Nuotrauka Nuotrauka

Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Rašyti atsakymą
Vitaminas
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2015-08-31, 12:01
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Vitaminas »

Dusulys mane kažkada kamavo. Bet praėjo kai mečiau gerti.

artiomkap, pasitikrink spaudimą. Jis gali būti nebūtinai labai aukštas, bet tiesiog šokinėti. Ypač naktį mėgsta pašokinėti. Baimės staigiai prabudus nebūna?
artiomkap
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2015-02-12, 15:32
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė artiomkap »

Vitaminas rašė: artiomkap, pasitikrink spaudimą. Jis gali būti nebūtinai labai aukštas, bet tiesiog šokinėti. Ypač naktį mėgsta pašokinėti. Baimės staigiai prabudus nebūna?
Taip būna , o ką daryti jei spaudimas aukštas ?
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Balsas »

laukinukas rašė:G.
Tikriausiai tiesiogiai taves klaust reiketu :D Bet laukiu ir is kitu forumieciu patirties ar patarimu.
Atsirades gana keistas dusulys, noris ikvept oro, bet iki pat galo neiseina, prisipildo plauciai oro,bet atrodo nieko neikvepiu. Su draugu kalbejaus kuris mj atrades tikrai gana senei, sako jog imanomas dalykas del gilzes(karstu dumu). Kiek tame tiesos,nezinau,bet skamba pakankamai logiskai. Taip pat rukau ir cigaretes. Galbut cia nuo ju ,ne nuo mj,bet nezinau kas cia kaip kas :( Aciu is anksto visiems uz atsakymus.
Pasitikrinkite stemple,skrandį,refliūksą. Man taip yra ... galvojau kad plaučiai, astma ar kažkas pan. BET pasirodo turiu skrandyje išvaržą, smarkiau pasportavus kyla rūgštis.ir atrodo kad sunku kvėpuot. Pagrindinis simptomas , staigus kosulys be atsikosijimo ( dažniausiai gulint ant sopkutės)
Turimams reikės ryti kamerą :) ... na bet pasakys tiksliai. Pagrindinde tokie dalykai pasireiškia dėl persiėdimo arba perdidelių svorių kilnojimo.
Vitaminas
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2015-08-31, 12:01
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Vitaminas »

artiomkap rašė:
Taip būna , o ką daryti jei spaudimas aukštas ?
Na, iš esmės reikia gydyti priežastį, o jų gali būti daugybė. Ir gyvenimo būdas, alkoholis, antsvoris arba vidaus organų patologija. O simptomai gydomi betablokatoriais ir jei reikia raminančiais, kuriuos irgi reikia individualiai atitaikyti. Beje, man asmeniškai indika sureguliuoja spaudimą, bet čia vėl sunku rekomenduoti, nes kiekvienas organizmas reaguoja skirtingai.
Doom'as
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 138
Užsiregistravo: 2014-12-21, 19:21
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Doom'as »

Chebra , jei norit būt sveiki, reikia maitintis šutintu maistu. Aš darausi taip- nusipirkau multipuodą (multivarką) sudedu į jį smulkintą buroką, užpilu vandeniu ir pastatau dvylikai valandų 65 laipsnių temperatūroj. Gaunasi skanu ir sotu. Be buroko galima naudoti ir kruopas, moliūgus, vaisius ar uogas.
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Anemone »

Siaip sau pasisakau: rukiau metas ;) du menesius kiekviena diena non-stop po 3-10 kartu visokiais budais (jointai, pypkes, bongai), xray parode, kad plauciai vidutiniskai atrodo, bet ne tobulai - yra pedsaku rukymo, galetu buti ir geriau.
Steroid
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2015-04-24, 20:40
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Steroid »

Seniau rukydavau viskas normaliai, poveikis buvo geras patikdavo, dabar parukau pradžioj taip gerai buna praeina 10 min kažkaip automatiškai pagalvoju apie vemima ir apsivemiu po keliu minučių, būnu išbalęs visalaik, užsimerkiu sukasi galva, norisi gulėti, galbūt kas žinot dėl ko ima vemimas?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė G. »

Sergi gal kažkuo? Pabandyk nepūsti porą savaičių ir pažiūrėk ar vėmimas laikosi ar nesilaiko.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Mantas_Cyrex
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2015-05-11, 17:29
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Mantas_Cyrex »

Steroid rašė:Seniau rukydavau viskas normaliai, poveikis buvo geras patikdavo, dabar parukau pradžioj taip gerai buna praeina 10 min kažkaip automatiškai pagalvoju apie vemima ir apsivemiu po keliu minučių, būnu išbalęs visalaik, užsimerkiu sukasi galva, norisi gulėti, galbūt kas žinot dėl ko ima vemimas?
Buvo ir man panašiai, bet man spėju, kad taip buvo nuo tabako, nes pradėjus pūst tik gryną nieko panašaus nebebūna.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė G. »

Dažnas atvejis dar būna, kad stoneriai valgo "šūdiną" maistą, neturi pusryčių, pietų ir vakarienės. Aišku, kiekvienas maitinasi pagal savo rėžimą, koks jam labiausiai tinka. Dar vėmimo variantas gali pasitaikyti, kai dūmai prarijami ir patenka į skrandį. Turbūt kiekvienas iš mūsų yra nors kartą atsrūgęs dūmais..
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Steroid
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2015-04-24, 20:40
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Steroid »

Mano mityba tikrai gera, netikiu, kad nuo tabako aš jį rūkau, gali būti, kad į skrandį įtraukiu, nes pilvas isipučia visada, bet aš einu einu ir taip iš niekur nieko pamatau savo veida ar ka ir tokie 3 geltoni taškai iš eilės būna ir aš apsivemiu tada po minutės.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė G. »

Matyt, vėmalinis koks tai būsi.. anksčiau niekad nieko panašaus?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė WTČ »

Arba smegenys gal ka nors nori pasakyti :)
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Anonymous

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Anonymous »

Sveiki, turejau auksta temperatura ir daug kosulio, bet pora dienu kaip nebekyla temperatura, jauciuosi gerai, geriu antibiotikus. Siandien parukius jointa pradejo nezmoniskai skaudeti galva. Gal žinot kaip man padeti? Nes farmacija bejege
Steroid
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2015-04-24, 20:40
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Steroid »

Na man seniau viskas normaliai buvo viena dieną kažkaip hasho užrukiau tada ir pradejau vemt visalaiką po normalaus rukymo, bet dabar pabandžiau mažus dumelius be užlaikymu nevėmiau, tada kita kart nevemiau irgi viena tik didely ejau, o kaip visa jointa surukiau apsivemiau po kiek laiko negaliu bunu visas išbalęs, tiksejimas šonuose, skausmas visur man tokie poveikiai jau nebepatinka..
Anonymous

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Anonymous »

Zodziu, sostineje su draugu parukem lyg tabako tik aisku barstytas su kazkuo, puikiai zinojom, kad ne mj, smalsu isbandyt buvo. Sovem per bonga maza doze, iskart galva visa tvinkciot pradejo, svaigt, po keliu akimirku taip bloga pasidare, sunku kuna valdyt buvo, po to, kai biski "atleido" prasidejo ziaurus dezavu, kuris truko apie valanda. Atrodo, kad ka matau ir girdziu, tai jau buve. Maniau, kad zinau sekancius draugu zodzius...labai nesmagu buvoo.. Gal zinot kas per sudas cia buvo ir +- kokios medziagos??
Steroid
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2015-04-24, 20:40
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Steroid »

Anonymous rašė:Zodziu, sostineje su draugu parukem lyg tabako tik aisku barstytas su kazkuo, puikiai zinojom, kad ne mj, smalsu isbandyt buvo. Sovem per bonga maza doze, iskart galva visa tvinkciot pradejo, svaigt, po keliu akimirku taip bloga pasidare, sunku kuna valdyt buvo, po to, kai biski "atleido" prasidejo ziaurus dezavu, kuris truko apie valanda. Atrodo, kad ka matau ir girdziu, tai jau buve. Maniau, kad zinau sekancius draugu zodzius...labai nesmagu buvoo.. Gal zinot kas per sudas cia buvo ir +- kokios medziagos??

Žinau ir man kažko nuo mj tvinkcioja taip mirksi, bloga, vemi, išbalęs būni. Dežavu ir man kažką draugas pasako atrodo jau sako kelintą kartą. Man kažkas panašaus yra aš nesuprantu ką daryt :X
Anonymous

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Anonymous »

Momentiniai dejavu tai cia nieko tokio, bet kai dejavu trunka valanda be perstojo, tai labai baisu pasidaro..maniau, kad gal cia pries mirti taip:DD
Bobpas
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2012-02-25, 12:26
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Bobpas »

Anonymous rašė:Zodziu, sostineje su draugu parukem lyg tabako tik aisku barstytas su kazkuo, puikiai zinojom, kad ne mj, smalsu isbandyt buvo. Sovem per bonga maza doze, iskart galva visa tvinkciot pradejo, svaigt, po keliu akimirku taip bloga pasidare, sunku kuna valdyt buvo, po to, kai biski "atleido" prasidejo ziaurus dezavu, kuris truko apie valanda. Atrodo, kad ka matau ir girdziu, tai jau buve. Maniau, kad zinau sekancius draugu zodzius...labai nesmagu buvoo.. Gal zinot kas per sudas cia buvo ir +- kokios medziagos??
Kodel zmones tokie kvaili? ne gi nezinot,kad nuo tokiu "tabako barstyto", jwh, spice.. ar kito kokio sudo..."
paprasta susizaloti save, savo kuna. Kokio velnio smalsumas svarbesnis uz gyvybe, sveikata? Kodel?? koks turi buti zmogaus mastymas, kad rukytu nezinoma suda? ar zmonem tiesiog neidomu,nerupi?? kodel?
Naujokas.legalus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2015-10-24, 04:40
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Naujokas.legalus »

Gerai man mociute sakydavo , smalsumas zudo :D :x: :x: :bong: :bong: nebera mociutes :( :x: :D :D :) :)





https://www.youtube.com/watch?v=KzVIrli8XVI :x: :bong: :x: :bong: :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    39889 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • sveikata
    just_lukas » » forume Legalus forumas
    109 Atsakymai
    44948 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dcorp
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    41629 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Marihuanos ekstraktas
    Sigma » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    5008 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?
    Kotelis » » forume Medicina
    28 Atsakymai
    19211 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas