Nuotrauka Nuotrauka

Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė Rankdarbis »

Man idomu kodėl žmonės galvoja , kad psichologinė priklausomybė yra nepavojinga :)
Kai tavo rutina yra parukyti kiekviena vakarą pora metų iš eilės - mesti bus labai sunku ir nemalonu. Pats su :V: draugavau gal 2 metus ir visiškai išbraukti iš gyvenimo šita reikala yra labai sunku. Pagrindinės to priežastys manau yra draugų ratas , laisvas laikas kuris atsiranda metus rukyti.
Tiek kanapė tiek alchoholis yra pakankamai saugūs narkotikai jei juos vartojant SU SAIKU. Tikriausia mano nuomonė čia nebus populiari , bet 1 kartas į savaitę is more than enought :)
Bet tikrai supratus , kad nori mesti - palyginus su kitais narkotikais yra nesunku.
Pats turiu patirties su amfetaminu ir šį reikala mesti yra daug daug daug kartu sunkiau. Kadangi galėjau palyginti kaip mesti šiuos visiškai skirtingus narkotikus galiu drasiai pasakyti , kad kanapė nesukelia fizinės priklausombės. Tačiau tai nereiškia , kad bus lengva mesti.
lasten
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 2012-11-25, 18:24
Reputacija: 24

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė lasten »

Is savo patirties galiu pasakyti, kad noras padaryti rukymo pertrauka kartu su pucianciais draugais nesueina. Siuo metu pats esu nusprendes pertrauka padaryti- nuo sausio 1d. jau nerukau

Pabusiu realistas ir pripazinsiu kad jau esu putikas su stazu. Ir galiu pasakyti kad priklausomybe yra, BET kokia ji yra priklauso nuo zmogaus pasamones ir mastymo. Kai nusprendziau padaryti pertrauka is pradziu buvo siektiek keblumu, bet jie kilo todel nes visi aplink mane visur ruke. Pasikartosiu kad visa ta priklausomybe jokiu budu ne lomkes, o tiesiog noras pasijusti geriau kai nesijauti blogai. norint padaryti pertrauka visu pirma reikia siektiek pakeisti aplinka, leisti sau pailseti ne tik nuo kanapes, o ir nuo supancios aplinkos! Ir sakyciau kiekvienas rukantis turi tyliai pamastyti kol supras kad pertraukos yra svarbios.

Is savo pazystamu zmoniu rato galiu pasakyt kad yra tokiu kurie suseda vakare penkiese, pasideda ant stalo 20 ir neiseina kol visko nebaigia. Jokiu budu nesakau, kad jie kitaip bendrauja ar pns., anomaliju nera, taciau cia jau nenormalu, nes tai tesiasi kiekviena vakara.

Tiesiog reikia suprasti kur yra ribos ir suprasti, kad geriau reciau bet maloniau, nei daznai ir monotoniskai
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė G. »

Nes ji sunkiau pastebima. Ir dar todėl, nes nėra patys susidurę ir nepažįsta nieko, kas būtų. Ir dar todėl, nes tiesiog nenutuokia, kas tai yra. Žmonės tiki į valią, minčių galią ir šiaip, kad čia juk protas.. nereikia vaistų, operacijų, galima tiesiog persigalvoti ir nebebūti priklausomu, kas daugeliu atveju nėra tiesa. Tiesiog pasaulio visuomenėj, ir ypatingai Lietuvoje, trūksta informacijos apie aplamai priklausomybes, psichinius sutrikimus.
Rutininių įpročių sunku atsisakyti, tikrai, nes tai jau kone gyvenimo dalimi tampa. Įpročio atsisakymas tampa kone kaip artimo žmogaus atsisakymu, tai sunku. O dėl saugumo tai čia visiškai kaip kam ir tas saikas irgi visiškai kaip kam. Turinčiam polinkį, esančiam didesniame kiekyje rizikos faktorių tas saikas gali nieko nereikšti, nes žmogus gali būti toks ir gyventi tokioje aplinkoje, kurioje saikingai vartoti jam būtų tiesiog neįmanoma. Kalbu apie genetinį polinkį ir konkrečiai aplinką (kaip tu va sakai - draugų ratas pvz.). Turėtum kitokių draugų, tai ir to saiko daugiau būtų.
Kiek kam enough irgi individualus dalykas. Kai kam vienas kartas gyvenime gali būti more than enough, o kai kam gali būti ir 5 kartai per dieną per mažai. Labai sunku diskutuoti tokia tema, nes labai daug faktorių yra. Sakykim, naujokas pirmą kartą įpučia ir taip smagiai praleidžia laiką, kad praranda sveiką nuovoką ir patenka į avariją, kurioje miršta. Kitas kartą pabandęs gali išsigąsti ir niekada gyvenime nebebandyti. Dar sekantis vieną kartą pabandęs gali atrasti, kad tai vienintelis palengvėjimas nuo sveikatos negalavimų. Dar kitas gali kuo puikiausiai įsimaišyti dūmus į savo dieninį racioną ir laimingiausiai nugyventi iki pat natūralios mirties. Kiek yra per mažai ir kiek yra per daug čia visiškai tik nuo individualaus atvejaus priklauso. Tau 1 kartas į savaitę yra daugiau nei gana... puiku, kad žinai savo ribas :) Su tuo sveikinu ir linkiu laikytis! Bet pagalvok pats, vien skamba kaip? - daugiau nei užtenka... daugiau nei užtenka kam? Pagauni? Tad taip, tavo nuomonė gal ir nebus čia populiari, nes gal čia tiesiog nėra tiek daug žmonių, kurie gyventų gyvenimą panašų į tavo, dirbtų darbą panašų į tavo, turėtų artimuosius panašius į tavo, maitintųsi taip kaip tu, turėtų laisvalaikio pomėgius tokius kaip tavo, hobius ir visa kita, jauti.
Ką reiškia mesti, aš nelabai nežinau, nes aš dar nieko per savo gyvenimą nemečiau ir neplanuoju, nei tabako, nei alkoholio, nei kanapių, nei lsa. Aš viską tik sustabdau nenumatytam terminui. Ką ir kada noriu ir galiu, tą ir tada darau. Bet, kad daryčiau visada turiu ir norėti ir galėti. Jeigu tik noriu, tai nedarau ir jeigu tik galiu, irgi nedarau. Visada turiu ir norėti ir galėti vienu metu. Apie kanapių metimą net negalvoju, nes kanapes myliu visas :tongue: , tiesiog jos jau per giliai manyje yra ir aš jas per gerai pažįstu, tiesiog dabar taip skambėtų lyg pasakyčiau - mesiu savo motiną, nu neįsivaizduoju tokio svenarijaus. Sustosiu ir daugel metų nevartosiu, gal, bet taip kad nuspręsti mesti ir iš tiesų tai padaryti... nu tikrai ne, nė už ką. Kodėl turėčiau jas mesti, jeigu jos man nieko blogo nepadarė ir padaro tik gerą ir suteikia mano gyvenimui prasmę? Jeigu man būtų negalima su kanapėm būti, tai aš nežinau... pasikarčiau blin :D Cannabis for life, žmogau 8) Ir šiaip nesu toks radikalas, kad pasakyčiau sau: "Viskas, jau gana! Daugiau niekada gyvenime". Ai, nors meluoju :) Kartą ir aš buvau šniaukštelėjęs amfetamino per Lipton rooibos arbatą. Buvo jėga, nes dar hašo rūkėm, alaus gėrėm :D bet kitą rytą.. fucking hell.. dar dabar atsimenu :D išsimiegojau kaip, net nežinau ar miegojau.. galva medinė, kūnas kaip tanko dešimt kartų suvažinėtas, burnoj kaip prišikta ir viena mintis - daugiau niekada :D Tai va tada ir nusprendžiau, kad niekada nebandysiu nei jokių miltelių, nei jokių tablečių, žodžiu, jokios dirbtinės chemijos. Bet ar skaitosi, kad mečiau, tai ką vartojau tik kartą ir tai ko net nevartojau ir nenoriu net bandyti? Žodžiu, gal mano pasakojimas kažkam bus bet kuria prasme naudingas, atveriantis akis ar šiaip skatinantis mąstyt savo galva ir žiūrėt kas pačiam geriausia ir nesistengti prisitaikyti prie bandos. Būnam visi savimi ir viskas čiki :)
edit: ai, o tema tai pertrauka nuo pūtimo :D Kažinau, pas mane tai rūkau, tai nerūkau, tai vėl rūkau, tai vėl nerūkau, tai daug, tai mažai, tai nežinau.. pertraukos natūraliai gaunasi, nesivaržau per prievartą, moku tiek sau pačiam, tiek draugams pasakyti "nenoriu" arba "negaliu" ir viskas. Tai ir pats conceptas "tolerance break" man truputį nerimtai atrodo. Arba gali pūst kaip žmogus arba negali, tiek čia darbo. Elementari pilnamečio, už save atsakingo ir už kitus rūpestingo žmogaus savikontrolė, nieko daugiau :) lasten dar labai gerai aukščiau pasisakė.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė kilmantas »

Rankdarbis rašė:Man idomu kodėl žmonės galvoja , kad psichologinė priklausomybė yra nepavojinga :)
Kai tavo rutina yra parukyti kiekviena vakarą pora metų iš eilės - mesti bus labai sunku ir nemalonu. Pats su :V: draugavau gal 2 metus ir visiškai išbraukti iš gyvenimo šita reikala yra labai sunku. Pagrindinės to priežastys manau yra draugų ratas , laisvas laikas kuris atsiranda metus rukyti.
Tiek kanapė tiek alchoholis yra pakankamai saugūs narkotikai jei juos vartojant SU SAIKU. Tikriausia mano nuomonė čia nebus populiari , bet 1 kartas į savaitę is more than enought :)
Bet tikrai supratus , kad nori mesti - palyginus su kitais narkotikais yra nesunku.
Pats turiu patirties su amfetaminu ir šį reikala mesti yra daug daug daug kartu sunkiau. Kadangi galėjau palyginti kaip mesti šiuos visiškai skirtingus narkotikus galiu drasiai pasakyti , kad kanapė nesukelia fizinės priklausombės. Tačiau tai nereiškia , kad bus lengva mesti.
Žiauriai adekvatus postas, turbūt vienas blaiviausių šiame forume. Pasirašau po kiekvienu žodžiu, beje, pats su gaidūnu tokių pat problemų turėjau ir buvo tikrai žiauriai sunku atsisakyt. Būtent liūdna patirtis su juo ir išmokė geriau save pažinti. Pažįstu pakankamai, kad suvokčiau, jog 2 parūkymai savaitgalį yra priklausomybė, nes lauki to savaitgalio ir kasdien sakai sau "NE, šian ne savaitgalis, šian netrauksi dūmelio".

G., prifilosofavai pakankamai, bet pats susivėlei savo turiny - pradžioj guodiesi, kad mūsuose mažai kas išmanoma apie priklausomybes, po to optimistiškai teigi, kad tu pats padėties šeimininkas dėl kanapių, po to jau prieštarauji sau, kad nusižudytum be kanapės, nes jos niekada nežadi atsisakyt. Gali neatsakyt, šiaip pastebėjimas, nenoriu giliau veltis į diskusiją, iš savo varpinės jau viską pasakiau :)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė G. »

Ne aš susivėliau, o tu skaityti nemoki. Žinai kaip būna žmonės girdi bet neklauso? Tai tu irgi kątik perskaitėi, bet nepasivarginai suprasti ką :V:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė kilmantas »

nesivarginau, nes vertinu turinio koncentraciją ir tikslumą, o ne kiekybę.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė G. »

Tai nesivargink ir replikuoti tada, nes taip švaistai ne tik savo, bet ir mano laiką, kurį skiriu neformalioms ir neatlygintinoms žalos mažinimo programoms. Dalinimasis žiniomis, pastebėjimais ir savo patirčių įmaišymas - vienas iš mano metodų. Aš pvz. vertinu tiek kiekį, tiek koncentraciją, tiek tikslumą.
Kitas dalykas tas, kad pats skleidi dezinformaciją. Jeigu tu jautiesi priklausomas, tai taip ir sakyk: "Aš kilmantas, turiu psichologinę priklausomybę marihuanai. Rūkau 2 kartus per savaitgalį ir man net tiek yra per daug, nes darbo dienomis negaliu susikaupti, kasdien laukiu savaitgalio pats sau kartodamas, kad 'NE, šian ne savaitgalis, šian netrauksiu dūmelio'. Mane tai trikdo ir noriu, kad taip nebebūtų, nes jaučiu, kad nuolatinis noras vartoti marihuaną trukdo mano produktyvumui ir bendrai savirealizacijai. Aš kilmantas, darau viską, kad net savaitgaliais nerūkyčiau, tačiau neturiu pakankamai valios. Aš nesuprantu, kodėl man kiekvieną dieną norisi vartoti marihuaną. Gal galite man kas nors padėti ar pasidalinti patarimais, kaip atsikratyti nevaldomo noro vartoti marihuaną?"

o ne tai, kad:
kilmantas rašė:Būtent liūdna patirtis su juo ir išmokė geriau save pažinti. Pažįstu pakankamai, kad suvokčiau, jog 2 parūkymai savaitgalį yra priklausomybė, nes lauki to savaitgalio ir kasdien sakai sau .
2 parūkymai savaitgalį yra priklausomybė? kliedalas tu, jeigu neakcentuoji*, kad kalbi apie save, o priešingai - savo vidinį gailestį, nusivylimą (pačiu savimi) maskuoji antru asmeniu: "nes lauki to savaitgalio ir kasdien sakai sau.". Pamąstyk, ką galvotų žmogus, kuris, neturėdamas jokių žinių, ateitų čia domėtis kanapėm? Kokią žinią jis paskui skleistų? Eitų ir visiems iš eilės sakytų "2 parūkymai per savaitgalį - priklausomybė". Vėjas tu esi, kilma. Ne pirmą kartą kalbi neapgalvotai. Nemanai, kad čia dar vienas šalutinis poveikis prie tavo nenumaldomo noro vartoti? Jeigu atvirai, tai aš tau pasiūlyčiau net ir savaitgaliais 2 kartus nerūkyti. Pirma, nes nelegalu ir antra - nes tau to visiškai nereikia. Ar tau visgi reikia durnintis? Žinai, kad esi priklausomas, žinai, kad ne tau marihuaną vartoti, tai kurių galų vartoji savaitgaliais? Nevartok iš viso. Marihuana - ne žaislas, o vaistas. Narkotinis vaistas, skirtas naudoti fizinėms ir psichologinėms problemoms gydyti. Kaip ir bet koks kitas vaistas jis turi savo vartojimo instrukciją, o tau ant instrukcijos yra px. Tau rūpi tik kvaišintis. Dažniau užsiiminėk seksu, lepink save pramogom, bėgiok, metiduok, dirbk su savo kūnu, domėkis naujais dalykais ir pradėk mokytis klausyti ir žiūrėti, o ne tik girdėti ir matyti.
Kitu atveju - tau gal kaip tik reikėtų emigruoti ten, kur yra legalu vartot kanapes ir kur tu galėtum vartoti kada tik panorėjęs ir dirbti tokį darbą, kur marihuanos vartojimas tau netrukdytų. Bet aš abejoju tuo, kad tu turi pakankamai intereso domėtis apie kanapes kažkuo daugiau nei tik savo asmeniniu apkvaišimu savaitgaliais. Jeigu tu dabar mestum, tai greičiausiai taptum vienu iš tipiškų stūmikų, melagių, kurie, užuot kaltę vertę ant pačių savęs, verčia ant negyvų objektų tokių kaip marihuana. Narkotikai gyvenimų negadina. Žmonių neišsimokslinimas gadina gyvenimus.

Pasaulio Sveikatos Organizacijos duomenim, prie kanapių pripranta apie 10% vartotojų. 17% kas pradeda labai jauni. Ir nuo 25 iki 50%, kas pučia kasdien. Kokia išvada? 50% gali kasdien hujarint nuo ryto iki vakaro iki pat mirties ir gyvent visiškai pilnaverčius gyvenimus. Taip, kad tavo, kilma, spangalai, kad 2 kasekai per savaitgalį jau reiškia priklausomybę yra mažų mažiausiai dezinformacija, kuri legalizaciją, teisingumą ir adekvatų švietimą tik atitolina. Aš pats jaučiu atsakomybę už savo žodžius, todėl visada mąstau, ką kalbu. Jeigu ir suklystu, tai nepustau pėdu, o pasiaiškinu ir pasiaiškinu ne tik kitiems, bet ir pats sau. Tai yra progresas.
kilmantas rašė:nesivarginau, nes vertinu turinio koncentraciją ir tikslumą, o ne kiekybę.
vertink viską. Absoliučiai viską, nes daugiau nieko apart to neturi. Kiekvienas veiksmas turi pasėkmės. Tavo neapgalvotos replikos pasėkmė - dar vienas moralas ir nauja informacija ne tik tau, bet ir visiems kitiems. Todėl ačiū tau, kilma, kad provokuoji mane edukuoti jaunas ir pasimetusias sielas :V: No hard feelings, nuoširdžiai linkiu, kad susitvarkytum su visom savo asmeninėm problemom. Sau sakau tą patį. Turiu priklausomybę mąstymui ir samprotavimams. Aš galiu pūst nepūst, sąmoningai perėjau į man reikiamą 50%. Bet tylėti, kai matau kažkokią klaidą, neteisybę ar netikslumą... nu atleisk, privalau ištaisyti, nes man rūpi.

* Taip, tu kitais sakiniais parodėi, kad kalbi apie save, bet įsivaizduok, kaip tavo žodžius suprastų krikščionis-demokratas, homo sovietikas, nacis arba tiesiog toks "dėmesingas" skaitytojas kaip tu. Aš pamačiau, kad kalbi apie save, kiti forumo nariai irgi gal suprato, bet tie, kam tai visiška naujiena, jiem visai kitoks įspūdis susidaro. Jei būtų buvę pakankamai adekvačios informacijos, kai aš domėjausi prieš pirmą kart bandydamas, tai tikriausiai net nebūtų man reikėję perlipti to šūdo, per kurį tu lipi dabar. Būtent tai mane ir paskatino dar labiau domėtis ir negailėti savo laiko ilgiem rašiniam. Aš nenoriu, kad žmonės su žole patirtų tai, ką kadaise patirdavau aš. Noriu, kad žmonės, jeigu jau vartoja kanapes, tai kad vartotų tikslingai (nejuokauju), o ne jomis piktnaudžiautų. O tavo žiniai dar.. yra tokių kanapių veislių, kurias laisvai įmanoma kaip maisto papildą naudot. Taip, švampi ryte kaseką ir neapsineši nė trupučio. Anksčiau aš irgi galvojau, kad gera žolė tik ta, kuri daužo. Bet aš taip galvojau, nes tai buvo populiarioji nuomonė. O dabar aš stengiuosi tą vis dar populiarią nuomonę pakeisti ir įkišti tiek pučiantiems, tiek nepučiantiems į galvas tai, kad žmogui suteikiamas kanapių kaifas slypi visai ne THC. Kodėl, kilma, tu lauki savaitgalių, kad parūkyt kanapių? Lauk savaigtalio, kad galėtum išsikept sausainių su kanapių sėklom, lauk savaitgalio, kad galėtum skirti laiko savišvietai apie statybas su kanapėmis. Lauk savaitgalio, kad galėtum perskaityti naują mokslinį straipsnį apie kanapes. Daryk kažką, kas dėmesį numuštų nuo vartojimo. Su laiku ir pats suprasi, kad kanapė tai - ne kalė kuri sutverta, kad tau savaitgaliais pačiulptų, o mylima ir gerbiama draugė, su kuria gali pasikalbėti, su kuria gali veikti viską, ką tik nori ir svarbiausia - mylėti ją gali ne tik už tai, kad duoda pist į galvą. Nusipirk kanapinį megztinį ir dėvėk jį savaitgaliais vietoj pūtimo. Su laiku tikrai išsimuši iš savo priklausomybės vartoti, nes aš tavim tikiu. Psichologinė priklausomybė tai yra ne daugiau nei įprotis, kurį praradęs patiri diskomfortą. Išsklaidyk seną įprotį ir įsklaidyk naujų, tai pastangų reikalas ir tai yra vienas ir vienintelis būdas, kuris veikia. Iš kur aš tai žinau? Nes daugiau kaip 10 metų domiuosi narkotikais, priklausomybėm, socialinėm problemom, kurios daugumai yra tabu ir prie to paties dar yra slepiamos po godžiu kapitalistiniu konsumerizmu.

edit: bet ir vėl pripažinsiu, kad turiu pcihologinę priklausomybę kanapėm. Ne vartojimui, o kanapiniam gyvenimo būdui. Šalutiniai poveikiai - paranoja, kalbos(! cenzūra, jaučiat), savirealizacijos ir socialinės laisvės varžymas. Kartais būna minčių, kad man reikėtų mesti kanapes, nes dėl jų nelegalumo aš negaliu judėti į priekį visu greičiu. Esu priverstas varžytis, slapstytis. Labai daug ką ir jums, forumiečiai apie save nutyliu, labai norėčiau papasakoti, bet kaip sakoma - atsarga gėdos nedaro. O gal ir daro... nesu aš iš tų, kuriems patinka laužyti taisykles, esu iš tų, kuriems patinka jas kurti ir keisti, bet buvo incidentas, kad dabar net ir ta kryptim nedrįstu judėti. Žadu emigruoti ten, kur būsiu laisvas ir galėsiu gyventi atvirai. Didžiausias kanapių minusas - esi priverstas slėptis. Bet ar čia kanapių, o ne jų nelegalumo minusas? Tai va kaip sako - kanapių nelegalumas daugiau žalos nei naudos duoda. Tai tiesa ir ne tik ekonomine prasme. Ekonomika čia mizeris yra, man pinigai ne pirmas prioritetas, man prioritetas gyventi savo paties gyvenimą, o ne kitų primetamą. Čia apie žmogaus teises ir laisves kalba eina. Apie diskriminaciją. Jaučiuosi kaip koks gėjus, nors esu tik geros širdies žmogus, kuris myli kanapes, kuris nori su jomis dirbti, kuris nori dėl savo darbo būti pripažintas ir gerbiamas, bet kuriam to daryti ir siekti negalima, nes fucking įstatymai, fucking ką kaimynas, ką darbdavys, ką pažįstami pagalvos, kaip reaguos n shit. Neabejoju, kad ir tų, kas čia sakosi, kad turi priklausomybę vartojimui, tai labai daug reikšmės jūsų priklausomybėm turi nelegalumas ir gal net dar daugiau nei vartojimas, tik kolkas dar to nesuvokiat, nes ne taip gerai pažįstat didįjį paveikslą. Pažįstu asmeniškai žmonių, kurie gyveno Lietuvoj ir skundėsi man, kad va "aš priklausomas, žolė ūžknisa, noriu parūkyti, bet gatvėj - š, auginti negaliu ir taram param", bet va vienas išvažiavo į Koloradą dirbt (bet ne su kanapėm), gyvent. Susirašinėjom, skaipinom su juo, na tai akivaizdžiai žmogus pasikeitęs, atsigavęs, laisvas paukštis tsakant. Laimingesnio jo gyvenime nesu matęs.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
balandziodvidesimta
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2015-05-09, 23:35
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė balandziodvidesimta »

nors rukau jau nemazai, nesenai tik perskaiciau apie toki reikala kaip tolerance brake. nerukiau viena diena viskas px, nerukiau antra diena - neuzmigau iki 7 ryto, galva kaip uzsukta sukasi (bet mintys geros, prasmingos), trecia diena parukiau. is seniau bandes nerukyti keleta dienu, ar tiesiog aplinkybes (ner is kur paimt) lemdavo pailseti, uzklupdavo tamsios naktys, daug ryskiu sapnu ir daug prakaitavimo. skirtumas visada yra rukant po pertraukos, tik klausimas kiek jis tesiasi, pirmas parukymas/pirma rukymo diena buna tikrai smagesne, linksmesne ir dziaugiesi kad vel nusirukei. antra diena vel gryzti prie senu begiu :)

http://inspireamaze.com/the-likely-caus ... you-think/
balandziodvidesimta
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2015-05-09, 23:35
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė balandziodvidesimta »

G. rašė: edit: bet ir vėl pripažinsiu, kad turiu pcihologinę priklausomybę kanapėm. Ne vartojimui, o kanapiniam gyvenimo būdui. Šalutiniai poveikiai - paranoja, kalbos(! cenzūra, jaučiat), savirealizacijos ir socialinės laisvės varžymas. Kartais būna minčių, kad man reikėtų mesti kanapes, nes dėl jų nelegalumo aš negaliu judėti į priekį visu greičiu. Esu priverstas varžytis, slapstytis. Labai daug ką ir jums, forumiečiai apie save nutyliu, labai norėčiau papasakoti, bet kaip sakoma - atsarga gėdos nedaro. O gal ir daro... nesu aš iš tų, kuriems patinka laužyti taisykles, esu iš tų, kuriems patinka jas kurti ir keisti, bet buvo incidentas, kad dabar net ir ta kryptim nedrįstu judėti. Žadu emigruoti ten, kur būsiu laisvas ir galėsiu gyventi atvirai. Didžiausias kanapių minusas - esi priverstas slėptis. Bet ar čia kanapių, o ne jų nelegalumo minusas? Tai va kaip sako - kanapių nelegalumas daugiau žalos nei naudos duoda. Tai tiesa ir ne tik ekonomine prasme. Ekonomika čia mizeris yra, man pinigai ne pirmas prioritetas, man prioritetas gyventi savo paties gyvenimą, o ne kitų primetamą. Čia apie žmogaus teises ir laisves kalba eina. Apie diskriminaciją. Jaučiuosi kaip koks gėjus, nors esu tik geros širdies žmogus, kuris myli kanapes, kuris nori su jomis dirbti, kuris nori dėl savo darbo būti pripažintas ir gerbiamas, bet kuriam to daryti ir siekti negalima, nes fucking įstatymai, fucking ką kaimynas, ką darbdavys, ką pažįstami pagalvos, kaip reaguos n shit. Neabejoju, kad ir tų, kas čia sakosi, kad turi priklausomybę vartojimui, tai labai daug reikšmės jūsų priklausomybėm turi nelegalumas ir gal net dar daugiau nei vartojimas, tik kolkas dar to nesuvokiat, nes ne taip gerai pažįstat didįjį paveikslą. Pažįstu asmeniškai žmonių, kurie gyveno Lietuvoj ir skundėsi man, kad va "aš priklausomas, žolė ūžknisa, noriu parūkyti, bet gatvėj - š, auginti negaliu ir taram param", bet va vienas išvažiavo į Koloradą dirbt (bet ne su kanapėm), gyvent. Susirašinėjom, skaipinom su juo, na tai akivaizdžiai žmogus pasikeitęs, atsigavęs, laisvas paukštis tsakant. Laimingesnio jo gyvenime nesu matęs.
cia ta istrauke paimu, manau nepazeisdamas posto esmes, nes likusios dalies neskaiciau, kaip primeciau ten jusu forumu karai.

praktiskai ir teoriskai sutinku ka sakai, tikrai ziurint is salies esi kitoks, esi tas kuris daro ne taip kaip dauguma, esi kitoks ir uz tai esi mazu maziausiai nepriimtinas. su gejais nesulyginciau, tokius dar gali kaime akmenais uzmetyt, zolininka blogiausiu atveju nustums i griovi jei baisiai prirukes. aisku cia viskas kaip ir kiekvienu klausimu, atsakymu, teiginiu ar neiginiu, klausimu ar pasiulymu susideda i tai "ant kiek tau px?". anukam pasakosi "buvau dvimketuriu, auginau dziovinau rukiau ganja, kai uz ja duodavo kaleimo, visi kalbejo 'paziekit i ta locha dumus pucia', o as toliau puciau ir pripuciau, kad jum vaikai dabar kioske kaseka pasiulytu. o sugrizus i realybe, tikrai galima auginti, garbinti ir myleti si augaleli, praleidziant pro ausis replikas zmoniu, kurie tavo gyvenime pasitaike, tik del to, kad taip leme aplinkybes (gyvenat vienoj laiptinej, vaziuojat tuo paciu autobusu, einat ta pacia gatve). juk zinai, seniau kitaip manancius sudegindavo, dasigyvenom iki psichologinio smurto. bet, kaip sakai ziurint i "didiji paveiksla", visada visuomene nesuprato minciu, ideju ir isradymu, tik po kurio laiko juos pripazindavo, galbut taip yra ir dabar, esam pioneriai gyvenimo, kuris ateity bus kaip savaime suprantamas. ir tik tarp kitko, niekaip nesuprasiu tokiu pasakymu kaip "gatvej suda stumdo", sita girdejau is draugo lankiusio programa nuo priklausomybiu (keli menesiai gyvenimo uzdarytam kartu su likimo broliais ir vienuoliais, kasdieniu protu svietimu ar svytinimu?). tiesiog neimanoma, kad visi duma purkstu/mirkytu/skiepytu kazkokiais priedais, o dyleri, buk mielas, rinkis atsakingai. :)
edvagiedre
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2015-05-10, 01:03
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė edvagiedre »

Pertrauka butina !!! :) ta kiekvienas protingesnis putikas zino :)
airbee
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2014-04-08, 11:42
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė airbee »

sveiki , galvojau padaryt pertrauką bet po savaites vėl rūkiau po 4 dienų rūkimo , susinervinau ir nusprendžiau , kad tikrai reikia pertraukos , nes nebe tas jau pojutis net parūkius . tai vat atsikračiau likučiu :bong: ir darau pertrauką , kiek laiko maždaug reikia kad prasivalytu viskas iš organizmo ? sportuoju tai manau koki meneseli tikrai reik patrauki šį pomegi :x: :D
pasidalinkit savo petraukom kaip sekėsi ? :V:
Visi miršta, bet ar visi gyvena ?! :|?
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė naktibaldas »

airbee rašė:sveiki , galvojau padaryt pertrauką bet po savaites vėl rūkiau po 4 dienų rūkimo , susinervinau ir nusprendžiau , kad tikrai reikia pertraukos , nes nebe tas jau pojutis net parūkius . tai vat atsikračiau likučiu :bong: ir darau pertrauką , kiek laiko maždaug reikia kad prasivalytu viskas iš organizmo ? sportuoju tai manau koki meneseli tikrai reik patrauki šį pomegi :x: :D
pasidalinkit savo petraukom kaip sekėsi ? :V:
jei visiskai nuo svaigalu nori ataiti, kad pats mastymas pasikeistu, blabla :D , tai puse metu minimum. :] o jei kad tolerancijos marichuanai nebutu, tai karta i savaite parukant, mane taip uzkabina iki paranoju, kad meldziuosi, kad kuo greiciau atleistu. :D
Pilypas is kanapiu
airbee
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2014-04-08, 11:42
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė airbee »

[/quote]
jei visiskai nuo svaigalu nori ataiti, kad pats mastymas pasikeistu, blabla :D , tai puse metu minimum. :] o jei kad tolerancijos marichuanai nebutu, tai karta i savaite parukant, mane taip uzkabina iki paranoju, kad meldziuosi, kad kuo greiciau atleistu. :D[/quote]

vat būtent norisi to kas būdavo senai :D kaip jau nori kad kuo greičiau atleistu :D dabar jau taip nebūna, tai norisi prisimint ..
tai galvoji kiek laiko mazdaug reiktu čia pailsėt kad vėl butu smagu :D
Visi miršta, bet ar visi gyvena ?! :|?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė G. »

Dozes pasimažinki, pasidomėk turimu stufu, turėk skirtingų rūšių, vienas rūkyk vienada, kitas rūkyk kitada. Vieną kartą dėk vieniek, kitą kartą dėk kitiek ir su laiku automatiškai išmoksi per savaitę 5 tolerance breakus turėti, kurie galbūt veiks daug geriau nei kad pusę metų abstinentas, pusę metų šamanas.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
DomAntas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2016-02-17, 17:45
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė DomAntas »

Ej chebra esa kam buve kad po puse metu rukymo haliunkes prasideda ir px kad nerukes buni? :D nes man dabar kazdien bent po kokius 10kart ismusa karstis atrodo kad uzlinksiu nu ir nerukes tuo metu bunu px vistiek same shit... Esa kam buve? Gal kas ka patars is tu kurie esa su tokia situacija susidure ;)
Bobpas
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2012-02-25, 12:26
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė Bobpas »

DomAntas rašė:Ej chebra esa kam buve kad po puse metu rukymo haliunkes prasideda ir px kad nerukes buni? :D nes man dabar kazdien bent po kokius 10kart ismusa karstis atrodo kad uzlinksiu nu ir nerukes tuo metu bunu px vistiek same shit... Esa kam buve? Gal kas ka patars is tu kurie esa su tokia situacija susidure ;)
Gal nereikia sito sieti kanapemis jei ir neparukius taip atsitinka. jei sloga uzpuola irgi kanapes "kaltini"? gal panikos priepoliai tau, del gyvenime partirtu psichologiniu problemu? =(
airbee
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2014-04-08, 11:42
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė airbee »

neturėtu daryti įtakos ar parukes ar ne dėl haliuciunaciju , gal markiu koks flash backas bet ir abejoju , kažkas su pačiu tavimi ne taip :angel:
Visi miršta, bet ar visi gyvena ?! :|?
Vartotojo avataras
Tim
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2016-02-03, 16:55
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė Tim »

DomAntai, man ir draugui irgi taip būna ir dažnai :D ir būna labai linksma kai nebeturi stuffo, o iš niekur paimi ir apsidaužai :D
Inhale the Good shit, exhale the Bullshit.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė G. »

pratampyta endokanabinoidine sistema, galimai deginami specialiu atveju riebalu kaupiniai :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė ekko »

G. Iš kokios tu planetos esi? :D respect'as tau
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Tolerance break dienoraštis
    STALKER » » forume Legalus forumas
    37 Atsakymai
    27552 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas vartotikas