Nuotrauka Nuotrauka

THC Valymas is organizmo PADEKITE!

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
AlphaBravo
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2014-05-14, 22:48
Reputacija: 0

THC Valymas is organizmo PADEKITE!

Standartinė AlphaBravo »

Sveiki, kreipiuosi i zmones kurie tikrai zino ir gali man pagelbeti. Be visa ko yra temu kurios panasios pavadinimu, bet pats turinys vien blevyzgu su netinkamais atsakymais todel klausiu vel KAIP ISSIVALYTI PILNAI ORGANIZMA NUO THC.

Esme ta jog pasidariau atostogas, nuo Gruodzio menesio rukiau i savaite po 3-4 dienas, buvo pertrauku, paskutini karta rukiau maza kieki praeita treciadieni, siuo metu po biski griztu i sporta, intensyviai sportuoju, isgeriu per diena 5 litrus vandens, planuoju ijungti begiojima pradzioi po 5km, po to 10km ziurint ka rodys testukas (asmeninis).

Taigi klausimai:

Per kiek laiko issivalyciau organizma jeigu esu ganetinai smulkaus, sportisko kuno sudejimo, i diena isgeriu po5 litrus gryno vandens?

Ar galima nusipirkti narkotiku testuko slapimui internetu ? T.y nelabai butu smagu gauti i namus narkotiku testa nesupakuota, todel jei kas saketes ar i namus atnesa ji kazkaip ipakuota ar ne?...

Komisija su narkotiku testu bus mazdaug po menesio, galiu laika keisti, bet pats jau planuoju kuo greiciau isidarbinti, tik vat ta durna galva mano :)
Aciu jums uz demesi tikiuosi suprantate ko klausiu, gavus reikalinga, issamu atsakyma, prasysiu jog tema butu istrinta.
JungleRasta
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 106
Užsiregistravo: 2017-03-22, 00:22
Reputacija: 8

Re: THC Valymas is organizmo PADEKITE!

Standartinė JungleRasta »

Nesuk galvos. Nk neparodys. Gali dar pustelt pora karteliu pries pertrauka. Per menesio organizme net liekanu nerasi.
Sh4d0w
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: 2017-03-23, 00:16
Reputacija: 3

Re: THC Valymas is organizmo PADEKITE!

Standartinė Sh4d0w »

AlphaBravo rašė:Sveiki, kreipiuosi i zmones kurie tikrai zino ir gali man pagelbeti. Be visa ko yra temu kurios panasios pavadinimu, bet pats turinys vien blevyzgu su netinkamais atsakymais todel klausiu vel KAIP ISSIVALYTI PILNAI ORGANIZMA NUO THC.

Esme ta jog pasidariau atostogas, nuo Gruodzio menesio rukiau i savaite po 3-4 dienas, buvo pertrauku, paskutini karta rukiau maza kieki praeita treciadieni, siuo metu po biski griztu i sporta, intensyviai sportuoju, isgeriu per diena 5 litrus vandens, planuoju ijungti begiojima pradzioi po 5km, po to 10km ziurint ka rodys testukas (asmeninis).

Taigi klausimai:

Per kiek laiko issivalyciau organizma jeigu esu ganetinai smulkaus, sportisko kuno sudejimo, i diena isgeriu po5 litrus gryno vandens?

Ar galima nusipirkti narkotiku testuko slapimui internetu ? T.y nelabai butu smagu gauti i namus narkotiku testa nesupakuota, todel jei kas saketes ar i namus atnesa ji kazkaip ipakuota ar ne?...

Komisija su narkotiku testu bus mazdaug po menesio, galiu laika keisti, bet pats jau planuoju kuo greiciau isidarbinti, tik vat ta durna galva mano :)
Aciu jums uz demesi tikiuosi suprantate ko klausiu, gavus reikalinga, issamu atsakyma, prasysiu jog tema butu istrinta.

Sveikas. Iškarto sakau, niekas garantijų duot negali, labai priklauso nuo organizmo. Man panašioj situacijoj po 16 dienų nuo paskutinio parūkymo testai neberodė nieko. Kuo daugiau prakaituot reikia, kas tai bebūtų, sportas, pirtis, priemonės pakeliančios kūno temperatūrą, nesvarbu. Tada be vandens reikia nepamiršt ir vitaminų pavartot, kai tokie kiekiai vandens sueina, organizmą išplauna ir jei darys rimtą testą, atrodys labai keistai rezultatai net jei ir neras nieko ko nereikia rast. O jeigu nesi tikras kad nieko neras, parą dvi prieš testą stenkis kiek imanoma sulėtint metabolizmą, jokio sporto, maistas atitinkamas, daug miego. O koks testavimas nusimato? Jei šlapimo, tai tik neduok mėginio pirmo rytinio, ir gerai vandens prieš tai pagerk. O dėl užsakymų internetu, šiais laikais neteko matyt kad apskritai bet kokią prekę siųstų nesupakuotą, paštas tiesiog nepriimtų taip. Aišku visada galima vaitinėj testų nusipirkt.
AlphaBravo
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2014-05-14, 22:48
Reputacija: 0

Re: THC Valymas is organizmo PADEKITE!

Standartinė AlphaBravo »

Aciu jums uz supratinguma ir visokeriopa pagalba. Na man cia bus sveikatos patikrinimas KMEK del tarnybos kariuomeneje t.y darbinuosi i prof kariuomene, esu zinojes is anksciau, kad ten daro ta testuka, kiek man suprantama tik slapimo. Dar karta didelis dekoju, nuraminot . Cia kam idomu - Man pries tarnaujant Krasto Apsaugos sistemoi einant med patikra tokiu testu nebuvo kaip ir einant sveikatos patikra 9 menesiui tarnybai, o butent del Prof, kariuomenes yra daromas slapimo testas del narkotiniu medziagu , man atrodo, kadangi pas mane manau dar galima rasti THC tai labai pergyvenu. Gero jums vakaro.
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: THC Valymas is organizmo PADEKITE!

Standartinė kilmantas »

jei darys rimtą testą, atrodys labai keistai rezultatai net jei ir neras nieko ko nereikia rast.
Nenoriu nei keiktis nei x*jaiktis, bet bl, nervas paima skaitant tokius šūdus.

Kokį bl rimtą testą? Ar žinai kokiu principu veikia tie testai? Tai yra reagentai kurie tik parodo teigiamą arba neigiamą atsakymą, kitų parametrų netiria. Taip, yra įprasti kraujo testai skirti ieškoti pvz vėžio ir kitų organizmo funkcijų sutrikimų, bet su narkotikų testais tai nieko bendro neturi.
JungleRasta
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 106
Užsiregistravo: 2017-03-22, 00:22
Reputacija: 8

Re: THC Valymas is organizmo PADEKITE!

Standartinė JungleRasta »

Slapimo po savaites jau tkr nieko neras. Ypatingai jei ne rytinis, nes butojo kiekio neuztektu parodyt testui. Tad tikrai nesiparink tu taip ziauriai, man slapimo ant ketvirtos dienos jau neberode nk.
AlphaBravo
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2014-05-14, 22:48
Reputacija: 0

Re: THC Valymas is organizmo PADEKITE!

Standartinė AlphaBravo »

Klimantai nereikia pykti, kiek zmoniu tiek nuomoniu, vieni zino geriau kiti blogiau, gal ir tiesa sako, kad nereikia taip pumpuotis ta vandeni , kad ir vitaminu neispumpuoju pro slapima :) :) Jungle, matai skaiciausi internete , bet nenoriu sumeluoti jog buvo rasoma, kad gali thc pasisalinti ir po menesio, priklausomai nuo visokiausiu veiksniu, kadangi man teko tik paprasta slapimo testa darytis tarnybos metais kai atvaziavo karo policija tai ten buvo paprastas testukas kur i slapima idedamas tas lapelis ir parodoma ar buvo vartojama ar pan na tiksliai nesidomejau kas kaip nes neturejau del ko prakaituoti, bet vat dabar galvoju jog einant ta patikra galbut darys testa placiu spektru, bet tikiuosi, kad ne. Gal as pats cia perdedu labiau nei reikia. Be visa ko dekoju dar karta visiems uz pagalba!
Sh4d0w
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: 2017-03-23, 00:16
Reputacija: 3

Re: THC Valymas is organizmo PADEKITE!

Standartinė Sh4d0w »

kilmantas rašė:
jei darys rimtą testą, atrodys labai keistai rezultatai net jei ir neras nieko ko nereikia rast.
Nenoriu nei keiktis nei x*jaiktis, bet bl, nervas paima skaitant tokius šūdus.

Kokį bl rimtą testą? Ar žinai kokiu principu veikia tie testai? Tai yra reagentai kurie tik parodo teigiamą arba neigiamą atsakymą, kitų parametrų netiria. Taip, yra įprasti kraujo testai skirti ieškoti pvz vėžio ir kitų organizmo funkcijų sutrikimų, bet su narkotikų testais tai nieko bendro neturi.
Na ir ko čia dabar nerviniesi taip? Nebuvo parašyta pradžioj kokiu tikslu testuos. Yra pareigos ir situacijos pagal kurias daro toli gražu ne tuos paprastus testukus o netoli to ką matai per filmus, masės spektrometrai, koncentratoriai ir pan. AlphaBravo, gali tikrai nepergyvent, cmeke tikrai standartinį šlapimo testą daro jei nėra pagrįstų įtarimų, o jei ir rimtesnius tyrimus sugalvotų daryt, užteks tau mėnesio išsivalyt.
AlphaBravo
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2014-05-14, 22:48
Reputacija: 0

Re: THC Valymas is organizmo PADEKITE!

Standartinė AlphaBravo »

Dekui uz atsakymus, galit tema trinti arba palikti, galbut pravers kam nors panasioje situacijoje, kadangi tai pirma mano manymu tema kurioje yra atsakyta tiksliai ko yra klausta . Sekmes visiems.
JungleRasta
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 106
Užsiregistravo: 2017-03-22, 00:22
Reputacija: 8

Re: THC Valymas is organizmo PADEKITE!

Standartinė JungleRasta »

Menesi tik kraujyje gali aptikt ir tai mazos koncentracijos.
PoVa
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2016-12-04, 14:39
Reputacija: 0

Re: THC Valymas is organizmo PADEKITE!

Standartinė PoVa »

Kazkada teko daryti testa mazdaug savaite po rukymo ir nieko nerado. Taip, kad tau, isgerenciam tiek vandens ir turinciam tiek laiko 100% garantija, kad pasiseks.
patarimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2016-04-13, 17:50
Reputacija: 2

Re: THC Valymas is organizmo PADEKITE!

Standartinė patarimas »

JungleRasta rašė:Menesi tik kraujyje gali aptikt ir tai mazos koncentracijos.
Labai daug niuansu... Kitam ir po 40 dienu galima rasti..
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: THC Valymas is organizmo PADEKITE!

Standartinė kauptukas »

LR respublika tikrai netokia turtinga kad leistų sau kiekvieną einantį į prof. Kariuomenę tikrinti ypač jautriais testais. Iš patirties, tris savaites rūkiau kiekvieną dieną ir tada po nepilno mėnesio ėjau CMEK'Ą. Jokių papildomų užsiėmimų kurie pagreintintų medžiagų apykaitą nedariau. O tavo atveju kai kasdiena inkstai praleidžia tokį didelį kiekį vandens - turėtum büti ramus. Sėkmės.
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: THC Valymas is organizmo PADEKITE!

Standartinė Moderatorius »

pats tarnavau, ir kalbėjau su vienu iš PKT, kuris dažnai parūkydavo.
ir, kažkurią dieną buvo netikėtas patikrinimas, užsuko MP, išsivežė rodos kažkiek tai žmonių iš kuopos..
eilinis nebuvo rūkęs 2 su puse savaitės, ir šlapime pas jį nieko nerado.. tai, manau, labai daug kas priklauso nuo organizmo tavo (:
Vartotojo avataras
Cheech
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2016-04-05, 12:35
Reputacija: 1

Re: THC Valymas is organizmo PADEKITE!

Standartinė Cheech »

AlphaBravo rašė: 2017-03-30, 20:38 Aciu jums uz supratinguma ir visokeriopa pagalba. Na man cia bus sveikatos patikrinimas KMEK del tarnybos kariuomeneje t.y darbinuosi i prof kariuomene, esu zinojes is anksciau, kad ten daro ta testuka, kiek man suprantama tik slapimo. Dar karta didelis dekoju, nuraminot . Cia kam idomu - Man pries tarnaujant Krasto Apsaugos sistemoi einant med patikra tokiu testu nebuvo kaip ir einant sveikatos patikra 9 menesiui tarnybai, o butent del Prof, kariuomenes yra daromas slapimo testas del narkotiniu medziagu , man atrodo, kadangi pas mane manau dar galima rasti THC tai labai pergyvenu. Gero jums vakaro.
Pačiam panaši situacija. Maždaug už mėnesio reiks eit sveikatos patikrinimo, nes savanoriausiu 9 mėnesius. Ar tikrai ten netikrina? O gal jau dabar pats laikas būtų pristabdyt, jei kartais tikrintų? 8???
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: THC Valymas is organizmo PADEKITE!

Standartinė Moderatorius »

2 savaites nerūkyk, ir ramu.
Vartotojo avataras
Cheech
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2016-04-05, 12:35
Reputacija: 1

Re: THC Valymas is organizmo PADEKITE!

Standartinė Cheech »

akkmuo rašė: 2017-05-10, 19:26 2 savaites nerūkyk, ir ramu.
Man įdomiau ar išvis tikrina.
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: THC Valymas is organizmo PADEKITE!

Standartinė Moderatorius »

bent jau pas mane - grynai narkotikų tikrinimo nebuvo. pas pažįstamus irgi.
Pukutis
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2018-04-16, 14:25
Reputacija: 0

Re: THC Valymas is organizmo PADEKITE!

Standartinė Pukutis »

Sveiki, galbūt kas žinote, ar atliekant šauktinių į privalomąją karinę tarnybą med. apžiūrą gali šlapime ieškoti thc? Labai tuo abejoju, tačiau vis tiek truputį neramu :/
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: THC Valymas is organizmo PADEKITE!

Standartinė Click Clack »

Kai praeidinėsi medicininę tai būtent to neieškos, bet kai jau priskirs tarnybą ir pačią pirmą dieną visus šmanalins, būk atsargus, nes jei šuniukai suuos nors kažkokius pėdsakus, tai tada tikrins tikrai, jei ras būsi įtrauktas į "sarašiuką", eisi pas psichologus ir tt... 3dienas prieš buvo piniginėj buvo stafo ir surado..
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.
    KoObas » » forume Legalus forumas
    174 Atsakymai
    98463 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Padėkite išrinkti dovaną
    ganjaFAMA » » forume Prašau žodžio!
    17 Atsakymai
    8090 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas ganjaFAMA
  • Del thc isivalymo is organizmo.
    KnZ » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    482 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • Rūkymo prietaisų valymas
    mckenzy » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    3025 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius