Nuotrauka Nuotrauka

Olandija

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
menesis
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2003-12-02, 19:59
Reputacija: 0

olandija

Standartinė menesis »

vat aš kaip tik ieškojau gal yra pigių skrydžių į Amsterdamą kokiam vasaros savaitgaliui ;) nėra ;(

nes jo, galvojau kad būtų gerai pasidaryt savaitgalį ar savaitę atostogų Amsterdame, aišku, laisvai parūkyt kokybiškos ganjos, pasikultūrint ir tiesiog šiaip paslankiot tokio ypatingo miesto gatvėm.
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

van gogo muziejus man labai patiko. ir dar ten salia yra toks didelis meno ar pan muziejus (tikrai nepamenu kaip vadinasi :( ), bent man buvo labai idomu.

apskritai, butent ta miesto puse, kurioje randasi sitie muziejai, labai patiko. Ne tik del muzieju, kaip gali pasirodyti (tiesiog as teritoriskai taip dalinu, nes jau nebeatsimenu pavadinimu gatviu, aiksciu ir pan), bet ir del kitu ten esanciu lankytinu vietu (jazzo klubai ir pan) bei del bendros ten tvyrancios atmosferos. Ten buvo ir pats maloniausias coffe shopas, Rokerij.

Ir yra kita puse, ta, kur yra raudonuju zibintu kvartalas, sexo muziejus, ir tt ir pan. Ispudis slogus, to say the least. Visur tvyro fast foodo smarve, kruva apsiputusiu/girtu/isvis neaiskiu britu, kas 10 zingsniu is tamsos isnyra kokie nors juodaodziai ir "pss pss! Coke, ecstazy!"

Todel I've got mixed feelings about Amsterdam. Ir myliu, ir nekenciu, taip sakant. Ir dar - apsilankius ten, nebenoriu tokiu su zole susijusiu istatymu, kaip pas juos. Nes jeigu i mano mylima miesta (be it Riga or Vilnius) prades plusti kiauliukai-anglai vien tam, kad apsipustu/apsirytu iki samones netekimo, nu juos nx, pardon my french. Retas kuris atvykstantis i Amsterdama zino, kuo sis miestas zymus be coffeshopu ir prostituciu vitrinose. Ir as visai nenoriu, kad mano miestai - Ryga, Vilnius - taptu tokiais paciais. Uztenka jau ir to, kad britai cia atvaziuoja pigiai prisigerti ir pasikrusti. Call me nationalist, if u want, bet sex/alcohol turistai isties uzknisa. Viskas pasisuktu i dar blogesne puse, jei mano miestai pavirstu naujais Europos Amsterdamais...
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

o del pigiu skrydziu - reikia stebeti rinka, taip sakant :) ty dabar gal nera visai vasarai, bet tarkim kokiu nors svenciu proga (galbut tu paciu Joniniu ar dar kokiu) koks nors airbaltic gali paskelbti e-dessert ar pan. akcija ir tada visai pigiai galima nusipirkti bilietu. Mes pernai kaip tik velyku proga visai pigiai bilietus nusipirkom
Bet tai velgi - as cia apie skrydzius is rygos kalbu, visai nzn kaip ten su skrydziais is vilniaus "vistides", kaip ja vienakart pavadino vienas mus vezes taksistas :)) Ir vistide as nieko izeisti nenoriu - tiesiog isties taip yra, kad oro susiekimas rygoje kur kas geriau isvystytas nei vln.
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

cia juk mano sena tema tik no niko passworda pamirshes :( bet kita vasara jai bus norinciu bus minivenas dyzelis ir tikraj draugishkus putikus paiimciau :) :x: --==::~~ :bong: :] PEACE :~)
The Pure q†hc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 114
Užsiregistravo: 2006-06-04, 14:57
Reputacija: 0

Standartinė The Pure q†hc »

Manttukas rašė:cia juk mano sena tema tik no niko passworda pamirshes :( bet kita vasara jai bus norinciu bus minivenas dyzelis ir tikraj draugishkus putikus paiimciau :) :x: --==::~~ :bong: :] PEACE :~)
Gaila. kad neturiu 18... :(
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

;]

Standartinė Manttukas »

taj kita vasara dar neturesi 18? cia visi tokie jauni susirinke? nors man paciam tik 18 :~)
Kenny Li
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2006-05-30, 20:40
Reputacija: 0

Standartinė Kenny Li »

Jei su finansais viskas gerai bus,as varyciau :] :bong:
Freddy Krueger
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2004-10-23, 23:43
Reputacija: 0

Standartinė Freddy Krueger »

Tingiu skaitinet visa dikusija todel galiu pasikartot.
Pradesiu nuo to kad apturejau dideli malonuma nesenei pabuvot Amsterdame.
O viskas prasidejo tuo kad negavau seklu kurias uzsisakiau inernete taciau tai jau kita tema
Tai va daug negalvodamas nusipirkau bileta autobusui i Amsterdama http://www.eurolines.lt/lentele2.asp?le ... ndon_tibus
ir sekancia diena birzelio 2d. vienas ishvaziavau i nezine.
Nei kalbos nei pazistamu nei kur apsistosiu nezinojau zinojau tik apitikslu kempingo adresa http://www.campingzeeburg.nl
Tai daba kiek viskas kainavo:
Kelione pirmin ir atgal 598lt.
Vieshasis transortas Amsterdame biletas dviem parom 10euru.
Kempingas dviem parom 20euru
Putalas apitikslei 6eurai uz grama jointas apie 3eurus
Maistas ish Lietuvos konservai (zirnei su mesa) 2lt*20vnt.
................. :x: --==::~~
Žale žolė bet ne žolė..?
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

na gal ir neblogai bet man labiau patiktu su kompanija linxmu zhmoniu :~)
W.OF.M.O
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2006-07-27, 00:35
Reputacija: 0

Standartinė W.OF.M.O »

bbs su tais metais negalimes weedhollydaysu varyt '| --==::~~
arnuska & cypukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2006-10-19, 18:07
Reputacija: 0

Standartinė arnuska & cypukas »

[Sveiki, o mes kaip tik tokioj kelionej buvom, trise su mazda efke. Galetume pasipasakot prikolais, ir padetume dar viena suorganizuot ;) vaziavom ant dvieju dienu --==::~~ --==::~~ --==::~~ --==::~~ :bong: :bong: :bong: :bong: :D :) :] 8| 8) ;) , po savaites vos ne vos isvaziavom
Paskutinį kartą redagavo arnuska & cypukas 2006-10-21, 00:03. Iš viso redaguota 1 kartą.
Anonymous

Standartinė Anonymous »

ye.... olandija gera salis..... gerai kad ten pazinciu daug turiu
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

O esi buvęs Olandijoje ? ..... Į Amsterdamą tik dėl didžiulio, skirtingo žmonių mišinio, pamatysi tą ko niekur kitur neišvysi ... .... O ne dėl parūkyt ... Amsterdame kainos beveik dvigubai didesnės... Labai daug "dealerių" kurie kabinėjas..... O jei susigundysi ..... Nu aišku.. Amsterdamas gerai ,bet aš būtinai aplankyčiau aplinkinius miestelius tokius kaip Utrecht, Leiden, The Hague ir t.t ..... Hague girdėjau hašas labai geee-ras ir pigus ....... IR nėra jokių JUNKIES.......
Anonymous

Standartinė Anonymous »

junkies visur yra o nx hasas jei yra weed?
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Mažesniuose miesteliuose kaip taisyklę jų visad mažiau .... Ir apskritai ten vos ne miesto prikolai būna .... Imkim ,kad ir Lietuvą kaip pavyzdį ... Turim tu JUNKIES ,bet jie nepriekabūs ir šiaip jiem nieks cigaretės negaili ar pan ......
Anonymous

Standartinė Anonymous »

:bong: kas tiesa tas tiesa. beje kiek dbr rinkoj 1g kainuoja?
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

tau gal kas negeraj?:D
Anonymous

Standartinė Anonymous »

bl kaip noreciau i amsterdama nuvaryt dar karta.karta jau buvau...patiko :D
Petras
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2006-11-15, 22:30
Reputacija: 0

Standartinė Petras »

Gal davai darom taip: varom vasara i amsterdama (as tiesiai is uk uzlekciau, gal paimciau savaite atostogu ;) ) ir pvz i koky qlimax arba siaip visa savaite klubuose :] , as ten tai apsivalgyciau ir poosciau uz visus :D.

mm... sudominot sia tema :)

O del bilietu - organizuokites is anksto, nes pvz jei perkant bilietus is airbaltic kelis menesius pries tai, tai kaina isvis nerealiai (~150lt gal net bus) pigi.
O gyvent - hosteliai, pas ka nors isnuomot. Na surast galima. :]
Anonymous

Standartinė Anonymous »

jei kas ka organizuos tai man e-mail :]
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas