Nuotrauka Nuotrauka

Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė G. »

Kaip antram kartui gyvenime, ketvirtis stirpaus staffo ant dviejų yra ryškiai per daug. Draugelį stipriai nudaužė, anas dar tikriausiai supanikavo. Kitą kartą jeigu rūkysit tą patį stuffą su tuo pačiu draugeliu, tai anas tegu du-tris dūmus įtraukia. O jeigu esat nepilnamečiai, padėkit žolę į šalį, nes čia ne žaislas ;)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
lilo
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2012-09-10, 18:28
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė lilo »

Kaip suprantu rimtai nukrito spaudimas tavo draugui, o ar chemija tai neisivaizduoju, tačiau tikrai nebūtinai. Kartą teko prie panašios būsenos priartėti. Tai įvyko patraukus jointo su natūraliu hashishu po gero ir ilgo pasisėdėjimo bare. Beje taip atsitiko ne kartą. Žmogus gyveni ir mokaisi kad šie du dalykai nelabai suderinami...
Snigeris
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2015-07-01, 20:19
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Snigeris »

G. Tas vienetas pas mus buvo 0.7 . Barygos ryskiai apdurineja bet siuo metu sausra ir jis pats pasiprase mazdaug tiek. Esame pilnameciai ,i sita dalyka ziuriu tikrai rimtai :) Na jis labai norejo pajust kas tas yra . As labiau noriu paklausti ar kazkam yra teke girdeti apie apakima :O atkisau pirstus pries veida sakau "kiek pirstu ,o tas sako nu juoda akyse man as nieko nematau" . Na jis kazkaip nesustresavo,visa tai vyko gal 4 minutes ir paskui sugryzo y pasauli
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė G. »

Girdėt tekę ne tik apie apakimus, bet ir apkurtimus ir grynus išėjimus į kitus pasaulius, haliucinacijas. Gali visko išties pasitaikyti, bet su tokiom sensacijom reikia labai atsargiai eksperimentuoti, nes gali per toli išeiti ir gali pasidaryti sunku sugrįžti, o tada nemalonumai prasideda, tai psichika krinka, tai dar ten kas. O geriausia tai savo medžiagą užsiauginti, nes tai vienintelis būdas garantuoti, kad be priedų.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Snigeris
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2015-07-01, 20:19
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Snigeris »

Supratau. Atsiradus galimybei butinai tai ir darysiu,kadangi tas augalelis kuris daro stebuklus man yra netik del rukalo idomus ;) PEACE
laukinukas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2014-10-14, 01:40
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė laukinukas »

G.
Tikriausiai tiesiogiai taves klaust reiketu :D Bet laukiu ir is kitu forumieciu patirties ar patarimu.
Atsirades gana keistas dusulys, noris ikvept oro, bet iki pat galo neiseina, prisipildo plauciai oro,bet atrodo nieko neikvepiu. Su draugu kalbejaus kuris mj atrades tikrai gana senei, sako jog imanomas dalykas del gilzes(karstu dumu). Kiek tame tiesos,nezinau,bet skamba pakankamai logiskai. Taip pat rukau ir cigaretes. Galbut cia nuo ju ,ne nuo mj,bet nezinau kas cia kaip kas :( Aciu is anksto visiems uz atsakymus.
ozas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2015-05-29, 16:22
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė ozas »

Sveikas, žinok man lygiai tas pats yra, 1:1, negaliu iki galo patogiai įkvėpt. Nežinau, ar tau ta pati priežastis ir kondicija kaip pas mane, bet aš dariaus begalę įvairiausių tyrimų pas gydytojus, tačiau jie taip nieko ir nerado, tipo sveikas..

Kiek laiko tau tas yra, ar pastoviai ar tik bangomis užeina?
Mantas_Cyrex
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2015-05-11, 17:29
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Mantas_Cyrex »

Tai tikriausiai, kad bus dėl karštų dūmų, per bongus reikia rūkyt.
ozas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2015-05-29, 16:22
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė ozas »

Pasikartosiu, kad nežinau 100proc, ar laukinukui priežastys tos pačios, bet man tas 'keistas dusulys' atsirado po 2 metų pertraukos tarp rūkymo (*išvis nieko nerūkymo*). Tad nemanau, kad karšti dūmai yra priežastis. Na galbūt laukinukui karšti dūmai yra dusulio sukėlėjas, bet remiantis savo patirtimi- nemanau. :)

p.s. nebent papuolėm ant to pačio stuffo, kažkuo 'pagerintu', kuris palieka ilgalaikius sveikatos pažeidimus :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė G. »

Variantas toks, kad privalgęs arba prigėręs būni, dar į skrandį dūmų patenka ir būna problema išraugėt, nes vienas iš mj poveikių į vėmimo refleksų slopinimas. Bent jau aš pats sau tokį diagnozuojuosi kai man užeina sunkus kvėpavimas. Jaučiu spaudimą krūtinėj, giliai kvėpuoju, bet atrodo nieko neįkvėpiu. Nesigauna įkvėpti, nes grynai jaučiasi, kad nėra vietos tam orui. Mum įkvepiant diafragma leidžiasi žemyn ir leidžiasi tiek, kiek yra vietos. Jeigu skrandis ir aplamai visa virškinimo sistema išpampusi tai ir kvėpuoti sunku, nes kiekvienu įkvėpimu diafragma nenusileidžia iki žemiausio taško ir neleidžia plaučiams galutinai išsiplėsti ir prisipildyti oru. Atsimenat kvėpavimą persivalgius? Kažkas tokio?
Kartais užtenka tiesiog prisiversti atsirūgti ir iš skrandžio išleisti dūmus/orą kaip iš kokio baliono, nes skrandis ir yra kaip balionas, šiek tiek kliuksi, o likusią dalį užima dujos. Jeigu dujų daug - skrandis išsipūtęs (persivalgius irgi), blokuoja besileidžiančią diafragmą, trukdo plaučiams plėstis, prisipildyti oro. Taip pat gilesnį kvėpavimą galima išforsuoti atliekant fizinius pratimus/mankštą. Pasijudini, pasikrutini, atsirūgsti ir spaudimas kaip ranka nusiima. Pasižiūrėkit internete dar kvėpavimo pratimų, pasikvėpuokit, tikrai neprošal kiekvienam.
P.S. o parūkius ant "normalaus korpuso" tokių kvėpavimo problemų nebūna. MJ pati iš savęs dar veikia kaip bronchus plečiantis agentas, kadaise naudotas tokiom problemom kaip astma, bronchitas. Tai pagalvokit patys, koks čia paradoksas. Vienus mj dusina, kitiems gerina kvėpavimą? Bs. Dusina ne mj, o kažkas kitas. "Ant gero korpuso" parūkius išvis atrodo, kad plaučiai visas rūdis nusikrato, su kiekvienu įkvėpimu jauti šimtus milijonų pulsuojančių alveolių, jausmas toks, kad plaučiai tiesiog atsiklijuoja, viskas blizga, visas korpusas plečiasi, maloniai tempia raumenis, o ekstra deguonis net sunku žodžiais nusakyti, kaip gera giliai kvėpuoti mj parūkius. Net į smegenis tas kvėpavimas atsiduoda, refreshina jas kaip po dušu, jauti kaip kraujas visam kūne cirkuliuoja, šveičia kraujagyslių sieneles. Mj poveikį duoda ne tik pati mj, bet ir aplinkybės, kuriomis ji vartojama. Pastarosios galbūt net dar labiau. Pūsi apsiėdęs - šansai, kad sunkiau kvėpuosi didesni. Pūsi fiziškai išsekęs - irgi, galimai dar širdį patrankys, panika, nerimas užpuls, gal net haliucinuosi. Pūsi ant švaraus kūno, švarioj aplinkoj, tam tinkamu laiku - švariai ir jausies. Problema dažna ta, kad žmonės pučia bilekaip, bilekada ir paskui stebisi, kad poveikis bilekoks.
Karšti dūmai - nematau jokio loginio ryšio su sunkiu kvėpavimu (kiba nudegina kažkokį raumenį ir anas nebefunkcionuoj? palis..), prieš 15 metų kalbėjo, kad todėl deda kartoninus filtrus (gilzes) visiškai nesuprasdami skirtumo tarp rūkymo per laikraštį ir betkaip smulkiai išdirbto džointpeperiaus, skirtumo tarp savaitę džiuvusios šalaškės su sėklom ir šakaliai ir mėnesius curinto high grade'o. Jeigu išdegina, tai sensacija ir jaučiasi ant gomurio - įkvėpinėji ir sukutena, todėl kosėjimo refleksas įsijungia, problema aiškiai suprantama, kad gerklėj kažkoks šūdas tupi, kutena ir trukdo kvėpuoti, verčia kosėt, dūsaut. Taip būna nuo karštų dūmų. O jeigu blokas yra giliau, kad plaučiai tiesiog nesipildo, tai skaityti aukščiau.
Add: jeigu bėdos kvėpavimo ir paprastai pasireiškia, pagalvokit apie mj rūkymo keitimą mj garinimu, eikit į mišką, kvėpuokit, medituokit, stebėkit savo mitybą, fizinį aktyvumą, nes jūsų kūnas - jūsų tvirtovė, prisižiūrėt reikia, kad nesugriūtų anksčiau laiko.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė ekko »

G. Pradejau reciau rukyt zole, kas trecia diena jau keles sav ir pamaciau jog as vel sapnuoju ir atsimenu ka sapnuoju!!! Pirmas zingsnis padarytas :)))))))))))))
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Click Clack »

ozas rašė:Sveikas, žinok man lygiai tas pats yra, 1:1, negaliu iki galo patogiai įkvėpt. Nežinau, ar tau ta pati priežastis ir kondicija kaip pas mane, bet aš dariaus begalę įvairiausių tyrimų pas gydytojus, tačiau jie taip nieko ir nerado, tipo sveikas..

Kiek laiko tau tas yra, ar pastoviai ar tik bangomis užeina?
Taip yra del gelezies trukumo kraujyje, kraujo kuneliai be gelezies negali pernest deguonies i smegenis kad ir kaip giliai ikveptum. Reikia tvarkyti mityba, pamirst kofeina, alkoholi ir tabaka. Labai daznas atvejis : )
Vartotojo avataras
Supreme
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2015-01-03, 12:15
Reputacija: 8

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Supreme »

Click Clack rašė:
ozas rašė:Sveikas, žinok man lygiai tas pats yra, 1:1, negaliu iki galo patogiai įkvėpt. Nežinau, ar tau ta pati priežastis ir kondicija kaip pas mane, bet aš dariaus begalę įvairiausių tyrimų pas gydytojus, tačiau jie taip nieko ir nerado, tipo sveikas..

Kiek laiko tau tas yra, ar pastoviai ar tik bangomis užeina?
Taip yra del gelezies trukumo kraujyje, kraujo kuneliai be gelezies negali pernest deguonies i smegenis kad ir kaip giliai ikveptum. Reikia tvarkyti mityba, pamirst kofeina, alkoholi ir tabaka. Labai daznas atvejis : )
Truputi pataisysiu. Tiesa, jog rūkantiems mažiau prie hemoglobino prisijungia deguonies, įprastai reguliariai rūkantiems mažiau prisijungia per 10 proc. Tai įtakoja greičiau juntama nuovargį, mažiau energijos, greičiau dustama esant intensyviam fiziniam krūviui ir t.t. Bet tai tikrai nepasireiškia tuom, jog jauti sunkumą plaučiuose kvepuojant. Nors rūkymas ir kenkia plaučiams, bet tikrai tai atsiranda ne dėl kraujyje esančio karboksihemoglonino :) Persišviesk plaučius ir matysi, galbūt tau problema su diafragma, plaučių alveolių membraniniu pralaidumu, o gal tai susiję su kitais veiksniais, velnias čia žino... Galima daryti prielaidas, bet tikrai vargu ar nors vienas iš mūsų pasakys Tau kas yra, lėk šviestis plaučių :)
Gamta, kaip didis poetas, sugeba ir menkiausiomis priemonėmis pasiekti didžiausią efektą.
ozas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2015-05-29, 16:22
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė ozas »

Nėra kur lėkti, nes labai daug tyrimų jau padaryta, plaučiai peršviesti, kraujo tyrimai padaryti(bendrasis ir dar begalė visokių kitų) hemolobinas virš normos, kitos sritys irgi apžiūrėta. Žodžiu, kaip ir sveika viskas. Žinau kad nepasakysit kas man yra, tuo labiau kai gydytojai nepasako :D . Aš tiesiog pasidalinau patirtim, nes laukinukas susidūrė su kažkuo panašiu kaip ir aš
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Click Clack »

As nesakau, kad tik nuo rukymo, nepamirskim, kad kofeinas plauna gelezi, o pats pozymis kad bandant ikvepti nera gaunamas deguonis savaime reiskia nesugebejima pernest deguonies. Tie 10% tik numanomas skaicius, tikrai ne visien vienodas, ypac tiem kurie i anemija linke. Tai gali buti taip pat del per didelio fizinio kruvio, pats esu su tuo realiai susidures, pagerejo kai pradejau normaliai gyvent ir valgyt... Tikrai siu atveju tau nepadesime net ir pasakius kas tiksliai yra super tabletes nerasi kuri per sekunde viska sutvarkys, galim tik siulyt budus keist gyvensena ir jeigu praeis reiskias pataikem. Betsiaip jei tu is tu zmoniu kurie ruko ir sveikata skundzias, tai pffffff...
laukinukas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2014-10-14, 01:40
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė laukinukas »

Pastaraja sav taip praktiskai nuoalatos.Bet po mj man tai jokiu problemu nera,tik prasiciuhinus ir seip nepuciant sita problema yra. Kaip tau ozai?
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė ekko »

O kaip del burnos kvapo? jum nebuna nuo zoles jog seiliu nera, smirda is burnos? =D
ozas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2015-05-29, 16:22
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė ozas »

laukinukas,man pusę metų jau tokie priepuoliai yra. Ir aš išvis to niekaip nesieju su mj, nes įpūtus tik palengvėja kvėpavimas
laukinukas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2014-10-14, 01:40
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė laukinukas »

O bandei nepust kazkiek laiko? Ilgesni tarpa?
artiomkap
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2015-02-12, 15:32
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė artiomkap »

Sveiki , si vasara buvo gana ne rami du menesius diena is dienos puciau negana to perejau ant kaifo , prasidejus mokslams (kadangi esu studentas) nustojau vartoti... Praejo savaitė prasidėjo varginancios naktys , jau antra naktis istinka miego paralyzius , atsibundu nuo labai stipraus cypimo ausyse (tuo momentu galva "plysta") neina pajudėti .esu sunerimes del savo sveikatos , o gal cia normalu ? ar tesiog athodai dar lauzo ? ...
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    39880 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • sveikata
    just_lukas » » forume Legalus forumas
    109 Atsakymai
    44939 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dcorp
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    41620 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Marihuanos ekstraktas
    Sigma » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    5003 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?
    Kotelis » » forume Medicina
    28 Atsakymai
    19208 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas