Nuotrauka Nuotrauka

1x Blue cheese 10x Big bang auto

Užbaigti auginimo dienoraščiai.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Ciakis »

2019/01/08 na va, mano pirmas auginimas kaip ir i pabaiga. katik uzerkiau viena Blue cheese ir penkias Big bang auto (pasirodo pas mane auto seklu nemazai). blue cheese auginsiu klonavimui o auto miegui pataisyti. kolkas jokiu foto tik izanga
2019/01/9 kolkas neisdygo 2 big bang. kitos jau kalasi.
2019/01/10 pamerkiau dar 5 big bang auto :)
2019/01/11 visos sudygo. Na dabar reiktu boxa pradeti gaminti :) daiginimui dejau truputi voodoo juice. Nuotrauka
2019/01/17 viena sekla uodega parode ir nudvese. Kitos driperiuose kol statau boxa.
2019/01/21 boxas beveik baigtas. Liko nedaug tad spausdinu mazus vazonelius kurie tiktu NFT sistemai. Saknys jau islindusios. Tik uztrukau su tuo boxu :( dauguma pvc sujungimu spausdinau su 3d printeriu. Uztrunka laiko, printeris dirba 24/7
NuotraukaNuotrauka
2019/01/28 kaip sakoma greriau veliau negu niekados :)
Persodinau. Aisku per velai, 2 saknys nukentejo. Tikiuosi gyvens.
Nuotrauka
31/01/2019 gerai, ne man tas nft :) vaziuoju i parde sestadieni pirkt coco coir :) ir bus daug paprascia
2019/02/01 gerai didesnis updeitas. Dar tvarkausi. Visuomet yra ka pakeisti, paupgreidinti, patvarkyti. Galvojau su nft susitvarkysiu ir vargo nebus. Bet ne, man ji nepasiduoda. Gal kazkaip negerai darau. Manau reikes perdaryti i DWC. Su ja jau pazystamas neblogai. O ir 'easy peasy'.
Istorija tokia kad mano 200led prikaitina nesildoma kambari iki 20-23 :) kad ir su vandens ausinimu. Aisku viskas kaip ir neblogai, tik mano 50ltr koneineris prikaista iki 22-23c. O su ledo buteleis nenoriu zaisti. Saldytuvo nenoriu pirkti. Paziurejus i blue cheese auganti coco coir ir perlite net verkti norisi :) taip graziai ir greitai auga :) ir tik prie 50w ledo. Zodziu susinervinau persodinau 4 maziausius(galvojau kad nuzudziau du is ju) i cococoir. Tikiuosi atsigaus. Blue cheese gavo puslitri vandens su trasomis - happy days :) jau pora dienu nieko nelaisciau. O nft tai ten pastoviai teka silpnas tirpaliukas gal 100-150 ppm.
Kambaryje dar bardakas, visur vamzdziai, perlitas, izoliacija ir panasiai :) chaosas :) kvapo nera. Palapine neblogai veikia :)
NuotraukaNuotrauka
Nuotrauka
2019/02/03 atsigavo tos kurios buvo nuvytusios :) coco coir geras daigtas
2019/02/11 tai va, as sergu o sodas auga. Is ntf perdariau ir palikau tik 2 DWC. Atsigavo staigiai berods vienosbgenetika lievoka. Papiepusi, tik ner foto dar. Auga 4-5 lapu poros. Blue cheese darysiu FIM'a kai prades 5 pora augti. Kitus paliksiu taip kaip yra, visvien autos.
NuotraukaNuotrauka
2019/02/14 done, suris apkarpytas. Tikiuosi uzaugs 4 atskiros sakos
Nuotrauka
2019/02/17
Augam. Blue cheese po FIM suvesejo stipriai.
I didziaja palapine pridejau dar 150w sviesos. Auga gerai pamirsau nufotkint
Nuotrauka
2019/02/22 viskas kaip ir gerai, neatrodo kad gerai nufiminau :) tai nufiminau dar karteli :) ir vandens temperatura labai isaugo kai papildomus 150w idejau i apalapine. Reiks sugalvoti kita buda auginimui :) manau uz koko coir nera geriau. Nors hydro matosi stambesni medeliai. Ppm 600 ph 6.2 temp 23.3
NuotraukaNuotrauka
2019/02/28 kazkaip nusivyliau su auto :( neauga taip kaip noretusi. Va suris auga geriau nei tikejausi :) visus augalus karpau isskyrus suri (jis klonavimui) maitinu vienodai, auto sviesos gaudavo daugiau. Labai matosi skirtumas kurie auto auginti dwc o kurie coco coir. Dwc daug stambesni. Suris ir neatsilieka, manau net lenkia visus auto. Pora foto. Maitinu kaip kada. Kai sausesne zeme buna.
NuotraukaNuotrauka
Suris Nuotrauka
Dwc Nuotrauka
2019/03/07 seniai jau neupdeitinau. Atkrito dar 2 augalai, viena nulauziau kitas labai mazas uzaugo. Tai ismeciau. Kiti atrodo neblogai. Manau dar reiketu kokiu 200w sviesos. (Siuo momentu yra 300w is rozetes) maitinu apie 800ppm misiniu ir cal mag. Pereina i zydejima kaip tik. Jau savaite ar dvi. Tad manau liko kokios 6 savaites +-1 sav.
NuotraukaNuotrauka
2019/03/10 mielas dienorasti :) paskutines kelios dienos buvo sunkios. Siandiena gryzes uzuidziau gelytes vos iejus i namus (not gut) pasirodo as filtra uzkabindamas pertempiau slandas orui ir jos nuplysho.:) Pataisiau, padariau geriau. Krize suvaldyta. Kvapo nera. Aciu steiplesui ir tokiem gnybtams popieriui :) filtra perkeliau i pati virdu, dabar istraukia karsti. Palapkej nukrito per 5 laipsnius. Prie tos pacios progos dar pakarpiau lapus kur sviesos negauna, bei naujis mazus budu mezginius nereikalingose vietose nukarpau ar niskabau. Auga tikrai geriau. Uzsakiau antra ventiletoriu apie 245 kub.m/h. Haminsiu dar viena ekonomini boxa is kartono ir emergensy apsiaustu jie ten is miryl ar kaip jis vadinasi.
Dabar galvoju kiek ilgai galima paauginti dwc ar aeroponikoj kol prsodini i coco. Nes labai skiriasi medziai kurie pradzioje augo NFT ir buvo persodinti i coco.
Va siek tik foto:
NuotraukaNuotraukaNuotrauka
Suris
Nuotrauka
2019/03/14
Toliau augam, atrodom graziai, vakar uzsakiau nauja tenta :) black orchid 1.2x1.2x1.8 berods.
Nuotrauka
2019/03/15
Pradejau laistyti kas diena po 0.7L. Kazkaip neisejo anksciau. Dregmes budavo zemese. Apatinius budus nuskabau jei islenda.
NuotraukaNuotrauka
2019/03/26 na stai praktiskai praejo 3 mens nuo seklu. Manau dar 3 savaites bus galima skaiciuoti derliu.
Acitiktinai isejo nam toks palyginimas. Jei gerai pamenu pradzioje as 3 augalus dwc auginau :). Ir jie stipriai skiriasi nuo kitu. Nezinau net kame saknys. :) Nufotkinau palyginimui :) sviesos vienodos, vanduo vienodas. Viskas vienoda. A dar suri perjungiau i zydejima. Labai istyses tai neklonuosiu. Paliksiu tai kitam auginimui.
Dwc
Nuotrauka
Paprasta cococoir berods
Nuotrauka
2019/03/27 sian issigandau, pagalvojau kad pelyju. Nors boxas nebuvo pakiles virs 50% rh. Padariau isvadas per siuos du auginimus. Norint sumazinti auginimo islaidas reikia pirkti nepigia iranga. Nors china led ir veikia, bet ne taip gerai kaip kiti. Nupikau siandiena chilleri. Kol brexit nepadare :) ateiciai. Tikriausia brangiausias pirkinys per visa laika. Statysiu su kitu auginimu ir auginsiu puse dwc puse coco coir. Bus tikslesnis palyginimas.
Nuotrauka
2019/04/04 Negaliu sakyti kad kinietiski LED neveikia. su mano nemoksisku auginimu ir tai veikia :) iki rezultatu liko kokiu pora savaiciu tikriausia bent daliai derliaus. reikes pradeti flush greitu metu daryti kolkas ibega 600ppm isbega ~3000ppm :) daugoka bet tik vieno augalo lapai ciut ruduoja. foto veliau
2019/04/10 sorry fotkiu nebuvo kaip zadejau :) google photos padare nielsybe is susynkino mano visas fotkes i klauda :) teko greit trinti :)
O siaip nebedaug liko mano kritikal auto :) liko 7 berods :) visiem pilo 0ppm po 2 litrus. Ppm isbega 1500. Dregme didoka 55% bet kaip ir nieko blogo.
NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotrauka
2019/04/12 suris 😀
Nuotrauka
2019/04/14 padariau visiems 7 automatams flush. Palikau 150ppm. Nuo 600-900ppm kita savaite jau nuiminesiu. Pasidariau is telefono mikroskopa.
NuotraukaNuotraukaNuotrauka
Suriui dar pora menesiu geru. Auga 7 ar 8 galvos :)
Nuotrauka
19/04/2019
Siandiena po darbo imsiu derliu, dar per anksti manau vet bijau pepesio. Ijungus oro cirlulecija dregme pakyla iki 60% siaip is esmes 3 ready ir 4 not yet tai pamaisius bus gerai :) ilgas auginimas buvobeveik 3 su puse menesio. Butu neblogai dar 2-3 savaites duoti kaikuriema is ju vakare foto
3/7 nuimta, keturius palikau dar nes plaukeliai balti dar.
NuotraukaNuotraukaNuotrauka
Si kart neiseis normaliai isdziovinti, kqmbaryje 25. Lauke 20. Niekaip nenumusu temp. Kondyshke jau pakeliui
22/04/2019 kol laukiu kondyshkes toliau augam. Kazkaip pamirsau suriui runoff daryti laistant. :) Jokiu blogu pozymiu nera. Patikrinus su piestuku rodo error :D atskiedus daugiau nei per puse rodo virs 5ec :) siaip auga ziauriai gerai. Snieguole bus :) visviena sian darau flush kol numusiu mineralus iki normalesnio lygio :)
Like auto dziaugiasi kinietiska saule. Tiesa sakant stebiuosi ir uzskaitau tuos papigeiskus ledus.
NuotraukaNuotraukaNuotrauka
29/04/2019 kas curinasi, kas auga. Atejo kondicijonierius, ziuresiu kiek pades suris auga labai neblogai, nuflushinus pasirode nutrient burn bet nedidelis, laiku flush padariau :)
NuotraukaNuotraukaNuotrauka
03/05/2019 krch :D nuemiau auto :) tiesa sakant visiskai nebesupratau nieko. keturius menesius augo ir net neparudavo grybukai :) flush padariau pries 3 savaites, lapai negeltonuoja :) kaip tik pradejo naujus leisti lapelius ir balti usiukai isaugo visur prie rudu usiuku. speju cia mano kinietiska saule kanapelei prota susuko :) dabar va dziuna :) nors budai neatrodo mazi bet svorio nera.
melynas suris kaip minejau rode degesio zenklus. uzbreziau riba 1.4EC t.y. 700ppm (500) jau kuris laikas maitinu 1-1.2 EC po flush.
09/05/2019 toliau nebedegam, jau tokia milky/transparent stadija :) daugiau kaip ir nera ko updeitinti cia
NuotraukaNuotrauka
Turiu beda. Mano suris augina gal 8 galvas :) visai kaip slibinas :) ir pasirodo man prasidejo kalio problemos. :( Paveluotai supratau. Is pradzih galvojau nutrient lk. Bet po flush tik paumejo simptomai. Ir tik po keliolikos youtuves video suptantu kad trukta kalio.
Buvo flush, iki 100-150 ppm(500).
Pusantros dienos palaukiau ir daviau 1.3ec standartinio nemniaus. Ir prasidejo lapu degimas is visu pusiu, kaikurie labau baisiai zali ir kieti. Padege visi. Dabar antra karta duodu dviguba doze kalio ir mazinu azoto

Kaip suprasti kad nebera problemos nes lapai jau apdege sunku pamatyti pokycius.
Foto pries savaite. Ryt nauja idesiu
Nuotrauka
2019/05/21
Na dar siandiena nebuvau uzejas bet kaip ir tikiuosi problema isspresta. Liudnai atrodo :) padegusi mergaite. Ziedai sunkus, reikia prilaikyti sakas kad nenulustu truputi heat stress yra bet nieko negaliu padaryti. Ziedai kaip ir nedega
NuotraukaNuotraukaNuotrauka
2019/05/29
Suriui nuo vakar pradejau pazinti nutus, siandiena flush iki 0 darau. Truputi anksti bet atrodo neblogai.
Nuotrauka
2019/06/04
Vakar pakabinau suri dziuti :) kvapas citrusu, labai toks malonus nors mano pana sake fe, visi namai vanelina :D uzsakiau galingesni fana. Jungsiu prie savo 800 kubu filtro :) tokiem atvejam :)
Nuotrauka
Cheezo saknys
Nuotrauka
Gut atejom i pabaiga :) cheezas dave 140g

Galutinis palyginimas
7 auto po kiniska saule apie 65g (nebepamenu)
1 blue cheese po 1 bridgelux 140g :) skirtumas yra.

Galima rakinti tema :)
Paskutinį kartą redagavo Ciakis 2019-06-13, 20:59. Iš viso redaguota 47 kartus(ų).
Bet darbe mane vadina - Veryga
Flamingbong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2018-11-20, 00:27
Reputacija: 3

Re: 1x Blue cheese 5x Big bang auto

Standartinė Flamingbong »

Seku 😁👍 o boxas tas pats?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 1x Blue cheese 5x Big bang auto

Standartinė Ciakis »

Boxas tas pac tik, atnaujinsiu truputi paskirciai. Jame augs blue cheese ir vienas auto. Veliau boxas bus tik klonavimui. O kitiems darysiu atskira.
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 1x Blue cheese 5x Big bang auto

Standartinė Ciakis »

pasikeitus aplinkybems pamerkiau dar 5 big bang auto :) visos pamerktos pries pora dienu isdygo :) laukiam kitu penkiu :) tema reiktu pervadinti :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
savana
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2014-03-26, 17:44
Reputacija: 0

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė savana »

Sveikas Ciki , seku tavo dienorascius, gera matyti, kad progresuoji. Kokio dydžio boxa ir šviesą naudosi šiai partijai ?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Ciakis »

Jei apie boxa, tai planuoju daryti is PVC. 20mm skersmens 2mm storio vamzdziu. Sujungimus jau spauzdinu 3d printeriu.
Boxo dydis apie: 2x1x1.3
Boxo uzvalkalas: nuo lietaus masinoms kazkoks plastikinis zalias uzvalkalas. 3x3 metru. Tai 2 nupirkau. Persiusiu.
Apsvietimas:LED cob 50w. Nezinau keli dar. Pas mane ju gal 30. Su automatiniu sviesos sumazinimu jai pakils temperatura virs 27.
anglies filtras black orchid.
Ir bus daug automatizavimo. Tik lituokli dabar sudeginau. Negaliu baigti ph kontrolerio ir led dimmerio su step motoru.

Auto augs DWC ir NFT hibride. Pradzioj bus driperiai, po to dwc o po to nft. Naudosiu 4 taras po 30 litru. Kekvienoj taroj manau sutalpinsiu po 3 augalus. Man atrodo kad 30ltr tilptu 4 ar 5.

Pasikeitimai. Susapnavau kad nedarysiu dwc. Bus tik driperiai ir nft.

Blue cheese augs coco coir. Jei rasiu kur pirkti. Nes jis skirtas bus klonavimui. Auginant cocoi paprasciau. Nei dwc. Boxas bus ta pati spinta su keliais patobulinimais. 4ledai po 50w ir vandens ausinimu.

Dar yra ideja kaip daug ledu pigiai atausinti bet cia veliau :) noreciau namu sildymo sistema pajungti led ausinimui jei bus daug ledu kada :) manau iseitu.

Tai va planas toks. O kaip iseis matysiu :) ir dekui uz gerus zodzius :)
Nuotrauka led dimmeris 220v max 2kw.
Nuotrauka mikrokontroleris ph, temperaturos, rh matavimui
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Ciakis »

Up
Bet darbe mane vadina - Veryga
Flamingbong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2018-11-20, 00:27
Reputacija: 3

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Flamingbong »

Ciki man tavo sitos naudojamos technologijos tai kosmosas grynas 🤣🤣
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Ciakis »

Nieko cia sudetinga. Man net idomu, prota palavini, ismoksti nauku dalyku. Suzinai kas kaip ir kodel veikia. Pvz kaip veikia zadintuvas :) atrodo sudas tas zadintuvas va bet dauguma nezino kokiu principu jis veikia :) ar tas pac laikrodis :). Kai viska baigsiu bet kas gales tokiu prisigaminti uz kapeikas, bus visiem paprasciau :)

As kai pqmaciau blue lab guardian kiek kainuoja nusprendziau savo gamintis :) dar mandresni
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Ciakis »

Up :) vargais negalais
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Ciakis »

Update
Bet darbe mane vadina - Veryga
savana
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2014-03-26, 17:44
Reputacija: 0

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė savana »

Ciki, viskas atrodo gerai. Matosi, kad augaliukai nepasigavę tempo dar, bet tikiuosi viskas išeis tau gerai ! Neturi minčių pereiti prie paprastų soil auginimo metodų? Pastebiu tavo norą vis pritaikyti technoligijas auginimui, bet neveltui mano manymu sakoma - iš per didelio rašto išeini iš krašto 😄 Sekmės , seku !
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Ciakis »

Aciu uz palaikyma ;)

Ne prie soil nepereisiu. Kazkaip nepraktiska manau indoruise su soil zaisti. Coco coir galima naudoti daug kartu ir labai svaru.

Del technologiju tai taip. Noretusi isvaziuoti kur savaitei bet va :) dabar laukiu keliu detaliu pabaigti kontroleriui ir klonavimo misteriui. Manau sekanciu auginimu jau bus viskas paprasciau :) nebebus hydro. Bus viskas coco coir su diperiais
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Ciakis »

Update... Cia tik man su auto taip nesiseka ar taip ir turi buti?
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Ciakis »

Update
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Moderatorius »

joo, šviesos tikrai mažokai atrodo, iš to, kiek augalai ištįsę |:
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Ciakis »

Aukstai lempos :( nebuvo kaip padaryti aukscio. Kitam auginimui reiks struputi keist ir nuleidziamas lempas deti. Be to karpiau nemazai as juos. Reikes pamatuoti auksti. Man atrodo tai pac tas :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Blagadariu
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2018-10-15, 15:00
Reputacija: 0

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Blagadariu »

Kiek lempa kainavo ir iš kur pirkai?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Ciakis »

As lempa pac gaminau

Kaina labai priklaiso kaip nori padaryti
300w man kainavo pasigaminti apie 60 euru.
Nors realiai dabar jei gaminciau gautusi mazdaug 15 euru uz kekviena 50w
Nes led cob chipas apie 2-4usd ir ausintuvas apie 11 euru

O dabar pas mane tu lempu daug prigamines :) su vandens ausinimu, su 4mm aliuminio plokste 50x50 :) jieskojau geriausios konstrukcijos. Siuo metu uzkurtos sitos
NuotraukaNuotrauka
Nuotrauka
Bet darbe mane vadina - Veryga
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Seedman »

Patarimas butu isvis mest lauk tos cipus ir nusipirkt normale led panele, as pats auginau ant tokiu cipu, jie turi labai maza liumenu kieki, per springi auksciau ir nera puse liumenu, je turi laikyt vos ne kaip cfl prie pat augalo, gero derliaus nepasieksi su tokiu apsvietimu, turi det kaska dar nebent.
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas