Nuotrauka Nuotrauka

AKCIJA perkant sėklas iš LINDA-SEEDS.com (nebegalioja)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
traumuotas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2015-03-04, 19:16
Reputacija: 0

Re: ATNAUJINTA 2014-12: AKCIJA perkant sėklas iš LINDA-SEEDS

Standartinė traumuotas »

Tai va, uzsisakinejau is lindos, pinigus siunciau voke, nuejo per 6 dienas, po patvirtinimo kad gavo iki saldainiu issiuntimo praejo dar 6 dienos. Nuo patvirtinimo jog issiunte buvo praeje 19 dienu, bet nieko dar nebuvau gaves (siunciau be trackingo), parases 3 laiskus lindai, siaip ne taip sulaukiau atsakymo. Jie parase jog mano siunta jau tikriausiai neatkeliaus. Pasake jog jie nepersiuncia nedraustu siuntu (be trackingo), bet mano atveju jie padare issimti - siunta issiunte is naujo. Tai paziuresim ar sita ateis :/ . Galvojau ar negali but taip, kad muitinei tiesiog uzgaude...
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: ATNAUJINTA 2014-12: AKCIJA perkant sėklas iš LINDA-SEEDS

Standartinė WTČ »

Gerą dieną. Ar linda dar dadeda dovanėlių su tag'u lęgalus?;)
if u want to be a water be a water ma friend :V:
traumuotas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2015-03-04, 19:16
Reputacija: 0

Re: ATNAUJINTA 2014-12: AKCIJA perkant sėklas iš LINDA-SEEDS

Standartinė traumuotas »

Taigi siokios tokios naujienos is linda. Parasiau jiem laiska apie siuntu uzlaikyma ir tikrinima musu muitinej. Stai ka jie atrase:

Hi,

i checked several sendings to Lithuania by tracking system. Normal letters i can´t check. There are some customs inspections. But defenitely not all of them. My impression is that they do spot tests at the moment. For example we sent out 4 letters on 16.05. All of them are in customs inspection. We send out one on 14.05 and two on 11.05. which where all delivered without any problems. I will keep an eye on it with the sendings we did after 16.05. which are still on the way. Btw it seems that one of the inspected sendings from 16.05. did pass customs after inspections (it was a "stealth" sending without original breeders packaging and images of plants, etc.). Sendings with tracking numbers can be check at http://www.post.lt/lt. If they do customs inspections it´s written in the process. We are thinking about offering a special offer sending some selected strains from an other more inconspicuous country which we could do with some effort. But i don´t now if this is interesting to Lithuania customers. Maybe you can discuss with members in the community.



Jie siulo galimybe gauti is lindos siuntinius ne tiesiai is Ispanijos,bet is kurios nors kitos salies, kurios siuntos nera taip ziurimos.
Manau cia butu neblogas sprendimas, siuntos ne taip strigdu, greiciau atkeliautu, butu mazesne rizika.
Ka just manot?
Alina
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2015-05-15, 16:24
Reputacija: 0

Re: ATNAUJINTA 2014-12: AKCIJA perkant sėklas iš LINDA-SEEDS

Standartinė Alina »

Smagu, kad bendrauja linda 8| , jų pasiūlymas siūsti iš kitos šalies manau pasiteisintų , tačiau linda kokybės ir kainos sąntykiu ir taip nespindi, būtų dar prastesnė situacija. :D
Taigi naujienos pas mane, kaip linda auksčiau rašė man išiustos 05.14 ir sėkmingai gautos. Per ispanijos Trackerį visad tikrinausi savo siuntos buvimo vietą ir visą laiką rašė jog siunta muitinama, tačiau šendien nusprendžiau apžiūrėti per Lietuvos paštiorus. Ir man parodė, kad siunta 05.21 pasiekė Lietuvą, tą pačia diena siunta nuvyko į muitinę ir tą pačia dieną Siunta gauta pašte įteikti gavėjui arba gauta tranzitiniame pašte siųsti toliau., taigi beveik dvi savaitės kybo vietoj :thumbdown: :thumbdown:
Anonymous

Re: ATNAUJINTA 2014-12: AKCIJA perkant sėklas iš LINDA-SEEDS

Standartinė Anonymous »

05-31 - Siunta gauta gavėjo šalies apskaitos vietoje
06-01 - Siunta gauta pašte įteikti gavėjui arba gauta tranzitiniame pašte siųsti toliau.

Pas mane va taip va... Irgi iš Lindos. Man jau neramu darosi..
Anonymous

Re: ATNAUJINTA 2014-12: AKCIJA perkant sėklas iš LINDA-SEEDS

Standartinė Anonymous »

Sorry už double post, bet negaliu redaguot. Man atrodo paėjo korta :)

06-02 - Siunta išsiųsta į gavėjo paštą.

Daugiau niekada nebe durniuosiu su registruotais laiškais, čiut infarkto negavau.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: ATNAUJINTA 2014-12: AKCIJA perkant sėklas iš LINDA-SEEDS

Standartinė Jah »

kiek kartu jum buvo sakyta nesiust registruotais.. tu kai atsiemi siuntini tu pasirasai, kad TU JI GAVAI ir, kad cia tavo. Patys save i duobe tempiat del bijojimo prarast pinigus ir preke. Cia Lietuva. Reik prisitaikyt prie istatymu, nesiuskit registruotais.. Ateis neregistruotas, ateis draugai ir nores paimt uz sita neregistruota laiska, o tu durniu ijungi ir irodineji, kad cia ne mano ir sita laiska galejo issiust bet kas. :)
Anonymous

Re: ATNAUJINTA 2014-12: AKCIJA perkant sėklas iš LINDA-SEEDS

Standartinė Anonymous »

Viskas gerai, sėklos gautos ir jau daiginamos. Daugiau niekada nebesisiųsiu registruotu, o tai vos į kelnes nepridėjau. :)
Alina
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2015-05-15, 16:24
Reputacija: 0

Re: ATNAUJINTA 2014-12: AKCIJA perkant sėklas iš LINDA-SEEDS

Standartinė Alina »

Tak pasisekė bičiuk, aš irgi neberegistruosiu :D Norėčiau pasitart su protingu forumiečiu dvejoju ar skambintis į muitinę ir klaustis siuntinio ar daryti kaip patarė linda laukti dar 10dienų ir gauti reffunda?
Nieks čia į triuma neuždaris dėl tų kruopų, narkotinių medžiagų jokių , o valgyt labai skanu :D
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: ATNAUJINTA 2014-12: AKCIJA perkant sėklas iš LINDA-SEEDS

Standartinė Jah »

aisku, kad refundo laukt.. :D valgyt.. sakyciau brangokas skanumynas.. :D
Alina
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2015-05-15, 16:24
Reputacija: 0

Re: ATNAUJINTA 2014-12: AKCIJA perkant sėklas iš LINDA-SEEDS

Standartinė Alina »

Na tikiuosi sulaukt reffundo, 15 dienų muitina voką ten jau gal ir suvegetuot baige tas siemkas mano :D
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: ATNAUJINTA 2014-12: AKCIJA perkant sėklas iš LINDA-SEEDS

Standartinė Jah »

SEKLU PRASINEJIMAI/MAINAI/PARDAVIMAI GRIEZTAI DRAUDZIAMI ir busit baninami.
Mazyliis
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2015-10-03, 10:45
Reputacija: 0

Re: ATNAUJINTA 2014-12: AKCIJA perkant sėklas iš LINDA-SEEDS

Standartinė Mazyliis »

Norejau pasiteirauti siusdami is linda nurodete savo buto numeri? As parasiau tik nama ir pasto koda.Nurodziau do not sent by registered mail (no tracking) bei Removed from breeders packs and repacked for more discretion. Viskas kaip ir teisingai?
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: ATNAUJINTA 2014-12: AKCIJA perkant sėklas iš LINDA-SEEDS

Standartinė kauptukas »

Mazyliis rašė:Norejau pasiteirauti siusdami is linda nurodete savo buto numeri? As parasiau tik nama ir pasto koda.Nurodziau do not sent by registered mail (no tracking) bei Removed from breeders packs and repacked for more discretion. Viskas kaip ir teisingai?
Jeigu buto numeris nenurodytas, tuomet turėsi sekti kada siunt pasieks tavo miesto pašto skyrių ir tada nueiti pasiimti. Jeigu laiškas nepasimes, atkeliaus kokybiškai įpakuotas laiškęlis su tavo užsaymu. Mano atveju (neregistruotu), kuomet nurodžiau butą, iki manęs atvyko per dvi savaites :) cheers! :x:
Pareigūnai klauso.
bodog
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2015-11-04, 13:10
Reputacija: 0

Re: ATNAUJINTA 2014-12: AKCIJA perkant sėklas iš LINDA-SEEDS

Standartinė bodog »

Padariau uzsakyma.kilo ten keli klausimai del pervedimo.kai pervedziau pinigus jie dingo. Siandien 4 diena nieko neatraso,uzsipisau su jais
Anonymous

Re: ATNAUJINTA 2014-12: AKCIJA perkant sėklas iš LINDA-SEEDS

Standartinė Anonymous »

Vyksta processingas dar, kazkur nuo pinigu pervedimo apie pora savaiciu kol suprocessin'a uzsakyma, tada tik issiuncia. Nerase kad pavedima jau gavo?
bodog
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2015-11-04, 13:10
Reputacija: 0

Re: ATNAUJINTA 2014-12: AKCIJA perkant sėklas iš LINDA-SEEDS

Standartinė bodog »

pagaliau parase kad gavo apmokejima, padariau kad registruotas ateitu,dabar galvoju ar nebusiu bloga pasirinkima padares
kaimietis
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2015-07-25, 08:47
Reputacija: 0

Re: ATNAUJINTA 2014-12: AKCIJA perkant sėklas iš LINDA-SEEDS

Standartinė kaimietis »

Sveiki.norejau paklausti, ar eina apmokėti visa card. Nes nerandu kur , tik pervedimai ir siuntimai. :) ačiū e bank neturiu :)
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: ATNAUJINTA 2014-12: AKCIJA perkant sėklas iš LINDA-SEEDS

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Žinai, kad ponai policininkai atseka per bankų duomenis kad TU užsisakei sėklas?
bodog
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2015-11-04, 13:10
Reputacija: 0

Re: ATNAUJINTA 2014-12: AKCIJA perkant sėklas iš LINDA-SEEDS

Standartinė bodog »

na kazin ar kiekviena banko saskaita stebi
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas