Nuotrauka Nuotrauka

18-30 metu, visi (pa)ruko?

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

18-30 metu, visi (pa)ruko?

Standartinė kulturingas »

4/20 man teko su zmona ir vaikais nuvaziuot i Birstona (nerealus kurortas, jei kas esate buve vakaru Vokietijos mazame miestuke - tai Birstonas jau pasieke ta lygi. Truksta iki Italijos miestuku, nes Italijoj kultura ir paveldas kitas, bet vakarietiska Vokietija jau tikrai pasivijo).

Atsventem pas tevus ta regline svente, susipykau su uosviu (nes jis kaip'mat kysius dalina "kai reikia", o as pasakiau kad turiu du vaikus ir negaliu sau tokiu dalyku leisti - ka vaikai pagalvos jei pradesiu "privilegijas" pirkti, o ne gyvenimu uzsidirbti? Tai supyko, kad as seima nesirupinu, o tik principus rodau. na, ten jau jo problema - ne mano).

Tuomet i bara. Buvo daugmaz jau ir vidurnaktis. Pasiemiau vandens su citrina (nemokamas, kaip visur - arbatai 2Lt palikau ir tiek). Issitraukiau joint'uka, kiseneje dar kokie 5-6g, ir isejau parukyti. Kvapas kai pasijaute, nuo kiekvieno staliuko susirinko po atstova :)

"Ar turi parduot?" :) Susiskaiciavau visus norincius, susukau apie 15cm ilgio joint'a, ir visi isejome parukyti. Visiems uzteko po truputi. Bet tai buvo vaizdas. 80% bare sedinciu zmoniu, isejo parukyti. Koks 30-40 zmoniu. Viduje liko gal 5-7 zmones (iskaitant padavejas). Vienas staliukas pasikviete pavaisint alum, tai sutikau. Po to, to staliuko arbatpinigiams uzmeciau 10Lt (nes neturejau monetu), taigi i minusa gavosi man. Is nieko kito nepaemiau ne cento, tik gera nuotaika bare palaikiau.

Taigi, as supratau - VISI RUKO. visi. 80% suaugusiu zmoniu, tarp 18 ir 30-ies metu - ruko.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 18-30 metu, visi (pa)ruko?

Standartinė G. »

neveltui 4/20 ;) Džiugu, kad smagiai praleidai vakarą :) O (pa)rūko tai manau kas dešimtas Lietuvos gyventojas. Pagal turimus statsus 11,6 proc. 15-65 metų nors kartą bandė :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: 18-30 metu, visi (pa)ruko?

Standartinė kulturingas »

G. rašė:neveltui 4/20 ;) Džiugu, kad smagiai praleidai vakarą :) O (pa)rūko tai manau kas dešimtas Lietuvos gyventojas. Pagal turimus statsus 11,6 proc. 15-65 metų nors kartą bandė :)
zinau as stats'us. 18-65, gaunasi apie 10% savanoriskai pripazistanciu kad yra ruke.

atmesk visus 30-65 (toje grupeje bus praktiskai 0% rukanciu, su isimtimis bohemiskose seimose). Taigi 35 metus atmetam. Paliekam vien 18-30, paliekam tuos dvylika metu.

47(visas apklausos amziaus range'as)/12(realus zmones kurie gali rukyti, nuo 18 iki 30) = 3.92.

Dabar ta apklausu rezultata sudauginam su realiu zmoniu procentu, ir gaunam 10% (rukanciu) x 3.92 (koeficientas, is apklaustu zmoniu, kurie isvis gali tiketinai rukyti (nes 60-meciai neruko, ir ten nera ko skaiciuoti ,sorry)), gaunasi 40%

jeigu amziaus ribas dar pamazinti, ir prideti tuos, kurie ruko bet atsako NE, nes apie apklausas galvoja kad cia policija sekancia diena krata padarys, tai... gausi visus 60-80%.

Taigi, visi, absoliuti dauguma, (pa)ruko MJ.
Paskutinį kartą redagavo kulturingas 2014-04-21, 23:11. Iš viso redaguota 1 kartą.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: 18-30 metu, visi (pa)ruko?

Standartinė Balsas »

Nu tema biski "ne i tema" ;) yra daug ir vyresnio amziaus pucianchuu zmoniu Prasom nediskriminuot! :) Shiaip pamates mane ar mano kolegas manau pasakytumei kad tikrai nevartoja :))) istikro tai renginiuose zmones sunkiai bendrauja ... matyt galvoja kad copai ;)))
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: 18-30 metu, visi (pa)ruko?

Standartinė kulturingas »

Balsas rašė:matyt galvoja kad copai ;)))
pagrindine problema. neliktu sitos baimes, tai net visi nerukantys, rukytu.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: 18-30 metu, visi (pa)ruko?

Standartinė kulturingas »

Pasakojau kazkada, kazkur cia forumuose, apie kaimyna, kuris su diabetu ir beveik nevaiksto. Kad dariau jam vaistukus. Tai vakar jis pakalbejo su savo sunum, Ireland'e gyvenanciu (sake, metus laiko buvo nekalbejes pries tai). Ir sunus jam sako - "tevai, mesk tu ta pigu vyna, ir pradek rukyti MJ".

Tai tas kaimynas, kadangi as jam buvau pries tai uzsimines, ir netgi vaisines kazkada, tai... "apsales". Sako, gal ir tikrai jus teisus zmones. Jau ne pirma karta girdziu... Tik dabar eina med. proceduras, tai nenori kad kraujyje butu THC, sake uz 10-ies dienu prades rukyti. Jam 60+.

Va sitaip gimsta revoliucija :)
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
red.cherry
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2014-01-04, 21:33
Reputacija: 0

Re: 18-30 metu, visi (pa)ruko?

Standartinė red.cherry »

Manau, kad cia nuo paziuru priklauso. Na, aceit jaunesni zmones "imlesni", ne taip kritiskai ziuri, kaip vyresni, bet is dalies tai buna gi visaip.
Pamenu pernai dar kai pas tevukus gyvenau, tai savam chate auginau MJ pradzioj sakiau, kad pomidorai. :D bet paskui tevai suprato kas cia per reikalas sako kas cia blt zole? as ten sutrikus pradejau kazka pezaliot, kad aceit nu ten tas augals sakau nu kazkoks ten nlb zinomas, sakau, bliam pavadinima pamirsau, uzveliau kazkokia nuodingoji citodele. Tevai saka parodai googlei foto. Nu as irasiau i google MJ panasumai su kitu augalu ir pamirsau puslapi uzdaryt. Radau kazkoki panasu augala i kanape, rodau tevam fotke, tevai skaiciuoj ten tuos lapus toj fotkej, :D paskui blt zvilgt sako, o kas cia? ir atvercia kita tinklalapi, o ten skaniai parasyta: Kanapes ir kitu augalu panasumai.
Nu ka as pagalvojau pzdc man. Tai taip ir buvo. Arestas, kalnalapes mirtis, bei asaros :/
Paskui mano dedes mazdaug 40-55 m. pajuokauja MJ tema, bet kai tevukai papasakojo per viena giminiu baliu apie mano draugyste su kanape tai blt visi taip atsisuko i mane ir kokias 3 min buvo tylos,o mano puske, kuriai 25m taip ziuri priesais sedejo,i mane su tokia pagarbia baime, kriksto tevux skele: a tu durna? o visi kiti ir gi taip ziejo su tokia lyg baime, lyg ka. Taip lyg buciau uzkietejus narkotiku dilere 8) ir geriau cia su manim neprasidet, vo :D
Cia pamenu su vienu bx draugavau, jam 20 m tai jis kazkaip pries zole, sako, tipo paskui debilu tampi. X( nu ir siaip jis pries narko, o as lyg ir nelabai pries... O jo pusbrolis tai ruko kaip reikiant MJ ir viskas jam OK. Bet tas sako, kad tipo jis duxas ir tuoj visai nudebiles.
Tai zodziu poziuris.
Dar bliamba kazkaip nesiseke susipazindavau vis su kokia chebra, bet jin turedavo visada ta supista gyvenimo depresija: narkoisterija. Ir butinai budavo ne tik grieztai pries narko, bet ir PRIES MJ.
Tj krc. Ne kazin ka. Kartais pabandydavau atlikt misionieres pareiga uzvedu MJ diskusija, pradedam kazka pezaliot, bet vis tiek aiskink, kad nori..X(
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: 18-30 metu, visi (pa)ruko?

Standartinė bill »

Aciu, aciu! Senai taip nesijuokiau :DD Su ta vieta Kas cia blt kanape?! :DD omg :D Man tai 18, rukau apie ~5~ metus paskutiniu metu vis labiau suprantu kas as ir kad as esu taip sakant.. Mano mama nera bandzius esu siules ir savo uzaugintos visapusiskai atsisakydavo, tevas vos nenumire "nuo sokolado" :D ispanijoj. taip mamike sake, toj vietoj zvekt garsiai pradejau, ta tokia susigraudinus ant rimto tada kaip vislaik as, ka tu cia nusisneki jau nervoji :D Seip biski nervoja kai narkomanu pavadina bet nieko :D Visi mes nesamoniu prikalbeja :D Pas mus 14-21 koki 80% bande 20-30% Pucia. Ai man irgi grasindavo kad ismes pro langa augalus bet vislaik sakydavau nu dar kelias dienas nu dar savaite taip ir suzydedavo growboxe arba ant palanges :| aisku rizika! bet jos net neturetu apskritai buti tai.. neteisybe..
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
red.cherry
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2014-01-04, 21:33
Reputacija: 0

Re: 18-30 metu, visi (pa)ruko?

Standartinė red.cherry »

Taip, gaila, bet rizika yra. Na, bent jau tas kas nerizikuoja, tas negeria sampano. :D O del tevu tai maniskiai grieztai pries, suzinojo iskart sako von lauk ta kanape ir pradejo grasint 8| Mane gimines del MJ ir pavadindavo narkata,bet as per daug kazkaip nesiparinu :]
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: 18-30 metu, visi (pa)ruko?

Standartinė kulturingas »

i nauja darba ateinu, pirma diena rukant cigaretes (ryte, dar iki pietu), pasigirsta klausimas "gal kas turi?"... :) antra diena, jau rukom masinoj 6-iese.

Nuvaziuoju po darbo i Akropoli, iseinu is Picerijos parukyti i pirma auksta (tabako. akropolyje vis tik dar nedristu :)) ir suprantu kad ziebtuveli palikau. Prieinu prie pirmo vaikino, prisidegu, ir uzgesta. Paprasau antra karta, sakau "sorry, neprisdege". Atsako: "tai buna... uzgesta", As: "tabako ypatumai", Jis: "ir zoles" :D :D :D aha, taip :D

Visi ruko, as jau sita supratau - visi visi ruko. Jeigu neruko, tai skiriasi kazkaip is zmoniu. Sakyciau daugmaz, "pasalpiniai" neruko, ir "pedagogai" neruko. visi kiti tikrai ruko.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: 18-30 metu, visi (pa)ruko?

Standartinė medelynas »

Mano tėvai iš viso sužinojo, kad kanapė narkotikas prieš kokius 7 metus, na jiem dar iki pencijos gyvenimo galas yra, bet jau vistiek ta brandžioji karta, tai požiūris per tuos 7m labai kito, Ir kito nuo žiniasklaidos. Pries 7m jiems tai buvo vienareikšmiškas blogis. O dabar prisižiūrėjo tv, žinių, kad JAV tipo sako, kad gerai, tai jie jau irgi mano, kad gerai, tik pavojinga, nes pas mus dar nelegalu, kai bus legalu bus viskas okei kaip ir koks alus. Va šitaip lengvai manipuliuojama žmonių protais :D

Dar labai laisvėja požiūris dėl emigracijos. Įvairaus amžiaus žmonės iškeliauja dirbt užsienin, kur į mj žiūrima kitaip nei pas mus, kadangi jiems suveikia tai, kad va čia šitoj šaly tvarka kaip priklauso, o pas mus stagnacija, tai jiem ir tas požiūris į mj atrodo pažangus ir okei. Dar yra kartos dalis katrie tarybinėj armijoj tarnavo. Kai kuriuose regionuose ten kanapė ir hašišas yra taip kaip pas mus tipo tas paveldas naminė degtinė. Apskritai rusija yra kanapės šalis. Ir tarybiniai laikais kas keliavo, kas tarnavo tas su kanape tikrai bendravo. Kad ir tas pats afganas. Kiti grįždami namo ir gerybių maišais parsiveždavo. Rukydavo kaip priklauso. Ir jie tebegyvena tarp mūsų tie žmonės.

Aš tai savo močiutę esu atstoninęs kaip priklauso. Pirmą kart daviau parūkyt, tai nuo kedės atsistot porą h negalėjo :D bet rukyt jai dėl dūmų nelabai patiko, tai į apyvartą pradėjo eit sviestas, tai būdavo kartu tripindavom, kažakda palikau aš kažkaip pas ją stiklainį sviesto (ji vienkiemy viena gyvena, tai ten tokia kita respublika tiesiog paprastai tariant). pasidėjau. tiesiog galvojau kai reikės bus, pasiimsiu. jinai kažkaip rado mano sviestą. nu ir per dienas besidarbuodama po truputį kabindavo jo ant saukstelio galo ir darbuodavosi. kol apie pietus užmigdavo, vakare prabusdavo, arbatinį šaukštelį sviesto į arbatą ir vėl miegot ir taip pragliučino ji nežinau kiek laiko, nes buvau išvykęs, bet kai grįžau mano sviesto nebebuvo :D

Su jaunimu yra taip, kad jaunimas dar gyvena, ne robotizuoja. Dabar jaunimas ir į darbą ne taip kaip tie kur virš 30 žiūri ir apskritai į gyvenimą tas požiūris kitaip formuojasi. Kas dirba tas robotizuoja. Darbas, namai, savaitgalis ten maloni veikla, šeima, artimieji, giminės, draugai, kažkas kas patinka ir vėl darbas namai ir t.t. nebematomas veiksmas, ta laisvoji visuomenės dalis, kuri yra iš tikro fenomenas, visiškai kitoks lifestyle :D o ten jau ir naujovės, idėjos, veiksmas, renginiai, planai, kelionės, nuotykiai, skirtingi žmonės, skirtingos patirtys, visokie ne standartinio dirbančio žmogaus kasdienybės elementai, tuo tarpu ir įvairiausi narkotikai, tai tas požiūris savaime liberalizuojasi.
rybokas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2014-05-05, 19:44
Reputacija: 0

Re: 18-30 metu, visi (pa)ruko?

Standartinė rybokas »

Ką jau apie jaunimą tai tikrai rūkančių yra labai daug. Bet esu pastebėjas jog ir paaugliai kaikurie yra nusistatę prieš žolę. Bet pabandyt pabando.
saugus3
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2014-10-19, 15:01
Reputacija: 0

Re: 18-30 metu, visi (pa)ruko?

Standartinė saugus3 »

O jau virs 30 tai galvoji neparuko.. :/ Palauk sulauksi mano metu :D
ananasai
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2014-07-19, 18:43
Reputacija: 0

Re: 18-30 metu, visi (pa)ruko?

Standartinė ananasai »

Parūko ir jaunesni nei 18, ir vyresni nei 30. Tik ne visi labai atvirai skelbiasi.
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: 18-30 metu, visi (pa)ruko?

Standartinė Moderatorius »

kaip ir minėjo kolegos viršuj, pagrinde visi „nerūko“ todėl, kad bijo mentų ir panašių. belekiek žmonių, su kuriais susipažįstu, pasako, jog pučia tik tada, kai jau šiek tiek pradeda pasitikėt tavim. iš visų tų susipažinimų, nepučia tik laaabai maža dalis.
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: 18-30 metu, visi (pa)ruko?

Standartinė THCholic »

Pučia daugelis, tie patys mentai pučia - pažįstu pats tokių :) Net tie, kurie nerūko tabako - irgi pučia. Kai kurie šiaip tipo nepučia, jointo ar kokio bongo bijo, bet apsisukę prie progos grūda stuffą į kokį kaljaną kartu su tabaku :D Nepučia tik tie, kurių įsitikinimai neleidžia (kiek pastebėjau - čia dauguma amžiaus grupėje taip nuo 45 metų) ir tie, kuriems pūtimas realiai trukdo gyventi ir dirbti, arba nepatinka savijauta apsipūtus, kai kuriems net blogai būna - jų amžius gali būti labai įvairus. Tokių yra tikrai nemažai. Būtų legaliai ir lengvai prieinama ir kitaip pateikiama - išvis dauguma pūstų ir gertų mažai kas, nebent visiškai nuplyšę - yra ir tokių :D
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: 18-30 metu, visi (pa)ruko?

Standartinė putejas »

Ruko gana plati amziaus grupe. Ir iki 30 ir 30+. O ka, as pvz. nematau cia jokio stebuklo. Is viso as pradejau rukyt 25. Cia gal malakasosam, pradejusiem vyrus vaidinti dar kai pienas nebuvo nuo lupu nudziuves atrodo keistas dalykas, kad 30+ gali but ganjarukanciu. Is vis tie jaunuciai mano, kad 30 metu jau senatve. Bet pykt negalima ant vaikuciu, ka jie ismano, gyvenimo nemate, su pieniniais usais😀
lovecraft
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2018-05-23, 17:27
Reputacija: 0

Re: 18-30 metu, visi (pa)ruko?

Standartinė lovecraft »

Mano draugų rate tai stebėtinai mažai pūtikų :) Nors pažįstami tai visi beveik pučia. Mano draugai tai labiau mėgsta konvencinius narkotikus, kaip kava, tabakas ir panašiai. Bloga patirties jiems dėl rūkymo manau ir dėl to, kad yra bandę kartą kitą, bet nusipirkę spaisą ar panašų briedą apturėjo blogą tripą ir poto nesilietė prie žolės niekada.
zemes_paslaptis
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2019-03-10, 21:24
Reputacija: 0

Re: 18-30 metu, visi (pa)ruko?

Standartinė zemes_paslaptis »

Labai daug kas pucia Lt. Kai griztu tai atrodo, kad neruko tik tie kas su teise ar finansais dirba normaliose vietose. Visi kiti nuo vireju iki IT nespeja sukt kiek suruko...
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Dalinuosiu lobiu kuri turi paskaityti visi
    vagydarnuor » » forume Prašau žodžio!
    16 Atsakymai
    7471 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas mąstytojas
  • Kiek metų pučiat?
    mindblow » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    14526 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • www.legalus.net - 10 METŲ GIMTADIENIS
    adminas » » forume Legalus forumas
    3 Atsakymai
    4962 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Darkphoric
  • 2018 metų OUTDOOR
    Buzzas » » forume Outdoor
    128 Atsakymai
    52497 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas quNNcy
  • jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu
    deivis » » forume Legalus forumas
    108 Atsakymai
    52968 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas