Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Kentas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2013-06-27, 15:43
Reputacija: 5

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Kentas »

Anonymous rašė:Surinkau iš staff'o 12 sėklų. Norėjau paklausti ar apsimokėtu šiuo metu nuomotis garažą ir ten prasidėti? Abejoju dėl elektros sąskaitų, ar tai nesukeltų šeimininkui ar dar kam įtarimų. Dėl šalčio manau susitvarkyčiau.
Kas sukels įtarimų šeimininkui tai tik dievas žino. Bet aš nuomotis iš svetimo žmogaus bijočiau. Jis turi raktus ir jei jam šaus į galvą, kad kokį nors agurkų sloviką pamiršo ir nueis pasiimti?
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė vartotikas »

Savo spina deti reikia. Garazas kaip ir tavo ,kol pinigus moki ,o del elektros nebent ,mokesi pinigus reguleriai ir trinsi jam ,kad virini su aparatu.
Suvirinimo aparatas nemazai elektros valgo.
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
ellolt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 2013-06-16, 09:54
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė ellolt »

pamiršk tokius varijantus. vaikų sapalionė auginti nuomuotame garaže
Nėra žmogaus, kuris nemylėtų laisvės, bet teisingasis reikalauja jos visiems, o neteisingasis – vien sau. K.L.Biornė
Anonymous

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Anonymous »

Sveiki, kame problemos, ko trukumas? Gali but ph per zemas? ir kitas klausimas nieko tokio jeigu jau patresiu kazkur 0.3ml/l su bio grow trasom? augalui 12 dienu. Beto, pasvietu i lapa per ta demele persimato sviesa, tokios mikro skilutes. http://postimg.org/image/cy8bztjfx/
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Balsas »

Nebent dalinsies su garažù pirmininku :)
alexis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: 2014-09-26, 20:35
Reputacija: -10

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė alexis »

tento duomenys 90x90x170 ar susitvarkytu istraukimo fanas tokio galingumo "Up to 110m3/hour extract rate" ar jau reikia 180m3/hour ? lempa bus 400 hps.
aeria
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2013-02-07, 10:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė aeria »

sveiki kokios lempos reiketu pradedant augint augaliuka dezes matmenys 28x28x53??
Kentas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2013-06-27, 15:43
Reputacija: 5

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Kentas »

Anonymous rašė:
Tai tik su sąlyga, kad leistų dėti savo spyną.
Tu gali nors šimtą sąlygų išstatyti, bet visko nenumatysi. Na žiūrėk, pats spręsk.
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Balsas »

Buvau rašęs apie tusofkes garažuose. Gi jie ten visi landžioja ir visiem ten viskas įdomu. Mustais garažo nesi turėjęs? :) Bent jau svarke nusipirk kad elektros sąnaudos įtikinamai atrodytų. Bet tai čia tikrai spęsk pats :)
ellolt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 2013-06-16, 09:54
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė ellolt »

pamiršk garažo nuomą ir tokias mintis. mano vienintelis atsakymas... jei nori rizikuoti ir ieškai pritarimo, tai daryk kaip pats nori, o ne lauk durno atsakymo... ką bl darysi jei norės patikrinti tavo garažą?? nieko gero nebus ir niekam neįdomu bus, kad tau mentus dar užsiundys, augalus atims... durnas konkrečiai esi
Nėra žmogaus, kuris nemylėtų laisvės, bet teisingasis reikalauja jos visiems, o neteisingasis – vien sau. K.L.Biornė
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė WTČ »

Sveiki. Ar cia normalu kad 9 dienas pralaikiau seklas kaip darydavau visada ir jokiu zenklu givybes? praskeliau viena sekla o joje tokie vaizdai. Rasiau lindai,sake visos seklos geros ir pns. Baigiu prarast vilti. patarkit ka daryti.
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
if u want to be a water be a water ma friend :V:
ellolt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 2013-06-16, 09:54
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė ellolt »

netinkama mėnulio fazė. tiksliau - pati prasčiausia. man tas pats buvo - supuvo
Nėra žmogaus, kuris nemylėtų laisvės, bet teisingasis reikalauja jos visiems, o neteisingasis – vien sau. K.L.Biornė
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė bill »

ellot teisybe sako, man paciam per 4 dienas nei sakneles neisleido, prakandus ir ikisus y zeme dar po 3 dienu, gavosi savaite kol islindo is zemes ir tai tokie invadilai :)
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė WTČ »

nu blemba,.,as jau lindai prirasiau kad noriu susigrazint eurus ar pns. nes is 20 nei viena neroda progreso... kitos pasiputusios biskeli bet nesprogusios.. gal meginti reikia isimt is sikapopieriaus ir meginti kada tas menulis baigsis? ar bent sudygs jos? :X blemba nervas.. 80euru i menuli nafk..
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Anonymous

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Anonymous »

ellolt rašė:pamiršk garažo nuomą ir tokias mintis. mano vienintelis atsakymas... jei nori rizikuoti ir ieškai pritarimo, tai daryk kaip pats nori, o ne lauk durno atsakymo... ką bl darysi jei norės patikrinti tavo garažą?? nieko gero nebus ir niekam neįdomu bus, kad tau mentus dar užsiundys, augalus atims... durnas konkrečiai esi
Pritarimo neieškau, galutinį sprendimą priimčiau pats, o ne kažkas kitas :/ Ir būtent, kad nelaukiu durno atsakymo kaip tavo... Kas tikrins tą garažą? Kas užsiundys mentus? Nesuprantu, vapi kažkokias nesąmones. Jei rašai, tai rašyk normaiai.
PagonisLTU
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2013-10-01, 14:53
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė PagonisLTU »

Anonymous rašė: Pritarimo neieškau, galutinį sprendimą priimčiau pats, o ne kažkas kitas :/ Ir būtent, kad nelaukiu durno atsakymo kaip tavo... Kas tikrins tą garažą? Kas užsiundys mentus? Nesuprantu, vapi kažkokias nesąmones. Jei rašai, tai rašyk normaiai.
Siūlau neužsiimti su garažu, per daug rizikos, ar užuos, ar pamatys ką nors :)
Geriau palauk pavasario, o ir elektros neapsimoka dėl nežinomų veislių sėklų naudot(mano nuomome) :)
Triusikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-02-04, 14:13
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Triusikas »

Ne nu tu kvailas ar kas yra tau? Tau atsake i viska, parase argumentus del ko nepatartina ir t.t. Jeigu nedasunta, argumentai ir buvo tie kad kas nors gali uzuost ir pranest policijai, negalvok kad visi kaip tu, uzuostu ir pagalvotu, tegul augina, visokiu zmoniu yra. Tesiog tu pats nesupranti kad tu ieskai pritarimo, o kai jo negauni, gauni tik priesingybe tavo nuomonei, sakai kad durni atsakymai :) Peikekis.
Kentas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2013-06-27, 15:43
Reputacija: 5

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Kentas »

vabalz rašė:Sveiki. Ar cia normalu kad 9 dienas pralaikiau seklas kaip darydavau visada ir jokiu zenklu givybes? praskeliau viena sekla o joje tokie vaizdai.
Nežinau, mano durna galva atrodo, kad šikpopierius per šlapias. Aš tai daug sėklų esu sugadinęs per šlapiuose vatos tamponuose.
Paskui tiesą sakant išvis dėjau ant tų visų popierių ir vatų. Pradėjau daiginti durpių tabletėse, tai ir sudygymas 100 procentų, be to dar ir greičiau sudygsta, nėra rizikos šaknį pažeisti.
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė WTČ »

Kentas rašė:
vabalz rašė:Sveiki. Ar cia normalu kad 9 dienas pralaikiau seklas kaip darydavau visada ir jokiu zenklu givybes? praskeliau viena sekla o joje tokie vaizdai.
Nežinau, mano durna galva atrodo, kad šikpopierius per šlapias. Aš tai daug sėklų esu sugadinęs per šlapiuose vatos tamponuose.
Paskui tiesą sakant išvis dėjau ant tų visų popierių ir vatų. Pradėjau daiginti durpių tabletėse, tai ir sudygymas 100 procentų, be to dar ir greičiau sudygsta, nėra rizikos šaknį pažeisti.
nu blem sakau viskas ore, praitus kartus taip pat dariau, viskas ciki piki. nei viena sekla nesprogo net.. dvi praspaudziau ziuriu gemalas yra bet jokia veiksma. Tai cia rimtai gal tas pilnatis as nebesuprantu..
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Kentas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2013-06-27, 15:43
Reputacija: 5

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Kentas »

vabalz rašė:[
nu blem sakau viskas ore, praitus kartus taip pat dariau, viskas ciki piki. nei viena sekla nesprogo net.. dvi praspaudziau ziuriu gemalas yra bet jokia veiksma. Tai cia rimtai gal tas pilnatis as nebesuprantu..
Kažkur skaičiau, nežinau ar tiesa, bet tipo šviežios sėklos turi būti normaliai išdžiovintos, antraip nedygsta. O dabar gi rudeninis šviežias sėklų derlius. Gal tame šaknys?
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas