Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
MK-Ultra
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-05-02, 14:00
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė MK-Ultra »

Tokia teorija yra, kad nuo UV spinduliu.
Kentas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2013-06-27, 15:43
Reputacija: 5

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Kentas »

MK-Ultra rašė:Tokia teorija yra, kad nuo UV spinduliu.
Tai čia derva, o ne pats thc. THC tarsi nuo ligų.
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

Apsaugo nuo vėžinio ID-1 geno plitimo
Kentas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2013-06-27, 15:43
Reputacija: 5

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Kentas »

Click Clack rašė:Apsaugo nuo vėžinio ID-1 geno plitimo
Turima omeny nuo ko augalą saugo.
MK-Ultra
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-05-02, 14:00
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė MK-Ultra »

Ar nuo vabalu, kenkeju.Nuo kenksmingo aplinkos poveikio.
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

Pats THC tai vargu ar apsaugo, kiek žinau saugo nuo piktžolių dirvą, nes kanapė išnaudoja visus resursus neleisdama kitiem augalam augt, bet nepasakyčiau, kad nuo vabalų, kenkejų saugo, nes mano pasodintą lauke suedė :/
MK-Ultra
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-05-02, 14:00
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė MK-Ultra »

Pikti gal vabalai pas tave, net THC nebijo :) Skaiciau, kad apsaugine funkcija atlieka, tik nezinau gerai nuo ko tiksliai saugo.
PinkFloydas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2014-01-20, 23:15
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PinkFloydas »

Klausimelis toks, ar yra tokiu veisliu kuriu parukius nekyla apetitas? O gal yra kazkokiu stebuklingu budu kaip ta apetita nuslopint nevalgius, kad jis taip netrukdytu?
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kilmantas »

Sian su draugeliu apie tai snekejom. Jo siulymas - kai uzsinori valgyt,parukyk dar,kad rukymas permustu. Si savaitgali isbandysiu.
Nes rimta virsvori uzsiauginau del nevaldomo alkio parukius
Kentas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2013-06-27, 15:43
Reputacija: 5

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Kentas »

PinkFloydas rašė:Klausimelis toks, ar yra tokiu veisliu kuriu parukius nekyla apetitas? O gal yra kazkokiu stebuklingu budu kaip ta apetita nuslopint nevalgius, kad jis taip netrukdytu?
Turiu skanko ir kusho, bet apetito kažkaip labai nežadina. Na gal vos vos, suvalgai obuolį ir ramu. Nežinau ar čia marytė tokia, ar su manim kažkas ne taip. :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

kilmantas rašė:Sian su draugeliu apie tai snekejom. Jo siulymas - kai uzsinori valgyt,parukyk dar,kad rukymas permustu. Si savaitgali isbandysiu.
Nes rimta virsvori uzsiauginau del nevaldomo alkio parukius
O paskui dar skundiesi, kad per kepalą kerta ir depresija ima :rofl: pats kvailiausias pasiūlymas, kokį tik tekę girdėti, siūlau neklausyti :)

Bet tai, chebra, ir bėdą suradot.. kiba sunku apsirūkius pavalgyti bet ne persivalgyti? kiba numirsit iš bado? skysčių daugiau gerkit... ieškot problemų, kur jų nėra. Dar jiems kažką aiškint apie saiką, savikontrolę.. nebejuokaukit, gi suaugę žmonės esat :D O žyrni darotės, nes valgot trumpai drūtai tariant - šūdą ir nes esat per mažai fiziškai aktyvūs :V: Prirūkyt, prigert, priėst ir sėdėt kiaušus išvertus - toks gyvenimo kredo ane? :) ech, negeryn visas tas stoner culture veda... negeryn..
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Balsas »

Šiaip svori numečiau 15-16kg per metus , ir vis tebekrenta, kai nusipirkau užmiestyje sodybą. Tiesiog sumačiau kad sportavimas salėje, labai jau tusčias energijos ir pinigų atidavimas :) O sodyboj vien žolę šienaujant (gazoninę) labai gerai svoris krenta
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

dar norint normalaus svorio reikėtų ir normaliai daugiau mažiau pagal rėžimą maitintis - pusryčiai, pietūs, vakarienė. Jei pusryčiam ten sausainį suvalgai, pietum sumuštinį, vakarienės jokios, tai kur tau nebus žvėriškų munchių ir nenormalios, tukinančios medžiagų apykaitos? Viskas turi būti in balance :) aš irgi balsuoju už darbą ūkyje, o ne salėje :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

Sveikam kūne, sveika siela : ) O jei ir kyla apetitas, kodėl gi ne...
Kentas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2013-06-27, 15:43
Reputacija: 5

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Kentas »

Balsas rašė:Šiaip svori numečiau 15-16kg per metus , ir vis tebekrenta, kai nusipirkau užmiestyje sodybą. Tiesiog sumačiau kad sportavimas salėje, labai jau tusčias energijos ir pinigų atidavimas :) O sodyboj vien žolę šienaujant (gazoninę) labai gerai svoris krenta
Jei medžiagų apykaita ne kokia, tai jokios sodybos nepadeda, gali nuo nuo ryto iki vakaro malkas skaldyt. :D
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

Kentas rašė:
Balsas rašė:Šiaip svori numečiau 15-16kg per metus , ir vis tebekrenta, kai nusipirkau užmiestyje sodybą. Tiesiog sumačiau kad sportavimas salėje, labai jau tusčias energijos ir pinigų atidavimas :) O sodyboj vien žolę šienaujant (gazoninę) labai gerai svoris krenta
Jei medžiagų apykaita ne kokia, tai jokios sodybos nepadeda, gali nuo nuo ryto iki vakaro malkas skaldyt. :D
Na THC, kaip tik skatina metabolizmą, šiek tiek nukrento cukraus lygis kraujyje ir kyla noras niam niam. Bet tai gali būti ir įpročio reikalas, aišku svarbu kokiu maistu maitinies, nenaturalus maistas gali kelti didesnę priklausomybę nei narkotikai. Žodžiu čia jau valios reikalas, tiesiog nenorėk :D
Kentas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2013-06-27, 15:43
Reputacija: 5

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Kentas »

Click Clack rašė: Na THC, kaip tik skatina metabolizmą, šiek tiek nukrento cukraus lygis kraujyje ir kyla noras niam niam. Bet tai gali būti ir įpročio reikalas, aišku svarbu kokiu maistu maitinies, nenaturalus maistas gali kelti didesnę priklausomybę nei narkotikai. Žodžiu čia jau valios reikalas, tiesiog nenorėk :D
Aš ne taip jau ir daug valgau iš tikrųjų. Mano draugelis pavyzdžiui ryja tris kart daugiau už mane, o liesas kaip dviratis. Bet va saldumynus tai mėgstu. :D Ai, kaip bus taip, o žmona sako, kad vyras be pilvo kaip namas be balkono. :D
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

as nesuprantu..? ar mes istikruju esame mes, ar tik esame, ar mes esame, ar mes esame mes, ar tik atskiros butybes, tu, as, telepatija.. supratimas.. pats laimingiausias bunu del keistu priezasciu ne- tai pat..kartais taip stipriai tikiu ir zinau kad galiu ir tada suprantu kad tai ne vien mano.. pasaulis kad as negaliu daugiau nei tu..ypatingo.. po to nusivilimas, teisinga.. tai ar ne.. ar gerai.., blogai.. . amzino sapno nes man patinka nezinia ten klysti.. ir ismoksti.. tai supratimas.. tai bus paskutinis supratimas.. ai, rimtai, nebebus? nahui koki shuda as cia isviso veliu? kam.. tai idomu.. vapse dar susirimavo, as bbd, vapse neprestizas.. vapse dejau ant visu, ant visko ant saves, prasau dekit ant manes, zinau per velu, anksciau jau dejot, kas tu toks isviso.. kas as? o kas tu?.. kam tu cia isviso rasai? nezinau..gal tu zinai? [:)] :yawn:
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

bill, čia ne tu, o aš rašo, o rašo nes neturi daugiau ką daryti. Pradžioje buvo žodis ;) Tau, bill, atsidarinėja akis kaktoj ir tu geriau tokius ne į forumą rašyk, o į sąsiuvinį (turbūt jau tai darai, bet vistiek), kad praėjus laikui galėtum atsiversti ir susigalvoti sau tinkančius atsakymus į savo susigalvotus klausimus ir mistikas :V: Kad nesijaustum vienas perrašysiu tau porą ištraukų iš savo 'Dieviškųjų užrašų' :D Čia kažkur 2008-2009 buvo:
<...>Aš klausau savęs ir mėginu save suprasti, tačiau realiai aš net nešneku. Kas yra realu? Tai, kas galvoje ar tai, kas prieš akis? Ar tikrai? Sustojusi akimirka, fotografija, nejudantis vaizdas ir neapsakomas minčių srautas. Kur mane veda mano mintys? Aš žinau atsakymus į viską, tik aš jų šiuo metu nematau, visata, laikas, egzistencija - slypi giliai manyje, mano pasaulis, mano asmenybė, mano sutikti minčių maišeliai. Aš per daug žiūriu į save. O kur gi dar man žiūrėti? Į kitus? Juk aš juos kuriu, realizuoju ir išgyvenu.<...>
<...>Voratinklis. Voratinklis. Voratinklis. STOP! 3 valanda nakties, jausmas piršte ir minčių motinoj. Kabina? Žinau, kad taip. Man nuolatos buvo pisamas protas. Dabar tai darau pats sau.
Eik tu nachui(!)...<...>
:rofl: ir šiaip dar patariu būti atsargiam, nes iki galvos skausmo nusimąstyt galima, o paskui gali darytis biški sunku su aplinkiniais bendrauti, nes bus daugiau mažiau tokia situacija:
[ nuotrauka ]
Ir dėl to tau gali būti liūdna :( taip būna visiems, bet ne visi vienodai tai išgyvena. Protas - viskas, saugok ;) Bee cool stay in school :thumbup: Gyvenimas tai pamoka, kartais sunki, kartais lengva. Žie, irgi susrimavo :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

:E Aha, taip, jo, visiskai teisingai
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Rašyti atsakymą