Nuotrauka Nuotrauka

Third eye

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
kivikosas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2012-11-06, 17:22
Reputacija: 0

Third eye

Standartinė kivikosas »

Gal atsiras zmoniu kurie domisi sitais dalykais ir yra patyre ir galetu pasakyti ar toks dalykas kaip trecios akies atverimas imanomas ar cia tik mitas, internete daug info, as pats i tokius dalykus ziuriu skeptiskai, nors pats labai daznai jauciu keista "spaudima" vidury kaktos, "spaudimas" tai panasiausias apibudinimas nes jausmas labai keistas. Buve kartu kai ilgai uzmerkes akis koncentruodavaus i ta vieta vidury kaktos ir tas "spaudimas" pasidarydavo toks galingas, net nebutu galima pavadinti spaudimu, labiau energija tai kazkokia, ir ta tamsa kai budavau uzsimerkes atrodydavo lyg beribe erdve. Labai keistas dalykas kartais pagalvoju , kad tai tiesiog mano smegenys zaidzia zaidimus...
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Third eye

Standartinė G. »

Tai yra alegorija. Temos nenaikinu, nes, jaučiu, kad galima visai įdomiai pabrainstorminti. Ar įmanomas atvėrimas trečiosios akies? Žinoma, bet nereikia to priimti faktiškai, tiesmukiškai, pažodžiui ir visaip kitaip "in the box". Spaudimas - natūralu, įsitikėti ir įsijausti galima labai daug ką. Protinė galia ribų neturi, aš taip manau.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
saldi.juoda.naktis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2014-10-26, 00:19
Reputacija: 1

Re: Third eye

Standartinė saldi.juoda.naktis »

kivikosas rašė:Gal atsiras zmoniu kurie domisi sitais dalykais ir yra patyre ir galetu pasakyti ar toks dalykas kaip trecios akies atverimas imanomas ar cia tik mitas, internete daug info, as pats i tokius dalykus ziuriu skeptiskai, nors pats labai daznai jauciu keista "spaudima" vidury kaktos, "spaudimas" tai panasiausias apibudinimas nes jausmas labai keistas. Buve kartu kai ilgai uzmerkes akis koncentruodavaus i ta vieta vidury kaktos ir tas "spaudimas" pasidarydavo toks galingas, net nebutu galima pavadinti spaudimu, labiau energija tai kazkokia, ir ta tamsa kai budavau uzsimerkes atrodydavo lyg beribe erdve. Labai keistas dalykas kartais pagalvoju , kad tai tiesiog mano smegenys zaidzia zaidimus...

Į tokius dalykus žiūri skeptiškai, nors pats labai dažnai jauti?.. |.|)

Tibeto budizme net yra speciali meditacija trečiajai akiai. Pasigooglink
Vartotojo avataras
Val
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2014-02-23, 12:36
Reputacija: 0

Re: Third eye

Standartinė Val »

saldi.juoda.naktis rašė:
kivikosas rašė:Gal atsiras zmoniu kurie domisi sitais dalykais ir yra patyre ir galetu pasakyti ar toks dalykas kaip trecios akies atverimas imanomas ar cia tik mitas, internete daug info, as pats i tokius dalykus ziuriu skeptiskai, nors pats labai daznai jauciu keista "spaudima" vidury kaktos, "spaudimas" tai panasiausias apibudinimas nes jausmas labai keistas. Buve kartu kai ilgai uzmerkes akis koncentruodavaus i ta vieta vidury kaktos ir tas "spaudimas" pasidarydavo toks galingas, net nebutu galima pavadinti spaudimu, labiau energija tai kazkokia, ir ta tamsa kai budavau uzsimerkes atrodydavo lyg beribe erdve. Labai keistas dalykas kartais pagalvoju , kad tai tiesiog mano smegenys zaidzia zaidimus...

Į tokius dalykus žiūri skeptiškai, nors pats labai dažnai jauti?.. |.|)

Tibeto budizme net yra speciali meditacija trečiajai akiai. Pasigooglink
Pro skylutę kaktoje... (:
Mr.Mantas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2016-06-16, 12:14
Reputacija: 0

Re: Third eye

Standartinė Mr.Mantas »

Sveiki ar galima butu suzinoti kokiu mokymo metodiku? gal yra lietuviu kalba? gal ka nors radote? man irgi labai idomi si tema :)
zolininkass
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2014-03-23, 22:19
Reputacija: 0

Re: Third eye

Standartinė zolininkass »

Mr.Mantas rašė:Sveiki ar galima butu suzinoti kokiu mokymo metodiku? gal yra lietuviu kalba? gal ka nors radote? man irgi labai idomi si tema :)
Esu girdėjęs, jog per meditacija galima atverti trečiąją akį, bet iš pirmo antro ar trečio karto gali kažko net nesitikėt. Paprasčiausiai medituoji, mintyse visą dėmesį sutelki į kvėpavimą ir į tašką tarp akių tik aukščiau, grynai kur turėtų būtų trečioji akis. Tokie dalykai reikalauja daug kantrybės ir laiko. :V:
Vartotojo avataras
POLICIJA-
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2016-03-31, 14:17
Reputacija: -23

Re: Third eye

Standartinė POLICIJA- »

wtf
draugas pareigunas
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Third eye

Standartinė Sokan »

https://www.youtube.com/watch?v=rC7xZmLcOeY va jums trečia akis. sekmės negadinant savo vaikų su standartine mokyklos sistema.
majakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-10-31, 10:31
Reputacija: 2

Re: Third eye

Standartinė majakas »

"Third eye" paprastos akys mato o si akis jaucia. Ja atverus zmogus pradeda jausti energijas. Pavyzdziui ieini i kambari, sedi zmones, ir jiems nieko net nepasakius tu jauti kas jie tokie ir ko gali tiketis is ju, nes energija nemeluoja. Zodziai meluoja, bet energijos zmogus nepasleps. Dabar aplamai mano intuicija daug stiptresne, todel jauciuosi tvirciau stovintis ant koju.
Rašyti atsakymą