Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
vrotkampot
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2016-05-11, 14:02
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė vrotkampot »

1. nes nepasitikiu savo konstrukcija tiek, kad palikt įjungtą, kai išeinu į darbą, tai tuo metu, kol manęs nėra džiaugiasi šviesa nuo palangės.
2. ventilį jungiu nuo powerbanko, o powerbankas belekaip silpnas, išsikrauna per naktį, tai naktį naudoju, dieną kraunu
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė quNNcy »

"vakare sutemus pabūna tamsoj kelias valandas ir tada keliauja į boxą, ir nuo kito ryto vėl kartojasi ratas" sitas man uzkliuvo,gauna sviesos ant palanges,tada eina miego 2h ir vel diena? ar kur nors matei kad saule sviecia,ateina naktis keliom h ir vel ji sviecia,as ne :) sitaip tu stresuoji savo gele,beje lowryderis tavo yra autikas,o automaciukai streso nelb megsta,del ugio jis didelis ir nebus 50/80cm ir tai klausimas ar toks bus,priklausys nuo taves,o jei uzstresuosi kai reikalas gali nikstuka tureti :) siais metais turejau 1 30cm ugio,bet ne del savo kaltes,del sraigiu,sekmes
Kinderis
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2017-03-27, 14:19
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Kinderis »

Is paprastu fan leaves eina sviesta pasidaryt ar per mazai thc juose kad kazkas gautusi?
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Volkas »

Eina gali dėt ir kotelius/stiebą, tik nebus jis labai stiprus.
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
vrotkampot
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2016-05-11, 14:02
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė vrotkampot »

sveikučiai.

nors ir netinkama čia tema, dienoraščio neužvedžiau nuo pradžių, čia viską diskutavom, čia viską patarėt, tai čia ir papasakosiu kaip gyvuoja augaliukas, jei dar kažkam įdomu :D

gyvuoja visai neblogai, įdedu nuotraukyčių:
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka

šviesos gauna ~20/4, ciklas kaip ir seniau, 9-19h ant palangės, tada 4h tamsos boxe, ir 23-9h boxe.
spalio pabaigoj, paskutinėm dienom jungsiu į žydėjimą, manau 12/12 jungsiu, nors ir lowryderis, greičiau pabaigs ciklą, vistiek eksperimentinis daugmaž.
tarp kitko nemažai skaičiau, kad būtent šitie lowryder #2 dažnokai turi problemų su perėjimu į žydėjimą, bet maniškis jau kaip ir dabar po truputuką siūliukus kiša, tai tikiuos problemų nebus, tuo labiau perjungus į 12/12.

dar vienas įdomu pastebėjimas, kokia savaitė atgal ir augaliukas skleidė silpną, bet skanų šuniuko kvapą, dabar tas kvapas kaip ir dingo ir kvepia kaip paprasčiausia salota ar koks augalas šiaip, keista :D

dar vienas dalykas neduoda galvos, galvoju ar pradėt su trąšom, ar ne, mačiau senukuose po pora eurų niversalių skystų, galvoju ar apsimoka prasidėt ar ne.

šiaip įdomu visai, kaip čia tas lowryderis gyvuos :D nors grynai eksperimentinis growas čia, bet tikiuos kokius 5g sauso pavyks numelžt paragavimui. tai tiek, jei kažkam įdomu, updatinsiu toliau apie klotį :D
vrotkampot
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2016-05-11, 14:02
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė vrotkampot »

pasižiūrėjau fotkes, kur buvau įdėjęs praeitam poste, tai iš to posto atrodo pakankamai vešlokas gražus augalas, bent iš viršaus, bet iš šono, tai ta prasme nei pusės tokio gražumo nėra :D
iš šoniuko:

Nuotrauka

mažytis ir skurdokas, bet žiedelius pradėjo po truputį spraust, tai ir nebeeaugs jau pats greičiausiai, tai gal jungt jau dabar į 12/12, kaip manot? gal 2g kokie nusiims.. :D
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 474
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė barzas »

Kompote automatas tau zydes ir prie 18/6 ar 20/4
automatam nera butina 12/12
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Volkas »

Bet nėra tikslo tiek valandų papildomai degint elektrą, rezultatas nebus žymus.
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 474
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė barzas »

Volkas del rezultato negaliu jam pasakyti. nes pas ji tai ant palanges tai po sviesa stovi, nera tu saligu ant kuriu jisai pasmatytu. siaip skuresi kur 12/12 ir kur 18/6 bet tai svoriu skyresi. nuo augalo ten sunku net spresti yra ypac dar tokiom saligom kokiom jisai augina . aplamai priklausis nuo daug ko kaip jam ispus ziedus ir nanasei....lowraideriai 2 nera blogi kiekiu nuimant, bet tik ne tokiom saligom kaip jisai augina.... daug kas priklauso ir nuo auginimo tehnikos, kuria naudoji ir kiek laiko dar paskiau zydini ar 7 ar 8 savaites ar isvys iki 10 ar 12 savaiciu uztempi . rezultatai labai skyresi tiek kiekiu tiek stiprumu....

Labai daug kas dar nuo to priklauso...
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė putejas »

Laba. Mane sudomino klono konservavimas saldant. Neturim mes tokios info, nezinom, is tiesu, taciau butu be galo vertinga jeigu pats tai ismgintum ir duotum zinoti kaip sekesi :) Juk kol patys neismeginsim tol nezinosim :)
Flamingbong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2018-11-20, 00:27
Reputacija: 3

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Flamingbong »

Sveiki bendraminciai! :bong: Esu naujokas siam forume, bet tikrai nemazai esu skaitinejes cia visko. Gyvenu ten kur sitas dalykas yra legalus ir nusprendziau pats uzsiauginti si nuostabu augala :D tai vat uzsisakiau toki sukomplektuota tenta https://www.growland.biz/Hydro-Shoot-Gr ... 0-Set-250W ir noreciau jusu paklausti ar nepadariau klaidos pirkdamas sita daikta ir ka su juo butu gero galima isaugint? Kaip pirmam kartui galvoju bandyt NL automata. Ka jus apie tai manote? Kiek augaliuku galeciau ten sutalpinti? Gal pasiulytumet kokia kita rusi auginimui? :x: :V:
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Ciakis »

putejas rašė: 2018-11-16, 19:02 Laba. Mane sudomino klono konservavimas saldant. Neturim mes tokios info, nezinom, is tiesu, taciau butu be galo vertinga jeigu pats tai ismgintum ir duotum zinoti kaip sekesi :) Juk kol patys neismeginsim tol nezinosim :)
Kaip tik vakar skaiciau kazkur :) saldant kincervuoti klono nepavyks. Klonas = zaliuojantis augalelis. Mj klonas kaip ir pac augalas prie 5 ar 0 tiesiog numirtu. Bent rase anglu forume kad galima saldyti tik seklas, ir tai konroliuojamoje aplinkoje.
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Ciakis »

Flamingbong rašė: 2018-11-20, 12:59 Sveiki bendraminciai! :bong: Esu naujokas siam forume, bet tikrai nemazai esu skaitinejes cia visko. Gyvenu ten kur sitas dalykas yra legalus ir nusprendziau pats uzsiauginti si nuostabu augala :D tai vat uzsisakiau toki sukomplektuota tenta https://www.growland.biz/Hydro-Shoot-Gr ... 0-Set-250W ir noreciau jusu paklausti ar nepadariau klaidos pirkdamas sita daikta ir ka su juo butu gero galima isaugint? Kaip pirmam kartui galvoju bandyt NL automata. Ka jus apie tai manote? Kiek augaliuku galeciau ten sutalpinti? Gal pasiulytumet kokia kita rusi auginimui? :x: :V:
Na ziurint kokias technikas darysi augindamas.
Siaip 2 ar 3 augaliukai. Asmeniskai as manau jog ne automata auginti kaip pirma geriau. Jei kas atsitiks nenumatyto galesi pratesti vegetavima kol augaliukss labiau pauges :) o jei sufeilinsi su automatu jis tau prades zydeti ne tadai kai geriausiai atrodo o kai ateis laikas. :) Pas mane automatas auga. Cia mano klaida :)

Ps. Mums nesvarbu kur tu gyveni, svarbu bendrs pomegis
Bet darbe mane vadina - Veryga
Flamingbong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2018-11-20, 00:27
Reputacija: 3

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Flamingbong »

As galvoju pirma karta gal geriau nei lankstyt nei karpyt ar dar kazka, o augint automata ir susipazint su augalu :|?
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 93

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Moderatorius »

nesusipažinsi su augalu, augindamas automato.
teisingai Cikis sako, augink reguliarią sativą/indicą.
asmeniškai, patarčiau imt indicą.
ir.. bandyt. nieko nelankstyt, nieko nekarpyt, pasirinkt gerą laistymo laiką, geras žemes, ir geras trąšas.
kapeika
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2018-11-06, 17:27
Reputacija: 3

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė kapeika »

sex Dwarf Auto Feminized Cannabis cia ka reiskia tas auto cia kad lauke galima augint? ar kaip?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Ciakis »

Auto reiskia ji fotoperijodui neimli. T.y. ji prades zydeti automatiskai, nepriklausat kiek sviesos jai duosi.

Pvz ne auto kad pradetu zydeti reikia duoti 12h tamsos, kiakada net daugiau

Ir taip auto galima auginti lauke. Jei bus trumpos naktys ji visvien prades zydet pati
Bet darbe mane vadina - Veryga
kapeika
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2018-11-06, 17:27
Reputacija: 3

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė kapeika »

Gal nieko tokio kai vienam grow boxe auginsiu viena auto kita ne. Kaip pirma kart auginu tai nezinodamad nusipirkau viena auto o kita ne:) prie to pacio norejau paklaust esu sudejas 6 lempas 6500k gal viena imaisyt tokia Nuotrauka
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Ciakis »

Del auto ir ne auto auginimo tai nesvarbu joms. Tiesiog sviesos laika taikyk prie ne auto. Nes auto suzydes savo laiku AUTOmatiskai. O ne auto prades zydet kai padarysi sviesos perijoda 12/12

Del lempuciu nezinau.
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 474
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė barzas »

kapeika rašė: 2018-12-12, 11:50 Gal nieko tokio kai vienam grow boxe auginsiu viena auto kita ne. Kaip pirma kart auginu tai nezinodamad nusipirkau viena auto o kita ne:) prie to pacio norejau paklaust esu sudejas 6 lempas 6500k gal viena imaisyt tokia
zydejimo metu bent 4 dek tokias jai pas tau 6 arba net visas gali keisti.nes 2700k geresnis spektras butent zydejimui, o tai tau viena automatiskai zydeti prades kita kad noredamas zydint turesi perstatyti 12/12 tada prades ir kita po keliu savaiciu zydeti.....cia jau spresk pagal augalo dydi tik nepamirsk kad ir zydejimo metu augalas gali net apie 60 % paaugti ( + / - )....
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas