Nuotrauka Nuotrauka

Keistas stuffas? Klausk nuomonės čia!

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: Keistas stuffas? Klausk nuomonės čia!

Standartinė Rastafari »

Rankdarbis rašė:Parukius , bloga , skauda galva , pykina. Stuffas lyg ir normalus. Tiesiog neturejom per ka rukyt tai per bonke sudauzem , dumas super slykstus. Gali buti del plasmasiu?
Butent del plastmasiu per viena savo pirmuju kartu taip supykino, kad apsivemiau. :X
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Keistas stuffas? Klausk nuomonės čia!

Standartinė N/A »

Na ką gi, ir vėl kažką ne to gavau. 8| B**t nu jau iš šito čiuvo tikrai nesitikėjau. Kvapas tai krč SVARAINIAI, belekaip kvepia '| Išvaizda grynai kaip :x:, tik gal tamsesnė. Per mikroskopą žiūrint, nemačiau trichomų, kažkas lyg ir yra panašaus gintarinės spalvos, bet labiau plaukeliai, nei trichomos. Efektas atėjo pavėluotai, gal po 10 min, sakyčiau ganėtinai panašus į MJ. Skonio jokio rūkant --==::~~.
Tas "draugelis" šūdo nemaldavo niekad, nes kaip suprantu iš rimtų dėdžių viską gauna, visada būdavau patenkintas 100%. O dabar tokia nesąmonė, nesuprantu...
Greičiausiai sintetinis šūdas, kaip manot, draugai? Netikiu, kad yra kokia rūšis, kvepianti svarainiais be jokio MJ kvapo ir skonio savyje...
Einu Smoke Test No. 2 padaryti, vis dar naiviai tikiuosi, kad viskas ok. :]

P.S. Dieną foto įmesiu.
N/A
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Keistas stuffas? Klausk nuomonės čia!

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Nesiseka tau, autoriau ;D Tai jo bus chymkė. Svarainių skonio veislė - mmm :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Keistas stuffas? Klausk nuomonės čia!

Standartinė G. »

Yeah! Foto mes labiausiai mėgstam :) Iš aprašymų be nuotraukų sunku kažką pasakyti..
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Keistas stuffas? Klausk nuomonės čia!

Standartinė N/A »

YraDvidesimtSimboliu rašė:Nesiseka tau, autoriau ;D Tai jo bus chymkė. Svarainių skonio veislė - mmm :D
Tai jau. :D Manau, kad chemija, nors poveikis tai 1:1 :x:, atrodo irgi panašiai, dar tikėjausi, kad gal kokia mandra veislė...

Štai žadėtos foto:
[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]
N/A
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Keistas stuffas? Klausk nuomonės čia!

Standartinė G. »

Oj blyn kaip aš tokių nemėgstu, esu ir pats labai panašių radęs :D gana gana čia ne chimkė, nepergyvenk ;) tiesiog belenkaip supresuota kai dar nebuvo iki galo išdžiuvus, tokia jau ant pelijimo ribos, gerai, kad sudrąskėi, grėčiau prasivėdins (jeigu dar liko aišku :D). Čia būna tokia kai nuskina augalą iki galo nedadžiovina ir jau pakuoja, presuoja plytas į visokius celofanus. Manau, kad jeigu palaikytum tarp popierinių nosinaičių, servetėlių ar tualetinio porą dienų tai ir prašviesėtų ir daug panašiau būtų į rimtą reikalą. Bet čia man taip atrodo tik. O kaip tau pačiam neatrodo jis toks šiektien sunkiai plėšomas toks ale drėgnas? Nepurus, netraškus stafas ane?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Keistas stuffas? Klausk nuomonės čia!

Standartinė N/A »

G. rašė:Oj blyn kaip aš tokių nemėgstu, esu ir pats labai panašių radęs :D gana gana čia ne chimkė, nepergyvenk ;) tiesiog belenkaip supresuota kai dar nebuvo iki galo išdžiuvus, tokia jau ant pelijimo ribos, gerai, kad sudrąskėi, grėčiau prasivėdins (jeigu dar liko aišku :D). Čia būna tokia kai nuskina augalą iki galo nedadžiovina ir jau pakuoja, presuoja plytas į visokius celofanus. Manau, kad jeigu palaikytum tarp popierinių nosinaičių, servetėlių ar tualetinio porą dienų tai ir prašviesėtų ir daug panašiau būtų į rimtą reikalą. Bet čia man taip atrodo tik. O kaip tau pačiam neatrodo jis toks šiektien sunkiai plėšomas toks ale drėgnas? Nepurus, netraškus stafas ane?
Plėšosi gana nesunkiai, bet nėra purus, šakelės irgi netraška... Skiriasi ir kvapas ir poveikis nuo normalaus dūmo, pavyko šiandien paragauti normalaus, tai širdis atsigavo. :D Dar kartą patikrinau per mikroskopą, ne trichomos ant augalo, o kažkokie plaukeliai... Patikrinau ir normalų dūmą, viskas tvarkoj, trichomos yra... Sintetinis sh čia, įdomu tik kas per augalas, kad svarainiais kvepėtų. :D
N/A
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Keistas stuffas? Klausk nuomonės čia!

Standartinė G. »

Kanapė čia ;) garantuoju :ugeek: Svarainių kvapas, skirtingas skonis ir poveikis, nes kaip jau minėjau - nupelijus. Užaugint gal ir užaugino normalų stafą, bet apdorojo ir laikė tikrai neatsakingai, dėl to taip ir yra.

Va pažie kaip apipelijęs budas atrodo - http://www.cannabis.com/files/photos/97 ... 1057cL.jpg - trichomų nematyt, spalva ir konsistencija beveik identiška kaip ir tavo nuotraukose, tik kad šitoj foto kur aš įmečiau plika akim matosi pats pelėsis (balti pūkai). Tavo stuffe tie balti pūkai buvo nuvalyti, kitaip pašalinti ar tiesiog supresuoti ir kartu su trichsais susigėrė į pačią medžiagą.

Ką parašiau tai praktiškai 100% duodu, kad pas tave ten buvo nupelijusios kanapės, o ne sintetinis, nes stiebus tikrai atpažinčiau vidury nakties prikeltas ypatingai kai dar skerspjūvis matosi ir kaip iš stiebų išauga žiedai. Trichomų matytis ir neturėjo pas tave, o tie plaukeliai tai ne kas kita kaip piestelės :V:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
whesley pipe
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013-07-10, 18:35
Reputacija: 0

Re: Keistas stuffas? Klausk nuomonės čia!

Standartinė whesley pipe »

cia seniuk ira leagal grass vopsem anglu turguose stumdo maisus gal 8-10 g 2-3paundai bet as jos bandziau tai nekazkas galeciau visa maisa supust per kibira ir jauciu nieko nebutu,rukau tik haze bluebery chease ir kush nothing else surukau kiekviena diena apie 2-3 gramus per vamzdy arba kibira savaitgaliais pasimu uncija ir visa sutaskau per 2 dienas o jus cia kaikurie dar snekat kad 1g ant galvos butu zopa...juokus keliat galiu inpisti 5-6 kibirus ir visdar buciau ok dar galeciau ir iki 10 kibiru grynos zoles supist bet gaila sirdukes:D
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Keistas stuffas? Klausk nuomonės čia!

Standartinė Rankdarbis »

..? Kiek mano matematikos žinios siekia tai uncija yra kaškur 28gramai. Tai suputi per dvi dienas tai 14 gramų per diena vienam žmogui , o dar širdukes gaili :). O dėl to legal mėšlo tai , kad panašu haju parduoda , nereiškia kad tokį patį. O dėl to , kad rūkai tik kush , haze ir t.t nebučiau toks tikras , kiša ką randa ir tik pavadinimus skambius prideda.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Keistas stuffas? Klausk nuomonės čia!

Standartinė G. »

Visų pirma, sveikas atvykęs į forumą! :wave: Antra, koks dar leagal grass? Pažiūrėk čia http://0.tqn.com/d/parentingteens/1/0/O ... a-buds.jpg kokie stiebai, pažiūrėk kaip iš tarpstiebių žiedai formuojasi ir dar kart pažiūrėk į Green Smoke nuotraukas .| supelijęs pas jį buvo stufas ir neklaidink čia žmogaus. Trečia, prapūstgalviai lašaros šitam forume vietos neturi, taip kad skaityk, "snupdogas" - surimtėk arba pailsėk iki kol surimtėsi '|
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
hits from the bong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2013-07-08, 09:35
Reputacija: 0

Re: Keistas stuffas? Klausk nuomonės čia!

Standartinė hits from the bong »

whesley pipe rašė:čia seniuk ira leagal grass vopsem anglu turguose stumdo maisus gal 8-10 g 2-3paundai bet as jos bandziau tai nekazkas galeciau visa maisa supust per kibira ir jauciu nieko nebutu,rukau tik haze bluebery chease ir kush nothing else surukau kiekviena diena apie 2-3 gramus per vamzdy arba kibira savaitgaliais pasimu uncija ir visa sutaskau per 2 dienas o jus čia kaikurie dar snekat kad 1g ant galvos butu zopa...juokus keliat galiu inpisti 5-6 kibirus ir visdar buciau ok dar galeciau ir iki 10 kibiru grynos zoles supist bet gaila sirdukes:D
tai gal jau tolerance break laikas daryti? :D
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: Keistas stuffas? Klausk nuomonės čia!

Standartinė PoH »

Sunku zmogeliui bus, bet nieko, nuo tokio menkniekio kaip zole, lengva atsigaut. Bet galima ir degraduot turbut, nezinau... sunkiai. Dar jei neberukys gali pereiti ant stipresniu dalyku , pvz ant tokio dalyko kaip alkoholis, visiskai priesingo ir sunkiai pagydomo. Nes jei tokius kiekius ruko, vadinas linkes svaigintis.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Keistas stuffas? Klausk nuomonės čia!

Standartinė G. »

Vyrai, nu nesurūko jis 160g+ kiekvieną mėnesį. Atėjo vaikas arba vyras vaiko protu pasigirti, kiek jis daug žolės "gali pakelti". Kai man buvo 10 metų aš irgi vyresniem mirke sakydavau, kad namie turiu pusę kilogramo žolės ir kasdien po 10-15g sukalu, koks aš kietas, dar pyderas, kad esu žmonių nužudęs, ir t.t. :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Janika
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2013-06-18, 20:46
Reputacija: 0

Re: Keistas stuffas? Klausk nuomonės čia!

Standartinė Janika »

Nu man teko baigt šūlę, kur buvo čiuvu ir kurie visiem aiškindavo (net mokytojom kai kuriom per pamoką prie visų ale girdavos), kad tipo va žolę rūkau, daug pakeliu, gal dar heros nori, va čia gal dar į galva gausi, ko čia aiškini ožka ir ect. Nu nežinau, man atrodo tai kažkaip neetiška ir kvaila. :/ Nematau ko čia girtis, nebent esi mažvaikis ar smegenų nėr. Vat, paskui per tokius čiuvus visi mano, kad tie pūtikai alei vieno visi tik girias, draskos, grasin ir kažkokie plevėsos yra. :( Nu nežinau, erzin mane tokie čiuvai. Grynai ieško problemu..
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Keistas stuffas? Klausk nuomonės čia!

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Džiaugiuos, kad susiprotėjau, ir niekad neteko girtis pūtimu nepažįstamiems žmonėms tipo kad čia kietas, va kiek čia daug galiu pakelt, pažinčių kokių turiu, mafijozas tipo... Esu nudegęs panašiai dar kai buvau (dabar pažiūrėjus) mažiukas, ir dabar tokius bajerius laikau paprasčiausiu dėmesio trūkumu. Man labai patinka posakis "loose lips sink ships", visad jį atsimenu, kai norisi pasigirti.
Rabbit
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013-08-12, 23:18
Reputacija: 0

Re: Keistas stuffas? Klausk nuomonės čia!

Standartinė Rabbit »

Sveiki, forume prisijungiau šiandien, neskaitau savęs labai pažengusiu stauneriu, bet esant laisvam laikui ir tinkamai progai, kartais nepraleidžiu progos susisukti. Tas "kartais" lėmė, jog neturiu potencialaus "draugelio", iš kurio stuffas būtų kokybiškas ir žalias, todėl būna, kad tenka gailėtis dėl veltui praleistų litų ir laiko. Tenka griebtis "gal žinai, kas pagelbėtų" žinučių principo, taigi random barygos jau man tapo gyvenimo norma. Šiandien užsiroviau ant eilinio bičo iš rajono gatvės, kuris įkišo folijoje suvinioto šūdo. Panašū lyg ir į ganja, bet tik tol, kol nepabandžiau susukti - uždegus fajerį, jointas nenorėjo užsikurti:) jo - ta parsme teko pumpuoti kiek plaučiai gali, kad bent dūmo skonį jauščiau, parūkius - poveikis lyg po rytinės cigaretės, po minutės - nieko. Gaila neturėjau galimybės nufografuoti, nes likusią dalį tiesiog išmečiau, bet stufas gan drėgnokas, daug daug sėklyčių, pardavė jau sutrintą, žalias, kvapo neturi JOKIO, panašu lyg ir į paprastus kanapių lapus, bet ir tie savitą kvapelį turi - net nežinau kokią gėlę jis čia man sutarkavo. Any suggestions, kas čia galėjo būti? Pačiam labai įdomu, gaila sveikatos, plius įdomu, koks išradingumo levelis pas tuos gėdingus vagšius.
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Keistas stuffas? Klausk nuomonės čia!

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Oregonas? Bet kokie džiovinti lapai?...
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Keistas stuffas? Klausk nuomonės čia!

Standartinė Rankdarbis »

Rabbit rašė:Sveiki, forume prisijungiau šiandien, neskaitau savęs labai pažengusiu stauneriu, bet esant laisvam laikui ir tinkamai progai, kartais nepraleidžiu progos susisukti. Tas "kartais" lėmė, jog neturiu potencialaus "draugelio", iš kurio stuffas būtų kokybiškas ir žalias, todėl būna, kad tenka gailėtis dėl veltui praleistų litų ir laiko. Tenka griebtis "gal žinai, kas pagelbėtų" žinučių principo, taigi random barygos jau man tapo gyvenimo norma. Šiandien užsiroviau ant eilinio bičo iš rajono gatvės, kuris įkišo folijoje suvinioto šūdo. Panašū lyg ir į ganja, bet tik tol, kol nepabandžiau susukti - uždegus fajerį, jointas nenorėjo užsikurti:) jo - ta parsme teko pumpuoti kiek plaučiai gali, kad bent dūmo skonį jauščiau, parūkius - poveikis lyg po rytinės cigaretės, po minutės - nieko. Gaila neturėjau galimybės nufografuoti, nes likusią dalį tiesiog išmečiau, bet stufas gan drėgnokas, daug daug sėklyčių, pardavė jau sutrintą, žalias, kvapo neturi JOKIO, panašu lyg ir į paprastus kanapių lapus, bet ir tie savitą kvapelį turi - net nežinau kokią gėlę jis čia man sutarkavo. Any suggestions, kas čia galėjo būti? Pačiam labai įdomu, gaila sveikatos, plius įdomu, koks išradingumo levelis pas tuos gėdingus vagšius.
Kaškodėl man atrodo , kad tu iš Mažeikiu :D

Kas ten galėjo būti? Gal Hempas , gal šeip nuo grindų pašlave ir sudejo. Taip tiksliai niekas nepasakys , bet faktas , kad ten kanapė , visgi žalias,nedega,sėklos. Sekmės ieškant geresnio stuffo.
ApelsinuSultys
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2013-01-12, 14:46
Reputacija: 0

Re: Keistas stuffas? Klausk nuomonės čia!

Standartinė ApelsinuSultys »

Mazheikiuos ejau per 4 dealerius ir nei pas viena nieko negavau gero, tad nusprendzhiau kad ten nieko gero :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • pakeitimai www.legalus.net - jusu nuomonės!
    runkelis » » forume Pasiūlymai administracijai
    369 Atsakymai
    159264 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • South France Outdoor, reikia nuomones ir patarimu
    EDM » » forume Outdoor
    2 Atsakymai
    3516 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas
  • keistas klausimas?
    Legalize it! » » forume Legalus forumas
    29 Atsakymai
    14799 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis
  • Keistas poveikis
    Kibirgalvis » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    12200 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Jah
  • Keistas poveikis
    Volkas » » forume Legalus forumas
    13 Atsakymai
    7423 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas CannabisLeaves