Nuotrauka Nuotrauka

pakeitimai www.legalus.net - jusu nuomonės!

Pasiūlymai/pastabos/klausimai forumo administracijai.
Rašyti atsakymą
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: pakeitimai www.legalus.net - jusu nuomonės!

Standartinė Balsas »

Sveiki,
gal kam pasirodys mano mintis verta dėmesio :)
Kad atsijoti forumą nuo "tūpų" klausinėjimų ir naujų temų kūrimo, siūlau pradėti gamint kažką panašaus į "legaluspedia" :)
Dienorasčių yra tikrai nemažai, bet juos visus skaityti užtrunka tikrai nemažai laiko, tuo labiau kad dienorasčius dažniausiai pildo newbies. Profai laiko dienorasčiams, dėl vienų, ar kitų priežasčių atranda vis mažiau :)
Siūlau padaryti grynai augalų aprašymus su galimybe kiekvienam vartotojui pildyti savo patirtį, kokius auginimo būdus naudojo, lempos, gruntas, vidus/laukas. Riboti fotografijų kiekį. Taip padaryti savotišką seedbankų review, pvz daigumo, konfidencialumo reitingus.

Pagarbiai
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: pakeitimai www.legalus.net - jusu nuomonės!

Standartinė G. »

Balsas rašė:Sveiki,
gal kam pasirodys mano mintis verta dėmesio :)
Kad atsijoti forumą nuo "tūpų" klausinėjimų ir naujų temų kūrimo, siūlau pradėti gamint kažką panašaus į "legaluspedia" :)
Dienorasčių yra tikrai nemažai, bet juos visus skaityti užtrunka tikrai nemažai laiko, tuo labiau kad dienorasčius dažniausiai pildo newbies. Profai laiko dienorasčiams, dėl vienų, ar kitų priežasčių atranda vis mažiau :)
Siūlau padaryti grynai augalų aprašymus su galimybe kiekvienam vartotojui pildyti savo patirtį, kokius auginimo būdus naudojo, lempos, gruntas, vidus/laukas. Riboti fotografijų kiekį. Taip padaryti savotišką seedbankų review, pvz daigumo, konfidencialumo reitingus.

Pagarbiai
Oh, kamon! Nepradėkim tik vėl su visokiom pedijom...

Tūpiem klausinėjimam - "Augintojopradžiamokslispedia" :)
O pedijos vartyti neužtruks? O pedijos newbies nepildys? Padėk newbiam nebebūt newbiais ir stebėk kaip grįžta seni profai ir dygsta nauji.
Ką turi omeny augalų aprašymus? Strain library lietuviško nori? Aš už, kiek turėsiu laiko, tiek pilpdysiu.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: pakeitimai www.legalus.net - jusu nuomonės!

Standartinė Balsas »

G. rašė:
Balsas rašė:Sveiki,
gal kam pasirodys mano mintis verta dėmesio :)
Kad atsijoti forumą nuo "tūpų" klausinėjimų ir naujų temų kūrimo, siūlau pradėti gamint kažką panašaus į "legaluspedia" :)
Dienorasčių yra tikrai nemažai, bet juos visus skaityti užtrunka tikrai nemažai laiko, tuo labiau kad dienorasčius dažniausiai pildo newbies. Profai laiko dienorasčiams, dėl vienų, ar kitų priežasčių atranda vis mažiau :)
Siūlau padaryti grynai augalų aprašymus su galimybe kiekvienam vartotojui pildyti savo patirtį, kokius auginimo būdus naudojo, lempos, gruntas, vidus/laukas. Riboti fotografijų kiekį. Taip padaryti savotišką seedbankų review, pvz daigumo, konfidencialumo reitingus.

Pagarbiai
Oh, kamon! Nepradėkim tik vėl su visokiom pedijom...

Tūpiem klausinėjimam - "Augintojopradžiamokslispedia" :)
O pedijos vartyti neužtruks? O pedijos newbies nepildys? Padėk newbiam nebebūt newbiais ir stebėk kaip grįžta seni profai ir dygsta nauji.
Ką turi omeny augalų aprašymus? Strain library lietuviško nori? Aš už, kiek turėsiu laiko, tiek pilpdysiu.
Na lyg ir aiškiai viska išdėsčiau paskaityk postą dar kartą :)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: pakeitimai www.legalus.net - jusu nuomonės!

Standartinė G. »

Aš supratau tavo idėją ;) tik "legaluspedia" skamba kaip pradėtas ir neužbaigtas "Kanapedija", pradėtas ir niekada neužbaigtas "Nebijokime žodžio kanapė", pradėtas ir niekada neužbaigtas "Legalize it", naujas ir spėju (tikiuosi, kad ne) laikinas "Žalias.net", niekada taip ir nepasirodęs "Marijuana.lt", jau užsidaręs "Laisvakanape.lt" ir kiti grandioziniai partizanų kanapiniai projektai. Esmė tame, kad viską reikia kišti po vienu stogu - koks ir būtų mano pasiūlymas. Dalį iš to, ką, Balsai, siūlai, mes jau turim - pradžiamokslis ir dienoraščiai. Jų kokybė nėra pati aukščiausia, todėl siūlau ne kažkokius naujadarus išvedinėti, o tiesiog tobulinti esamą. Kitas dalykas, dėl Strain Library (grynai augalų aprašymus su galimybe kiekvienam vartotojui pildyti savo patirtį, kokius auginimo būdus naudojo, lempos, gruntas, vidus/laukas. Riboti fotografijų kiekį. Taip padaryti savotišką seedbankų review, pvz daigumo, konfidencialumo reitingus ir kt.), - nieko panašaus lietuvių kalba nėra, o būtų galima padaryti tam atskirą sekciją atsidarysiančiame legalus.net websaite :|? Padarom tą "legaluspedia", bet davai jo taip nevadinam. Mintys geros, reikia šlifuoti, ką aš ir bandau daryti :V:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: pakeitimai www.legalus.net - jusu nuomonės!

Standartinė Balsas »

G. rašė:Aš supratau tavo idėją ;) tik "legaluspedia" skamba kaip pradėtas ir neužbaigtas "Kanapedija", pradėtas ir niekada neužbaigtas "Nebijokime žodžio kanapė", pradėtas ir niekada neužbaigtas "Legalize it", naujas ir spėju (tikiuosi, kad ne) laikinas "Žalias.net", niekada taip ir nepasirodęs "Marijuana.lt", jau užsidaręs "Laisvakanape.lt" ir kiti grandioziniai partizanų kanapiniai projektai. Esmė tame, kad viską reikia kišti po vienu stogu - koks ir būtų mano pasiūlymas. Dalį iš to, ką, Balsai, siūlai, mes jau turim - pradžiamokslis ir dienoraščiai. Jų kokybė nėra pati aukščiausia, todėl siūlau ne kažkokius naujadarus išvedinėti, o tiesiog tobulinti esamą. Kitas dalykas, dėl Strain Library (grynai augalų aprašymus su galimybe kiekvienam vartotojui pildyti savo patirtį, kokius auginimo būdus naudojo, lempos, gruntas, vidus/laukas. Riboti fotografijų kiekį. Taip padaryti savotišką seedbankų review, pvz daigumo, konfidencialumo reitingus ir kt.), - nieko panašaus lietuvių kalba nėra, o būtų galima padaryti tam atskirą sekciją atsidarysiančiame legalus.net websaite :|? Padarom tą "legaluspedia", bet davai jo taip nevadinam. Mintys geros, reikia šlifuoti, ką aš ir bandau daryti :V:
Na pasirodo visgi dar nerišliai mintis dėstau :) matyt po savaitgalio :) ...
Tokį papildymą būtent ir siūlau daryti legalus.net, priešingu atveju ir būčiau parašęs, kad reikia atskiro projekto.
Mano postas yra daugiau kvietimas "brainstormui", o ne baigtinis pasiūlymas. Taip kad pavadinimo čia net nereikės manau. Padaryti tiesiog aprašymus rūšių, galbūt tradicinę klasifikaciją Outdoor, regular, Auto, Fem ir pan ...
Na tiek ... mintis manau tikrai verta Adminsitracijos dėmesio ;)
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: pakeitimai www.legalus.net - jusu nuomonės!

Standartinė Balsas »

Na taip viskas super ....DAROM!!! :D Tik kažkodėl labai tylu tapo po mano post dėl tv streamo :D
Šiaip tikrai dėl programavimo tik galim padėt :)

...bet tai mano siūlomas augalų aprašinėjimas gali būti pakankamai paprastas variantas, bent jau aš porą rūšių aprašyčiau ...Tikrai :)
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: pakeitimai www.legalus.net - jusu nuomonės!

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Mano nuomone Lietuvoje būtų naudingas tik OD strain database'as, in bet kada galima pasižiūrėti internete ir sužinoti viską ir dar daugiau nei reikia.
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: pakeitimai www.legalus.net - jusu nuomonės!

Standartinė Balsas »

Nu jau pasakei :) gi komentuotu savi augintojai! Auginimo salygos Lietuviskos visgi skiriasi nuo kitu saliu ;)
wowfari
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2014-01-14, 00:29
Reputacija: 0

Re: pakeitimai www.legalus.net - jusu nuomonės!

Standartinė wowfari »

G. rašė:Aš su legalaizu jau kelinti metai darbuojuos
Man "legalaizo" tema atrodo daug svarbesnė. Strainų database tam gal ir netrukdo, bet ir nepadeda, nebent nežinau kaip?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: pakeitimai www.legalus.net - jusu nuomonės!

Standartinė G. »

wowfari, tikrai, kad svarbesnė, bet legalaizas legalaizu nesibaigia ;) po legalaizo eina legalaizo valdymas. Strainų bazė legalaizui gali padėti tiek jo siekiant, tiek jau valdant. Žiūrėk per tokią prizmę, kuri platina, ir pamatysi, kad lietuviška strainų db gali padaryti milžinišką impact'ą lietuviškai cannakultūrai ir jos raidai.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
Val
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2014-02-23, 12:36
Reputacija: 0

Re: pakeitimai www.legalus.net - jusu nuomonės!

Standartinė Val »

Sveiki, siulau pakeisti guglo metama aprasa irasius i paieska 'legalus.net':
Diskusijų apie įvairias narkotikų rūšis, kanapių auginimą, ir narkotikus šiuolaikinėje kultūroje forumas.

Juk forumas apie kanapes, is esmes. O ir manau, zodis 'narkotikai' salia kanape diskredituoja visa reikala(:
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: pakeitimai www.legalus.net - jusu nuomonės!

Standartinė Moderatorius »

jojojo, šitą ir aš pastebėjau. spėju, čia nuo senų laikų užsilikęs tas užrašas. toks, biškį atstumiantis
Vartotojo avataras
adminas
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2003-06-05, 18:17
Reputacija: 2

Re: pakeitimai www.legalus.net - jusu nuomonės!

Standartinė adminas »

Val rašė:Sveiki, siulau pakeisti guglo metama aprasa irasius i paieska 'legalus.net':
Diskusijų apie įvairias narkotikų rūšis, kanapių auginimą, ir narkotikus šiuolaikinėje kultūroje forumas.

Juk forumas apie kanapes, is esmes. O ir manau, zodis 'narkotikai' salia kanape diskredituoja visa reikala(:
Sutinku, ir buvau jau seniai pakeitęs. Dabar google kažkodėl atkeitė atgal, bandysiu vėl pakeisti. Keista, nes puslapio meta description tag'e nurodytas visai kitoks aprašymas, o dabar rodomo aprašymo puslapio kode niekur nėra.
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: pakeitimai www.legalus.net - jusu nuomonės!

Standartinė Anemone »

As cia dar zalias tai nezinau ar PM egzistuoja, nes jeigu ne - butu visai nieko.
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: pakeitimai www.legalus.net - jusu nuomonės!

Standartinė Moderatorius »

tu žalias, tu per daug postini visur. daugiau skaityk, mažiau rašyk, nes, man atrodo, gausi atostogų. nėra pm. skaityk forumą, suprasi kodėl. apie PM tema irgi yra. ne viena. sėkmės
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: pakeitimai www.legalus.net - jusu nuomonės!

Standartinė Anemone »

Na stai, dabar jau maziau zalias ir turiu tikra pasiulyma:
Kur yra "uzsiregistravo, pranesimai, reputacija" primesti kada paskutini karta buvo matytas.

P.S. Jeigu kas nori bendrauti privaciai internete (gmail/facebook) ,- PGP. ;)
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: pakeitimai www.legalus.net - jusu nuomonės!

Standartinė Jah »

paspausk ant zmogaus profilio ir matysi visa info kada uzsiregistravo ir kada buvo matytas :)
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: pakeitimai www.legalus.net - jusu nuomonės!

Standartinė Anemone »

Zinau, del to ir parasiau prie visu "registarcijos data, reputacija..", nes kai nesi prisijunges, negali paziureti nariu profiliu. (prisijungti sunku - reikia passworda suvesti)
Vartotojo avataras
adminas
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2003-06-05, 18:17
Reputacija: 2

Re: pakeitimai www.legalus.net - jusu nuomonės!

Standartinė adminas »

Jah rašė:paspausk ant zmogaus profilio ir matysi visa info kada uzsiregistravo ir kada buvo matytas :)
Šią informaciją mato tik moderatoriai.
hobomon rašė:Zinau, del to ir parasiau prie visu "registarcijos data, reputacija..", nes kai nesi prisijunges, negali paziureti nariu profiliu. (prisijungti sunku - reikia passworda suvesti)
Ar tu tikrai prisijungęs gali peržiūrėti vartotojų profilius?
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: pakeitimai www.legalus.net - jusu nuomonės!

Standartinė Anemone »

Ah, negaliu. Galvojau, kad galejau.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas