Nuotrauka Nuotrauka

Marihuana sportininkams dopingas ar draudziamas narkotikas?

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Standartinė modis »

akrobaTIK rašė:
solvent rašė:Dar labai priklauso nuo to kaip dažnai puti, jei pvz po trijų mėnesių pertraukos pavartojai - greičiausiai nieko neras po dviejų savaičių. Jei daug geri skysčių (= >3L) irgi greičiausiai nieko neras. Jei puti kas dieną nors ir miligramiškai - :|
Deja tu esi neteisus del skysciu, Kanabinoidai netirpsta vandenyje... Tam tikri metodai naudoja tam tikrus kiekius aptikti slapime ir tu gali gerti negeres vandeni pries ta metoda - kanabinoidu neisplausi, tik galutiniam varijante(Kai reik slapima priduot) isgerus ta >3L tavo slapimas taip prasiskiedzia ,kad nebepatenka i ta norma kuri gali buti aptikta tyrimu. O beto kitur ziuri kreatinino, karbamido,amoniako,karbohidratu kieki slapime ir jei jis nera normalus(praskiestas del daug skysciu) taves bus paprasyta priduoti pakartotinus slapimo tyrimus. Ir beje jei meginsit is draugo slapima imt : slapimo temperatura yra matuojama taip ,kad pasirupinkit ,kad slapimas butu kuno temperaturos pries priduodant
Nesvarbu kad jie netirpsta vandeny,bet vis vien valosi is organizmo :!:
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

:D :D :D Parukyk dar --==::~~
Joho
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2006-06-15, 10:52
Reputacija: 0

Standartinė Joho »

As ir sportuoju, jeigu is ryto, ar diena pries tai papuciu, kamuolio visai nesuvaldau, treneriai ziauriai pyksta, rekia... :/ :] Taigi pries varzybas kokias 4 dienas nepuciu... :|
The Pure q†hc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 114
Užsiregistravo: 2006-06-04, 14:57
Reputacija: 0

Standartinė The Pure q†hc »

Joho rašė:As ir sportuoju, jeigu is ryto, ar diena pries tai papuciu, kamuolio visai nesuvaldau, treneriai ziauriai pyksta, rekia... :/ :] Taigi pries varzybas kokias 4 dienas nepuciu... :|
Supranti, putimas duoda energijos, ne koordinacijos. Pabandęs bėgimą ar sunkiąją atletiką [mano užsiemimas], pajausi jog turi daugiau jegų ir nebeskauda sąnarių, raumenų ir kt.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

O nebuna patikrinimu del dopingo?
Joho rašė:As ir sportuoju, jeigu is ryto, ar diena pries tai papuciu, kamuolio visai nesuvaldau, treneriai ziauriai pyksta, rekia... :/ :] Taigi pries varzybas kokias 4 dienas nepuciu... :|
BOB - Bombs Over Bagdad!
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Standartinė modis »

kazkaip susimasciau ar puciant nemazeja organizme vyrisko hormono testosterono gamyba ir ar nepradeda gamintis progesteronas(mot.hormonas)? ka manot siuo klausimu?
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Ir iš kur tokie pamastymai ? :D Jei turi kažkokios rimtos informacijos - klok.
Bronius007
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2006-09-22, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Bronius007 »

Specialiu tyrimu pagalba THC kraujyje aptinkamas apie 1men po paskutinio parukymo, o darant tyrima is plauko aptinkamas iki apie 6men., bet yra daug prasmukimo budu pvz. http://www.detoxforless.com/?utm_source ... s-sponsor1
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

nu nx blemba jau net bybys guminis sukurtas kad apipisti testus....whahahaaaaaaaaahhahahahahaaahhahahahahahahahaa :D :D :D 8E 8| :D
alabamas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2006-08-13, 18:59
Reputacija: 0

Standartinė alabamas »

Sportas ir putimas suderinami pwz as sportuoju ir kartais puciu bet nebegaliu taip kaip seniau kasdiena nes nuo zalio svoris keitaliojas :) BET PUSTI YRA GERAI :D :D :bong: --==::~~
aapaulius
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2008-12-11, 11:46
Reputacija: 0

Standartinė aapaulius »

zinau boksioru kurie pucia kasdien, net treniruojasi kartais apsipute, o ringe patikekit zverys. gal cia delto, kad nelieka baimes?
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

aapaulius rašė:zinau boksioru kurie pucia kasdien, net treniruojasi kartais apsipute, o ringe patikekit zverys. gal cia delto, kad nelieka baimes?
zmogau paziurek kokie metai sios temos :/
:x: Tas kai nusišneka 420 *
aapaulius
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2008-12-11, 11:46
Reputacija: 0

Standartinė aapaulius »

nu ir? gal man reikejo is naujo toke pacia sukurt? ta tema man aktuali tai delto ir atgaivinau, kas negerai?
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

aapaulius rašė:nu ir? gal man reikejo is naujo toke pacia sukurt? ta tema man aktuali tai delto ir atgaivinau, kas negerai?
tai skaityk tuos tris psl jai tau idomu
:x: Tas kai nusišneka 420 *
aapaulius
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2008-12-11, 11:46
Reputacija: 0

Standartinė aapaulius »

dekui uz patarima, bet buvau jau perskaites. kaip ir beveik visa foruma....
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

aapaulius rašė:dekui uz patarima, bet buvau jau perskaites. kaip ir beveik visa foruma....
Saunuolis. :) Tik man idomu kaip siandien prisiregines jau spejai visa foruma perskaityt... as tai uztrukau kelias savaites jai ne menesi :)
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

raMa, nerandu tavęs moderatorių ir administratorių sąraše. Gal baigtum žmonėms aiškint ką daryt? Jie tau neaiškins kur eit. Mažiau fleimo ir šiaip bereikalingų emocijų bus.

MJ ir fiziologijos ar sporto reik seeds klaust. Jis nusimano šiuose reikaluose.
BOB - Bombs Over Bagdad!
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Sigma rašė:raMa, nerandu tavęs moderatorių ir administratorių sąraše. Gal baigtum žmonėms aiškint ką daryt? Jie tau neaiškins kur eit. Mažiau fleimo ir šiaip bereikalingų emocijų bus.

MJ ir fiziologijos ar sporto reik seeds klaust. Jis nusimano šiuose reikaluose.
parodyk ka as jam aiskinu? :D pz juokingas tu ... ar jau laukt bano? :) o gal ispejimo?
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Neapsimesk durnesniu nei esi. Čia ir yra įspėjimas. Jau prie Legalize it! dėl to pačio prisipist bandei. Ir dar keletas konfliktėlių su kitais dėl šūdniekių. Pradeda atsibost. Aš suprantu, kad tavo amžius jau toks, kad tavo karta tokia, kad dar keletas dalykų yra ir kitaip tu nesugebi. Bet man paprasčiausiai neįdomu. Tad būtų malonu, kad dėl bendros šio forumo sveikatos patsai pasistengtum daugiau. Ačiū.


Savo pirmą žinutę parašė išvis. Ir į temą parašė ir klausimą įdomų uždavė. O tu jam stumi neaišku ką. Kas taip naujokus pasitinka?

Senų temų archyvas yra čia:
http://www.legalus.net/dis/viewforum.php?f=11
BOB - Bombs Over Bagdad!
aapaulius
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2008-12-11, 11:46
Reputacija: 0

Standartinė aapaulius »

raMa rašė:
aapaulius rašė:dekui uz patarima, bet buvau jau perskaites. kaip ir beveik visa foruma....
Saunuolis. :) Tik man idomu kaip siandien prisiregines jau spejai visa foruma perskaityt... as tai uztrukau kelias savaites jai ne menesi :)
as jau kokius metus skaitineju, buvau prisiregines kitu nicku bet nebeiseina prisijungt kazko...

nu man sita tema aktuali labai, todel pratest norejau... tai vat sportininkai/putikai, kiek cia jusu? :) jauciu nera labai daug. as pats sportuoju rimtai, varzybiniame lygije, bet taippat gana rimtai domiuosi ir forume propaguojamu atsipalaidavimo budu :) ir pats bent jau galiu pasakyt, kad su jegos sportu gerai derinasi, istvermei zinoma nepadeda...

ir yra teke girdet, kad sportuojant kad ir kita diena po putimo, nors savijauta ir gera, sirdis tipo labai droziasi, sunkiau jai pernest ta kruvi... pats nieko nejauciu, jokio silpnumo, bet tai gal vyksta kasnors giliau, kas pasijaus ateytyje..
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Atsakingumas ir marihuana
    Sigma » » forume Legalus forumas
    99 Atsakymai
    65800 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Doomokshnis
  • Marihuana ir religija
    hipiukas » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    2527 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Anemone
  • Instrumentas + Marihuana
    hipiukas » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    18 Atsakymai
    9882 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • kodel marihuana blogai
    trip2hop » » forume Legalus forumas
    134 Atsakymai
    64253 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas PoH
  • Medicina. Epilepsija ir marihuana
    Sigma » » forume Legalus forumas
    22 Atsakymai
    12210 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas LLR