar kartą FIM padaryti abiems augalams, nežinau tiksliai gavosi ar nea, bet bent dvi viršūnės jau yra
[ nuotrauka ]

S2
[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

ir kartu, dešinėj S1, vidurį agurkas :D
[ nuotrauka ]


29.06
laikomės taip va, FIMas lyg ir pavykęs, tik vienas augalas vietoj 4 naujų šakų išsiaugino tik 3, fimą atlikau taip pat ir kelioms mažesnėms šakoms o didžiająm augalui super cropą padariau nes nelabai telpa į šiltnamį :) taip pat didysis augalas išleido kelias baltas smilgas, škias aišku jog bus žiedų :)
[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]


03-08
nepykit, kad rečiau update darau, tačiau nematau labai didelio reikalo rodyt kaip augalui auga lapai :D ir aišku daug įdomiau pamatyt po didesnio laiko tarpo (šiuo atvėju po mėnesio) nej kasdien ar kas savaitę, tuo labiau kai vegetuoja lauko salygomis šiltanamyje :)
Taigi, augaliukai maždaug paruošti žydėjimui, trešiu 555 trąšom, atsižvelgiant kada reikia daugiau trąšų, kada reikia mažiau. Abiems augalams kartas nuo karto padarau super cropą, kai reikia, stengiuosi kuo daugiau potencialo išspausti iš visų pagrindinų šakų. Kaip matosi foto, kiekvienas augalas turi apie 8 pagrindinias foto (kairys augalas jų turi 10) Kaip kad ankščiau dariau fimą abiems, taip ir šoninėm šakom padariau fimą, todėl neblogai jie čia bujoja, ir derliaus tikiuosi ne tokio kaip su green poison ir auto bubble :D turiu keletą foto parodyti, apatiniai lapai nudžiūvę nes teko duoti streso jiems, netręšiau porą savaičių ir nedalaistyti buvo kelis kartus, bet nuotraukose jau atsigavę. Nesidalinsiu nuotraukom kaip atrodė po apsileidimo, nebent kažkam bus įdomu, nes ištikro vaizdas nekoks buvo :D 8()

[ nuotrauka ]

taip pat teko šiltnamio vieną lentyną išimti nes jau nebetilpo kanapės į vieną aukštą :D dabar apie 1m aukščio be vazono, stiebai apie 1cm storio

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

kaip ir ankščiau minėjau, augalai rodo ženklus, kad esa pilnai subrendę ir vis išleidžia kelias smilgas, todėl neabėjoju, jeigu viskas klostysis gerai - bus derliaus kokiai pusei metų ar blogiausiu atvėju 3 mėnesiam :)

O buvo taip... 18/09/2013

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

30/10/2013
Prasidėjo liūčių sezonas, todėl net šiltnamyje buvo labai didelė drėgmė, kaikurie žiedukai net aprasoją, bet tai netrugdė jiems augti kol neatšalo oras, tačiau iš pat pradžių galvojau kad augalas pasigavo kokią nors ligą, nes vienas pelijo o kitas visiškai sveikas buvo, iš pradžių buvo pašalinta maždaug 1/3 augalo bepelijant ir stengiantis kad pelėsis nesiplėstų, bet tai nebuvo pažabota ir vieną augalą nuskyniau nes pelėsis pradėjo sklisti vis greičiau ir kasdien vis nauja šaka buvo apsikrėtus...

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

Vieno augaliuko derlius ->
[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

1/11/2013
Viskas buvo lyg ir gerai kelias dienas, bet galų gale pasidavė ir antras augaliukas, pradėjo taip pat sparčiai pelyti, buvo skinamos šakos ir išsaugoma nuo jų kiek kuo daugiau derliaus, bet to proceso tiesiog nebefotografavau.... Lapkričio 1d buvo tokis stagaras belikęs iš vešlaus augalo... dieną prieš nebuvo pelėsio nebuvo nė užuomazgos, nes ir orai buvo pasitaisę, bet dėje teko ir šį ankščiau laiko nuimti.... nes per kantį supelijo dvi didelės šakos...

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

....
[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

Verdiktas tame, kad drėgmė ir šaltis palaužė abu augalus, dėje pats to nesitikėjau, nebuvo net paruošti nuėmimui, tai reiškia nej flusho nieko, o kaip žinia buvo tręšiami biobloomu ir dar šiek tiek 5-5-5, tai skonis gavosi kartus, dalį viso derliaus mirkiau vandenyje kad pasinaikintų kartumas, tačiau nemažai ir nemirkiau, nes nuo ankstesnio growo atsimenu kad water curlingą padarius visiškai dingsta skonis, tai norėjau bent kiek su skoniu turėti dūmelio :) nemaža dalis pirmo augalo jau buvo išdžiūvę todėl foto ne viskas kas buvo nuimta:

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

Nenoriu sakyt, kad silveriai nekabimo, bet manau ne pilnas potencialas buvo išnaudotas, nors kristalais tikrai neblogai buvo apsikabinę ir aišku juos bandžiau be jokios pertraukos nuo iš gatvės paimto stuffo, bet galiu pasakyti kad gan retai gaudavau stipresnio dūmo negu užaugo šis, todėl manau kad su užbaigtu žydėjimu būtų buvus bomba :) Pats poveikis labai geras, ganėtinai stiprus upliftas, net vidurį nakties stipriai apsirūkius nebuvo jokių atlūžinėjimų, gal net kiek atvirkščiai atsirasdavo noras kažką veikt, tačiau pusė viso smagumo sugadina dūmo skonis, kartus, visos tos trąšos jabai jaučiasi tarp paprastai džiovinto stuffo, tarp water curlingo nepastebėjau jokio potencialo sumažėjimo, kaip kad daugkas čia svaigsta, kad dūmas taip nebekabina, antrą kartą jau taip ruošiu savo augaliukus ir to skirtumo tikria nepastebiu, skirtumas tik tas, kad visai kitaip nuteikia pats skonis, kai jauti ką rūkai, jauti dūmo gerą skonį, tada gal šiek tiek kitoks ir poveikis būna... :x:

Tai tiek, nepykit kad uždelsiau su temos užbaigimu kadangi nebuvo noro dalintis tokiom liūdnom žiniom :/
:x: --==::~~ :bong:
Paskutinį kartą redagavo KaTiS 2014-01-12, 22:58. Iš viso redaguota 30 kartus(ų).
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: Palanginukas Silver Haze

Standartinė Rastafari »

Sėkmės, būtinai stebėsiu :x:
snoopdog
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-04-17, 01:16
Reputacija: 0

Re: Palanginukas Silver Haze

Standartinė snoopdog »

Veiksmas stobal vyksta UK ? Atpazinau Tesco kopustu ir morku salotu indeli. :D
Something Somehow
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3284
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Palanginukas Silver Haze

Standartinė runkelis »

:) tai sakau dabar visi tokie uk uzdari zmones pasidare... kad I svecius net nesikviecia. :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
snoopdog
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-04-17, 01:16
Reputacija: 0

Re: Palanginukas Silver Haze

Standartinė snoopdog »

Runkeli tu irgi UK esi?
Something Somehow
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3284
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Palanginukas Silver Haze

Standartinė runkelis »

uk rezidencijoj :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
KaTiS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2011-01-16, 05:36
Reputacija: 0

Re: Palanginukas Silver Haze

Standartinė KaTiS »

taip, uk randuosi, čia pastebėjau nemažai legalus.net augintojų gyvena uk, ypač su rimtesnėm sistemom :) lieva bšk kad ir čia ta žiema užsitesė, augaliukai saulės nedaug gauna, ankščiau tokiu laiku po maike buvo galima lakstyt o db vos 5 šilumos ir dar apsiniaukę..

Išsikalė pagaliau ir Vintage 2006 po to kai maišelį su sėkla popieriuje priglaudžiau nakčiai prie radijatoriaus :)
KaTiS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2011-01-16, 05:36
Reputacija: 0

Re: Porą Silver Haze ir Vintage 2006 CH9 unt polungės

Standartinė KaTiS »

KaTiS rašė: D7 (04.09)
Kaip tie augaliukai jūsų akimis atrodo? man kaip pirmas growas tai nelabai suprantu čia viskas gerai ar lėtokai jie auga, šiaip nekitų jokių klausimų, jei aš jų žemės nebūčiau kiaurai perlaistęs kai tik pasodinau, bet vazonėliai su skylėm tai po poros dienų supratęs ką padariau išpyliau vandenį iš lėkštučių ir patiesiau po storą sluoksnį rankšluoščių, kad visą papildomą vandenį sugertų ir vazonai "neplaukiotų vandenyje"
updatė ^
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Porą Silver Haze ir Vintage 2006 CH9 unt polungės

Standartinė Slow Stone »

Daigeliai kol kas sveiki ir gražūs. Bet palanginė šviesa augimui gazo nepriduoda, liūnas irgi... Bet liūną nusausinai, tai gerai.
O dėl palangės... ar neiškada silver heizus taip augint....
Ai, dar vienas daiktas, kaip tu juos pražydinsi, rudens lauksi, ar tris mėnesius spinton kaišiosi/kitaip dangstysi?
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
KaTiS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2011-01-16, 05:36
Reputacija: 0

Re: Porą Silver Haze ir Vintage 2006 CH9 unt polungės

Standartinė KaTiS »

Vis galvoju ir šiaip norėtūsi grow dėžę pasidaryti, bet irgi net neįsivaizduoju kiek juos išeis suvaldyti nes didelės spintos netrėsiu kur dėti.. 8???
O žydėjimui tai galvoju kartonine dėžę iš vakaro uždengt kol sutems ir tiek.
Vartotojo avataras
akkmuo
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 842
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 91

Re: Porą Silver Haze ir Vintage 2006 CH9 unt polungės

Standartinė akkmuo »

būtinai padaryk taip,kad tos skylės nesiliestų prie žemės (t.y. lėkštutės),nes tada negauna šaknys deguonies,ir tikrai nelaikyk skuduro po apačia. ;] padėk kokius pieštukus,ar dar ką,kad vazonas pasikėlęs būtų .
pats ant palangių turiu porą,tai vienas nuo pat pradžių buvo vazone su skylėmis,kurios buvo ~1cm nuo pagrindo,ant kurio yra vazons ir augalas žymiai didesnis už tą,kuris pirmom 5dienom buvo kažkokiam kibirėly su skylėm,kurios buvo skaityk prisiglaudusios prie palangės ;]
gali dar prabadyt patį kibirėlį šiektiek šuonuos,gaus deguonies daugiau,ir neturėtų nieko blogo nutikt. jei pievas šneku,pataisykit kasnors mane :/
žalios
girios
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: Porą Silver Haze ir Vintage 2006 CH9 unt polungės

Standartinė Rastafari »

"Samadielnas" airpot ? :D
KaTiS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2011-01-16, 05:36
Reputacija: 0

Re: Porą Silver Haze ir Vintage 2006 CH9 unt polungės

Standartinė KaTiS »

Popierinius rankšluoščius tai kad ištrauktų visą papildomą vandenį iš vazono buvau sudėjąs.
Šiaip labai gera idėja, kad pakeltą vazoną laikyt, sukėliau va kaiptik :) o vieną vazoną bandžiau iš šono pradurt tai skilo visas per pusę, gerai, kad neišbyrėjo niekas :D vėliau kai persodinėsiu, reiks pasieškoti normalių gėlėm skirtų potų ir kažką išgimdyt
KaTiS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2011-01-16, 05:36
Reputacija: 0

Re: Porą Silver Haze ir Vintage 2006 CH9 unt polungės

Standartinė KaTiS »

KaTiS rašė: tai vat, ant Vintage daigo galas pajuodavęs, spėju tai reiškia, kad jis visiškai mirė, ane?
[ nuotrauka ]
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Porą Silver Haze ir Vintage 2006 CH9 unt polungės

Standartinė Marbauskas »

Pagal mane, tai reiškia,kad tau reikia jį kišt į vazoną :D
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
KaTiS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2011-01-16, 05:36
Reputacija: 0

Re: Porą Silver Haze ir Vintage 2006 CH9 unt polungės

Standartinė KaTiS »

Marbauskas rašė:Pagal mane, tai reiškia,kad tau reikia jį kišt į vazoną :D
nu surizikavau ir vakar įkišau į vazoną prie sienos, kad matytūs auga ar nea, tai lyg lyg ir auga, arba vaidenasi man iš to perdidelio noro :D
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Porą Silver Haze ir Vintage 2006 CH9 unt polungės

Standartinė Slow Stone »

KaTiS rašė:Vis galvoju ir šiaip norėtūsi grow dėžę pasidaryti, bet irgi net neįsivaizduoju kiek juos išeis suvaldyti nes didelės spintos netrėsiu kur dėti.. 8???
O žydėjimui tai galvoju kartonine dėžę iš vakaro uždengt kol sutems ir tiek.
Mažesni vazonai, trumpesnė vegetacija ir aukštis suvaldytas. Ant palungės paliktos jos gali dar ne taip išstypt saulės beieškodamos...
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
KaTiS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2011-01-16, 05:36
Reputacija: 0

Re: Porą Silver Haze ir 90w CFL

Standartinė KaTiS »

KaTiS rašė: Day 14 (O4.16)
Visdėlto užsisakiau tris CFL 30w 27kk spektro lempas, iki penktadienio turėtų atkeliauti, nes internu šiek tiek pigiau.. gausis apie 5500lm jei neklystu, tai turėtų užtekti 43x26x64cm dėžėj, nes sprendžiant iš augaliukų, dvi savaitės tai jau kaip ir lytį tuėtų būt galima atpažint, bet.. :D
dar vienas dalykas, nors augaliukai vos 5cm dydžiuo (didysis) bet kambarys visas turi ganėtinai stiprų kvapą, man tai netrugdo, netrugdo ir niekam, tačiau baisi įsivaizduot kas bus kai jie pradės žydėti 8() :x:
ps, tikiuosi niekas nepyks, kad jau trečią kartą keičiu temos pavadinimą, nes Vintage 2006 CH9 neišgyveno, ir apie jį daugiau nk kaip ir nebus
up up --==::~~
Vartotojo avataras
akkmuo
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 842
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 91

Re: Porą Silver Haze ir 90w CFL

Standartinė akkmuo »

nuo tokių mažų augaliukų kvapas visam kambary? wow :O
žalios
girios
KaTiS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2011-01-16, 05:36
Reputacija: 0

Re: Porą Silver Haze ir 90w CFL

Standartinė KaTiS »

taip, pats irgi labai nustebau :) tikėjausi kad bent žydėjimo metu kažkas panašaus bus, o čia daigus jau norėtūsi susisukti :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas