Nuotrauka Nuotrauka

Naujienos iš žiniasklaidos

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Anonymous

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Anonymous »

man nesvarbu kad as lietuvis, esu lietuvoj ir kad tai yra pazeidimas nemyleti savo valstybes. gal tai mano problema, gal ne mano, bet man paciam akivaizdu kad as saves sitam bananu kraste nematau ir kad dingsiu is cia.virs 330 tukstanciu zmoniu (gali buti kad netikslus skaicius)negali klysti, tegul valdzia suka galva toliau, kodel is cia bega zmones tokiais mastais, esu isitikines kad tie skaiciai tikrai padides artimiausiu metu, tuo labiau kai musu kaimynai tokie taikus, bet nesiplesiu cia nes turbut visko tiksliai nezinau kaip kas ten vyksta is tiesu.zodziu,negrysiu kol visuomenei nebebus plaunamos smegenys. peace :)
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Balsas »

O savęs nepaklausei ? Galbūt kažką ne taip darei?
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Balsas »

Nžn aš pvz nebėgu iš Lt :) Man kaip ir zjbs :)
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Click Clack »

Tie 300 tukst suklydo neidami balsuoti, mane is tikro nervuoja tokie zmones, kad zmonem nepavadinsi. Jie tikisi kazko is dangaus, o jei negauna emigruoja kitur parazituoti. Man rupi, kas bus po manes ir nesiruosiu pasiduoti vien del to, kad sunku. O kita vertus gal ir gerai, liks tie kuriem istikruju rupi lietuvybe. Emigracija tera tik pasekme smegenu plovimo, apolitiskumo ir post sovietines traumos. Tiem kurie virsuj sedi visada buvo px. Gal laikas apsisukti ir eit kita kryptim? Prajuakinai su tegu valdzia suka galva pfff...
H2O
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2013-11-07, 16:18
Reputacija: 5

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė H2O »

Tik pacukai ir megztos beretės galvoja, kad balsuojant galima kažką pakeisti.
Balsavimas = lochatronas
Gerbiu žmones kurie nusprendė ieškoti gerovės kitur, taip kaip darė mūsų seneliai ir proseneliai tarpukarį, neinkštė ir neklausė smetoniško patriotizmo pliurpalų, važiavo sunkiu darbu uždirbti pinigus savo šeimoms išlaikyti. Ponai labai norėjo, kad niekas niekur nevažiuotų ir už grašius artų čia, juk ponams reikia daugiau būrų, kuo daugiau būrų tuo sotesni ponai :)
Vienintelis teisingas balsavimas, tai balsavimas kojomis.
https://www.youtube.com/watch?v=xIraCchPDhk
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Click Clack »

Siandien ant mano stalo nera ka valgyt - kalta valdzia. Esu degradas ir del savo klaidu gyvenime kaltinu kitus, visiskas tinginys ir neturiu tikslu, i viska ziuriu negatyviai, negaliu savim pasirupint, todel vaziuoju ten kur mane pamaitins. Vertybes mano gyvenime yra gerai pagert, parukyt ir paest, del to neturiu laiko dometis pasauliu, kaltinti valdzia yra
daug lengviau, negu daryt isvadas. As esu tipinis liberalios vartotojiskos visuomes narys. Nafik isvis kazka daryt, jei esi silpnavalis, nevykelis. Labai megstu jaustis iskirtiniu ir protingu, i svetimus ziuriu kaip i sudus, visi jie yra blogis, o tiem kuriem sekasi pavyko apgaules budu.
H2O
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2013-11-07, 16:18
Reputacija: 5

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė H2O »

Visiškas OT gavosi, teatleidžia man adminas...

Niekas čia nekalba apie klipatas kurie nesugeba duonai ir būstui užsidirbti. Tokių buvo ir bus, galim kalbėti apie priežastis kodėl jie atsiranda.
Jų atsiradimo priežastis - politika, jei nebus bejėgių žmonių, politikai bankrutuos :)
Click Clack rašė: Visur į valdžią sulindo nagliausios, primityviausios būtybės, nes demokratija neveikia.
Nepagaunu esmės, "į valdžią lenda primityviausios butybės" ir todėl reikia balsuoti?
Žiauriai sunkus atvėjis, matyt nepagydomas :)
Logika turi būti privalomas dalykas mokykloje, nieko nepakeisi jei priežąstingumo suvakimas bus artimas nuliui.

Žmogau, kodėl tu neeini į mafiją, kad iš vidaus sumažintum nusikalstamumą?
Kodėl netampi suteneriu, kad prostitucijos būtų mažiau?
Kodėl nestoji į sektą, kad išgelbėtum paklydusius ir eksplotuojamus sektantus?

Demokratija neveikia? Kas čia per briedas? Demokratija veikia puikiai, kaip laikrodis: "garbage in - garbage out" :)
Man keista matyti žmones kurie gerklę drasko apie balsavimus, pilietiškumus ir kitokį bulšitą, o patys tingi pasidomėti kas yra politika, kaip ji veikia ir kam ji tarnauja. Manau tokie žmonės yra patys pavojingiausi, nes informacija prieinama visiems, tereikia nustoti ignoruoti, nepatingėti ir atlikti minimalų tyrimėlį neišeinant iš namų.
Blogis ne politikai ir ne sistema, o "vergo mentalitetas" + "visiškas realybės ignoras".
Kai suprasi, kad tu savo gyvenimo šeimininkas ir tau nereikalingi valdovai, tuomet gal kažkas ir pasikeis :)
O, kol kas, eik balsuok, toliau remk "primityviausias butybes" :)
Doom'as
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 138
Užsiregistravo: 2014-12-21, 19:21
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Doom'as »

ne apie augalą - bet vistiek veža gerai
http://www.lrytas.lt/pasaulis/ivykiai/n ... fronto.htm
H2O
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2013-11-07, 16:18
Reputacija: 5

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė H2O »

Click Clack rašė:Balsuoti geriau negu nieko?
Nope, balsuoti, reiškia leisti jiems toliau daryti tai ką jie daro.
Jei Gandis galvotų taip kaip tu, tai Indija vis dar būtų britų kolonija (pasidomėk taikiu pasipriešinimu).
Susipratęs žmogus negali balsuoti.
Kodėl?
Todėl, kad tai bergždžias reikalas, susipratusių mažuma ir netgi jiems balsuojant nieko nepasikeis, todėl nėra ko stangintis, geriau padėk kaimynei pensininkei maistą iš parduotuvės parsinešti... :)

Raukiam temą :)
Doom'as rašė:ne apie augalą - bet vistiek veža gerai
http://www.lrytas.lt/pasaulis/ivykiai/n ... fronto.htm
Dėkui, Doom, dar vienas įrodymas kokie kiekiai paranojos skleidžiami vardan reitingų.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė naktibaldas »

Gilia minti isreiskei. As irgi apie tai daznai susimastau. Bet tai bled, kuris anarchistas jiems pavojingesnis? Ar tylus su savo poniatkem, ar pries traukini sokantis. Kad ir musu Barzas, tikrai idejinis senis, nebailys, nu nx jo poelgis :V: :x: . Bet ka mes pakeisim sitam durniu atriade? :) Vat realiai nezinau sito atsakymo, ties tuo svarstymu jau daug metu. :D Is toliau paziurejus, tai tik trumpas istorinis periodas, alko draude kazkada, irgi barygos prazyvalis. Zole kazkada legalizuos, bet jau mmusu nebus. 8) Kai dinozaurai buvo, isvis visi grybus ede. :D Krc px nx turbut viskas. --==::~~ Kas ka nori, tas ta daro. Svarbiausia kitiems nekenkt.
Pilypas is kanapiu
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Anemone »

Ispaisyk visa vilniu kanapiu zenklais, politikai tai pamate susipras, kad tai yra populiaru ir netures kur detis ir legalizuos. :)
[ nuotrauka ]
Vartotojo avataras
kaciarasyt?
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-06-06, 16:28
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė kaciarasyt? »

taip, tai tiesa
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė vartotikas »

Padidins mokescius neva "Del padidejusiu islaidu kovai su vandalizmu ir restauruojant apipaisytus objektus"

O gravitaijos desnis yra nesuprantamas dalykas ! Kodel dalis pinigu krenta visai i kita puse negu buvo paskirta ?

Gerai ,kad obuolys nuo obelies visi i viena puse krenta ,o ne taip kaip su finansais.
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė G. »

Čekijos ligoniai turėję galimybę išgyti nuo vėžio, rizikuoja tapti narkomanais.
nu va.. turejo galimybe nuo vezio isgyt, o dabar nebeturi ir lyg maza butu to, dabar dar ir narkomanais rizikuoja tapti.
Čekų medikai prisilaiko skirtingų nuomonių apie kanapių naudojimą gydymo tikslais: kai kurie šią idėją palaiko, o kiti tvirtina, jog pakanka tradicinių medikamentų, todėl kanapės nereikalingos.
girdit? pakanka tradiciniu, todel kanapes nereikalingos. Nesvarbu, kad kasmet mirsta milijonai, tradiciniu pakanka, o i tokius, kur namie pats gali pasidaryt, tai ka cia.. nereikalinga gi, nes tradiciniu pakanka. briedizmai kazkokie. Nu bent ceku politikai zmoniu isjudinti gerai.

http://infa.lt/580/cekija-kanapes-taps- ... ligoniams/
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Critical »

o ka Taukės šaknį ir europa uždraudė prekiauti - tipo nuodinga. O žinau bachuriuką, kuris rijo jos ne vieną kasnį - na tikrai pusę kilo surijo ir nenumirė, kepenims nieko. O vaistas auksinis, pusę visų egzistuojančių ligų gydo, auga lietuvoj bele kur, belekokiais kiekiais - Uždraudė. tipo kažkoks komponentas yra kuris nuodingas, pažeidžia kepenis ir t.t. o va žydiškus bizniukus paliko : alkoholio ir taboko prekybą... taip ir žinokit vartojat taboką ar alkoholį - remiat palestiniečių ir viso artimųjų rytų gojų genocidą... '|
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė G. »

Critical, kaip visad kritikalus :D aš tai nelabai daug bendro įžvelgiu ryšio tarp to, kad šiuo metu kilnoju savo bokalą, karčiais nueinu parūkyti ir palestiniečių bei artimųjų rytų gojaus genocido paramos :D Bet kad remiu Taurą, Aibę, Mac Bareną, Rizla, Gizeh ir Skonkvapį tai čia faktas :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Critical »

tam tie produktai ir sukurti, kad ryšys būtų neakivaizdus... na dar prie to gali pridėti kaše, fūlę ir visa kita kuom zombuojama liaudis... Taip gudriai sugalvoti galęjo tik žydai... parduoda alkoholį taboką... o poto tie patys žydai ir vaistukų ir skalpeliukų ... dabar dar per maista... pagauni, jauti žydiškas nekalta varkes parkes... :D

http://12160.info/profiles/blogs/confir ... -for-years

ciuvakas atvare surinkti siuksles y zydu rajona - klaida ta kad per anksti - 30 dienu zona:
http://www.orrazz.com/2015/03/garbage-m ... cause.html
adamkus - masonas
https://www.youtube.com/watch?v=fs-VISm_cQY
https://www.youtube.com/watch?v=LHOB_autH7Q

na tenui begale visko. na dar pasidomekit kiek vaiku dingsta europoj, rusijoj.. na kad ir prancuzijoje 2013 metais.. paguglinki angliskai... nustebt turetum manau.. :D
kanibalai velniai vytautas riomeris... neturim jokios lietuvos istorijos - tai zydu masonu kanibalu istorija (hisSTORY arba IŠ tora). pries 200 metu vilniaus populiacija buvo 90 proc zydai... o kur lietuviai?????
tik nesigėdykim , kad smegenys mūsų išplautos 8[] 8[] 8[] 8[] :D bet.. no worry be happy
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Anemone »

http://www.bbc.com/news/world-latin-america-31618389
dar lyg ir galima auginti iki 5 augalu legaliai.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė G. »

CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
traumuotas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2015-03-04, 19:16
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė traumuotas »

Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas