Nuotrauka Nuotrauka

Reputacijos sistema.

Pasiūlymai/pastabos/klausimai forumo administracijai.

Ar yra nors 1 jums patikusi įdėja?

Taip
28
88%
Ne
4
13%
 
Viso balsų: 32

PSD
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2013-02-28, 12:13
Reputacija: 0

Reputacijos sistema.

Standartinė PSD »

Sveiki , norėčiau pasiūlyti šiam forumui kelis pasiūlymus:

Pirma:
Reputacijos sistema

Ji būtu naudinga žmonėms kurie yra aktyvūs,naujokams. Žmonės matytų kurie vartotojai turi daug reputacijos ir tai reikštu,kad jis yra išmanantis apie tai ką kalba. Būtu paprasčiau žinoti kurio patarimo reikėtų klausyti ir , kad jo patarimas nepakenks augaliukui. Atsirastų didesnis populerumas forume, būtu daugiau aktyvių žmonių kurie mokytu kitus dalintu patarimus ar netgi atskleistu savo metodus (Žinau yra dienoraščiai , bet viename dienoraštyje viskas išdėstyta tvarkingai bei aiškiai, o kitame viskas sumalta ir naujokai tokie kaip ir aš negauname reikalingos informacijos).

Antra:
Medalių sistema ( Žinau nuvalkiota ir daug kur ji yra)

Legalus.net forume medaliai galėtų būti dalinami maždaug pagal šituos kriterijus:

Labiausiai padedantys
Daugiausia dienoraščių
Mokytojas
Aktyviausiems
ir t.t

Dėl medalių išvaizdos galima būtų kreiptis ir į mane galėčiau juos nupiešti. Bet iš šios idėjos nieko nesitikiu, nes ji yra tik paįvairinimui ir ji niekuom nebūtu naudinga :)
o galų galiausia galima būtu ir Avatarus įjungti :)


Ačiū už sugaištą laiką.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Reputacijos sistema.

Standartinė G. »

Aš už :) Atrodytume profesionaliau
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
PSD
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2013-02-28, 12:13
Reputacija: 0

Re: Reputacijos sistema.

Standartinė PSD »

Būtent :)
Dripsnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2013-04-04, 20:41
Reputacija: 1

Re: Reputacijos sistema.

Standartinė Dripsnis »

Kaip vienas is naujoku sitam forume tikrai pasigendu reputacijos sistemos ir manau, kad tai tikrai butu i nauda ;).
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Reputacijos sistema.

Standartinė runkelis »

buvo anksciau. :) ir medalius ir zvaigzdutes turejome,ir ordinais dalinomes :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Dripsnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2013-04-04, 20:41
Reputacija: 1

Re: Reputacijos sistema.

Standartinė Dripsnis »

runkelis rašė:buvo anksciau. :) ir medalius ir zvaigzdutes turejome,ir ordinais dalinomes :)
O kodel buvo panaikinta? Nemanau, kad reikia tu ordinu... Bet bent paprasta reputacijos systema manau butu tikrai neblogai :)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Reputacijos sistema.

Standartinė runkelis »

o kam? yra prisiregistravimo data...ir tai jau kelia paranoja ji man :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Dripsnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2013-04-04, 20:41
Reputacija: 1

Re: Reputacijos sistema.

Standartinė Dripsnis »

Is dalies gal ir taip. Bet cia vel yra senbuviam, o naujokui isitvirtinti gal kiek sunkiau . Nors aisku aktyviai dalyvaujant ir stengiantis imanoma tai :)
PSD
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2013-02-28, 12:13
Reputacija: 0

Re: Reputacijos sistema.

Standartinė PSD »

runkelis rašė:o kam? yra prisiregistravimo data...ir tai jau kelia paranoja ji man :)

Registracijos data?? mėgsti juokus matyt, tarkim aš prieš 3 metus užsiregistruoju , nesilankau čia visą tą laiką ir pradedu dalint prastus patarimus vien kad aš pats nieko nesugebu užaugint ir nenoriu , kad kiti užaugintu? Aš esu senbuvis ir koks nors durnelis pažiūrėjęs į registracijos datą galvos , kad manimi galima pasitikėti...

Išpradžių įsigilink kodėl aš siūliau šią įdėją.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Reputacijos sistema.

Standartinė G. »

O jei rimtai, kokios buvo priežastys panaikinimo? Atsimenu ir aš kad buvo.. Nejaugi tipo pradėjo semt "ekspertus" ?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Reputacijos sistema.

Standartinė runkelis »

jums reiketu kalbeti ne su manimi.adminas uzmatys sia tema ir jums atsakys.man tos zvaigzdutes irgi netrugdo,bet gal buvo kokiu nors spragu saugumo.psd zmones ne akli cia lankosi jie ir patys pasirinks padejejus.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
PSD
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2013-02-28, 12:13
Reputacija: 0

Re: Reputacijos sistema.

Standartinė PSD »

ne visi sugeba.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Reputacijos sistema.

Standartinė runkelis »

PSD rašė:
runkelis rašė:o kam? yra prisiregistravimo data...ir tai jau kelia paranoja ji man :)

Registracijos data?? mėgsti juokus matyt, tarkim aš prieš 3 metus užsiregistruoju , nesilankau čia visą tą laiką ir pradedu dalint prastus patarimus vien kad aš pats nieko nesugebu užaugint ir nenoriu , kad kiti užaugintu? Aš esu senbuvis ir koks nors durnelis pažiūrėjęs į registracijos datą galvos , kad manimi galima pasitikėti...

Išpradžių įsigilink kodėl aš siūliau šią įdėją.
jei tu senbuvis tai kam tada nauja acc susikures?naudok viena acc o ne slapstykis po naujais accountais.nesilankai tris metus....:) kur tada lankaisi?kpz,pravieniskese? jei nesugebi ir po triju metu praktikos,duoti patarimu,tai ir po desimt metu nesugebesi.man rodos tau reikia per visus acc medalius pakabinti,uz tavo lankomuma, ir nora pagelbeti.patiklus daugiausiai ir nukencia,as ne isimtis.kas nores tas atsirinks jam tinkama vartotoja siame forume,o jei adminas sugrazins zvaigzdutes,tikiuosi uzkabinsim tau auksine uz nuopelnus.pagyvensim pamatysim.arba jei bus zvaigduciu sugrazinimas,tai galesi naudotis savo senu acc,manau ten uztektinai turi tu zvaigzduciu.(kodel balsavimo sistemoje atsakymai arba TAIP arba tik NE yra?kodel near viduriuko?galbut,man tai neaktuolu,?ir t.t. yra man patikusiu ideju,ir pats esu pasiules viena kita jusu paciu saugumui...
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
PSD
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2013-02-28, 12:13
Reputacija: 0

Re: Reputacijos sistema.

Standartinė PSD »

runkelis rašė:
PSD rašė:
runkelis rašė:o kam? yra prisiregistravimo data...ir tai jau kelia paranoja ji man :)

Registracijos data?? mėgsti juokus matyt, tarkim aš prieš 3 metus užsiregistruoju , nesilankau čia visą tą laiką ir pradedu dalint prastus patarimus vien kad aš pats nieko nesugebu užaugint ir nenoriu , kad kiti užaugintu? Aš esu senbuvis ir koks nors durnelis pažiūrėjęs į registracijos datą galvos , kad manimi galima pasitikėti...

Išpradžių įsigilink kodėl aš siūliau šią įdėją.
jei tu senbuvis tai kam tada nauja acc susikures?naudok viena acc o ne slapstykis po naujais accountais.nesilankai tris metus....:) kur tada lankaisi?kpz,pravieniskese? jei nesugebi ir po triju metu praktikos,duoti patarimu,tai ir po desimt metu nesugebesi.man rodos tau reikia per visus acc medalius pakabinti,uz tavo lankomuma, ir nora pagelbeti.patiklus daugiausiai ir nukencia,as ne isimtis.kas nores tas atsirinks jam tinkama vartotoja siame forume,o jei adminas sugrazins zvaigzdutes,tikiuosi uzkabinsim tau auksine uz nuopelnus.pagyvensim pamatysim.arba jei bus zvaigduciu sugrazinimas,tai galesi naudotis savo senu acc,manau ten uztektinai turi tu zvaigzduciu.(kodel balsavimo sistemoje atsakymai arba TAIP arba tik NE yra?kodel near viduriuko?galbut,man tai neaktuolu,?ir t.t. yra man patikusiu ideju,ir pats esu pasiules viena kita jusu paciu saugumui...
Aš ne senbuvis :) juk rašiau,kad esu naujokas. Ir beje čia jau tapo offtopic. Tai baigiam šią kalbą.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Reputacijos sistema.

Standartinė runkelis »

matom, matom tamsta :) supranti ji buvo seniau ta zvaigzduciu sistema :) ir avatarai buvo,neesme tai.esme tame kad galimai buvo issimta visas tas dalykas del saugumo, mano manymu,man apie tai nieks ataiskaitos nedave,bet siek tiek esu kalbejes apie tas smulkmenas.jei tai off topikas tai ko tu sieki?gali vartotojai zymeti patys TAIP arba NE ... bet kartais jusu norai gali nesutapti su kitais dalykais. tad pries rasydamas off topic buk isitikines... gal adminas uzmes aki I sia tema,ir atkurs ta zvaigzduciu sistema,gal net avatarus atkurs....as bandau isigilinti kam sukurei sia tema ir t.t. rasei:ne visi sugeba.
taip nes ner tobulu,ar tai gimusiu viska mokedami.tad ne balsavimus cia kurti reikejo o paklausti admino ar is texnines puses imanoma sita igivendinti,nes pats forumas buvo atnaujintas taip pat.ir ar nebus kokiu nors spragu saugumui.gaila tamsta esate irgi ne tobulas :)nepamastete apie tai :)



p.s. tema palieku kol adminas duos ziniu,jei neduos tai neduos,dirbame jums!!!sekmes auginant kanafes,ir asmeniniam gyvenime!!!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Reputacijos sistema.

Standartinė runkelis »

Dripsnis rašė:Is dalies gal ir taip. Bet čia vel yra senbuviam, o naujokui isitvirtinti gal kiek sunkiau . Nors aisku aktyviai dalyvaujant ir stengiantis imanoma tai :)
kiek esu forumu prisiregistraves:nieks manes netraukia nei per danti,nei iskoneveikia.priima normaliai i hebra :) tada kur problema slypi?gal googlej?wiki?ar savam kopuste?:) :V:
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Dripsnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2013-04-04, 20:41
Reputacija: 1

Re: Reputacijos sistema.

Standartinė Dripsnis »

runkelis rašė:
Dripsnis rašė:Is dalies gal ir taip. Bet čia vel yra senbuviam, o naujokui isitvirtinti gal kiek sunkiau . Nors aisku aktyviai dalyvaujant ir stengiantis imanoma tai :)
kiek esu forumu prisiregistraves:nieks manes netraukia nei per danti,nei iskoneveikia.priima normaliai i hebra :) tada kur problema slypi?gal googlej?wiki?ar savam kopuste?:) :V:
Na kolkas niekas manes su sakem nevyjo taigi sutiksiu su tavim ;)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Reputacijos sistema.

Standartinė G. »

Paplepam dar biški, gal kažką išpliurpsim ir naujo, gero iršrituliosim :) Reputacijoj matyčiau vieną spragą - anksčiau buvo ženkliukas, kad esam stebimi patruliu, tai galbūt jie pagal aukščiausią reputaciją ir bando semt mus? Nes logiška, jei bičas turi "ranga", daug patirties, gyvena Lietuvoj, tai gal patruliai galvoja, kad narko baroną žvejoja?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Amnesia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2010-08-13, 15:49
Reputacija: 0

Re: Reputacijos sistema.

Standartinė Amnesia »

G. ,kaip manai kas trugdo "mentams" tikrinti kitus pagal žinučių kiekį ,jų turinį ir t.t . Vien pažiūrėjus dienoraščius galima rasti kas daugiau augina ,kas mažiau.Manau mentam per daug darbo gauti kažkokia info is forumo , išvis laikant "offshore" galima sakyt joki mentai prie tavęs neprieis.
Dripsnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2013-04-04, 20:41
Reputacija: 1

Re: Reputacijos sistema.

Standartinė Dripsnis »

Na Amnesia protingai sneka :D. Nemanau, kad mentai eis kazko ieskoti forumuos :D. Ieskoti barygu... yra tikrai lengvesniu budu ir labiau uztrikrintu. Rimtai gi jeigu jie noretu kazka cia sugaut tai tiesiog issirinktu zmogu is dienorasciu ar siaip paskaitynetu forumus ir pazet tiesiog kas cia daug plepa ir visiem pataryneja... Tai kaip ir Amnesia sake ir as manau, kad tai butu daug protingiau negu zeti kas turi daugiau zvaigzduciu :DDD
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Operacinė sistema linksmiems žmonėms
    Optimistas » » forume Prašau žodžio!
    9 Atsakymai
    6529 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Zoom
  • Hidroponikos auginimo sistema WILMA
    Mr.Sony » » forume Technologijos
    31 Atsakymai
    18722 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas SavasBiQ
  • Arduino based monitoringo sistema
    Ciakis » » forume Technologijos
    41 Atsakymai
    12346 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Ciakis