Nuotrauka Nuotrauka

Kanapiu pagalba

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Doom'as
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 138
Užsiregistravo: 2014-12-21, 19:21
Reputacija: 0

Re: Kanapiu pagalba

Standartinė Doom'as »

Beje- pakaitinau pumpurus aliejuje, o po to nukošiau- rezultate gavau "tepalą sanariams" - pasitepus nustoja skaudėt rankų bei kojų sanariai
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Kanapiu pagalba

Standartinė G. »

Doom'as rašė:Beje- pakaitinau pumpurus aliejuje, o po to nukošiau- rezultate gavau "tepalą sanariams" - pasitepus nustoja skaudėt rankų bei kojų sanariai
O kokį aliejų naudojai? Ruošiuosi tą patį su kokosų, nes kiek teko girdėti, tai vienas geriausiai pasisavinančių kanapių veiklių medžiagų dėl aukšto sočių riebalų kiekio. Kelieniai, kirkšnys traška, rankų pirštų sąnariai kaip velniai... mėginsiu tepliotis, nes labai įtariu, kad senatvėj rimtų problemų gali būti.. tai kad kokių atritų neužsiveist bus man ir gydančiai esamiem ir profilaktiškai galimiem būsimiem. Raportuosiu :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Kanapiu pagalba

Standartinė WTČ »

G. rašė:
Doom'as rašė:Beje- pakaitinau pumpurus aliejuje, o po to nukošiau- rezultate gavau "tepalą sanariams" - pasitepus nustoja skaudėt rankų bei kojų sanariai
O kokį aliejų naudojai? Ruošiuosi tą patį su kokosų, nes kiek teko girdėti, tai vienas geriausiai pasisavinančių kanapių veiklių medžiagų dėl aukšto sočių riebalų kiekio. Kelieniai, kirkšnys traška, rankų pirštų sąnariai kaip velniai... mėginsiu tepliotis, nes labai įtariu, kad senatvėj rimtų problemų gali būti.. tai kad kokių atritų neužsiveist bus man ir gydančiai esamiem ir profilaktiškai galimiem būsimiem. Raportuosiu :)
o procesas toks pat kaip gaminant brownius? ilgai virti ant silpnos ugnies? ar cbd rusys tinka geriau sitam reikalui ar ne? ziemos vakarais jauciu skausmus luzusiuose vietuose..plauciu svilint nebesinori.
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Doom'as
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 138
Užsiregistravo: 2014-12-21, 19:21
Reputacija: 0

Re: Kanapiu pagalba

Standartinė Doom'as »

Bandžiau tiek paprastą aliejų, tiek kokoso sviestą, tiek gliceriną. Realiai viskas tinka, tačiau glicerinas (pasirodo.-jis labai saldus) greičiausiai įsigeria į odą.
Aš naudoju multifunkcijinį puodą- pastatau 95 laipsniams kelioms valandoms, o po to nukošiu.

Buvau susižalojęs pirštą- kažkas ten skilo ar susitraiškė- ištino ir skaudėjo. Tai pasitepiau glicerininiu tepalu- skausmas dingo per kelias minutes.
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Kanapiu pagalba

Standartinė WTČ »

supjaustytas vietas patrynus i budus apsitepa dervomis zaizdos ir ant ryto suaitraukia iki minimumo :¢ cia gal placebas bet man taip yra
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Kanapiu pagalba

Standartinė G. »

Prisiminiau, kad bandžiau kanapės šaknį. Atsitiko incidentas, kad teko pypkę nykščiu užgesinti, ai skaidėjo, nudegiau nevaikiškai, nes užkimšta buvo pilnametiškai. Tai išsaugotos, plautos, organiškai augintos, kanapės šaknies pakramčiau, užspjoviau masę ant nykščio ir rutuliojau su pirštais ant nusvilintoo perimetro. Placebas ar ne, man nelabai rūpi, nes tikrai atleido neprastai kaip tokiam nusvilinimui. Iki procedūros pradžios buvo p*zdec konkrečiai. Tikėjausi kitą dieną milžiniškos, skausmingos pūslės, buvo milžiniška (plotu, bet ne išsipūtimu), bet rami, visiška baika. Per pusdienį praktiškai net nesipūtė, bet iškilimas buvo, tai vakare lengvai su adata įdūriau mikro skylelę, išleidau lašą kitą skysčio ir užpleistravau. Kitą dieną atklijavau, nulupau mirusią odą ir tiek. Trumpai, dvi paros ir nudegimo kaip nebūta, o tikėjausi bent savaitę nepatogumų...
Su žiedų derva, kaip vabalz sako, ant įpjovų irgi esu bandęs. Ne akimirksniu, bet tikrai man irgi labai gerai sutraukė.
Doom'ai, o saldumas ką bendro su įsigėrimu į odą turi? Atsimenu kai mažvaikis buvau, tai, mamos mokytas, cukrų ant įsipjovimų berdavau..
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Doom'as
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 138
Užsiregistravo: 2014-12-21, 19:21
Reputacija: 0

Re: Kanapiu pagalba

Standartinė Doom'as »

Pabandžiau padaryti eksperimentą- paėmiau pluoštinių kanapiū, sudėjau į puodą, užpyliau aliejum ir paviriau ant mažos ugnies. Po to nukošiau aliejų. Rezultate gavosi tepalas (skystas), kuris labai padeda probleminėi odai bei sanariams. Netgi iki to kad "atsileidžia" reumatinio artrito "susukti" pirštai.
Doom'as
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 138
Užsiregistravo: 2014-12-21, 19:21
Reputacija: 0

Re: Kanapiu pagalba

Standartinė Doom'as »

G. rašė:
Doom'as rašė:Beje- pakaitinau pumpurus aliejuje, o po to nukošiau- rezultate gavau "tepalą sanariams" - pasitepus nustoja skaudėt rankų bei kojų sanariai
O kokį aliejų naudojai? Ruošiuosi tą patį su kokosų, nes kiek teko girdėti, tai vienas geriausiai pasisavinančių kanapių veiklių medžiagų dėl aukšto sočių riebalų kiekio. Kelieniai, kirkšnys traška, rankų pirštų sąnariai kaip velniai... mėginsiu tepliotis, nes labai įtariu, kad senatvėj rimtų problemų gali būti.. tai kad kokių atritų neužsiveist bus man ir gydančiai esamiem ir profilaktiškai galimiem būsimiem. Raportuosiu :)
Pasidariau dar su kokosų sviestu, bet dar neišbandžiau.
Aliejus naudotas tas kuris (tinka kepimui)

O šiaip- dėl sveikatos siūlyčiau įtraukti į savo racioną gyvybe (mums simbiotinėmis bakterijomis) pripildytą maistą- aš valgydamas tokį maistą aplamai negaliu susirgt net angina. Kartais dirbdamas susižeidžiu- tai isipjaunu, tai isidrėskiu ar koks svetimas šuo ranką perkanda (šunų nebijau- su jais draugauju, tačiau pasitaiko kad įkanda į ranką)- tai va - žaizdos gyja max per 4 dienas (vidutiniškai per tris) ir nepūliuoja, nors jokių vaistų ar tvarsčių nenaudoju. Maža to- susidaro įspūdis kad net žili plaukai po truputį tamsėja - t y atgauna spalvą
Doom'as
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 138
Užsiregistravo: 2014-12-21, 19:21
Reputacija: 0

Re: Kanapiu pagalba

Standartinė Doom'as »

vabalz rašė: 1)o procesas toks pat kaip gaminant brownius? 2)ilgai virti ant silpnos ugnies? 3)ar cbd rusys tinka geriau sitam reikalui ar ne? ziemos vakarais jauciu skausmus luzusiuose vietuose..plauciu svilint nebesinori.
1 taip
2 taip
3 manau kad tinka visos rūšys- net pluoštinės, lieka tik koncentracijos klausimas

Galima naudoti inhaliatorius (vaporaizerius), bet tepalo savybė ta kad jis problemą sutvarko, tačiau "neduoda per galvą"(ne visiems to ir reikia)
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Kanapiu pagalba

Standartinė ekko »

Vaizdai kalba patys už save.

https://www.youtube.com/watch?v=zNT8Zo_sfwo
Nzn
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2016-05-05, 16:52
Reputacija: 0

Re: Kanapiu pagalba

Standartinė Nzn »

cfl rašė:Mano seso serga epilepsija :( , tai siektiek pradejau dometis,apie medicinines kanapes ;) ,pvz kaip sita. https://www.youtube.com/watch?v=oxrKyjeClTk . manot padietu ,charlotte's web cannabis, :|? bet yra problema, tevai :) ,kaip jiem i aiskinti :|? !? Kad tai nera blogis?
O TA ALEJU SUNKU PADARYTI?
pagooglink geriau, negu cia klausk, jie nieko nesupranta sitam forume, apart kaip ir su kuo rukyt --==::~~ --==::~~ --==::~~

http://www.huffingtonpost.co.uk/mary-bi ... 25246.html

https://www.endoca.com/blog/discovery/t ... hter-life/

Paskaityk sitos mergaites istorija, seku ja jau puse metu - nerealu: https://www.facebook.com/sweetsupernova/?fref=ts
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kosmetika is kanapiu
    Apvalus » » forume Legalus forumas
    14 Atsakymai
    7612 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Kanapių aliejus
    N/A » » forume Legalus forumas
    18 Atsakymai
    10609 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis
  • Namas iš kanapių
    Sigma » » forume Legalus forumas
    30 Atsakymai
    18915 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas 2bulumas
  • Kanapiu arbata :)
    domasj » » forume Legalus forumas
    103 Atsakymai
    81087 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Doom'as
  • Kanapiu kulturos diena '18
    putejas » » forume Renginiai
    13 Atsakymai
    7528 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas putejas