Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Artiomka
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2018-03-11, 12:17
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Artiomka »

Kas dabar buna, jei masinoj keleivis turi? Ta prasme random patikrina, masinoj nera kazkaip paslepta, bet kazkas kurinej ar kur turi
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

pagal ideja tai semia tuos, kas turi. Aisku dar yra galimybe, kad paims visu keleiviu slapimo tyrima, jei bus itarimas - nerangumas, raudonos akys, panika, paranoja ir pan. bet nuo pareiguno priklauso. tai gali bandyt ir vartojima neturintiems pripaisyt.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
jvmxb
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2005-11-14, 18:18
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė jvmxb »

Man buvo, kad buvau keleivis, sustapdė, darė kratą ir pas kitą keleivį rado 0.08g. Visus išvežė, buvau porą mėnesių nerūkęs ir mano vienintelio šlapime "rado" thc liekanų. Pripaišė vartojimą ir dar bandė pripaišyt kad mano stafas.
klausimelis
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2018-07-15, 08:36
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė klausimelis »

sveiki
istorija tokia buvo pagave du kartus siais metais su nedideliu kiekiu,issilaikiau teises dabar ir kamuoja nuolatine paranoja kad sustabdys ir del praeities gali prisiknist ir isvezt tyrimu.Gal teko kamnors susidurt kaip jie ten nustato "blaivus" tu ar ne?Kadangi slapime gali iki menesio issilaikyt tai logiskai mastant turetu buti kazkokios papildomos priemones?
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Moderatorius »

šlapime iki mėnesio išsilaikyt negali. extra atvejais, nebent, kai rūkai dien dienon dideliais kiekiais.
o šiaip, nemanau, kad jie gali „nustatyt“, jog tu apsvaigęs, jei tiesiog rūkei prieš kokias ~5val.
o, jei išveš tyrimų, ar dar kažko, dažnas ir normalus atmazas yra :
„rūkiau prieš 2 savaites nyderlanduos(bet kokia kita šalis, kurioj dekriminalizuota)“ ir viskas. niekaip jie nenustatys, kada tu rūkei, ir pripaišyt negali.
klausimelis
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2018-07-15, 08:36
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė klausimelis »

akkmuo rašė: 2018-07-15, 16:57 šlapime iki mėnesio išsilaikyt negali. extra atvejais, nebent, kai rūkai dien dienon dideliais kiekiais.
o šiaip, nemanau, kad jie gali „nustatyt“, jog tu apsvaigęs, jei tiesiog rūkei prieš kokias ~5val.
o, jei išveš tyrimų, ar dar kažko, dažnas ir normalus atmazas yra :
„rūkiau prieš 2 savaites nyderlanduos(bet kokia kita šalis, kurioj dekriminalizuota)“ ir viskas. niekaip jie nenustatys, kada tu rūkei, ir pripaišyt negali.
na kiek skaiciau tai tikrina slapima ir dar privalo bent gydytojas patikrinti ir paraso gali vairuot ar ne,skaiciau kad tikrina vyzdziai kokie motorika ir t.t,eteismuos yra byla kur parasyta taip.
equador
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2009-11-16, 15:50
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė equador »

Praverciau naudziaka, ir pastebejau kad uz 265 max bausme Jau 5, anksciau buvo 2,nu ziauru.. Tj kada Jis taikomas taip ir neauprantu, jai auginama didelis kiekis? Tj 259 taikomas td kaip laikomas didelis kiekis? Ir tas kiekis Tj kiek 1 normals augalas virs 500gramu? Pataisykit jai klystu.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Ciakis »

na ziurint kur auga :) normalus augalas gali buti 100g gali buti ir kilogramas

asmeniskai nezinau kaip LT skaiciuoja. kaikur skaiciuoja augalu skaiciu, kitur kiek sveria visas medis :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Moderatorius »

lietuvoj, pagal forumiečių patirtį - priklauso nuo teisėjo ir advokato. barzas postų paieškokit
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Operatore »

Kanape ne tik ruko, bet ir daro aliejus bei ekstraktus is kitu augalo daliu (kaip stiebas, lapai), tai LT nelegalu, del to sveria augala toki, koks jis yra - visa.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Limpopo
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2019-10-14, 19:24
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Limpopo »

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/n ... 59-1224288

Idomus sakynis is straipsnio:
"Teisėjas įvertino ir tai, kad vargu, ar pareigūnus pasiektų informacija apie narkotikus, jei kanapės būtų skirtos tik asmeniniam naudojimui."
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė SnowStorm »

Labai teisingas sakinys. Jeigu butu legalu uzsiauginti, statistiskai prekyba zenkliai sumazetu. Taip pat butu sunku apkaltinti.
durys
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2019-07-23, 21:37
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė durys »

Sveiki. Ar gali pareigūnai atsitiktinai susistabdyti gatvėje žmogų ir jį apieškoti be to jo sutikimo?
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Moderatorius »

geras klausimas. pagal idėją, turi būt įtartinas (pagal ką jie tai nustato - nežinau), ir tada gali apžiūrėt
Vietiniz
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2019-12-27, 19:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Vietiniz »

Sveiki, turbūt jau bus įkyrėjusi ta pati tema, bet gal gausiu naujų tipsų, kurie ir kitiems likimo broliams padės. Šiandien mentai netikėtai pačiupo sėdintį mašinoj su vargana pusiuke ganjos, nuvežė pamyžt (faktas, kad meginyje ras, bet tik ganjos), anksčiau baudžiamosios atsakomybės neturėjau, tik KET. Jau surinkau teorijos, kad gresia 259.2, nors nesuprantu, esminio skirtumo tarp 259.1 ir 259.2, kai 259.2 yra papildomas zodis”nedidelį kieki” ir už tai jau baudžiakas. Veiksmu planas, būtų pirmadienį varau pas advokatą, is tel. Konsultacijos sakė susirasti laiduojantį žmogų, kaip manot ar teismas nežiūrės keistai jei būnant man 30-ties m. ,už mane laiduos tevas? Policija nebuvo nei atėmusi telefoną, neprašė duoti parodymų, nereikėjo ir ant nieko pasirašyti. Paklausė tik kur pirkau, pasakiau, kad prie pub’o nepažįstamas žmogus pasiūlė. Jei niekur nepasirašiau, ar galiu iki teismo susukti geresnę versiją ar geriau likti prie pirminės? Kaip manot, koki mano šansai išsisukti nuo baidžiamosios atsakomybės? Kaip sakiau, anksčiau nebuvau teistas, laiduotoją turėsiu ir gailėsiuos bllllllllle. Kas dar galėtų būti svarus liduotojas, tėvų nesinorėtų kišt, o bratka pasienietis, tai nesinori jam pridaryt darbe bėdu.
Dėkoju už ats!
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Moderatorius »

gausi administracinę, manau, pagal teismų praktikas. parodymų nepatarčiau keist.
durys
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2019-07-23, 21:37
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė durys »

akkmuo rašė: 2019-12-27, 21:38 geras klausimas. pagal idėją, turi būt įtartinas (pagal ką jie tai nustato - nežinau), ir tada gali apžiūrėt
Mačiau per Farus, kad susistabdė vidury gatvės čiuveli ir sako, parodyk ka kišenėse turi, nes "atrodai kaip žmogus kuris galėtų vartoti narkotikus" ar kažkas panašaus. Rado pora gramų kanapių. Kažkoks kosmosas
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Ciakis »

Siaip negali taip purtyti :) turi buti priezastis.
Bet darbe mane vadina - Veryga
SativaLover
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2014-06-02, 17:13
Reputacija: 2

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė SativaLover »

durys rašė: 2020-01-02, 16:17
akkmuo rašė: 2019-12-27, 21:38 geras klausimas. pagal idėją, turi būt įtartinas (pagal ką jie tai nustato - nežinau), ir tada gali apžiūrėt
Mačiau per Farus, kad susistabdė vidury gatvės čiuveli ir sako, parodyk ka kišenėse turi, nes "atrodai kaip žmogus kuris galėtų vartoti narkotikus" ar kažkas panašaus. Rado pora gramų kanapių. Kažkoks kosmosas
Geras video sia tema https://www.facebook.com/jaunabanga/vid ... 861789689/. Deja jei jau užsimanė patikrinti tai ir patikrins :/
strategistas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2019-06-26, 15:17
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė strategistas »

Vietiniz rašė: 2019-12-27, 22:48 Sveiki, turbūt jau bus įkyrėjusi ta pati tema, bet gal gausiu naujų tipsų, kurie ir kitiems likimo broliams padės. Šiandien mentai netikėtai pačiupo sėdintį mašinoj su vargana pusiuke ganjos, nuvežė pamyžt (faktas, kad meginyje ras, bet tik ganjos), anksčiau baudžiamosios atsakomybės neturėjau, tik KET. Jau surinkau teorijos, kad gresia 259.2, nors nesuprantu, esminio skirtumo tarp 259.1 ir 259.2, kai 259.2 yra papildomas zodis”nedidelį kieki” ir už tai jau baudžiakas. Veiksmu planas, būtų pirmadienį varau pas advokatą, is tel. Konsultacijos sakė susirasti laiduojantį žmogų, kaip manot ar teismas nežiūrės keistai jei būnant man 30-ties m. ,už mane laiduos tevas? Policija nebuvo nei atėmusi telefoną, neprašė duoti parodymų, nereikėjo ir ant nieko pasirašyti. Paklausė tik kur pirkau, pasakiau, kad prie pub’o nepažįstamas žmogus pasiūlė. Jei niekur nepasirašiau, ar galiu iki teismo susukti geresnę versiją ar geriau likti prie pirminės? Kaip manot, koki mano šansai išsisukti nuo baidžiamosios atsakomybės? Kaip sakiau, anksčiau nebuvau teistas, laiduotoją turėsiu ir gailėsiuos bllllllllle. Kas dar galėtų būti svarus liduotojas, tėvų nesinorėtų kišt, o bratka pasienietis, tai nesinori jam pridaryt darbe bėdu.
Dėkoju už ats!
Sveikas,
man buvo panasiai pries 10m., pagavo su 0.7g :) tik tiek, kad irode tyrejai pirkimo fakta, nes klausesi pardavejo telefonu pokalbiu. Plius anais laikais dar buvau gana jaunas ir siais klausimais nebuvau labai ispruses. Dabar dirbu teises sferoje (ne baudziamojoj, bet vistiek) todel megstu pasidometi apie tokius atvejus.
Laisves atemimo bausmes tikrai negausi, nebijok. Greiciausiai kas bus tai arba administracine, arba 259.2 BK, bet bus perkvalifikuota kaip baudziamasis nusizengimas. Nusizengimas skiriasi nuo nusikaltimo tuom, kad dazniausiai tokie atvejai yra priskiriami netyciniams, nepiktybiniams, veikoms padarytoms per neatsarguma neapdairuma. Teistumo pas tave nesimatys nuo to laiko, kai susimokesi bauda (bent jau man taip buvo) ir teistumo pazymose nesimatys, kad buvai teistas (nebent eisi dirbt i kokias valstybines istaigas arba istaigas, kurios turi teise 'giliau' patikrinti tavo istorija, kad pvz buvo vykdomas ikiteisminis tyrimas).
Parodymu geriausia nekeisti, nes labiau uztruks procesas, ir teismas gali i tai nepalankiai atsizvelgti.
Bet kiek cia parasei, tavo atveju atrodo viskas labai paprastai, nebuvo kazkokia operatyvine stebesena vykdoma ir mentai kurie pagavo nebuvo kriminalistai, tai manau susitvarkysi su administracine nuobauda.
P.S labai tikiuosi, kad su sekanciais seimo rinkimais pagaliau normalus zmones padarys reikiamus istatymu pakeitimus ir panaikinsbaudziakus uz tokias nesamones!!!
Rašyti atsakymą