Nuotrauka Nuotrauka

IKEA micro grow Hidroponika - traukos kamera V 1.0 :)

Tobulėjantiems.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

IKEA micro grow Hidroponika - traukos kamera V 1.0 :)

Standartinė Ciakis »

Sveiki, as cia tikriausia labiau sporto deliai susidomejas kanapiu auginimu namu sąlygomis.
pats rukau hasha, gal karta i pusmeti :) dar stalciuje metosi gabaliukas nuo praeitu metu :)

giesiog gal kam bus idomus mano buildas (manau 4 augalai bus pac tas). labiau tinkantis prie micro grow temos.
mano tikslas padaryti maximaliai autonomine stoti. kur zmogui reiketu tiesiog megautis treniruotemis ar kitais malonuma teikianciais dalykais

buvo ideja viska daryti saldytuve, bet negavu saldytuvo :( o pas mane visi baldai ikejos :) tad nulekiau i ikeja ir nusigriebiau virtuvine spintele 60x60x140 su durelem 60x120 bei stalciumi 60x20.NuotraukaNuotrauka

Dar labai daug nera atejusiu dalyku bet sarasas mazdaug toks:

90 Degree Glass Door Pivot Hinge (laikikliai akrilo durims jos bus dvejos)
PureMate® PM 702 Digital Ultrasonic Cool Mist Humidifier (namuose dregme 52-80) tikiuosi jo neprireiks bet del viso pikto :)
Envirovent SILMV160/100T In-Line "Silent" Extractor Fan
Hydrogarden Ram Aluduct 102mm x 10m Low Noise Ducting
Black Orchid Even Flo Carbon Filter 4 Inch 100mm x 300mm 370m3/hr
Gorilla Tape 32m
Fluval Carbon 900g complete with net bags
ph down 250ml & ph up 250ml
Metal Hose Clip 100mm Diameter Ducting Clamp
6x tube pipe connectors
8mm ID x 11mm OD Clear PVC Tubing Pipe Hose 5 Metres
Rubber Seal Weather Strip Foam Tape
Oria Digital Thermometer Hygrometer, Indoor/Outdoor
INTEY Dehumidifiers
JBA Submersible Aquarium Heater
Maxesla Submersible Pump 80 GPH (300L/H)
All Pond Solutions Aquarium Tropical Air Pump

Kompiuterine dalis:
W1209 DC 12V LED Digital Thermostat Temperature Control Thermometer Thermo Controller Switch Module + NTC Sensor
DS18b20 Temperature Probe Temperature Sensor 18B20 for arduino Diy Kit
EBOWAN Normally Closed Water Solenoid Valve DC 12V
220v PCFS7 PP Right Angle Float switch Side Mount Horizontal Water level Sensor liquid Float switch For Tank Pool
Dc 6V 12V 24V magnetic solenoid push&pull open frame electromagnet
5V 16 Channel Relay Module for arduino
Kamoer NKP micro peristaltic pump 12V
100W LED Grow chip ,60pcs x 3w bridgelux ,full spectrum 380nm-840nm led
Aluminum Solid radiator , sunflower shape , heat sink for 50w-100w led chip
DC12V 18W 36W 72W 100W Lighting Transformers High Quality LED Driver
Mini High-Speed PWM LED Dimmer 3V-35V 90w/DC Regulator 4V-40V To 1.25V-36V 8A


tai va, dar daug detaliu laikiu bet vis eigoje duosiu updeitus kas ir kaip :)
o salyje kur as gyvenu seklas galima drasiai siustis pastu :) jos legalios :)
Nuotrauka

jei reikes vire visko galesiu parasyti kas ka daro. bet manau visko nepanaudosiu ir kai projektas bus baigtas istrinsiu nereikalinga

is esmes galima tisiog paprasta deze pasiimti pcb ar kokia ir gerai apsilinus gali kad ir kieme pasistatyti :) manau visa yranga generuos pakanamai silomos kad save issilaikytu
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: IKEA micro grow Hidroponika - traukos kamera V 1.0 :)

Standartinė Ciakis »

Kolkas kambaryje su ijungtu ventiletorium 38db. Niekas neauga bet isbandau ka turiu.
Filtras per didelis grow boxui tai desiu ant jo.
Boxo visi tarpai uzpurksti silikonu kad viduje trauka nenukristu
Nuotrauka

Del dezes tai ispurskiau vidu makrofleksu, tikiuosi truputi numus garsa.

Dar del oro cirkuliacijos viduje nusprendziau deti vandens ausinima. Nes paprasti ventiliatoriai pus ora ne ten kur reikia ir gali kilti problemu su kvapais.
Tad Aliuminio blokeliai ir saldytuvas jau pakeliui
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Standartinė Moderatorius »

jei tu dėsi oro aušinimą, vis vien.. tipo, viduj nebus jokio ventiliatoriaus, kuris varinėtų orą boxo viduj?
ir, turbūt pramazinau, neužmačiau, bet ar bus tik ištraukimas oro?
jei jau viduj bus tik vandens aušinimas, ir nebus kad ir 12V kompiuterinių ventikų, darys įtaką augalų augimui
augalas turi gaut vėjo, kad galėtų stiprėt stiebas, lapų stiebeliai ir panašiai.
nebent, bus geras įpūtimas šalto oro, ir pakankamai judins augalus
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re:

Standartinė Ciakis »

akkmuo rašė: 2018-09-30, 16:18 jei tu dėsi oro aušinimą, vis vien.. tipo, viduj nebus jokio ventiliatoriaus, kuris varinėtų orą boxo viduj?
ir, turbūt pramazinau, neužmačiau, bet ar bus tik ištraukimas oro?
jei jau viduj bus tik vandens aušinimas, ir nebus kad ir 12V kompiuterinių ventikų, darys įtaką augalų augimui
augalas turi gaut vėjo, kad galėtų stiprėt stiebas, lapų stiebeliai ir panašiai.
nebent, bus geras įpūtimas šalto oro, ir pakankamai judins augalus
Bus, bet bus is apacios i virsu. Jei led ausinciau oru atsirastu stiprus srautas dezes virsuje :) vejas bus tikrai :) ir saule reiksbziureti gal net uzteks be papildomos irandos nes pagal plana ten turetu buti nemenkas brizas is apacios i virsu nes oro padavimas ten.
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Re:

Standartinė barzas »

Cikis rašė: 2018-09-30, 16:52
Bus, bet bus is apacios i virsu. Jei led ausinciau oru atsirastu stiprus srautas dezes virsuje :) vejas bus tikrai :) ir saule reiksbziureti gal net uzteks be papildomos irandos nes pagal plana ten turetu buti nemenkas brizas is apacios i virsu nes oro padavimas ten.
Nezinau ant kiek tu gaudaisi 3D modelevime, bet geriau pabanditum ten yra visokiausiu pluginu kad galetum nustatiti tiek sviesos tiek oro srauto dydi ( sumodeliuoti ) ir paskaiciuoti, priklauso kokia programa naudoji.... ir daug aiskiau gaunasi kur ir ka dadeti... bent ant langu tai tikrai su programom nera problemos ( tiek legaliu tiek lauztu pilna ) bet ant linuxu tikrai tenka jieskoti alternativu joms.arba emuliuoti per Wine....
Tap yra paprasciau bent man susimodelevus susikaiciuoti kur koks srautas bus ir kur ir ka dadeti. Bet mano dalis pajamu r buna gyvenime is modelevimo, tai man kaip darbas skaitosi....
Kitiems tai gal tamsus miskas bus, kiekvienam savo juk......
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Re:

Standartinė Ciakis »

barzas rašė: 2018-09-30, 17:35
Cikis rašė: 2018-09-30, 16:52
Bus, bet bus is apacios i virsu. Jei led ausinciau oru atsirastu stiprus srautas dezes virsuje :) vejas bus tikrai :) ir saule reiksbziureti gal net uzteks be papildomos irandos nes pagal plana ten turetu buti nemenkas brizas is apacios i virsu nes oro padavimas ten.
Nezinau ant kiek tu gaudaisi 3D modelevime, bet geriau pabanditum ten yra visokiausiu pluginu kad galetum nustatiti tiek sviesos tiek oro srauto dydi ( sumodeliuoti ) ir paskaiciuoti, priklauso kokia programa naudoji.... ir daug aiskiau gaunasi kur ir ka dadeti... bent ant langu tai tikrai su programom nera problemos ( tiek legaliu tiek lauztu pilna ) bet ant linuxu tikrai tenka jieskoti alternativu joms.arba emuliuoti per Wine....
Tap yra paprasciau bent man susimodelevus susikaiciuoti kur koks srautas bus ir kur ir ka dadeti. Bet mano dalis pajamu r buna gyvenime is modelevimo, tai man kaip darbas skaitosi....
Kitiems tai gal tamsus miskas bus, kiekvienam savo juk......
jo su modelingu man problemos butu :) reiketu daug mokintis :D del sviesos teks bandymu keliu, o del traukos tai as dirbu prie traukos spintu tai su oro srautais neturetu kilti problemu. siandiena lovius dar pasidarysiu ir uzteks :D is kambario dirbtuves padariau :D truputi chaosas reikia apsikuopti
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: IKEA micro grow Hidroponika - traukos kamera V 1.0 :)

Standartinė Ciakis »

Gut. Sugreziau skyles paziurejau kaip atrodys isdestymas. Tik lovelis leidzia. Uzpyliqu silikonu, is isores klijais reiks apziuret rytoi kaip bus. Sujungiau filtra su fanu, bet dar makrofleksas nesustingo. Negaliu uzdengti palyginti garso. Laukiu dar keliu siuntiniu. Ir islindo pirmos klaidos. Reikes kazkokio kitokio dehumidiferio. Sis maziukas ir jis visuomet on. Nera jokiu nustatymu. Dar galvoju apgaminti in-line filtra. Bet cia veliau. Pirmiausia reiks nusipirkti pakaitini siam. Na tipo jei kas negerai :)
NuotraukaNuotrauka
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: IKEA micro grow Hidroponika - traukos kamera V 1.0 :)

Standartinė Ciakis »

Na stai atejo kompiuterine dalis. Isbandziau rele 8 kanalu. Viskas veikia kodas bus paprastas gal pakabinsiu viska ant arduino ziuresiu kaip iseis
Nuotrauka

prikabinau pradinio kodo SS :) kai viskas bus baigta viska prikabinsiu i 1-ma posta
Nuotrauka
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: IKEA micro grow Hidroponika - traukos kamera V 1.0 :)

Standartinė Ciakis »

Panele pradete rinkti.
Senas kompo psu. 500w 80A. Tiek nereikia bet kito neturiu ant jo kabes kompiuterine dalis, pompos, dozatoriai ir viskas kas ima 5-12v.
Nuotrauka
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: IKEA micro grow Hidroponika - traukos kamera V 1.0 :)

Standartinė Moderatorius »

jei tu nieko prieš - aš, atsiradus daugiau laiko, sumesiu visus tavo postus į vieną, prirašydamas prieš kiekvieną jo datą.
tuo pačiu, jei tu sutinki, norėčiau, kad tiesiog redaguotum pirmą postą, ir viską dėtum ten, kaip pvz dienorašty.
bus daug patogiau, gražiau ir priimtiniau, nesitęs tavo projektas tarp puslapių ir nesimaišys tavo postai su kitų.
jei taip, parašyk, po to pratrinsiu postus,
ačiū
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: IKEA micro grow Hidroponika - traukos kamera V 1.0 :)

Standartinė Ciakis »

Ok.
Bet darbe mane vadina - Veryga
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas