Nuotrauka Nuotrauka

Mobilus boxas

Darbščiųjų rankų būrelis.
Rašyti atsakymą
vilkioks
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013-12-17, 21:37
Reputacija: 0

Mobilus boxas

Standartinė vilkioks »

Sveiki bendraminciai :V: ilgai pasyviai stebejau jusu isminti, ir stai nusprendziau prisijungti ir as. Siaip esu autdoor'o megejas, bet siemet visas derlius nusedo kazkam kitam :evil: , taigi ruduo buvo liudnas. Bet viena diena, emiau ir sugalvojau projekta. ;) Visi turim bedu su vieta boxui, el sanaudom ir saugumu :|? Taigi, nupirkau mini busiuka, (vadinama bundeline), koncina visiskai, bet dar vaziuoja pats :) ir pradejau super darbus :bong: :D is vidaus gerai apsiltinau, apskardinau ir isklijavau sviesa atspindincia plevele. Pagalvojau :|? kad reiktu padaryti taip, kad nereiktu daznai to boxo lankyt. Taigi teko storai investuot 8() : idejau 250w sakitmenini droseli, sunmaster dwigubo spektro lempa, savadarbi reflektoriu is aliuminio skardos, ventiliacijos sistemike su anglies filtru, co2 automatine sistema su 10kg talpos balionu, termostata su sildytuvu ir ventiliatoriu. |.|) Sukau galva, ar nebus investicijos siknon, bet... Sudejau 10 gelyciu vazonais po 10 litru kadangi ten tik gal koks 150cm i auksti, naudojau SOG metoda. Po poros saw pakeiciau lempa ir pradejau flowerint. Dar po poros saw pradejau raizgyti galwas po tinkla ir dar po poros men wuoalia. Derlius :} likau apsales. Nesitikejau tokio rezultato. 8() Atsipirko investicijos, atsargos iki vasaros galo ir keletas draugu linksmi :D Patiko man tas dalikelis. Elektros panasiai apie 100 lt per men suvartojo, jokio kvapo, jokio garso, statai belenkur. Weliau ikelsiu kelias foto. Tai wa pasigyriau ir as padares toki atradima :]
HerbaDerp
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2013-12-18, 13:20
Reputacija: 0

Re: Mobilus boxas

Standartinė HerbaDerp »

Sveikas,
laukiu nesulaukiu foto. Jei ne paslaptis kiek investavai ir kiek po pirmo derliaus susirinkai G? :)
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: Mobilus boxas

Standartinė Closer »

Cha panashiai kaip seriale shameless :) vidaus foto bus idomu paziuret . isorinis tuningas irgi idomiai turetu atrodyt bet del tupu kopu manau mes jo nepamatysim. kaip su elektra isshprendei?
vilkioks
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013-12-17, 21:37
Reputacija: 0

Re: Mobilus boxas

Standartinė vilkioks »

Y20S - Ištryniau nuotraukas tavo pačio saugumui, geriau nekelk jų ten, per kur galima atsekti tavo vardą bei pavardę, nebent nori, kad agurkai prie durų išdygtų.

Stai keletas foto. Su elektra issprendziau paskaiciaves gerokai. :|? Skaitmeninis droselis tikrai apsimoka. Ir siaip ten wiskas labai ekonomiska ir efektyvu. $) Investiciju neatskleisiu, nes tenka isvaziuot is Lietuvos ir greit si kurini pardavinesiu. O surinkau +- 500. Dar turiu toki drauga, kuris augina sliekus ir gamina kazkokias organines trasas, tai jis man misinuku su kompostu pridaro, sureguliuoja ph, tai darzelis oplia weikia :} Tik brangokai iseina, :E bet verta..
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Mobilus boxas

Standartinė G. »

Jėga, seni! :D :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: Mobilus boxas

Standartinė Closer »

Jau maniau elektra kažkaip nuo akumo mašinos generatorio busi paėmes, bet anyway ideja superinė sveikinu su derliumi :)
uodz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2013-09-05, 01:33
Reputacija: -9

Re: Mobilus boxas

Standartinė uodz »

Gerumaaa? :)
xdevelo
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 252
Užsiregistravo: 2013-01-24, 04:54
Reputacija: 4

Re: Mobilus boxas

Standartinė xdevelo »

Skaitmeninis droselis? gali kasnors mane apsviesti kas cia per daigtas? neteko man su juo dar susidurti.
420magazine
Stoned4life
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2011-10-19, 20:22
Reputacija: 0

Re: Mobilus boxas

Standartinė Stoned4life »

gal foto papostint galit nes nerodo?
Voice of the people is the voice of JAH
xdevelo
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 252
Užsiregistravo: 2013-01-24, 04:54
Reputacija: 4

Re: Mobilus boxas

Standartinė xdevelo »

Istryne foto visas, as irgi planoju vana pirkti kita men ir ta pati padaryti, tik niekas man neaisku is kur elektra?
420magazine
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Mobilus boxas

Standartinė SnowStorm »

Man irgi idomu is kur elektra? I garazo razete ijungi? Jei taip kame mobilumas tada?
xdevelo
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 252
Užsiregistravo: 2013-01-24, 04:54
Reputacija: 4

Re: Mobilus boxas

Standartinė xdevelo »

Kiek masciau niekaip nesueina man, yra tie inventeriai kurie is 12v y 220 pereina, bet tokiu atveju turetu variklis visa laika uzvestas buti, kitaip niekaip, nebent forklifto akuma pastacius bet cia jau kosmosas nes ykraudineti reiktu
420magazine
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Mobilus boxas

Standartinė SnowStorm »

O kokinors generatoriu kurent iseitu labai brangiai =(
xdevelo
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 252
Užsiregistravo: 2013-01-24, 04:54
Reputacija: 4

Re: Mobilus boxas

Standartinė xdevelo »

ir plius garsas didelis, o tylieji generatoriai po 4000-5000lt kainoja
420magazine
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • boxas dykai
    menuleigis » » forume DIY
    2 Atsakymai
    7721 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas menuleigis
  • Pc Boxas UPDATE 02-08
    KingHero » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    11 Atsakymai
    5851 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas KingHero