Nuotrauka Nuotrauka

Ką darom su lapais?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė THCholic »

G. ar banhammerį pasiėmei? :D
Vartotojo avataras
kaciarasyt?
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-06-06, 16:28
Reputacija: 0

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė kaciarasyt? »

autizmas ne liga, tai gyvenimo būdas!
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė THCholic »

Tai ką darom su tais lapais? Rūkom? Džeksonui sušeriam? :D
Anonymous

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Anonymous »

Marimar-Buožė mes jau su tavim kiek kartu del tu led kapojomes, viena karta atkreipai ir sutikai kad ledu yra beda sklaidoje, bet ir ta pripažinai po tik susikapojimo, apsvietimas ir jo galingumas irgi priklausi ne vien nuo ploto ir nuo tavo pačio auginimo tehnikos, ir kiek augalas gali sugerti maximalu sviesos kieki, aš dabar ne Lt pas mane šiuo metu nera sukrautos irangos ( nespejau dar , o ir kitu darbu yra) tu vel isitveres savo firminius, as matavau su spectometru dar LT budamas philipsus is lumiled serijos tavo megstamus ir iš auginimui tinkamu fullspectrum led, ir bandžiau žaisti su maitinimais ir pastebejau kad pradeda grybauti spectras visuose nuo maitinimo intesivumo, o ka gamikliskai parase yra tai su tokiu maitinimu koks jisai yra uzrasytas ant pakuotes ta ir rodo, bet maitinimo intesivuma pakeitus pasikeicia spectras, tas megejam ant keliu augalu dydeles esmes nesudaro, nes užauginsi realiai ir ant palanges ir be trashu, kiek to derliaus bus tiek, bet užaugs, nekarta juk rašiau kad atskyrti reike dydelio kiekio auginima nuo mažo, nes jie pagal naudinguma skyrtingi, ir pagal auginimo technika skyrsis tas naudingumas, netiki manim kad maitinant led su skyrtingom itampom skyresi ir ju isduodamas spectras juk ir paršiau kad nusipirk spectometra ir pamatuok, pamatysi pats, sog tenkika auginant reike daugiau intesivesnes šviesos, nes tai yra daug augalu sukyšta i ribota plota, ji daugiau obsorbuos sviesos nei augtu tik keli augalai tam pačiam plote, nors atrodo ir neturetu but skyrtumo, bet aš iš daugemetes patirties ta sakau ( aš ne kelis metus ataugines daugiau esu ) yra skitumas, realiai augtu net ir su 150w hps tik tiek kad derlius bus labai jau labai prastas, kuo mažiau sviesos tuo netik vystosi jisai prastai, bet ir dregme bei trašas sugere blogai( dydesne tikimybe su trašom žaidžiant pertresti tada prie silpno apšvietimo nei prie dydelio ( galingo ) ) Kanape ištikruju pakankamai kantrus augalas, bet ir ji turi tam tikra riba , ir ne vien elektros sanaudos turi rupeti, juk auginimo ciklas visas imant tai ir oras ir šviesa ir maistingos medžiagos šiluma bei net to pačio oro dregnumas, daug ka duos, tu žiuri firmas daugiau aš to labai nežiuriu, tu esi nusitates pries kinu nu tegul, aš ju nepeikiu bet labai dydelio skyrtumo nera ar tarp brendinio ar tarp kinietiško ( aišku ne broko ir panašia tehnolgija ) , pagal matuoklius matuojant nesimato ten esminio skyrtumo, o ypač jai tai butu maži plotai isvys esmes tas nesudarytu
Tau užkliuvo homobon pirma žinute o man užkliuvo tavo kelios ir lygiai taip pat kaip tu ji laikai kategorišku taip pat ir aš tave, tu ilindai i jo pokalbi aš ilindau i ta pati pokalbi, nes tarp mūsų yra nesutarimu, nes tu isitveres esi kad tu teisus, o jai kažka tau pasakai iškarto rašai kad kyši trigrašti, čia senesne tarp mūsų problema, dar nuo to laiko kai ištrynei mano led temoje žinutes kaip neklystantis , ir kaip jos buvo nevertos .
Tu peiki kiniečius atseit jie gamina šuda, yra visko pas juos, aš ju nepeikiu (yra ir geru daiktu pas juos, aš pvz tikrai nepeikiu AOC kinitešku monitoriu, bet pasirink ko ta reike ar su IPS tehnologija ar geimam ( beips)pagal kaina ir kokybe jie atitinka mano kryteriju ir jie yra kokybiški) tas pats daugumai kinietišku prekiu taikyti galima butu, yra ir pas juos kokybišku yra ir š... o i firma ar brendini ie nevisada atitinka ta kokybe už ka yra prašoma ta suma, nes i kaina dažnai ( faktiskai visada) ieina ir marketingo išlaidos, ir už pačio brendo vien varda nemaža suma, o be to aš niekur nemačiau kad butu rimtesniu augintoju kurie atsižvelgdami i visus auginimo kryterijus ir juos pritaikidami skustusi , dauguma yra megijiško auginimo kur bando tik gera apšvietima naudoti bet nestebi nei oro dregmes, nei trašu kiekio, ir viska nurašo i nekokybiska apšvietima, nejame dažnai jieškoti reike priežasčiu o klyšose rankos ( čia ne tau marimar-buože taikoma čia kitiems gudručiams) yra ir man broo papuole iš dydelio užsakimo buvo keli brokuoti, pasitaiko juk visko, net ir firminese pardose pasitaiko brokuotu kodel tada yra garantinis aptarnavimas, tam kad apsaugot savo ivaizdi, o čia marketingo dalis...
Kitas dalikas del ko mes nesutarem, tai kad tu savo ten pusantru metu patirti statai aukčiau mano kelis kart dydesnes už taviske, nors led mes beveik tuo pačiu metu pradejo auginti tik tu nurašai mano iki led auginama patirti kurioje irgi yra pakankamai nemažai ir pastebejimu ir žiuniu is ju, po kokiu į gal daugiau metu išvys gal ir led bus atgyvena, gal ant plazmu auginsim ? labai dažnai reklamos ypač kas liečia tehnologijos buna su nepilna informacija, buna kai kuri informacija nutileta kai kuri pagrazinta, led turi irgi kaip ir trukuma kartais tas trukumas gali buti kaip privalumas kad tai yra koncentruota šviesa jos spindulio stiprumas tik centre yra geras o šonuose prastas, ir susiduriu su sklaidos problema,
Čia musu su tavim nesutarimo priežastis yra buten šytuose dalikuose, ko pasekoje išplauke ir asmenines antipatijos ir vertimas pagal tavo pačio elgesi, ka aš tau esu i akys ižrežes.....
Ne i tema bet man realiai užknyse yra su tavim jau kapotis, mes abejoju ar kada rasim bendra kalba, čia iždesčiau kokios jos yra ir nuo kylo. kažkam darbo duodam kad pratrintu flooda.....
Anonymous

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Anonymous »

reziume:
po derliausnuėmimo lapus panaudoti:
a) H gamybai
b) linksmo sviesto gamybai
c) arbatai
d) bandyti rūkyti


su lapų rūkymu, manau, neverta prasidėt jei yra "galvos",
H gaminti galima, tačiau kam to eikia, jei yra "galvos"?
arbata, manau , geras dalykas, bet kas tiek ( po derliaus nuėmimo daug jų būna) išgers ?

o "utilizuoti" lapus darant sviestą - gera idėja.

dar girdėjau Simpsono idėją tirpinant canabinoidus tirpiklyje ir po todistiliuojant, tačiau technika pakankamai sudėtinga....

ar teisingai supratau?
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Balsas »

E) kanapių lapių švirkštai ;)
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė THCholic »

F) džiovinti, smulkiai malti ir valgyti kaip papildą košėms, kokteiliams.
G) šviežius blenderiuoti ir vartoti kaip sultis (tyreles, skiesti su sultimis). Labai gerai sąnariams :)
H) gaminti trąšas (bio)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė G. »

buožė rašė:F) džiovinti, smulkiai malti ir valgyti kaip papildą košėms, kokteiliams.
G) šviežius blenderiuoti ir vartoti kaip sultis (tyreles, skiesti su sultimis). Labai gerai sąnariams :)
H) gaminti trąšas (bio)
ya, mon! [ nuotrauka ]
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė ekko »

stumat bernai
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė WTČ »

lapai tai tik sviestui :) arbatoms ir kosems tinka manau nebent orgnic lapai.. sviestas yra sviestas, aisku turi prateistint kiek reikia sausianiu ar pyrago smagumams :D bet kiek teko sausainius gaminti, niekas nenusivyle, tik ka per daug sueme tam sake sirdis kalatuotis pradeja.. man karta buva taip nuo w.w lapu sviesto sausainiu :D kai i pakeli sviesto idejau pora kilogramu slapiu lapu :D
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Lapai, kotai tik į hash oil'ą 8)
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Anemone »

YraDvidesimtSimboliu rašė:Lapai, kotai tik į hash oil'ą 8)
My man!!! 8)
kaimietis
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2015-07-25, 08:47
Reputacija: 0

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė kaimietis »

Iš 4g :x: žiedeliu , kiek galima pasigaminti skanaus sviestelio [:)] ? Labas !:)
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Nors ir 1kg. Ką, tau čia procentus parašyt? kiek kepiniams reikia tiek ir pasidaryk, bus silpnokas dėk kitą kart daugiau.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė G. »

YraDvidesimtSimboliu rašė:Nors ir 1kg. Ką, tau čia procentus parašyt? kiek kepiniams reikia tiek ir pasidaryk, bus silpnokas dėk kitą kart daugiau.
Aiškiau ir nepaaiškinsi :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kaimietis
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2015-07-25, 08:47
Reputacija: 0

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė kaimietis »

aiskiau ir nebuna :) senden pasidariau 100g svestuko [:)] , nezinau argavosi :|? , bet ryt kepsiu sausainius, bus matyti kaipcia gavosi 8)
Actibal
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-09-19, 10:08
Reputacija: 0

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Actibal »

Kadangi rūkau be tabako, tai maišau į kasiakiuką lapus, grinai lapus pridedu prie pačio galo, kad nešvaistyti "galvų" ir nepešti iki pačio filtro :) , aisku ir sviestukui naudojau, ir arbatai :)
Nematau-Oo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2009-09-08, 21:14
Reputacija: 0

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Nematau-Oo »

barzai,kur sroka tempei?
The chose one ! :x:
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė barzas »

Nematau-Oo rašė:barzai,kur sroka tempei?
2 pravienai ( Dvoikej )
gemini
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 322
Užsiregistravo: 2014-04-25, 08:26
Reputacija: 15

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė gemini »

Pasidariau tingini :) geras reikalas
Rašyti atsakymą