Nuotrauka Nuotrauka

3d spauzdinimas

Forumo pavadinimas kalba pats už save.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

3d spauzdinimas

Standartinė Ciakis »

Jei kas nors uzsiema 3d spauda, butu galima sudeti cia ka nors vertingo atsispausdinimui :)

asmeniskai as dabar darau arduino sensoriu 3d modelius bei dezute hidroponikos monitoringui su solidworks.

veliau planas padaryti vazonelius DWC, dangtelius, kabliukus/ laikiklius visokius ir kitus mazmozius kad butu aplink uki :D
tad sherinsiu cia. jei bus daug sherinimo kursiu koki nors servisa kad butu galima saugoti be tapatybes atskleidimo :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 93

Re: 3d spauzdinimas

Standartinė Moderatorius »

man labai įdomu, smarkiai dar neieškojau, bet ar yra koks shopas lietuvoj, kuris detalėm prekiauja printerių?
man kelių smulkmenų labai reikia ):
pas mane yra paprastas toks
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 3d spauzdinimas

Standartinė Ciakis »

del lietuvos net nezinau, manau brangesnes detales apsimoka jieskoti LT bet kas iki 20usd ar tos ribos kur muitas prasideda verta is kinieciu pirkti :) europoje pakankamai brangu :) as dar bandysiu plasmases savo perdirbti i spauzdintuvo siula :)

jo is esmes as jau ipusejau tai sherinsiuosi viskuom. paskaiciavau jog pigiau gaunasi spauzsinti nei pirkti :D
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 474
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: 3d spauzdinimas

Standartinė barzas »

Cikis rašė: 2018-12-15, 02:37 Jei kas nors uzsiema 3d spauda jei bus daug sherinimo kursiu koki nors servisa kad butu galima saugoti be tapatybes atskleidimo :)
Tai kad uz dika nelabai kas ir tu modeliu 3D dalina, yra pilna svetainiu i kurias sukelus dar ir saibas tau moka, kai kurios 20 % sau pasilieka kai kurios iki 35 % .... o saibos nemaiso, plius i paypala pervedama tai nei musu VMI mato nieko....
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 3d spauzdinimas

Standartinė Ciakis »

Nannezinau az buvau keleta rades. Bet nera didele problema su solidworks padirbeti. Tokiias bazines zinias galima greit ismokti. As uztrukau pora h kad su juo pasidaryti dezutes maketa. Pries tai neesu dirbes su juo.
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 474
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: 3d spauzdinimas

Standartinė barzas »

Nebutina solidworks yra daug tu programu, principas vistiek visu daug maz vienodas tik galimybes skyresi.... kompas. blender autodesk-3d max -maja.zmodeler ir tt.tik valdimas buna defaultas skirtingas prie vienos pripratus tada nusistatineji visas daug maz vienodi kad nesimetiti patogumo delei.
ne vien juk 3d pronteriu taip par ir cns frezavimo graviravimo stakles juk pasijunge, gali smulkmenas darytis, dar plius jai lazeri pakeitimui ....tik lt bent realiai problema rasti kartais medziagu, yra ju pirkti bet tai be kainu daznai randi, arba kiekiai ir dydziai nelabai reikalingi.... arba isvys kainos uzlaustos ant tiek kad pigiau is europos siustis net su siuntimo islaidom sutaupai......
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 3d spauzdinimas

Standartinė Ciakis »

na taip, as solidworks paemiau kaip pavizdy. man jis lengviau nei autocad :)
as kai is amazono daug uzsakineju tai gerai. ne LT gyvenent nera problemu su medziagomis :) va sedu vazono eskiza pasidarysiu, reikes rast kur patalpinti veliau
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 474
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: 3d spauzdinimas

Standartinė barzas »

Cikis rašė: 2018-12-26, 18:51
as kai is amazono daug uzsakineju tai gerai. ne LT gyvenent nera problemu su medziagomis :)
Tai daug kas apsukresnis ir skaiciuoti moka atsisiuntineja ka is azijos ka is es nes kainu skyrtumai kartais akivaizdus...
LT jieskojau polikarbonato plokstes virs cm storio nedydelio gabalo ( gpu ausinimui vandens) arba visa lapa pirk arba pigesnis varijantas is UK atsisiusti ( net iskaicevus siuntimo islaidas, pigiau gaunasi ) . del vario plokstes panarsiai irgi neradau is ten pat atsisiunciau....
LT kainos ispustos labai daznai buna, as net dydesne dali kompo ( daliu ar komponentu ) esu siuntesis is caseking vokietijos nei lt pirkes, net 14,90euru iskaicevus siuntima buna nuo vieno komponento po 50 ar daugiau sutaupai( o jai brangesnis pirkinis isvys keli simtai euru buna skyrtumas kainos, pvz ryzen 9 2990 vis 200 euru kainos skyrtumas yra nesvarbu ka imant liginant skytech, kilobaita ), o jai dar keleta komponentu i viena siuntini iena tai tas 15 euru siuntimas issiskaido net......
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 3d spauzdinimas

Standartinė Ciakis »

Jo cia LT biznio ipatumai :) man juokas ima kai 200% antkaini uzdeda ir skundziasi kad neparduoda. Tok mentalitetas :(

Mam problema dabar substiklo apgrindu spauzdintuvui nes sunkiai limpa prie dabartinio. Labai keista bet meginu jau antra diena nesekmingai atspauzdinti dezute ph matuokliui
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 93

Re: 3d spauzdinimas

Standartinė Moderatorius »

nemėginai karščiui atsparia lipnia juosta apklijuot?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 3d spauzdinimas

Standartinė Ciakis »

nea,bet siam kartui perkeliau printa i krasta, atspauzdino, man rodosi vidurys susiraites siek tiek ir gaunasi zemiau uz krastus :) va mano vazonas su built-in wateringu :) daigams. o del padeklo bandysiu tiesinti ar veidrodi susipjaustysiu. pajungimai reverse osmosis ball valve tinka. kada nori atsukai, kada nori uzsukai. reiks atprintint, paziuret ar water tight
Nuotrauka
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 474
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: 3d spauzdinimas

Standartinė barzas »

Tai ciki matai reike dar ziureti koki angali naudoji, kokia temperatura, ir ar yra pas tau uzdetas ausinimas kad iskarto ir ausintu ta karsta plasmase kuri kol karsta ( silta ) turi savybe issikraipyt....
kol priprasi ir issiaiskinsi kas kur ir kam uztruks klaidu pasitaikis....
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 3d spauzdinimas

Standartinė Ciakis »

Na kaip ir yra viskas ten, nors maciau net modu yra visokiu. Reikes paziureti. Atejo siandiena damperiai. Reiks uzdeti ant steperiu va mano mini ph ir temperaturu matuoklis :) aisku prototipas. Noriu deti micro usb kaip konektorius temperaturom bet nzn ar tilps :) vakar sugalvojau
Nuotrauka
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 3d spauzdinimas

Standartinė Ciakis »

spauzdinu anglies filtra tik niekur nerandu kiek erdves reiktu palikti kad nebutu per storas kompo fan. gal kas susidurete?

filtras skirtas dziovinimo boxui. but traukiama su 1 120x120 kompo fanu. parametru net nezinau :( desiu kazkoki smulkia angli (girdejau smulkesne geresne.)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 3d spauzdinimas

Standartinė Ciakis »

na va mano pirmas anglies filtro maketas atspausdintas :) del storio neesu labai tikras :) kai baigs spausdinti kooleriui laikiklius, idesiu prefiltra, angli ir paziuresiu kaip puciasi :) tik nepagalvojau kaip reiks tvirtinti prie dezes :D
Nuotrauka
Bet darbe mane vadina - Veryga
Dokdum
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2019-04-04, 12:59
Reputacija: 0

Re: 3d spauzdinimas

Standartinė Dokdum »

Cikis rašė: 2019-01-12, 08:48 na va mano pirmas anglies filtro maketas atspausdintas :) del storio neesu labai tikras :) kai baigs spausdinti kooleriui laikiklius, idesiu prefiltra, angli ir paziuresiu kaip puciasi :) tik nepagalvojau kaip reiks tvirtinti prie dezes :D
Nuotrauka
Pasiteisino? Naikina kvapa?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 3d spauzdinimas

Standartinė Ciakis »

Nea sudas cia :) per storas. Galingiausi pc ventiliatoriai neprapucia. Geriau deti normalu in line fan ir anglies filtra :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 474
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: 3d spauzdinimas

Standartinė barzas »

Cikis rašė: 2019-04-05, 18:46 Nea sudas cia :) per storas. Galingiausi pc ventiliatoriai neprapucia. Geriau deti normalu in line fan ir anglies filtra :)
Kazka reiskes blogai padarei, jai nuo gartraukiu ( virs virikles ) filtrus visus prapuce net ir 80mm fan o jie daug storesni gaunasi nei tavo spauzdintas, gal per daug protrambuoji anglies.....
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 3d spauzdinimas

Standartinė Ciakis »

Gali buti, anglies sluoksnis pakankamai storas gavosi. Gal 5 cm :) manau cm ar du prapustu
Bet darbe mane vadina - Veryga
zemes_paslaptis
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2019-03-10, 21:24
Reputacija: 0

Re: 3d spauzdinimas

Standartinė zemes_paslaptis »

skaiciau kad is kanapes gamina 3d spausdinimui medziagas, nesat bande?
Rašyti atsakymą