Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

G. rašė:Zombis prisikele is numirusiu :rofl: p.. dar taip nemaciau :|?
[ Paveikslėlis ]

Lasteliena closeup
[ Paveikslėlis ]

Neatmetu ir kad cia saknis lenda, bet stobale sitoj vietoj buvo bachuras, kuriam nureziau viska :D kiba per kota saules prisigaude 8??? o gal saknim susisaiste su kaimynka, ziu anos lapukai apatiniai geltonuoj :D
cj saknys buvo pakankamai issivysciusios, kad prisiurbtu maisto, o stiebuke pakako chlorofilo, kad prigert saulutes reveginimui :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė naktibaldas »

O jusu neuzpiso dar rukyt?
Permeciau Jusu diskusijas, nu ka as zinau... vieni be ramiaku jau nebeissivercia, ir priversti maisyti dvi psichoaktyvias medziagas, kad tebeisgauti malonu poveiki, kiti prisitraukia bbz ko, gal net JWH-018, kad sapnuodami po pora savaiciu vaiksto.
Juk cia ne cyzos kokios, ar alkoholis, kad isigyt priklausomybe, ir be to negalet.
Man kazkaip nebent, su atitinkamais zmonem, su kuriais kazkada pradejom, is idejos, ir idant prisimint jaunyste, ar kaip cia.. Bet tai, kad istarse mus likimas po visa pasauli, nebesusitinkam beveik.
Tos paranojos, kita diena nedarbinga, nes protini darba sunku dirbti, paliava, kad ant musaru gali uzsiraut, nukentet stipriai finansiskai, arba netgi uzdarys. Tie bendravimai su tiekejais..brrrrr.
Kazkaip tas rukymas jau senokai nebe prikolas, nebent, kaip minejau- jei kada vel susitiktume buve hebrantai.
Auginimas, kitas reikalas, esu kadais gal tris keturis augalus uzaugines, kuriu taip ir neteko paragaut. Bet pats procesas patiko. Auginciau ir dabar, tik ne musu durniu valstybej..
Kodel jus vis dar rukot hebra?:)
(Tik nepagalvokit, kad as kazkoks antikanapinis pasidariau, apie kanapes as visada gerai snekejau ir snekesiu, bet- kiek gi galima..)
Pilypas is kanapiu
migrantas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2016-09-30, 20:18
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė migrantas »

naktibaldas rašė:O jusu neuzpiso dar rukyt?
Permeciau Jusu diskusijas, nu ka as zinau... vieni be ramiaku jau nebeissivercia, ir priversti maisyti dvi psichoaktyvias medziagas, kad tebeisgauti malonu poveiki, kiti prisitraukia bbz ko, gal net JWH-018, kad sapnuodami po pora savaiciu vaiksto.
Juk cia ne cyzos kokios, ar alkoholis, kad isigyt priklausomybe, ir be to negalet.
Man kazkaip nebent, su atitinkamais zmonem, su kuriais kazkada pradejom, is idejos, ir idant prisimint jaunyste, ar kaip cia.. Bet tai, kad istarse mus likimas po visa pasauli, nebesusitinkam beveik.
Tos paranojos, kita diena nedarbinga, nes protini darba sunku dirbti, paliava, kad ant musaru gali uzsiraut, nukentet stipriai finansiskai, arba netgi uzdarys. Tie bendravimai su tiekejais..brrrrr.
Kazkaip tas rukymas jau senokai nebe prikolas, nebent, kaip minejau- jei kada vel susitiktume buve hebrantai.
Auginimas, kitas reikalas, esu kadais gal tris keturis augalus uzaugines, kuriu taip ir neteko paragaut. Bet pats procesas patiko. Auginciau ir dabar, tik ne musu durniu valstybej..
Kodel jus vis dar rukot hebra?:)
(Tik nepagalvokit, kad as kazkoks antikanapinis pasidariau, apie kanapes as visada gerai snekejau ir snekesiu, bet- kiek gi galima..)

jaustis savim Trukdo ,forume esanciom raidiem.. rukyt patirtimi prilygtu, Patirtimi gyvent... nuo savos patirties gali but ,nuo svetimos tik reikštis nes daugiau sau nežinai kaip leist but reikšmingu.. ...
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė naktibaldas »

migrantas rašė:
naktibaldas rašė:O jusu neuzpiso dar rukyt?
Permeciau Jusu diskusijas, nu ka as zinau... vieni be ramiaku jau nebeissivercia, ir priversti maisyti dvi psichoaktyvias medziagas, kad tebeisgauti malonu poveiki, kiti prisitraukia bbz ko, gal net JWH-018, kad sapnuodami po pora savaiciu vaiksto.
Juk cia ne cyzos kokios, ar alkoholis, kad isigyt priklausomybe, ir be to negalet.
Man kazkaip nebent, su atitinkamais zmonem, su kuriais kazkada pradejom, is idejos, ir idant prisimint jaunyste, ar kaip cia.. Bet tai, kad istarse mus likimas po visa pasauli, nebesusitinkam beveik.
Tos paranojos, kita diena nedarbinga, nes protini darba sunku dirbti, paliava, kad ant musaru gali uzsiraut, nukentet stipriai finansiskai, arba netgi uzdarys. Tie bendravimai su tiekejais..brrrrr.
Kazkaip tas rukymas jau senokai nebe prikolas, nebent, kaip minejau- jei kada vel susitiktume buve hebrantai.
Auginimas, kitas reikalas, esu kadais gal tris keturis augalus uzaugines, kuriu taip ir neteko paragaut. Bet pats procesas patiko. Auginciau ir dabar, tik ne musu durniu valstybej..
Kodel jus vis dar rukot hebra?:)
(Tik nepagalvokit, kad as kazkoks antikanapinis pasidariau, apie kanapes as visada gerai snekejau ir snekesiu, bet- kiek gi galima..)

jaustis savim Trukdo ,forume esanciom raidiem.. rukyt patirtimi prilygtu, Patirtimi gyvent... nuo savos patirties gali but ,nuo svetimos tik reikštis nes daugiau sau nežinai kaip leist but reikšmingu.. ...

Kam ta ironija.
Savim jaustis- protestas kazkoks? Bet juk tai vargina.
Cia lyg moca 500cc gaut, kazkiek laiko ves, po to uzpis, noresis nauju patirciu, ir nebutinai tai turi buti psichoaktyvios medziagos. Arba uzstrigt ties megstamu gabalu, ar knyga, bet jei daug kartu tai perskaityt, perklausyt, ar vis tebebus megstama ir teiks teigiamas emocijas?
Pilypas is kanapiu
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė naktibaldas »

Suprasciau lomkes butu, kaip nuo heros, ar priklausomybe psichologine, kaip nuo alkoholio, bet juk nieko panasaus. Ir vistiek sukti ir sukti ta plokstele.
Pilypas is kanapiu
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Mane tai kanapes stuma i prieki. Tas "putimas" man yra 25proc. kiti 25proc. nes man tai kaip vaistai, sudinos gyvenimo pradzios pykciui, nervams malsinti, 25proc is mokslines-studines puses - va naujove, kurios nemaciau - lavonas atgijo, ziurek per mikroskopus, tyrinet kanapes, studijuot viska kas su jom susije, ir paskutiniai 25proc hempas, kur svajoju rimta bizni padaryt. Dap.. mane tarcala jau seniai, esu atviras kanapem ir nenurasau ju kad ir kokios jos butu. Kam salala yra paniekos objektas, pazeminimas, pasityciojimas, bet man visos kanapes yra idomios ir patrauklios. Kaip buna zmones kurie gyvena sakykim automobiliais, kokia tai pastatais, kokia tai renginiais, kokia tai hobiais ar savirealizacijom, tai man kanapes yra dalykas sventas. Ant sienos vietoj jezaus kabo kanape ireminta, zvake apacioj, visos dalys ismesinetos, ant karnizu trofejai lavonu, kurie kadaise buvo mano putalas, zaidimu ir mokslo objektas. Ar as priklausomas? Tai ne n.. bet ne nuo putimo, o vidines harmonijos, kuria man suteikia sitas augalas. Ar kada nebpusiu? Sunku pasakyt, bet itarineju save, kad mazdaug tada, kada palikuonius planuot pradesiu, tadu imsiu kazkaip kitaip apie tai galvoti, bet kaip, tiksliai negaliu pasakyti, nes nezinau. Vien pats zodis "kanape" man yra kaip "alachas" kokiam musulmonui. Meile is pirmo zvilgsnio. Kolkas neisivaizduoju saves be kanapiu. Man tai yra gyvenimo prasme - stebeti, tirti, mokytis, kurti naujoves. Galu gale save realizuoti, o kanape (pats augalas, o ne tik pyxnia) yra mano objektas. Jeigu kita ryta nuo pruxos galva neveikia, reiskia negerai suderinta buvo ir tiek. Derina ne pruxa o pruxintojas. O ar zmogus puc 1 kart gyvenime ar kasdien ar visai ne karto, man totaliai p. Kas kaip gerai jauciasi, taip ir man gerai. Meile, taika, vienybe. Tabakas, apynis ir kanape. Durnas nebent tuo, kad per protingas :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė naktibaldas »

Tai as irgi lygiai toks pats kanapinis.:) Kanapes yra dalis manes, mano mastymo, asmenybes. Ir bendrauju tik su panasiais zmonem. Musu poziuriai, jumoras, viskas link to. Atitinkamas menas, literatura, muzika.. Gyvenimo budas.
Tiesiog rukyt man jau nebebutina- mane vis dar veza.:) Siame etape rukymas net kazkiek gadintu ta poveiki.
Gera zinoti vien tai, kad jos tiesiog egzistuoja, prisiminti viska, kas buvo su jom nutike.:)
Pilypas is kanapiu
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė ekko »

pas mane anksciau irgi budavo draugu ratas kur i diena surukydavom po kelis gramus, linksma budavo, bet seip tokiu rukymu pats nebenoriu. Dabar i savaite 1-2 kartus parukau ir man pakanka. kai grystu is darbo visas nusipyses savaites vidury, nera nuotaikos, pajamu nera, mergos nera gruzas paima tai pasiemu ant to gruzo :)
migrantas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2016-09-30, 20:18
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė migrantas »

Ne vienas yra pastebejas svetimoj veikloj kazka tai naudingo (suprantamo ir prieinamo) sau... daug skirtingo ... Kanape turi požiūri iš saves ,pozicija tokia kaip as rukau turi turet rukantis žmogus,vien kalbos surišimui su savo paties elgesiu.. .. poilsio metu suprantama kad yra ir kunui veiklos ,ne vien sielai...
patarimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2016-04-13, 17:50
Reputacija: 2

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė patarimas »

naktibaldas rašė:O jusu neuzpiso dar rukyt?
Permeciau Jusu diskusijas, nu ka as zinau... vieni be ramiaku jau nebeissivercia, ir priversti maisyti dvi psichoaktyvias medziagas, kad tebeisgauti malonu poveiki, kiti prisitraukia bbz ko, gal net JWH-018, kad sapnuodami po pora savaiciu vaiksto.
Juk cia ne cyzos kokios, ar alkoholis, kad isigyt priklausomybe, ir be to negalet.
Man kazkaip nebent, su atitinkamais zmonem, su kuriais kazkada pradejom, is idejos, ir idant prisimint jaunyste, ar kaip cia.. Bet tai, kad istarse mus likimas po visa pasauli, nebesusitinkam beveik.
Tos paranojos, kita diena nedarbinga, nes protini darba sunku dirbti, paliava, kad ant musaru gali uzsiraut, nukentet stipriai finansiskai, arba netgi uzdarys. Tie bendravimai su tiekejais..brrrrr.
Kazkaip tas rukymas jau senokai nebe prikolas, nebent, kaip minejau- jei kada vel susitiktume buve hebrantai.
Auginimas, kitas reikalas, esu kadais gal tris keturis augalus uzaugines, kuriu taip ir neteko paragaut. Bet pats procesas patiko. Auginciau ir dabar, tik ne musu durniu valstybej..
Kodel jus vis dar rukot hebra?:)
(Tik nepagalvokit, kad as kazkoks antikanapinis pasidariau, apie kanapes as visada gerai snekejau ir snekesiu, bet- kiek gi galima..)
Idomu kiek Tau metu, turbut manes laukia tokia pati ateitis. Is chebros, pora, keleta rukanciu, dazniausiai su jais leidziu laika, bendros temos, bendras zargonas, prikolai, tiesiog smagu. Galiu rukyt, galiu nerukyt, esam suruke ir vienuolika per vakara, kaip sakant, noras "susidraskyti", dabar paxinu paprastai, retkarciais, su tais paciais. Prisimenu laikus, kai reikedavo pasiimt.. Oi varga vakariene, atvarai pas vieno, vaziuok pas to, palauk cia, nuvaziuok ten, vaizuojam ten, reikia palaukt, dabar nera, ir pan..., dabar turim draugeli kuris tai daro ir su juo kimarinam, linksma ir smagu H|
jydaret
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2016-10-08, 01:32
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jydaret »

Jei dar yra neapsisprendusiu uz ka balsuot:
https://www.youtube.com/watch?v=WHMC_Fi8Ff0
Liberalu sajudzio 19 numeris..
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

jydaret rašė:Jei dar yra neapsisprendusiu uz ka balsuot:
https://www.youtube.com/watch?v=WHMC_Fi8Ff0
Liberalu sajudzio 19 numeris..
Partija: liberalu sajudis

zmogenai: Gorchovskis, Okockis, Rupsiene, Jegelevicius, Gustainis, Krilavicius, Makstutiene, Armonaite, Sikaliene, Zalys, Mortinkus, Griciuniene, Valantiejus, Masalaitis, Gaitanzi, Norbutas, Kneizeviciene, Miskinis

pabraukti realiausi legalizatoriai. Gorchovskis, Okockis stobalnikai, is kalbu matosi, kad supranta, kame reikalas.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
hidrovabalas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2016-10-14, 09:17
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė hidrovabalas »

arsiausiai turbut pries musu megstama produkta kariauja susenusiu dinozauru partija su savo sysais ir aparatais
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Sysas, daugiau-mažiau viską žino ir supranta, tik sėdi drėvėj, nes liaudies replikų bijo :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė ekko »

Ar kas nors bandet per tas facebook grupes pasimt? Seip idomu pasidare, ant kiek barygos bb padeje del tu keles desimt euru, ar cia atejus pasimt ragus istato? :D

[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]


[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]



[ nuotrauka ]
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Nebandžiau, nebandysiu ir kitiems nepatariu, kad ir kaip viliojančiai atrodytų. Vieną, du, dešimt ar penkiasdešimt kartų nupirksi viskas ok, o paskui žiūrėk po pusmečio jau sėdi kilometro ilgio byloj kaip pirkėjas, o jei dar kažkas kažkur kažką, tuk tuk į duris su kratos orderiu. Paranoja? Žinoma :) Auginti savo savo ir tik savo asmeniniam naudojimui visada yra būdų ir galimybių, tik reikia jomis pasinaudoti :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kauptukas »

Girdėjau kad eina, o ir ateina netik su lapais bet ir tabletėmis.
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

ateina ir su spaisa, būna.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
patarimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2016-04-13, 17:50
Reputacija: 2

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė patarimas »

Sveiki chebrantai, nenorejau kurt naujos temos, tai cia reztelsiu. Rukau jau daug metu (6-8~). Paskutiniais metai susiduriu su problema, parukius atrodo, kad sirdis pradeda greitai plakti, emuosi uz sirdies, nenusedu vietoje ir turiu pavaikscioti, atsistoti, zinau, panika, bandau kovoti, taciau beviltiska, o ir sakoma su kuo kovosi - tas isliks. O taip ir norisi, dar kelias korkeles itraukti, bet baime vel tam shudui per didele:D

Any advice, be to, kad reiketu susitvarkyti su savimi. ?
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė WTČ »

patarimas rašė:Sveiki chebrantai, nenorejau kurt naujos temos, tai cia reztelsiu. Rukau jau daug metu (6-8~). Paskutiniais metai susiduriu su problema, parukius atrodo, kad sirdis pradeda greitai plakti, emuosi uz sirdies, nenusedu vietoje ir turiu pavaikscioti, atsistoti, zinau, panika, bandau kovoti, taciau beviltiska, o ir sakoma su kuo kovosi - tas isliks. O taip ir norisi, dar kelias korkeles itraukti, bet baime vel tam shudui per didele:D

Any advice, be to, kad reiketu susitvarkyti su savimi. ?
Jei vartoji tabako gaminius tai nustok ( po menesio pamatysi ar taip pat)
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Rašyti atsakymą