Nuotrauka Nuotrauka

Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė kulturingas »

O jei paprastu budu, tai:

puse stiklines silto vandens.
pakelis sausu mieliu.
miltu, kol bus tesla minkoma.

Cukrus, kad butu tokia tesla su didesniais burbulais vietomis, tokia kaip as nufotkinau. Aliejus, kad apskrustu vietomis ir butu parudavusi (as dejau extra virgin alyvuogiu aliejaus i ta kur fotkinau, bet nu ne visada viskas gaunasi) ir del skonio, druska del skonio grynai (kad nebutu kaip "bato padas"), bet tai ne esme.

Mieles + Miltai su trupuciu vandens = Mieline tesla visada!!!
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
mindblow
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-03-31, 21:05
Reputacija: 0

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė mindblow »

Dėkui, reiks ismeginti :)
O tikrai mieliu nereikia maziau ? nes cia jau labai daug gaunasi
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė SnowStorm »

Opa kiek motomanu :} saunu |.|)
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė Lar »

Jai tiek moto manu, gal kuris patars. Noriu vasarom pirkti moto iki 4000lt kazka britvos tipo i kubatura žiuriu iki 700cc gal kas padės. labiusiai domina Suzuki bandit , gal kas bandėte? kaip su dalim?
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė Broniusx »

Abejoju ar nusipirksi uz tiek kazka tvarkingo, bet ziurek koki 600-650 streeta (banditas, yamaha fj, honda cb). Vaziuos greiciau nei uzsimust uztenka, bent kiek patogiai manevruot bus galima ir minkstesni nei senos kuvaldos
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė medelynas »

Studijuoju neakivaizdžiai, kol kas dirbu tik sau, laisvalaikiu mėgstu užsiimt statytom, konstravimais, remontais savam kieme. Negaliu gyvent be augalų, sodas, daržas, šiltnamis, miškai, laukai ir visa kita kas žalia - mano draugai :D kadaise keletą metų pragrojau su chebra, bet kadangi gyvenu provincijoj, tai čia nėra daug gerų muzikantų,visi užsiėmę savo reikalais arba išsivažinėja, tad kartais pagroju tik sau. Žinoma dar kanapė, kuria domiuos jau 6 metus. Dar "pagrybauti" mėgstu if you know what i mean :D
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė Lar »

Papublikuosiu savo hobio foto
[ nuotrauka ]

Visos idėjos, visi darbai iki šio etapo. Padaryti,sugalvoti apsiputus, išskyrus kas susija su daliu,medžiagu pirkimu.
Kas gausis nežinia :D . Kiek laikys nežinau. Man pačiam idomu ar :x: nesugadins visko :D .
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė KGBkid »

Buvau patapęs tokiu, kuris neturi hobio iš vis. Dabar pradedu džiaugtis ir šypsotis, nes pradėjau kurybinę veiklą.
[ nuotrauka ]

99.99% Odiniai auskarai.
Aš esu.
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė SnowStorm »

tas blizgantis ir kampuotas apvadas irgi odinis?
KaTiS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2011-01-16, 05:36
Reputacija: 0

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė KaTiS »

Balta oda ten kaip suprantu :)
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė KGBkid »

Tas blizgantis ir juodas - Shagreen oda, http://en.wikipedia.org/wiki/Dasyatis
Baltas apskritimas, išpjaustytas trikampiukais taip pat oda. Veg Tan, tai itin stora oda, skirta gaminti balnus, diržus, batus ir t.t. Dabartinės technologijos leidžia išgauti įvairias spalvas, visaip dažyti jas ir t.t.
Kalbliukai tik ne odiniai :D
Aš esu.
Janika
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2013-06-18, 20:46
Reputacija: 0

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė Janika »

Baigiau šiais metais šūlę ir lb noriu studijuoti muzikos pedagogiką (būčiau norėjus atlikimo meną, bet, kad turiu tą prakeiktą scenos baimę ar kažką pan...). Nieko nedirbu, birželio mėnesis visas buvo užimtas egzaminais ir stojamaisiais, o šiaip vasarą nusprendžiau pasiilsėt, sakau dar visas gyvenimas galėsiu dirbt. Kažkada norėjau studijuot enologiją (mokslas apie vinininkystę) ir mokiaus italų k., bet man kiti aiškino, kad čia tik mano kvailas noras... Na, taip, esu vyno megėja, bet viską kontroliuoju... :) Labiausiai mėgstu grot, didžiają dalį mano laisvalaikio ir nelaisvalaikio tai ir užima. Dar baigiau muzikos mokyklą, tik spec. nekažką - chorinis dainavimas, bet jei ištiesų tai ne itin mėgstu dainuot labiau mėgstu grot su gitarom ir skambint pianinu. Dar paskaitau kokias undergraundines knygas ar pan, domiuos psichologija (gal labiau žmogaus psichika, savo pažinimu ar kažkas pan, nlb moku paaiškint trumpai...,apsilankau retsykiais pas psichologe :D ). Mėgstu bėgiot krosą. Jeigu būna šūdina nuotaika einu bėgiot ir nuotaika iškart pasitaiso :D . Norėčiau kadanors įsigyt kokį daržą, mėgstu augalus, sodą ir pan. Be to labai žaviuos motociklais, sakau ateity žadu įsigyt moca ir išsilaikyt teises, bet dar neaišku kaip čia bus, tolima ateitis.. Tai tiek. :)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė runkelis »

ar galeciau kuom nors pagelbeti? :) kad ir psihologijos srityje :) jei anglu irgi prie sirdies tai ir sita propaguok :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Janika
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2013-06-18, 20:46
Reputacija: 0

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė Janika »

Gal ir galėtum, kodėl gi ne? :) Gal domies psichologija ar šiaip? :) o su anglų tai lyg prie širdies lyg ir ne, nelabai jin man gerai sekėsi, nors vidurkį ir gerą atestate turiu..
Veršius
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2013-09-25, 16:22
Reputacija: 0

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė Veršius »

Domiuosi viskuom iš eilės, šiuo metu dar vis mokausi gimnazijoje. Realizuoju save programavime bei archeologijoje, ties programavimu sėdžiu keistokoj, bet pelningoje srity- žaidimų serverių kūrimas, supportas bei pan. O archeologija tai tokia kaip ir visur- vasarą kasinėjimai, o ne sezono metu- ofisas po mokslų beveik kasdien.
Tai pat labai įsitraukęs į hip-hopo subkultūrą esu, per ją realiai ir su Mere Džein pradėjau bendraut. Galų gale laisvalaikiu rašau eiles. Iš kitų atsiliepimų net neblogas. Tai tiek apie mane.
snupdogas
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2013-09-11, 21:58
Reputacija: 0

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė snupdogas »

Sveiki. Man 19 metų. Visai čiuvelis kolkas tesu :D Hobiai - tai be žvejybos negaliu, o paskutiniu metu atradau pūtimą :) taip pat muzikuoju pianinu. Tikiuos čia forume būt aktyvus, o atėjus laiko ir kai įgausiu patirties, pačiam stuffo užaugint :v:
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė kulturingas »

Veršius rašė:Domiuosi viskuom iš eilės, šiuo metu dar vis mokausi gimnazijoje. Realizuoju save programavime bei archeologijoje, ties programavimu sėdžiu keistokoj, bet pelningoje srity- žaidimų serverių kūrimas, supportas bei pan. O archeologija tai tokia kaip ir visur- vasarą kasinėjimai, o ne sezono metu- ofisas po mokslų beveik kasdien.
Tai pat labai įsitraukęs į hip-hopo subkultūrą esu, per ją realiai ir su Mere Džein pradėjau bendraut. Galų gale laisvalaikiu rašau eiles. Iš kitų atsiliepimų net neblogas. Tai tiek apie mane.
As kai buvau 9-oj klaseje, norejau buti game developeriu. Sudas ten ne darbas. Zaidimus programuoti atrodo tik idomu, bet kai po to reikia sedeti ir spresti viena Dynamic Link Lybrary klaida, kurios kodas #aef00b - tai geriau isvis negyventi negu tokias nesamones spresti. Tikrai, nebuk programuotoju - tai yra per daug sveikatos reikalaujantis darbas (nugara susigadinsi, dirbsi uz lietuviska minimuma nes bus idomu, niekada neturesi sveikatos draudimo normalaus, ir t.t.). "Furistai" yra daug daugiau privilegiju turintys zmones, negu programu/zaidimu kurejai.

O pasakom, kad buvo kazkada kurejas, kuris sukure ir pasidare sau milijardus - tai toks buvo ir namu statytojas turbut. Kai pirma nama kazkas pastate - tai visi pas ji turejo noreti antro tokio. Praejo tie laikai. Ir zaidimu kurimo laikai praejo,
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė kulturingas »

snupdogas rašė:Sveiki. Man 19 metų. Visai čiuvelis kolkas tesu :D Hobiai - tai be žvejybos negaliu, o paskutiniu metu atradau pūtimą :) taip pat muzikuoju pianinu. Tikiuos čia forume būt aktyvus, o atėjus laiko ir kai įgausiu patirties, pačiam stuffo užaugint :v:
Tikiuosi kad nebusi per daug aktyvus "čia forume" :)

Kartais naudingiau desimt kartu paskaityti, pries viena karta parasant.

Sveikas atvykes ;)
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Veršius
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2013-09-25, 16:22
Reputacija: 0

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė Veršius »

Zaidimu tai taip bet zaidimu serveriu projektai dar vis labai aktyvi veikla. Ne itin sazininga nes pagrindy pajamos gi is nepilnameciu tevu telefonus paemesiu bet tikrai pinigai neblogi. Turint siuo metu 3 projektu pajamas po tukstantuka i menesi pragyvent jau galiu ir puikiai tas sekasi.
Vartotojo avataras
adminas
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2003-06-05, 18:17
Reputacija: 2

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė adminas »

kulturingas rašė:As kai buvau 9-oj klaseje, norejau buti game developeriu. Sudas ten ne darbas. Zaidimus programuoti atrodo tik idomu, bet kai po to reikia sedeti ir spresti viena Dynamic Link Lybrary klaida, kurios kodas #aef00b - tai geriau isvis negyventi negu tokias nesamones spresti. Tikrai, nebuk programuotoju - tai yra per daug sveikatos reikalaujantis darbas (nugara susigadinsi, dirbsi uz lietuviska minimuma nes bus idomu, niekada neturesi sveikatos draudimo normalaus, ir t.t.). "Furistai" yra daug daugiau privilegiju turintys zmones, negu programu/zaidimu kurejai.

O pasakom, kad buvo kazkada kurejas, kuris sukure ir pasidare sau milijardus - tai toks buvo ir namu statytojas turbut. Kai pirma nama kazkas pastate - tai visi pas ji turejo noreti antro tokio. Praejo tie laikai. Ir zaidimu kurimo laikai praejo,
Manyčiau, kad labai klysti. Pavyzdžiui Estijoje programavimas mokyklose dėstomas jau nuo pirmos klasės (taip pat, ne visai į temą, bet Estija yra pirmoji šalis pasaulyje, kurioje neseniai buvo paleistas visoje šalyje veikiantis elektromobilių pakrovimo tinklas). Ateityje, į žmogų nesuprantantį programavimo, bus žiūrima taip pat, kaip dabar žiūrima į žmogų nemokantį skaityti.

Prieš 15 metų kompiuteriniai žaidimai buvo "vaikų užsiėmimas", ir niekas į tai nežiūrėjo rimtai. Dabar kompiuteriniai žaidimai yra meno/pramogų sritis, stovinti vienoje lygoje su filmais ar muzika. 40-metis firmos vadovas žaidžiantis kompiuterinius žaidimus jau seniai niekam nebeatrodo keistai.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • darbas afrikoje
    tito » » forume Prašau žodžio!
    6 Atsakymai
    6105 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas ma
  • Darbas internete.
    omax » » forume Prašau žodžio!
    57 Atsakymai
    24954 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas RED&WHITE
  • Darbas uzsienyje
    Dendis » » forume Prašau žodžio!
    59 Atsakymai
    34004 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Ciakis
  • Geriausias darbas drauge su MJ.
    Discount » » forume Legalus forumas
    86 Atsakymai
    35091 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas MonkeeyJay
  • Jusu darbastalis
    Slapukas » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    76 Atsakymai
    37615 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas ekko