Nuotrauka Nuotrauka

Ar man gliučina taip visada ar taip ir yra?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
EdgarasWeed
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2016-11-26, 00:03
Reputacija: 0

Ar man gliučina taip visada ar taip ir yra?

Standartinė EdgarasWeed »

Galit man paaiškinti vieną dalyką?? Rūkiau žolę ne vieną kartą bet visada budavau konforto zonoj, arba ant juoko paimdavo arba ant chillo. Ir dabar susiradau vaikina, bendrauju su jo draugais. Viskas kaip ir ok. Bet visada kai parukau su jais man atrodo kad jie stumia ant manes. Man atrodo kad zaidzia zaidima kazkoki ir kalba savo koduota kalba, atrodo kad rodo zenklus kad as nematyciau, kalba taip kad nesuprasciau, kazkokie neaiskus zenklai ir panasiai. Ir visada kai prirukau gaudau zodi, kazkoki zenkla kad suprast teisingai galvoju ar ne. As labai tikiuosi kad man tik gliucina. Bet as rukau nedaug. Ir rami bunu. Neseniai rukiau vel su jais ir man vel atrode kad buna zvilgcioja i mane, sneka kazka ir zvengia, kazkokias istorijas pasakoja bet man atrodo kad jos susietos su tuom ka as veikiu tuo metu. Prasau pasakykit ar yra panaus pobudzio zaidimas (issipisinejimas) ar man rimtai tik paranoja kazkokia? nes as nezinau bendraut su tais zmonemis ar ne....
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Ar man gliučina taip visada ar taip ir yra?

Standartinė WTČ »

Bendrauk,bet nerukyk daugiau
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Anonymous

Re: Ar man gliučina taip visada ar taip ir yra?

Standartinė Anonymous »

vabalz rašė:Bendrauk,bet nerukyk daugiau
Jie issipisineja kai butent ruko su manim? Nes toks jausmas kai yra rukanciu ratas iesko jautriausia zmogu ir ji pizdavoja,uzparina. ir as nezinau ar taip ir yra ar cia as tik taip nusiteikiu... :/
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Ar man gliučina taip visada ar taip ir yra?

Standartinė ekko »

EdgarasWeed rašė:Galit man paaiškinti vieną dalyką?? Rūkiau žolę ne vieną kartą bet visada budavau konforto zonoj, arba ant juoko paimdavo arba ant chillo. Ir dabar susiradau vaikina, bendrauju su jo draugais. Viskas kaip ir ok. Bet visada kai parukau su jais man atrodo kad jie stumia ant manes. Man atrodo kad zaidzia zaidima kazkoki ir kalba savo koduota kalba, atrodo kad rodo zenklus kad as nematyciau, kalba taip kad nesuprasciau, kazkokie neaiskus zenklai ir panasiai. Ir visada kai prirukau gaudau zodi, kazkoki zenkla kad suprast teisingai galvoju ar ne. As labai tikiuosi kad man tik gliucina. Bet as rukau nedaug. Ir rami bunu. Neseniai rukiau vel su jais ir man vel atrode kad buna zvilgcioja i mane, sneka kazka ir zvengia, kazkokias istorijas pasakoja bet man atrodo kad jos susietos su tuom ka as veikiu tuo metu. Prasau pasakykit ar yra panaus pobudzio zaidimas (issipisinejimas) ar man rimtai tik paranoja kazkokia? nes as nezinau bendraut su tais zmonemis ar ne....
Jei tu taipat jautiesi kaip rukai su kitais zmonem tai tau tikrai paranoja ;)

Pries eidama rukyti isgerk http://www.eurovaistine.lt/berocca-plus ... s-n15.html gal bus geriau :D
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Ar man gliučina taip visada ar taip ir yra?

Standartinė WTČ »

tikslas rašė:
EdgarasWeed rašė:Galit man paaiškinti vieną dalyką?? Rūkiau žolę ne vieną kartą bet visada budavau konforto zonoj, arba ant juoko paimdavo arba ant chillo. Ir dabar susiradau vaikina, bendrauju su jo draugais. Viskas kaip ir ok. Bet visada kai parukau su jais man atrodo kad jie stumia ant manes. Man atrodo kad zaidzia zaidima kazkoki ir kalba savo koduota kalba, atrodo kad rodo zenklus kad as nematyciau, kalba taip kad nesuprasciau, kazkokie neaiskus zenklai ir panasiai. Ir visada kai prirukau gaudau zodi, kazkoki zenkla kad suprast teisingai galvoju ar ne. As labai tikiuosi kad man tik gliucina. Bet as rukau nedaug. Ir rami bunu. Neseniai rukiau vel su jais ir man vel atrode kad buna zvilgcioja i mane, sneka kazka ir zvengia, kazkokias istorijas pasakoja bet man atrodo kad jos susietos su tuom ka as veikiu tuo metu. Prasau pasakykit ar yra panaus pobudzio zaidimas (issipisinejimas) ar man rimtai tik paranoja kazkokia? nes as nezinau bendraut su tais zmonemis ar ne....
nezinau problemu kurios nereikalauja demesio.... pasaulis is kurio mes sumazejam iki geidziamos kompanijos,dydelis...
if u want to be a water be a water ma friend :V:
arabas
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2016-05-19, 14:56
Reputacija: 0

Re: Ar man gliučina taip visada ar taip ir yra?

Standartinė arabas »

50/50. Arba paranoja, arba išsipisinėjimas. :] O kodais kalbėt su draugais tikrai nesunku. :D Manau, siųsk tu juos tolyn.
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Ar man gliučina taip visada ar taip ir yra?

Standartinė Volkas »

Labas, patarčiau pačiai jų paklaust ar jie šiaip nesąmones daro ar iš tavęs išsipisinėja (bent jau taip aš daryčiau). Jeigu tavo tas "vaikinas" nieko nesako savo draugams, jog iš tavęs išsipisinėja, tai patarčiau skirtis, nes toks "vaikinas" yra šūdo vertas. Arba tiesiog neberūkyk su tokiais žmonėm, nes rūkant reikia atsipalaiduot, o ne būti įsitempusiam ir galvot apie kažką negero ;)
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Ar man gliučina taip visada ar taip ir yra?

Standartinė naktibaldas »

Paliubomu stumia. :D Tyciojasi is taves. :D
Ble man irgi kai patikdavo koki zmogu nauja aprukyt, ir dw- aaaaaaaaaaaaaaaaaaaik tu nx koks tu isbales.. 8[] tu normaliai jautiesi? sirdis nekala? gal tau greitaja iskviesti?? marods tau insultas arba infarktas. nu nx koks baltas visas. ir t.t. ir pan. :D iki tokiu rimtu izmienu davarydavau gruzindamas, kad vos ne alpdavo, begdavo kazkur. :D
Pilypas is kanapiu
Anonymous

Re: Ar man gliučina taip visada ar taip ir yra?

Standartinė Anonymous »

Labai ačiū už patarimus,chebra!!
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Ar man gliučina taip visada ar taip ir yra?

Standartinė kauptukas »

naktibaldas rašė:Paliubomu stumia. :D Tyciojasi is taves. :D
Ble man irgi kai patikdavo koki zmogu nauja aprukyt, ir dw- aaaaaaaaaaaaaaaaaaaik tu nx koks tu isbales.. 8[] tu normaliai jautiesi? sirdis nekala? gal tau greitaja iskviesti?? marods tau insultas arba infarktas. nu nx koks baltas visas. ir t.t. ir pan. :D iki tokiu rimtu izmienu davarydavau gruzindamas, kad vos ne alpdavo, begdavo kazkur. :D
Visiskai uzskaitau sita. Smagu kartais pagaudyt ant bazaro. Mes naudodavom toki triuka kad kalbi kazka ir staogiai sumali hifšifpinip ar kazka tokio. Visi supranta ir tada naujokas dazniausiai prisigauna. Kad nesupranta ka snekam, mes pradedam apie "nejauciu koju" ir panasiai xD
Pareigūnai klauso.
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: Ar man gliučina taip visada ar taip ir yra?

Standartinė Balsas »

Tikslai, gal gali postint vienoj temoj :)
Tavo Perlai verti konspektavimo :).. gal taip ir knygą parašysi :)
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Ar man gliučina taip visada ar taip ir yra?

Standartinė ekko »

Tiksle, koks tavo tikslas?
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Ar man gliučina taip visada ar taip ir yra?

Standartinė kauptukas »

tikslas rašė:
monogamija rašė:Tiksle, koks tavo tikslas?
nelaikyt reiksmingais tu kurie save sureiksmino prisitaikymui.....
Ok. Ačiū, viso gero.
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Ar man gliučina taip visada ar taip ir yra?

Standartinė G. »

Taip, tau gliučina taip.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: Ar man gliučina taip visada ar taip ir yra?

Standartinė Balsas »

reikia surasti temą :)
majakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-10-31, 10:31
Reputacija: 2

Re: Ar man gliučina taip visada ar taip ir yra?

Standartinė majakas »

Is to ka perskaiciau supratau, kad tavo draugas yra tiesiog kelmas. Patarciau netureti tokiu "draugu", kuriu buri jautiesi nejaukiai ir pan.
cmonwonnx
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2017-10-20, 17:56
Reputacija: 0

Re: Ar man gliučina taip visada ar taip ir yra?

Standartinė cmonwonnx »

man ir taip budavo, atrodo tik parukau ir draugeliai stumia. paskui paklausiau , tai liepe atsigaut ir nustot sikt i kiausha, cia manau pati labiau turi kompleksa arba nori itikt tiem draugam, todel neatsipalaiduoji ir uzsibalamutini savo galvoje :D siulyciau atsipalaiduot ir neugdyt paranojos
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Ar man gliučina taip visada ar taip ir yra?

Standartinė Seedman »

na sita tema man didziause juoka sukele :DDD vien temos pavadinimas superinis :DDD
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Ar man gliučina taip visada ar taip ir yra?

Standartinė ekko »

cmonwonnx rašė: 2017-10-25, 20:42 man ir taip budavo, atrodo tik parukau ir draugeliai stumia. paskui paklausiau , tai liepe atsigaut ir nustot sikt i kiausha, cia manau pati labiau turi kompleksa arba nori itikt tiem draugam, todel neatsipalaiduoji ir uzsibalamutini savo galvoje :D siulyciau atsipalaiduot ir neugdyt paranojos
Tiesa :)
matylor
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2023-03-09, 16:19
Reputacija: 0

Re: Ar man gliučina taip visada ar taip ir yra?

Standartinė matylor »

ekko rašė: 2016-11-26, 00:52
EdgarasWeed rašė:Galit man paaiškinti vieną dalyką?? Rūkiau žolę ne vieną kartą bet visada budavau konforto zonoj, arba ant juoko paimdavo arba ant chillo. Ir dabar susiradau vaikina, bendrauju su jo draugais. Viskas kaip ir ok. Bet visada kai parukau su jais man atrodo kad jie stumia ant manes. Man atrodo kad zaidzia zaidima kazkoki ir kalba savo koduota kalba, atrodo kad rodo zenklus kad as nematyciau, kalba taip kad nesuprasciau, kazkokie neaiskus zenklai ir panasiai. Ir visada kai prirukau gaudau zodi, kazkoki zenkla kad suprast teisingai galvoju ar ne. As labai tikiuosi kad man tik gliucina. Bet as rukau nedaug. Ir rami bunu. Neseniai rukiau vel su jais ir man vel atrode kad buna zvilgcioja i mane, sneka kazka ir zvengia, kazkokias istorijas pasakoja bet man atrodo kad jos susietos su tuom ka as veikiu tuo metu. Prasau pasakykit ar yra panaus pobudzio zaidimas (issipisinejimas) ar man rimtai tik paranoja kazkokia? nes as nezinau bendraut su tais zmonemis ar ne....
Jei tu taipat jautiesi kaip rukai su kitais zmonem tai tau tikrai paranoja ;)

Pries eidama rukyti isgerk http://www.eurovaistine.lt/berocca-plus ... s-n15.html gal bus geriau :D
Arba šitą https://www.eurovaistine.lt/upsarin-c-3 ... tes-n20?c= :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Dar taip nera buve
    Domanas » » forume Legalus forumas
    13 Atsakymai
    6864 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas ekko
  • kodel jaunimas taip nusivaziavo
    deivis » » forume Prašau žodžio!
    11 Atsakymai
    10410 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas RED&WHITE
  • Legalizavimui ir dekriminalizavimui sakome TAIP!
    today » » forume Legalus forumas
    94 Atsakymai
    39237 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • Kodėl kompiuteristai taip smarkiai linke kvaishintis?
    Pomidoras » » forume Legalus forumas
    16 Atsakymai
    11549 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Muscaria
  • kaip atsisakyti gerti, nes taip labai pavojinga
    milda » » forume Prašau žodžio!
    23 Atsakymai
    11708 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas sandman