Nuotrauka Nuotrauka

pure kush (pirmas dienorastis)+atnaujinta 02/02

Mielas dienorašti...
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: pure kush (pirmas dienorastis)+atnaujinta 02/02

Standartinė WTČ »

dfsd rašė:gal turit mynciu kaip sumazint dregme ? nes nesusitwarkau su ja... aisku yra wariantas kad pirkti dregmes surinkeja,o be jo yra dar koks budas? arba koks pigesnis budas negu isleist 50 euru :)
Drekintuva isemei? :D na jei turi galinga oro istraukeja gali palikti tarpeli/skyle kur apacioje GB,ir isjungti iputima o palikti istraukima.
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
Dziumadzi
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2017-03-14, 19:22
Reputacija: 2

Re: pure kush (pirmas dienorastis)+atnaujinta 02/02

Standartinė Dziumadzi »

Žinau tiek,kad ryžiai sutraukia drėgme , bet kiek padės tai neaišku ;D
Ash
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 333
Užsiregistravo: 2015-12-12, 14:13
Reputacija: 10

Re: pure kush (pirmas dienorastis)+atnaujinta 02/02

Standartinė Ash »

dfsd rašė:
gal turit mynciu kaip sumazint dregme ? nes nesusitwarkau su ja... aisku yra wariantas kad pirkti dregmes surinkeja,o be jo yra dar koks budas? arba koks pigesnis budas negu isleist 50 euru :)

Drekintuva isemei? :D na jei turi galinga oro istraukeja gali palikti tarpeli/skyle kur apacioje GB,ir isjungti iputima o palikti istraukima.

Pats buvau susidures yra beda kad negali visada palikti ijugta nes man asmeniskai taip dregme isdraugdavo iki 20% tai turejau daryti su pertraukom istraukimas butu aisku gal del to kad pas mane buvo galingas istraukejas ne tokiai mazai patalpai ne pc wintikas :D 298kubai/h ^^
dfsd
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 269
Užsiregistravo: 2016-06-02, 08:39
Reputacija: 3

Re: pure kush (pirmas dienorastis)+atnaujinta 02/02

Standartinė dfsd »

kam man palikt ta drekintuwa jei pas mane be jo kai issijungia lempa yra iki 80 proc dregmes,ir pizdiec nzn ka daryt :D
JungleRasta
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 106
Užsiregistravo: 2017-03-22, 00:22
Reputacija: 8

Re: pure kush (pirmas dienorastis)+atnaujinta 02/02

Standartinė JungleRasta »

Per nakti palik istraukimo ventika, iputimo nejunk, turetu susinormalizuot.
dfsd rašė:kam man palikt ta drekintuwa jei pas mane be jo kai issijungia lempa yra iki 80 proc dregmes,ir pizdiec nzn ka daryt :D
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: pure kush (pirmas dienorastis)+atnaujinta 02/02

Standartinė WTČ »

JungleRasta rašė:Per nakti palik istraukimo ventika, iputimo nejunk, turetu susinormalizuot.
dfsd rašė:kam man palikt ta drekintuwa jei pas mane be jo kai issijungia lempa yra iki 80 proc dregmes,ir pizdiec nzn ka daryt :D
Rasiau ta pries tai jam ;D neskaito ziuriu
if u want to be a water be a water ma friend :V:
snikers
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2017-03-24, 19:19
Reputacija: 0

Re: pure kush (pirmas dienorastis)+atnaujinta 02/02

Standartinė snikers »

dfsd rašė:na as laikau drekintuwa kuris automatiskai palaiko dregme,ir esu nustates 50 proc,tai jei buna per daug jis neweikia ,bet kai papurskiu tai jo,buna apie 60 proc..
Įdomu, kokį drėkintuvą naudoji? Kiek kainavo? Koks plotas tavo auginimo?
Ash
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 333
Užsiregistravo: 2015-12-12, 14:13
Reputacija: 10

Re: pure kush (pirmas dienorastis)+atnaujinta 02/02

Standartinė Ash »

Pasistenk kuo greiciau ispresti ta beda o taip pradies tavo ziedeliai puti ar belesis isines patarciau jau pradeti tikrinti nes kartais is isores nesimato praskleisti biski reikia ziedus cia kaip sakant del saugumo
JungleRasta
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 106
Užsiregistravo: 2017-03-22, 00:22
Reputacija: 8

Re: pure kush (pirmas dienorastis)+atnaujinta 02/02

Standartinė JungleRasta »

Pas pati atvirkstine problema, ant sviesos 40% dregme laikosi, viduj trys sloinikai ir skuduras su kempine, temperatura diena 25, nakti 22. Nakti pakila iki 50-55%. Noretusi dregmes 50, manau gal pamegint nuimt drenaza nuo virsaus su perlitu, nes stabdo dregmes garavima is zemes, kaip manot?
dfsd
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 269
Užsiregistravo: 2016-06-02, 08:39
Reputacija: 3

Re: pure kush (pirmas dienorastis)+atnaujinta 02/02

Standartinė dfsd »

taigi liaudis susimazinau siek tiek dregmes iki 60 proc , bet turiu kita beda,trumpai jei kas tingi skaityt is pradziu... biobiz trasos , grow,bloom,top max, laistau kas 3 karta su jom,diena temp iki 28 , nakti 18-21, auginu 3 mergaites,wiena zydi puikiai,antra nu normaliai sakyciau gal atsilieka nes biski maziau swiesos gauna, nu bet trecia iswis slabnai zydi toks jausmas kad inai sustojus ir issiskiria is kitu,nors swiesos ir daugiausiai inai gauna.
stai foto kur desinei pusei dideli budai,o kairiame sone matos kad nieko gero...
[img]https://s3.postimg.org/g6h46nvlr/IMG_0464.jpg[/img]
dfsd
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 269
Užsiregistravo: 2016-06-02, 08:39
Reputacija: 3

Re: pure kush (pirmas dienorastis)+atnaujinta 02/02

Standartinė dfsd »

cia dar dwi foto tos kuri nelabai zydi...
ir dar lapai kazkokie keisti ,na wiskas matos foto.. [img]https://s14.postimg.org/c9n2b3ood/IMG_0462.jpg[/img]
[img]https://s12.postimg.org/qz1w9nhzd/IMG_0465.jpg[/img]
Paskutinį kartą redagavo dfsd 2017-03-28, 09:30. Iš viso redaguota 1 kartą.
dfsd
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 269
Užsiregistravo: 2016-06-02, 08:39
Reputacija: 3

Re: pure kush (pirmas dienorastis)+atnaujinta 02/02

Standartinė dfsd »

Ash
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 333
Užsiregistravo: 2015-12-12, 14:13
Reputacija: 10

Re: pure kush (pirmas dienorastis)+atnaujinta 02/02

Standartinė Ash »

Lapai kaip lapai viskas atrodo ok arba cia per ta sviesa sunkiau matosi nesijaudink sukraus tuos ziedus :) is vienos ir tuos pacios rusies gali kaudi kuris uzauga stipresnis atsparesnis ir panasiai o dar jei rusis skiresi tai iskart skirtumai matosi :)
dfsd
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 269
Užsiregistravo: 2016-06-02, 08:39
Reputacija: 3

Re: pure kush (pirmas dienorastis)+atnaujinta 02/02

Standartinė dfsd »

tapati rusys :) tik wienas matosi toks stiprus galinas , o kiti tokie seip sau :) nu bet palauksiu ir ziuresiu kas bus :)
Ash
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 333
Užsiregistravo: 2015-12-12, 14:13
Reputacija: 10

Re: pure kush (pirmas dienorastis)+atnaujinta 02/02

Standartinė Ash »

Tai cia normalu su belenkuom taip yra :) pvz pasodink vienodus pamidorus ir toks pat variantas bus :) daug kas clonus ima nuo stipriausio :) ir tada jau garantuotas esi :)
dfsd
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 269
Užsiregistravo: 2016-06-02, 08:39
Reputacija: 3

Re: pure kush (pirmas dienorastis)+atnaujinta 02/02

Standartinė dfsd »

Bet kad klona paimt reik turet ten gely kad patept sakele?ar nebutina? Ir ar klonuojami jau zydejime?
Ash
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 333
Užsiregistravo: 2015-12-12, 14:13
Reputacija: 10

Re: pure kush (pirmas dienorastis)+atnaujinta 02/02

Standartinė Ash »

Pagal visas taisykles jo ten reikia saknu stimulenta tureti numusti vandens ph apkarpiti biskiuka lapus ten humiditi turi buti 90-100 bet praktiskai viskas px :D nupjauni su astriu peiliu paskuti stieba atsargiai kad nepazeisti kad tik biskiuka nuzevinti ir pist i stikline vandens ir dapilineji neleidi kad stikline isgaruotu visas mokslas kiek kartu dariau taip tik keli neisisaknejo o tie visi gel paspartina tik :) 2-3 sav tokiu budu ir pilnai saknis turi galima ir nuo zydincio jokio skirtumo bandziau ir taip ir anaip dzin tik ko ilgiau zidejime tuo labiau susuka augala :D
dfsd
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 269
Užsiregistravo: 2016-06-02, 08:39
Reputacija: 3

Re: pure kush (pirmas dienorastis)+atnaujinta 02/02

Standartinė dfsd »

bet tai man jokio talko tai daryt dabar , nes jei nupjausiu sakele jinai nei padwigubes nei ka,tai tas pats kaip ir nenupjauta zydetu ? :D
Ash
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 333
Užsiregistravo: 2015-12-12, 14:13
Reputacija: 10

Re: pure kush (pirmas dienorastis)+atnaujinta 02/02

Standartinė Ash »

viena sakelia vienas medis :D nu kaip pvz turi dabar 3 augalus tai ta viena sakelia gali formuoti ir nes ji augs ir gali uzauginti vel i kruma :) tik esme kad ji visa savo genetika turi tokia nu kurio ja nupjoviai :) lb trupai paaiskinsiu issivaizduok zmogus tai galetu daryti tai vienu zodziu nujoviai jam ranka is tos rankos 2 Dfsd atsirastu ir taip toliau :D todel daug kas dideliais mastais augina aisku auto netinka turi visada motininius augalus nuo kuriu daro clonus :) nes nuo vieno motininio augalo imanoma nuimti 100 clonu tipo tai isivaizduok tas pats kad paseti sekla tik esme kai tu ja paseji nezinai ar vyras bus ar morteris o cia jau esi garantuotas jei nuo mot nupjoviai tai tai mot ir augs :) supratai esme ? :)
dfsd
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 269
Užsiregistravo: 2016-06-02, 08:39
Reputacija: 3

Re: pure kush (pirmas dienorastis)+atnaujinta 02/02

Standartinė dfsd »

taip,wiska supratau,buwau ir skaites apie tai,bet tai wisa tai skaiciau kad kol vegetavyme yra o ne zydejime, nes jeigu as dabar zydejime nupjaunu sakele imetu i wandeni,per pora sawaiciu islenda saknis,persodinu y zeme,tai man ir teaugs ta sakele,nebent perjungsiu y wegetawima wel ? teisingai ?
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas