Nuotrauka Nuotrauka

Kariuomene/Sauktiniai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
maloonasb
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2018-06-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: Kariuomene/Sauktiniai

Standartinė maloonasb »

jo, okei, kaltas. isokau i svetima posta, bet situacija realiai tokia pati visu kam tokie klausimai kyla. saukia tarnaut, noru nedegu kaip matai. ne pasaulio pabaiga, atbraidysiu jeigu reikes, bet geriau, kad nereiktu.
25m, vietines reiksmes degeneratas, sedziu dabar ispanijoj, savanoriavimai, komunos etc. as labai abejoju ar tu nori apie tai diskutuot, bet valstybe as isvis kaip tokia netikiu, ancap. nenoriu as niekam pist proto kaip cia viskas visur supuve ir panasiai, ne mano cia reikalas, as tiesiog bunu kur man paciam smagiau ir noriu tik tiek, kad visi nuo manes atsikabintu.
popierius pridaviau, laukia medicinine komisija. is taves patarimo noriu, nes man atrodo, kad mane suprasi. naturalus klausimas ant kiek nusidalbashinus reiktu ten nueit, kad jie tiesiog nurasytu mane. ir kiek i ka jie ten realiai ziuri, ta prasme turbut pats sutiksi, kad didziajai daliai bent biski apie viska susimastanciu zmoniu norint galima prikabint depresija, bipolar arba siaip kuri nors spektra.
tai va tiek nuo manes, sorry jei ne ta koja pradejom pokalbi : )
patarimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2016-04-13, 17:50
Reputacija: 2

Re: Kariuomene/Sauktiniai

Standartinė patarimas »

akkmuo rašė: 2018-06-02, 18:12 paskaityk forumo taisykles, pravers.
nereikia cituot prieš tai parašyto pranešimo.
pasiūlyt pagalbos siūliau temos kūrėjui, kuris daug info apie savo situaciją parašė, o ne bet kam.
beje, PM tu negali rašyt {; sėkmės
Temos autorius taip pat negali Tau parasyti i pm :)
patarimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2016-04-13, 17:50
Reputacija: 2

Re: Kariuomene/Sauktiniai

Standartinė patarimas »

Lyg ir gavau zinute, bet iskart istrynei, nelabai susigaudziau :)

Susimokejau 15 euru bauda, teks vykti rugpjucio 22 sveikatos patikra ta:)
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Kariuomene/Sauktiniai

Standartinė Moderatorius »

maloonasb rašė: 2018-06-02, 19:36 jo, okei, kaltas. isokau i svetima posta, bet situacija realiai tokia pati visu kam tokie klausimai kyla. saukia tarnaut, noru nedegu kaip matai. ne pasaulio pabaiga, atbraidysiu jeigu reikes, bet geriau, kad nereiktu.
25m, vietines reiksmes degeneratas, sedziu dabar ispanijoj, savanoriavimai, komunos etc. as labai abejoju ar tu nori apie tai diskutuot, bet valstybe as isvis kaip tokia netikiu, ancap. nenoriu as niekam pist proto kaip cia viskas visur supuve ir panasiai, ne mano cia reikalas, as tiesiog bunu kur man paciam smagiau ir noriu tik tiek, kad visi nuo manes atsikabintu.
popierius pridaviau, laukia medicinine komisija. is taves patarimo noriu, nes man atrodo, kad mane suprasi. naturalus klausimas ant kiek nusidalbashinus reiktu ten nueit, kad jie tiesiog nurasytu mane. ir kiek i ka jie ten realiai ziuri, ta prasme turbut pats sutiksi, kad didziajai daliai bent biski apie viska susimastanciu zmoniu norint galima prikabint depresija, bipolar arba siaip kuri nors spektra.
tai va tiek nuo manes, sorry jei ne ta koja pradejom pokalbi : )
chill, aš tik turiu pareigą prižiūrėt forumą :D
tai, pradžiai paklausiu, kelintas šaukimo numeris?
jei >500, gali nesukt galvos, praeit tą medicininę, palaukt metus (nes per tiek maždaug laiko, tavęs tikrai nešauks pakartotinai), ir tu jau būsi 26..
jei būsi 26, ir tave pakartotinai šauks, pakalbėjus pas psichiatrą, kad tau jau 26, tu turi darbą, galbūt šeimą, ir tikrai NEnori tarnaut, tavęs niekas neims (šita info iš neseniai buvusio atvejo su pažįstamu (: )
o padiskutuot apie tai, kad tu netiki valstybe išvis.. šita tema plati, ir tikrai diskutuotina. aš tame turiu laaabai objektyvias pažiūras, kažkiek jau apie tai čia/kitose temose parašiau, bet, jei tau nėra noro/reikalo, šitą galim praleist.
mano akim, čia irgi labai daug kas supuvę, nevykėliška ir panašiai.
dėl medicininės : gali labai atsainiai daryt IQ testą.
bus kažkiek tai testukų, 2 ar tai 3, vienas iš jų yra IQ. gali jį padaryt atsainiai, surinkt 85-95 IQ balus, nuėjęs pas psichiatrą/psichologą (nebeatsimenu, pas kurį iš jų pirmą reikia, kai kur būna tik 1 iš jų) šneki ir diskutuoji su juo.. nu, kaip čia pasakyt. maroziškai?
neakivaizdžiai primeti durnelį, pasakai, kad nenori ten būt, mali šūdą. nu žodžiu, manau, įsivaizduoji.
įsivaizduoji esąs koks nors gilus kaimietis, nu daug maž primeti. būni veikėjas kaip iš farų, laidos, kuri kažkada egzistavo „kitas“ ir panašiai.
dėl bipolar pakomentuot negaliu, manau, darytų kažkokius tai tyrimus, siųstų kažkur. BET, čia jau priklauso nuo to, ką šnekėsi ir panašiai
realiai, IQ testas gali būt kertinis variantas.
mano pažįstamas buvo pašauktas, bet persirašė į tuos, kad ale anksčiau nori nueit, ir panašiai.
viskas buvo gerai, bet - nepraėjo dėl per mažo IQ ((:
2 variantus tokius žinau
į PKT gali nepraleist dėl prisipažinimo, kad palini. dėl NPPKT - negarantuoju
gali sakyt, jog ESI rūkęs. nepatarčiau sakyt, jog RŪKAI. darys tyrimus, prisi.is ir šalalala, laiko gaišimas
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Kariuomene/Sauktiniai

Standartinė kauptukas »

Jokio narkotiku tyrimo nedaro, diena pries puciau ir niekas net neuzsimine. Psichologas paklause, pamelavau kad nieko nerukau nieko nevartoju, psichiatras patikrino kad ne iskaitoj ir net neklauses sudejo anspaudus. Tiek is to kmeko.
Pareigūnai klauso.
Rašyti atsakymą