Nuotrauka Nuotrauka

ar jus pripratot prie zoles?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

Kob, nelabai supratau tavo minties...
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Standartinė modis »

Tabako i zole nemaisykit ir nepriprasit :D prie tabako priprantama :]juokauju :D
Paskutinį kartą redagavo modis 2006-10-10, 21:37. Iš viso redaguota 1 kartą.
Asylum
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2006-01-09, 13:26
Reputacija: 0

Standartinė Asylum »

nu nznau, visai skanu isgerti salto alaus parukius. ten vienas butelis tai tik skonis (: tas pats kaip paklausyti muzikos arba ziet filma..
ce lyg tokia riba, tarp skonio malonumo ir efektyviu medziagu 'malonumo'
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

modis rašė:Tabako i zole nemaisykit ir nepriprasit :D prie tabako priprantama :]
Su tabaku nemaisau bet pripratau, bet kai nebus ka rukyt (jau kaip ir baigesi) tai ir neberukysiu. Dabar buvo toks periodas 3men. neatsimenu dienos kad nebuciau parukes ir man delto baisu bishki. Negaliu nakti uzmigt jei neparukau vakare ir siaip buna vakaras neidomus jei neparukau, kazkaip taip ipratau kad gryzes is darbo negaliu neatsipalaiduot.... Bet kadangi jau ryt nebebus ka traukt tai kazkaip istversiu iki kito derliaus, o jis bus labai negreit, nes augaliukai dar nepradejo ir vegetuot, zodziu organizmas prasivalys.
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Pro Pot rašė:
modis rašė:Tabako i zole nemaisykit ir nepriprasit :D prie tabako priprantama :]
Su tabaku nemaisau bet pripratau, bet kai nebus ka rukyt (jau kaip ir baigesi) tai ir neberukysiu. Dabar buvo toks periodas 3men. neatsimenu dienos kad nebuciau parukes ir man delto baisu bishki. Negaliu nakti uzmigt jei neparukau vakare ir siaip buna vakaras neidomus jei neparukau, kazkaip taip ipratau kad gryzes is darbo negaliu neatsipalaiduot.... Bet kadangi jau ryt nebebus ka traukt tai kazkaip istversiu iki kito derliaus, o jis bus labai negreit, nes augaliukai dar nepradejo ir vegetuot, zodziu organizmas prasivalys.
koki darba dirbi jei ne paslaptis?speju nelengva dirbti pastoviai apie savo mylimaja mary jane galvojant :D darbe nepaskiri jai pasimatymu? :]
ma
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2005-10-20, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė ma »

pro pot :) insomnia iki kito derliaus :)
Buds Not Bombs
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

Tau palikau paragaut, tik hazeskunk nepalikau... bet ju dar auga tai kita karta duosiu :) Svarbu kazkur is namu isnest kad visko nesupusciau, nes daznai pritrunka valios (taip atsitiko su hazeskunk)...
Freddy Krueger
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2004-10-23, 23:43
Reputacija: 0

Standartinė Freddy Krueger »

Pas mane panashios problemos praitu metu derlius baigesi laukiu naujo o kolkas puciu lapus.
Taciau nejauciu miego sutrikimo ar sheip kokio fizinio diskonforto atvirksciai miegu kai uzmushtas.
Žale žolė bet ne žolė..?
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

Nu man su tuo miegu visa laika buvo problemu. Beto kai dirbu rytais tai reik keltis 4val. ryto tai jei neparukau uzmiegu kokia 3val. nu bet priklauso dar nuo aplinkybiu, kai pavarges tai lengviau uzmiegu, nu bet be parukymo dar nejau gult tai dar reiks paziuret kaip seksis :)

koki darba dirbi jei ne paslaptis?speju nelengva dirbti pastoviai apie savo mylimaja mary jane galvojant :D darbe nepaskiri jai pasimatymu? :]
dirbu toki sudinoka darba bet nesunku, jis nera labai populiarus tai nesakysiu nes jei kokie pazystami irgi skaito sita foruma tai paskaite mano postus perdaug suzinos :) Siaip kai dirbu tai negalvoju labai apie maryte, bet kai gryztu namo tai labai galvoju :) bet tempiu iki vakaro, kai buvo daugiau putalo tai nelakdavau vakaro, tai budavo kelis kart per diena. Darbe jai pasimatymu nepaskiriu, tik pora kartu buvau nuejes visas apsiputes, bet as galiu save puikiai kontroliuot tai nieks ir nepastebejo, bet dirbt lengviau nebuvo :) ir laikas ilgai ejo 8E
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

O kanabinoidu sukeltas hyperaktyvumas smegenyse nenuvargina? Man taip kaip tik vakaras tampa neidomus, jeigu vienas parukau ir visa vakara pratupinu. Susirask aktyvios veiklos savo smegenims, kad jos galetu pastoviai sprest kazka ar kazko ieskot. Taip kompensuosi ta, THC sukelta, padidinta smegenu veikla.

Taip netruputi zostka yra pust kasdien kokius 3 menesius. Po kurio laiko isivaziuoji i tokia brudna rutina, kad **. Duoda tokie tripai ir teigiamu rezultatu. Bet duoda ne putimo periodu, o kai poto nepusdamas koki menesi bandai suvirskint, kad ten privalgei. Kartais gali net koktu pasidaryt, pamacius, koks grybas buvai nuolatinio putimo periodu. Bet nepabuves, nepasidarysi isvadu. Tureciau laiko, pats noreciau kokiam pusantro menesio pasidaryt tokia terapija - menesis putimo + dvi savaites mastymo. Bet, kad ner kada per darbus:( Uztenka nuo blynu jau kuria diena neina atsigaut.
Pro Pot rašė: Su tabaku nemaisau bet pripratau, bet kai nebus ka rukyt (jau kaip ir baigesi) tai ir neberukysiu. Dabar buvo toks periodas 3men. neatsimenu dienos kad nebuciau parukes ir man delto baisu bishki. Negaliu nakti uzmigt jei neparukau vakare ir siaip buna vakaras neidomus jei neparukau, kazkaip taip ipratau kad gryzes is darbo negaliu neatsipalaiduot.... Bet kadangi jau ryt nebebus ka traukt tai kazkaip istversiu iki kito derliaus, o jis bus labai negreit, nes augaliukai dar nepradejo ir vegetuot, zodziu organizmas prasivalys.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Atsiputes
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 233
Užsiregistravo: 2006-09-02, 17:20
Reputacija: 0

Standartinė Atsiputes »

As kiek puciau tai,atsiprasant, nihuja neuzkibau , bet uztad mano surukovui (:D) tai jau nekas. priprato kaip reikiant :( reikia turet valios, ne kaip kurie :) '|
melskimes, galbut tai jums pagelbes
AuriuxAs
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2006-12-03, 11:56
Reputacija: 0

Standartinė AuriuxAs »

as manau kad esu priprates... 8| aisku nebuna jokiu lomkiu ir tt bet rukau kiek wiena miela diena ir jei kartais neiseina zadut tai labai norisi ir galiausi susiweiki post =] :] --==::~~
ganja ninja
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2005-11-08, 23:09
Reputacija: 0

Standartinė ganja ninja »

as tay turboot pripratau bo dabar nerealei noriu apsipoosti bet krc problema nes neturiu zoles wisai :(
druzhbanas pasakojo kad priot nuo dziovintu bananu skureliu. bet bananu irgi neturiu :(
tik turiu mandarinu zieveliu. xebra ar bande kas? ar gerai jos vezha? ar prie ju stiprei priprantama?
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

parukyk tu skureliu ir mum papasakok :) manau geriau uzvilktu jei paimtum kokia padanga, su kokiu svitriniu ar tarka patarkuotum, tas padangos drozles galima pamaisyt su tabaku ir acetonu nu ir rukyt, sako kuo tamsesnis dumas tuo labiau tempia :idea:
Mr.Dbr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2004-11-30, 17:14
Reputacija: 0

Standartinė Mr.Dbr »

O! Dieve!
Atsiputes
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 233
Užsiregistravo: 2006-09-02, 17:20
Reputacija: 0

Standartinė Atsiputes »

Ka jus, zmones, nusizudyt norit? :D Tai rukykit acetona su meslu bus dar geriau :D :/
melskimes, galbut tai jums pagelbes
gappas
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2006-12-10, 18:33
Reputacija: 0

Standartinė gappas »

Bum rašė:Kamanchi kurim tu rajone gyveni? nes kiek as zinau (manau, kad zinau nemazai zmoniu pnvz kurie ruko, na isskyrus visus sportininkus) visi ten normalus ir padorus zmones. Isvis nepazistu kas dabar ruko per bambali. kas pas tave ten draugai tokie?
nesiparik taip :)
Atsiputes
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 233
Užsiregistravo: 2006-09-02, 17:20
Reputacija: 0

Standartinė Atsiputes »

gappas teisus...
Ir as prisimenu tuos laikus, kai per bambaliuka duma traukdavom ir delto nesukau galvos..Aisq tai truko neilgai :D Manau is cia esanciu tikrai ne vienas yra bandes poosti per bambali :D --==::~~ :x:
melskimes, galbut tai jums pagelbes
SmelioDezesProkuroras
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2006-12-12, 20:52
Reputacija: 0

Standartinė SmelioDezesProkuroras »

As irgi per bambali su traukes :D ir ka visai neblogai :) tik tiek kad kaskaip nesmagu, dvasinio komforto nera, bent jau man, geriau jau kasiakas. O man asmenishkai tai kaljanas mazas :] :x: :bong: :D
Paskutinį kartą redagavo SmelioDezesProkuroras 2006-12-15, 21:26. Iš viso redaguota 1 kartą.
Nerukyk negerk a sveikam mirti kaskaip gaila...
SmelioDezesProkuroras
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2006-12-12, 20:52
Reputacija: 0

Standartinė SmelioDezesProkuroras »

As irgi per bambali su traukes :D ir kas paakys kad hujovai:) tik tiek kad kaskaip nesmagu bent jau man, geriau jau kasiakas. O man asmenishkai tai kaljanas mazas :] :x: :bong: :D
Nerukyk negerk a sveikam mirti kaskaip gaila...
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kabinejimasis prie paneles
    Dendis » » forume Prašau žodžio!
    42 Atsakymai
    18151 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nesvarbus
  • Vasario 6d. 13:00 prie Seimo atvyksiančių žmonių sąrašas
    putejas » » forume Legalus forumas
    142 Atsakymai
    54905 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas IN dream
  • kokios žolės spalvos?
    ripperis » » forume Legalus forumas
    34 Atsakymai
    18683 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pofka
  • Mergaitės apie žoles
    Sigma » » forume Legalus forumas
    289 Atsakymai
    102071 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas GanjaGoblin
  • Žolės kokybei patikrinti - Marquis reagentai.
    Muscaria » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    19280 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas skull