Nuotrauka Nuotrauka

Pirmas grow indoor feminized white widow

Užbaigti auginimo dienoraščiai.
Tema užrakinta
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Pirmas grow indoor feminized white widow

Standartinė barzdyla »

na logiškai mąstant, kam naudot grow kai jau žydi? Gi juk nori tu kuo geresnių žiedų, o ne dar didesnių lapų ar stiebo :) bent jau aš taip daryčiau 8/
Flamingbong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2018-11-20, 00:27
Reputacija: 3

Re: Pirmas grow indoor feminized white widow

Standartinė Flamingbong »

Na skaiciau kazkur, kad kiti naudoja grow visa auginimo laika tai ir klausiu 🤗
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Pirmas grow indoor feminized white widow

Standartinė Moderatorius »

nu logiškai mąstant, tai grow trąšos vis dar turi ir fosforo, kalio ir azoto, kuris taip pat yra ir trąšose, skirtose žydėjimui, ne? (((:
tik tiek, kad jo turi mažesnį kiekį. (bent jau fosforo ir azoto)
aišku, gali naudot tas trąšas, tik tada bus sudėtinga dozuot.
pvz, pili 50ml bloomo, ir pili 50ml growo.
tai realiai (skaičiai „iš akies“, kaip ir NPK), pvz turi grow N5P2K3, ir turi bloom N3P7K3, tai nu.. reikia pasiskaičiuot, kiek reikia dėt, pvz mililitrų growo, kad nebūtų per daug fosforo, ar bet kurios kitos medžiagos, nu bet.. čia jau gali susidozuot praktikoj, pradedant nuo labai mažai ml. pvz 20proc iki to laiko duoto growo, +80proc bloomo, kurį žadėjai pilt, t.y. 10ml growo ir 42ml bloomo
bet, ar iš to bus naudos - klausimas :D juk, rodos, sudėtis ten +- tokia pat, išskyrus koncentracijas?
seniai laikiau trąšas rankose, nebeatsimenu ):
Flamingbong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2018-11-20, 00:27
Reputacija: 3

Re: Pirmas grow indoor feminized white widow

Standartinė Flamingbong »

Grow 4-3-6, o bloom 2-7-4 tai manau nafik neverta ten ju maisyti skaiciuoti, naudosiu tuomet tik blooma 😊 paruosiau jau rytojaus laistymui vandenuka. Tai grow toks tirstesnis buvo ir nudazydavo labiau vandenuka, o bloom ipyliau tai kaip vanduo toks, prabadezintos trasos atrodo 🤣
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Pirmas grow indoor feminized white widow

Standartinė Ciakis »

As naudoju advanced nutrient perfect ph. Gamintotas raso reik naudot visus visa laika

Ir skaiciau kad trasu maisyti negalima. Na turiu omeny i puoda bloom, grow ir micro o po to i vandeni. Skaiciau kad reik pirma viena, ismaisyt, po to kita vel ismaisyt ir t.t. nes jie reaguoja vieni su kitais
Bet darbe mane vadina - Veryga
Flamingbong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2018-11-20, 00:27
Reputacija: 3

Re: Pirmas grow indoor feminized white widow

Standartinė Flamingbong »

Nuotrauka

Va apie biobizz trasu grafikas irgi rodo kad abu reik naudot 😊 o gal cia tik reklaminis triukas kad trasu daugiau issinaudotu ir pirktu zmones daugiau? 🤣

Edit: cia is vis rodo, kad grow doze dar didint reik
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Pirmas grow indoor feminized white widow

Standartinė Ciakis »

Tik nepilk tiek kiek nurodo :) as savaji pirma kart pertresiau del to. Dabar imu 1/3 ar 1/2 rekomenduojamos normos
Bet darbe mane vadina - Veryga
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Pirmas grow indoor feminized white widow

Standartinė barzdyla »

Kada jūs pradedat tręšt savo augalus? Dabar kol kas pas mane viena savaitė kaip auga(buvau perlaistęs, bet atsigavo). Prieš kelias dienas palikau daiginti kitą sėklą, šiandien jau išlindo iš žemių. Jokių trašų dar nenaudojau, tik biobizz all-mix'e auginu abu augalus.
Flamingbong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2018-11-20, 00:27
Reputacija: 3

Re: Pirmas grow indoor feminized white widow

Standartinė Flamingbong »

Manau 3savaites tau tikrai nereiks trest all mixe. As light mixe po 2savaiciu pradejau mili dozem.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Pirmas grow indoor feminized white widow

Standartinė Ciakis »

zemese nezinau, kolkas isbandes tik hydroponika.
Bet darbe mane vadina - Veryga
visinikaiuzimti
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2016-12-11, 13:43
Reputacija: 5

Re: Pirmas grow indoor feminized white widow

Standartinė visinikaiuzimti »

Cikis rašė: 2019-01-22, 23:48 Tik nepilk tiek kiek nurodo :) as savaji pirma kart pertresiau del to. Dabar imu 1/3 ar 1/2 rekomenduojamos normos
Nekarta jau skaitau panasius postus apie 1/2 ar mazesnes trasu normas, o poto prasideda zyzimai ajajai lapai pagelto, demes atsirado, gal kalcio truksta, o gal sodos....isivaizduoji esantis protingesnis uz biobiz chemikus/botanikus kurie sudarinejo formules ir skaiciavo normas? Tai gal pasuk direktoriui, sakyk jusu tie lopai nieko nesupranta, reikia taip ir taip.....
Zinai kaip Ilonas Muscas, pavarges nuo tokiu isminciu kaip tu, pavadoni savo plaukiojancia platforma raketu pirmos pakopos nusileidimui, kainavusia 300 mil. baksu?- ogi JUST READ THE INSTRUKTIONS !, kaip sako rusai, чтобы небыло пиздежу-делай всё по чертежу!...
taigi, just read the instructions! ;)
Just Read the Instructions
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Pirmas grow indoor feminized white widow

Standartinė Ciakis »

Na cia ne matematika kur 2+2 visuomet 4 :) nereikia panikuoti. Visi augalai siek tiek kitaip reaguoja i aplinka. Na kaip ir zmones i sporta ar alkoholi :) vienam bonkos mazai kitas jau apsinuodijas :) tad pasakyti sek instrukcija truputi tupa. Tu galvoji kad ten biobiz sedi chemikai ir kaip filmuose experimentuoja :)

Beja taip. Instrukcijos yra tik 'dle osoba tupyh'. kad buteliuko viso nesupiltum. Ir sinotum mazdaug kiek reikia. Visada biobiz ar AV ar kitam gamintojui gali pasukti i supporta ir pasakyti va dariau pagal instrukcija o augalas dega. Sakys sorry taip buna :) maziau pilk kuri laika :)

Jei geltonuos lapai ipils daugiau marmalo. Geriau nei pradejus degti panikuot ir visai nepilt :) as savo blue cheese maitinu 1/4 normos ir ji labai patenkinta :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Pirmas grow indoor feminized white widow

Standartinė Moderatorius »

visinikaiuzimti rašė: 2019-01-25, 09:57
Cikis rašė: 2019-01-22, 23:48 Tik nepilk tiek kiek nurodo :) as savaji pirma kart pertresiau del to. Dabar imu 1/3 ar 1/2 rekomenduojamos normos
Nekarta jau skaitau panasius postus apie 1/2 ar mazesnes trasu normas, o poto prasideda zyzimai ajajai lapai pagelto, demes atsirado, gal kalcio truksta, o gal sodos....isivaizduoji esantis protingesnis uz biobiz chemikus/botanikus kurie sudarinejo formules ir skaiciavo normas? Tai gal pasuk direktoriui, sakyk jusu tie lopai nieko nesupranta, reikia taip ir taip.....
Zinai kaip Ilonas Muscas, pavarges nuo tokiu isminciu kaip tu, pavadoni savo plaukiojancia platforma raketu pirmos pakopos nusileidimui, kainavusia 300 mil. baksu?- ogi JUST READ THE INSTRUKTIONS !, kaip sako rusai, чтобы небыло пиздежу-делай всё по чертежу!...
taigi, just read the instructions! ;)
nekartą skaitai, bet dar vis nesupranti, kodėl taip daroma, ne?
duodu pavyzdį - tu įprastai rūkai po 0.1g per bongą (t.y. įprastos žemės, duodančios kažkiek mikroelementų ir t.t.)
ir bam, 2 savaites kasdien rūkai po 0.1g, o tau ateina, ir duoda įšaut 0.6g per kartą. (pilna trąšų norma).
o tada kas? perdozavimas, organizmui stresas ir panašiai. kaip ir tas faktas, kad pereinant iš 18/6 į 12/12, tu iškart nemažini iki 12/12, per vieną parą.
tuo duodi AUGALUI p r i p r a s t i, augalas yra gyvas, ir jam STAIGŪS ir kardinalūs pokyčiai sukelia stresą.
jei tu man įrodysi, kad reikia BŪTINAI visada pilti tiek, kiek parašyta, neskaitant to, buvo tręšta prieš tai ar ne - būsiu dėkingas. būsim visi labai dėkingi
aš forume lankausi maždaug nuo 2010-2012, visuose kituose forumuose, UK ir t.t., šiek tiek vėliau pradėjau, bet nu, pasiskaitęs/pabandęs esu nemažai.
98procentai(jo, skaičius netikslus, bet nelėksiu ir nerinksiu statistikos), niekada nepilna PILNOS trąšų normos pirmam tręšimui.
tai, kas yra išbandyta, - yra išbandyta, ir nereikia čia dviračio išradinėt. patirties šitam forume esantys žmonės turi daug, nemažai esam užauginę visi, nemažai numarinę ir panašiai.
visinikaiuzimti
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2016-12-11, 13:43
Reputacija: 5

Re: Pirmas grow indoor feminized white widow

Standartinė visinikaiuzimti »

akkmuo rašė: 2019-01-25, 17:52
visinikaiuzimti rašė: 2019-01-25, 09:57
Cikis rašė: 2019-01-22, 23:48 Tik nepilk tiek kiek nurodo :) as savaji pirma kart pertresiau del to. Dabar imu 1/3 ar 1/2 rekomenduojamos normos
Nekarta jau skaitau panasius postus apie 1/2 ar mazesnes trasu normas, o poto prasideda zyzimai ajajai lapai pagelto, demes atsirado, gal kalcio truksta, o gal sodos....isivaizduoji esantis protingesnis uz biobiz chemikus/botanikus kurie sudarinejo formules ir skaiciavo normas? Tai gal pasuk direktoriui, sakyk jusu tie lopai nieko nesupranta, reikia taip ir taip.....
Zinai kaip Ilonas Muscas, pavarges nuo tokiu isminciu kaip tu, pavadoni savo plaukiojancia platforma raketu pirmos pakopos nusileidimui, kainavusia 300 mil. baksu?- ogi JUST READ THE INSTRUKTIONS !, kaip sako rusai, чтобы небыло пиздежу-делай всё по чертежу!...
taigi, just read the instructions! ;)
nekartą skaitai, bet dar vis nesupranti, kodėl taip daroma, ne?
duodu pavyzdį - tu įprastai rūkai po 0.1g per bongą (t.y. įprastos žemės, duodančios kažkiek mikroelementų ir t.t.)
ir bam, 2 savaites kasdien rūkai po 0.1g, o tau ateina, ir duoda įšaut 0.6g per kartą. (pilna trąšų norma).
o tada kas? perdozavimas, organizmui stresas ir panašiai. kaip ir tas faktas, kad pereinant iš 18/6 į 12/12, tu iškart nemažini iki 12/12, per vieną parą.
tuo duodi AUGALUI p r i p r a s t i, augalas yra gyvas, ir jam STAIGŪS ir kardinalūs pokyčiai sukelia stresą.
jei tu man įrodysi, kad reikia BŪTINAI visada pilti tiek, kiek parašyta, neskaitant to, buvo tręšta prieš tai ar ne - būsiu dėkingas. būsim visi labai dėkingi
aš forume lankausi maždaug nuo 2010-2012, visuose kituose forumuose, UK ir t.t., šiek tiek vėliau pradėjau, bet nu, pasiskaitęs/pabandęs esu nemažai.
98procentai(jo, skaičius netikslus, bet nelėksiu ir nerinksiu statistikos), niekada nepilna PILNOS trąšų normos pirmam tręšimui.
tai, kas yra išbandyta, - yra išbandyta, ir nereikia čia dviračio išradinėt. patirties šitam forume esantys žmonės turi daug, nemažai esam užauginę visi, nemažai numarinę ir panašiai.
Ane? Labai daug raidziu....
matau nuo pat pirmo sakinio bandai mane klaidint arba pats nesupranti, kad klysti dede....jo jo, jeigu rukai kozna diena....o jeigu rukai taip nuo pat pirmo karto, a? Supranti link ko as?.... Taigi, jei duodi krumui nuo pirmo patresimo pilna doze, t.y pagal norma, jis prie jos pripranta iskart, o gaudamas tik kiek parasyta jis auga pilnu pajegumu, tiek kiek gali, tiek kiek “ximikai/botanikai” paskaiciavo...kitas dalykas, jus cia matau visi tresiat biobizu, orbaninem trasom, kaip jomis isvis gali pertresti?!?!? As tresiu greenhouse powder feeding 15 7 22, dvigubai stipresnem nei jusu, kartais pilu 10-15% didesne norma nei rasoma, kartais tresiu du kartus is eiles,kartais ipilu shultzo 10 50!!! 10 ir visada turiu apie 40 gramu nuo automatinio krumo, auga iskart po 2 spintoj 50x60.....
Aisku paskutinius 5 kartus lieju tik vandeniu, sugeria 1 ltr per dvi dienas, ir galiu pasakyt, kad rukosi tikrai maloniai, jauciasi ir visi “deklaruojami” aromatai ir atrodo verygud ;).....
Irodziau? :)

Nuotrauka
Just Read the Instructions
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Pirmas grow indoor feminized white widow

Standartinė Moderatorius »

„Taigi, jei duodi krumui nuo pirmo patresimo pilna doze, t.y pagal norma, jis prie jos pripranta iskart“
augalas pripranta IŠKART? čia iš kur tu tą sužinojai, nustatei?
aiškiai šnekam apie tai, kad pirmus kelis tręšimus duodi 1/2; 3/4 trašų dozės normos, o tada, matant, kad augalas nesureagavo neigiamai, pakeli iki PILNOS dozės.
ar tą taip sunku suprast?
ne vieną augaliuką esu apdeginęs, apmarinęs IŠKART duodamas pilną trąšų dozę, prieš tai auginant paprastam juodžemy.
ir tikrai ne man vienam taip, ir tikrai ne tik keliem.
nieko tu man neįrodei, tamsta, ir aš nesutinku su tavo „užtikrinta“ mintim, kad iškart reikia duot pilną dozę trąšų.
niekad negali žinot, kaip tavo augalas gali sureaguot.
visinikaiuzimti
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2016-12-11, 13:43
Reputacija: 5

Re: Pirmas grow indoor feminized white widow

Standartinė visinikaiuzimti »

Aisku pirmus du kartus as duodu puse normos, kad isitikinti ar neperanksti,as pradedu tresti nuo 7-10 dienos, greenhausu lentelej yra young plants/seeding, veg ir tt, kada tas young plants bbz....o cia snekama apie kruma menesio laiko, o ne apie pirmus tresimus, paziurek cikio posto data....pats augimas, pati “trasymete”....negi taip sunku suprast, ar reikia viska suziaumot?
As matau tau sunku, bet tu pamegink suprast :) ,kad net ir ju kei ir netgi ju es ei forumuose galima prisiskaityti visokiu marazmu....arba yra kitas variantas, biobizininkai alximikai sedintys ir buriantys ten tas normas, ir gaunantys algas kokius 6 kartus didesnes nei tamstos yra paprasciausi lodarei, taip? O tas “nieko tu man neitodei”, labiau panasus i darzelinuko bebebe, argi foto to neirodo, netiki pasitikrink greenhausu psl.normas ir mano laistymo, as isspaudziu is krumo max, o tu kokia 70% tik.
P.S. Gincas buvo del reikalingumo laistyti pilna norma, mano manymu, zmones dirbantys pasaulinio lygio kompanijose, zino geriau iz visus forumu “profus”.
Just Read the Instructions
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Pirmas grow indoor feminized white widow

Standartinė Ciakis »

Zodziu dziugu kad tau sekasi taip tresti. As ne expertas mano zinios ribojasi ties hidroponika ir kitom ponikom. Faktas kaip blynas hidroponikoj negalima duot iskart daug. Kiek as skaiciau ir ziurejau auginimas zemese ar coco coir atlaidesnis.
Tiek rqs, ar kiti forumai (skaiciau bene visus) pataria pratinti augala po truputi. Gal jie klysta, visi samanai su 50 metu patirtimi.
Ir nera skirtumo kuom tresi. Advanced nutrition, general nutrition, biobiz, ar sudu is lauku. Skirtumas ka naudoji kaip auginimo baze.

Manau skirtingos nuimones duoda galimybe experimentams :) po dabartinio auginimo specialiai padarysiu 2 blue cheese cococoir ir viena maitinsiu puse o kita pilna. Ir bus aisku. Nereikia pyktis :) man net idomu pasidare :) laukiu nesulaukiu

Beja aciu uz lista kaip maitini. Tik man atrodo pilnom dozem ppm per mazi. As kai maitinau pilnom mano ppm virsydavo 1200ppm. Jei pilu calmag tai ir 1800 buna

Jei 600 pilna doze tai cia manoji 1/3 :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
visinikaiuzimti
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2016-12-11, 13:43
Reputacija: 5

Re: Pirmas grow indoor feminized white widow

Standartinė visinikaiuzimti »

As manau, kad hidroponika yra “aukstesnis pilotazas” nei paprastos zemes, o ten normos dar didesnes.

Nuotrauka
Just Read the Instructions
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Pirmas grow indoor feminized white widow

Standartinė Ciakis »

Stai sitos atmintines jau seniai norejau :) dekui :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
visinikaiuzimti
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2016-12-11, 13:43
Reputacija: 5

Re: Pirmas grow indoor feminized white widow

Standartinė visinikaiuzimti »

Cikis rašė: 2019-01-25, 23:36 Stai sitos atmintines jau seniai norejau :) dekui :)
EC verciamas i ppm x1000/2, nepilna norma sarase atrodo nes, laistau distiliuotu vandeniu, ppm 002, is ciaupo namie apie 150-250, todel nuo pilnos normos atimu 150. Rasiau laiska grenhausui, klausiau ar reikia minusuot, atsake taip. Ju psl yra “how to use”.

P.S. Taip, kai pyliau kalci ppm buvo virs 3000, cia jau vejus rodo, maruoklis matuoja istirpusiais daleles, o kalcis net matosi, beje man nepatiko kalciu trest, ten nori nenori irgi yra azoto, lapai labai dideli auga, as dabar malu kokia 30 kiausiniu lukstu su kavamale, ir sumaisau su 20 ltr zemiu, veikia super, jokio kalcio trukumo, jei pirmom savaitem atsiranda rudos demeles, tai arba kalcis arba fosfiras, ipildavau ir to ir to, dabar su lukstais tonebebuna. Man tai aktualu del distiliuoto vandens, is ciaupo kalcis isvis nereikalingas, ten visi ppm pagrinde calcis ur gelezis nuo transportavimo vamzdziu....
Just Read the Instructions
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas