Nuotrauka Nuotrauka

Sėklos

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
gemini
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 322
Užsiregistravo: 2014-04-25, 08:26
Reputacija: 15

Re: Sėklos

Standartinė gemini »

Turiu nemazai fem seklu. Olandijos pardavejas sako kad ju galiojimo laikas apie 1metus. Kokia tikimybe gali buti kad jos sudygs kad ir po poros metu laikant jas sausai ir vesiai (kaip jau kazkas minejo) , nes visas jas uzaugint iskart nera galimybiu.
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Sėklos

Standartinė WTČ »

Ar teko kam nors auginti CBD rusis? kokie pojuciai? atsiliepimai? prieziura? Pas mane atvyko CBD Yummy. sativinis cbd hybridas. bandysiu rudeniui uzvesti dienorasti ;] o dabar laukiu ismaniuju atsakymu. Pis!
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
brownas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2015-01-16, 13:28
Reputacija: 5

Re: Sėklos

Standartinė brownas »

107psl skaitymo ir norėdamas gauti norimos informacijos užpildysiu galvą kita imformacija kurią rasiu ir nesuprasiu nieko :D
tad klausimas toks:
kaip gauti feminizuotas sėklas? kuom apdulkinti moterį?
ar tai reikalauja labai daug patirties ir neverta to imtis?
iš žemės kiles - į žemę sugrįši :V:
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Sėklos

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Technologijos -> Feminizuotos sėklos.
Trumpai tariant - reikia apdulkinti moterį stresinio hermafrodito sėklomis, genetiniai hermafroditai netinka. Dažniausiai naudojamas koloidinis sidabras. Internete daug informacijos šia tema, jei supranti angliškai.
Baryga
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2016-01-31, 19:28
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė Baryga »

Gal kas galietu parduot man sieklu? Originalioi pakotei? Nes pastu bijau siustis nes mano drauga muotine pagavo pirma karta siuntesi biskas buvo gerai o antra karta bande siustis ir pariso ji su tom sieklom dar neaisku kas jem bus
skrenduivirsu
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2016-01-07, 23:25
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė skrenduivirsu »

Baryga rašė:Gal kas galietu parduot man sieklu? Originalioi pakotei? Nes pastu bijau siustis nes mano drauga muotine pagavo pirma karta siuntesi biskas buvo gerai o antra karta bande siustis ir pariso ji su tom sieklom dar neaisku kas jem bus
Taisykles pasiskaityk :) prekiauti-parduoti- šitam forume grieštai draužiama.
Nors ir nebūtu draudžiama nemanau,kad koks nors lochas atsirastu kuris by*i žino kam duotu savo duomenis, o gal tu agurkas.
Baryga
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2016-01-31, 19:28
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė Baryga »

skrenduivirsu rašė:
Baryga rašė:Gal kas galietu parduot man sieklu? Originalioi pakotei? Nes pastu bijau siustis nes mano drauga muotine pagavo pirma karta siuntesi biskas buvo gerai o antra karta bande siustis ir pariso ji su tom sieklom dar neaisku kas jem bus
Taisykles pasiskaityk :) prekiauti-parduoti- šitam forume grieštai draužiama.
Nors ir nebūtu draudžiama nemanau,kad koks nors lochas atsirastu kuris by*i žino kam duotu savo duomenis, o gal tu agurkas.
Nu jio as irgi nepardociau nezinia kam )
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Sėklos

Standartinė Jah »

aplamai pirkt-parduot visu pirma draudziama pas mus (banas be perspejimo visiems laikams), o visu antra nerekomenduojama, nezinia ant ko papulsi, nebent turi galus su seed banku savininkais, tada gali privaciai tartis kaip tau patogiau, bet deja, manau nei vienas is jusu kurie tuom uzsiemat neturi rysiu su tokiais zmoguciais :)
Baryga
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2016-01-31, 19:28
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė Baryga »

Jah rašė:aplamai pirkt-parduot visu pirma draudziama pas mus (banas be perspejimo visiems laikams), o visu antra nerekomenduojama, nezinia ant ko papulsi, nebent turi galus su seed banku savininkais, tada gali privaciai tartis kaip tau patogiau, bet deja, manau nei vienas is jusu kurie tuom uzsiemat neturi rysiu su tokiais zmoguciais :)
As irgi taip manau nes as tokiu rysiu neturiu :(
Baryga
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2016-01-31, 19:28
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė Baryga »

Katik per delfi skaiciau kaip mergaite pagavo su tuom sieklom ziauru :(
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Sėklos

Standartinė ekko »

aš tai tikiu kad mušaros sugalvojo kažkokia taktika ant vasaros, baisu tuos dienoraščius vest bus :D
Baryga
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2016-01-31, 19:28
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė Baryga »

Man ir taip atrodo kad cia lankosi musarai ir skaito ka mes cia susirasinejam :D
Baryga
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2016-01-31, 19:28
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė Baryga »

https://www.seed-city.com/lt ka apie sita saita manot? Ar patikimas? Bet kainos tai paziurejau uzkeltos
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Sėklos

Standartinė ekko »

neisivaizduoju, aš anais metais iš linda-seeds.com siunčiaus nuėjau i pašta ir atsiemiau be jokiu problėmu. kur i pašta ateina manau neverta kalbėt ar iš ten ar ten geriau siustis. čia viskas priklauso nuo pačio pašto, jei patikrins tai pyze, jei ne tai zjbs
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Sėklos

Standartinė ekko »

išvis mokėti reikia per bitcoins, anonimiškas pirkimas ten
Vartotojo avataras
lentusas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2015-07-23, 21:36
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė lentusas »

Baryga rašė:https://www.seed-city.com/lt ka apie sita saita manot? Ar patikimas? Bet kainos tai paziurejau uzkeltos
pagal ka tu matuoji ta patikimuma? visi tie shopai yra "patikimi..." ir visi siuncia discreet shippingu. tai visiskai neprilklauso nuo saito jei muitines darbinynkai tavo siemkas uzgaudys... + kaip tau shopas gali but nepatikimas jei yra sertifikuota parduotuve.. https :D

dar plius , atlikdamas betkokia bitcoins transakcija, BUTINAi turi keistis ip adresa, transakcijose registruojami ip adresai, gana nesunkiai per btc adresa galima ip suzinot, tai siulau tor, geriausiu atveju anonimiskas vpn serveris......
gal jau laikas daryti permainas..?
Blogas apie CBD Aliejų
Baryga
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2016-01-31, 19:28
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė Baryga »

lentusas rašė:
Baryga rašė:https://www.seed-city.com/lt ka apie sita saita manot? Ar patikimas? Bet kainos tai paziurejau uzkeltos
pagal ka tu matuoji ta patikimuma? visi tie shopai yra "patikimi..." ir visi siuncia discreet shippingu. tai visiskai neprilklauso nuo saito jei muitines darbinynkai tavo siemkas uzgaudys... + kaip tau shopas gali but nepatikimas jei yra sertifikuota parduotuve.. https :D

dar plius , atlikdamas betkokia bitcoins transakcija, BUTINAi turi keistis ip adresa, transakcijose registruojami ip adresai, gana nesunkiai per btc adresa galima ip suzinot, tai siulau tor, geriausiu atveju anonimiskas vpn serveris......
tai ka man dabar darit? Kaip uzsakiniet? As nenoriu zaisti su sitais ip ir t.t
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Sėklos

Standartinė ekko »

tau jokiu ip nereikia. tau reiks banko kortos kur rašys ne tavo ip o tavo varda, pavarde, adresa :D
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Sėklos

Standartinė ekko »

Baryga
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2016-01-31, 19:28
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė Baryga »

monogamija rašė:arba sakau bitcoins.
https://www.linda-seeds.com/order_information.php
Bet pas mane paprasta swedbank korta :(
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Sėklos iš seedsmafia
    tavotėvas » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    2499 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • maximos seklos
    menuleigis » » forume Herbariumas
    19 Atsakymai
    11626 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Lopezorius
  • seklos pagelbekit !
    p2p » » forume Outdoor
    18 Atsakymai
    11215 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Nedygsta seklos, HELP!
    rokasma » » forume Herbariumas
    13 Atsakymai
    7443 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas MnT
  • Sėklos skirtos papūgoms
    ma » » forume Dienoraščiai (užbaigti)
    236 Atsakymai
    170240 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Darkphoric