Nuotrauka Nuotrauka

NeKalnalapių auginimas

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: NeKalnalapių auginimas

Standartinė runkelis »

putejas lygtai augino ir tie mentai jam ji paeeme :(
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: NeKalnalapių auginimas

Standartinė G. »

ot svolatanai.. O šiaip va, anonimai linkas :) http://lmgtfy.com/?q=growing+coffee+indoors (nesenai radau, tai labai norėjau kažkur panaudoti :D)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Anonimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2013-01-28, 23:20
Reputacija: 0

Re: NeKalnalapių auginimas

Standartinė Anonimas »

ooo aciu labai geras link :D
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: NeKalnalapių auginimas

Standartinė runkelis »

patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: NeKalnalapių auginimas

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Kibioji varnalėša vaikystėje greičiausiai ne vienai mergaitei sugadino nuotaiką, įsipainiojusi į plaukus ar prikibusi ten, kur nereikia.
Kaip čia suprasti? :D
Packa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 2013-03-16, 20:50
Reputacija: 0

Re: NeKalnalapių auginimas

Standartinė Packa »

Kas kaip nori taip supranta :D
antisveta
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013-06-29, 12:04
Reputacija: 0

Re: NeKalnalapių auginimas

Standartinė antisveta »

Įdomus išsireiškimas :) "ten kur nereikia"...
Janika
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2013-06-18, 20:46
Reputacija: 0

Re: NeKalnalapių auginimas

Standartinė Janika »

Auginu du bonsus :D (foto įmesiu vėliau, reix į kompą įkelt). Vieną buvau nusipirkus, galvojau dovana bus giminaitei, bet jis man paskui labai patiko, tai taip ir pasilikau tą dovaną sau.. :D O kitą bonsą neprikau: tiesiog nulauziau šakelę (o gal nukirpau, nepamenu) ir pamerkiau į vazą po kelių savaičių buvo išleidus šaknis tai ir pasodinau. Dar turėjau vieną bonsą (gavau gimimtadienio proga), bet laistant pastebėjau kažkokius rausvus kirminiukus (nuo to viskas ir prasidėjo), taigi nusprendžiau vis tiek persodint, nors medis buvo puikios būsenos, galvojau gal persodinus nebebus kirminų. Tai persodinau, kirminų nebebuvo ir medis, kažkodėl nuvyto... 8| Paskui draugei pasakiau tai sakė durna gal ten sliekai buvo, tipo žemei gerai :D :D Nu, bet vistiek namie ne itin norėjos sliekų... :D Tai gavos nei bonso, nei sliekų 8E
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: NeKalnalapių auginimas

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Kam persodinti, visokiem šūdam išnaikinti yra COBRA juk. Taip pat gali 220v pajungti, sliekai patys iš žemės pabėgs :D
Ritualas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2013-03-18, 19:36
Reputacija: 0

Re: NeKalnalapių auginimas

Standartinė Ritualas »

Janika rašė:Auginu du bonsus :D (foto įmesiu vėliau, reix į kompą įkelt). Vieną buvau nusipirkus, galvojau dovana bus giminaitei, bet jis man paskui labai patiko, tai taip ir pasilikau tą dovaną sau.. :D O kitą bonsą neprikau: tiesiog nulauziau šakelę (o gal nukirpau, nepamenu) ir pamerkiau į vazą po kelių savaičių buvo išleidus šaknis tai ir pasodinau. Dar turėjau vieną bonsą (gavau gimimtadienio proga), bet laistant pastebėjau kažkokius rausvus kirminiukus (nuo to viskas ir prasidėjo), taigi nusprendžiau vis tiek persodint, nors medis buvo puikios būsenos, galvojau gal persodinus nebebus kirminų. Tai persodinau, kirminų nebebuvo ir medis, kažkodėl nuvyto... 8| Paskui draugei pasakiau tai sakė durna gal ten sliekai buvo, tipo žemei gerai :D :D Nu, bet vistiek namie ne itin norėjos sliekų... :D Tai gavos nei bonso, nei sliekų 8E
O as irgi smarkiai susidomejau bonsai medeliai , labai tokie idomus atrodo ,kur tu ji pirkai ir kokios ju daugmaz kainos?
Janika
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2013-06-18, 20:46
Reputacija: 0

Re: NeKalnalapių auginimas

Standartinė Janika »

Žinau, kad yra visokių priemonių išnaikint, bet turėjau žemės, sakau krc nereix pinigų leist va persodinsiu ir bus ok. Bet taip, aišku nebuvo... :/

Aš bonsai pirkau Iki parduotuvej, (Šiauliuose). Bet šiaip manau daug kur turėtų būt: prekybos centruose, šiaip gėlių parduotuvėse. Senai pirkau tai nepamenu, bet berods 60 Lt mokėjau. Buvo ir už 40 Lt, bet norėjau tipo "šūstresnio", nors jei rimtai jokio skirtumo didelio tarp tų medžių už 40 ir 60 Lt nelabai mačiau... Kažkur pigiausi ir būtų nuo 35-40 Lt, tačiau buvau mačius ir netoli 200 Lt, priklauso nuo to kokio nori: paprastesnio ar nelabai... :)
Ritualas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2013-03-18, 19:36
Reputacija: 0

Re: NeKalnalapių auginimas

Standartinė Ritualas »

Janika rašė:Žinau, kad yra visokių priemonių išnaikint, bet turėjau žemės, sakau krc nereix pinigų leist va persodinsiu ir bus ok. Bet taip, aišku nebuvo... :/

Aš bonsai pirkau Iki parduotuvej, (Šiauliuose). Bet šiaip manau daug kur turėtų būt: prekybos centruose, šiaip gėlių parduotuvėse. Senai pirkau tai nepamenu, bet berods 60 Lt mokėjau. Buvo ir už 40 Lt, bet norėjau tipo "šūstresnio", nors jei rimtai jokio skirtumo didelio tarp tų medžių už 40 ir 60 Lt nelabai mačiau... Kažkur pigiausi ir būtų nuo 35-40 Lt, tačiau buvau mačius ir netoli 200 Lt, priklauso nuo to kokio nori: paprastesnio ar nelabai... :)
Ir kaip sekasi tau juos auginti, ar reikalauja daug prieziuros, ar kiekviena diena butinai turi skirti laiko tam medeliaui ar nebutinai? tvirtai jau nusprendziau isigyti sita grazuoli ir susirupinau ,kad negalesiu as jo tinkamai priziureti,jeigu galetum placiau nusviesti mano informacija nesuzalota galva buciau dekingas :D
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: NeKalnalapių auginimas

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Žinok gali ir pats iš sėklos užsiauginti bonsą, kai tai padarysi būsi LST/HST/SC profas :)
Internete pilna informacijos, būtų bonsų forumas - parašyčiau pradžiamokslį :D
Mąstau užsiauginti iš gilės bonsiuką pats, ąžuoliuką :)
Janika
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2013-06-18, 20:46
Reputacija: 0

Re: NeKalnalapių auginimas

Standartinė Janika »

Aš kai pirkau bonsą ir kai paklausiau pardavėjos kaip rūpintis tai man priaiškino, maždaug taip: laistyt kiekvieną dieną, kas savaitę vandeniu apipurkšt lapus, paskui (kadangi vazonas buvo nedidelis) tai sakė kažkur po 2 metų persodint, nedėt augalo ten kur yra skersvėjai ir ect. Tai nusipirkus praktiškai pradžioj aš ten taip ir čiustinau tą medelį (na, supranti kai naujas daiktas :D :D ), bet galiausiai po kažkiek laiko aš ten labai nebesikonfūzinau ir ką aš žinau auga gerai. Laistau kada būna sausa žemė kažkur kas 3 dieną arba kada prisimenu ( bet prisimenu, aišku, ne po mėnesio :D ). Pas mane tas bonsai ant palangės ir langas kartais būna pradarytas nežinau gal tų ir skersvėjiukų būna, negaliu pasakyt, bet auga tai liux. Reix foto įdėt, blt vis neprisiruošiu :/ . Nu, žodžiu kartais dar apkarpau šakeles, nes iki lubų aš jo nenoriu na, ir šiaip formą stengiuos medelio palaikyt, kerpu su paprastom žirklėm. O dėl lapų apipurškimo tai kai prisimenu tada ir apipurškiu. Manau svarbiausia čia yra nepamiršt palaistyt ir retkarčiais apkarpyt jei nenori augint namie trimetrinio gražuolio :D
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: NeKalnalapių auginimas

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Taaip. vis dėl to tai medis :D
O tu naudoji kokią formavimo techniką kai karpai savo bonsą? Aš wikihow pamačiau labai gražių pavyzdžių :}
Ritualas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2013-03-18, 19:36
Reputacija: 0

Re: NeKalnalapių auginimas

Standartinė Ritualas »

YraDvidesimtSimboliu rašė:Žinok gali ir pats iš sėklos užsiauginti bonsą, kai tai padarysi būsi LST/HST/SC profas :)
Internete pilna informacijos, būtų bonsų forumas - parašyčiau pradžiamokslį :D
Mąstau užsiauginti iš gilės bonsiuką pats, ąžuoliuką :)
Ieskojau visusr informacijos bet taip iki galo neisiaiskinau, bonsai medelis tai tas pats medis kaip ,kad vysnia azuolas ir .t.t tik kad nuo pat mazumos yra formuojamas, del to ir buna toks maziukas?
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: NeKalnalapių auginimas

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Teisingai. Vieni medžiai tinka labiau už kitus.
plienas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 2012-11-13, 19:52
Reputacija: 0

Re: NeKalnalapių auginimas

Standartinė plienas »

auginau bonsa, mirtinai uzmylejau :D
dabar auginu galybe pipiru, citrinmedi (netgi sulaukiu vaisiu) ir mimoza.
labai myliu savo gelytes :p
Janika
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2013-06-18, 20:46
Reputacija: 0

Re: NeKalnalapių auginimas

Standartinė Janika »

YraDvidesimtSimboliu rašė:Taaip. vis dėl to tai medis :D
O tu naudoji kokią formavimo techniką kai karpai savo bonsą? Aš wikihow pamačiau labai gražių pavyzdžių :}
Dėl formavimo technikų tai vienintelė technika kuriai vadovaujuos - tai mano pačios nuožiūra. :D Tas pirmasis medelis jau buvo taip sakant "formoj", tai kažkokių navarotų daryt ir nereikėjo, tiesiog pakerpi kai matai, kad "netinka" arba įjungi savo fantaziją. :D O antrąjį bonsai, kurį užsiauginau iš šakos (preitą vasarą), tai buvau truputį jį užleidus ir medžiux pradėjo augt kaip tikras medis... Todėl db susirūpinau ir vis bandau atitaisinėt klaidą :) Kelios foto mano augintinių :]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-imag ... .jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us
[/url]

[url=http://imageshack.us/photo/my-ima ... .jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us
[/url]
rimantel
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013-08-01, 01:39
Reputacija: 0

Re: NeKalnalapių auginimas

Standartinė rimantel »

Tratagalvis rašė:Įdomumo dėlei parašiau žmogui - kaina: 1 klonas - 150 litų. Thank you, I'll pass.
Tačiau pritariu runkeliui, kadangi tokio biznio reklamavimas geles internete ne pati geriausia idėja.
Nera tos kainos tokios jau dideles o ir paslauga veiksminga, jei profesionalo rankomis daroma :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Auginimas kokose
    Kinyous » » forume Technologijos
    14 Atsakymai
    15094 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Nanobotas
  • auginimas be vegatavimo, 12/12.
    Kiskis » » forume Herbariumas
    30 Atsakymai
    16840 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas barzdyla
  • Pirmas auginimas. PC Box'as.
    Error » » forume Dienoraščiai (užbaigti)
    29 Atsakymai
    16948 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Error
  • Pirmas auginimas
    valodiaa » » forume Herbariumas
    19 Atsakymai
    10521 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas
  • LSD auginimas su SCROG
    Volkas » » forume Dienoraščiai (užbaigti)
    2 Atsakymai
    5389 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.