Nuotrauka Nuotrauka

Kriptovaliutos

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Kriptovaliutos

Standartinė barzdyla »

Domitės kriptovaliutomis kaip investavimo objektu? Ar yra bendraminčių manančių kad čia viskas legit? Radus bendraminčių nusimatytų įdomi diskusija. :) Pats esu jau investavęs, pasimokęs iš klaidų, ir investuosiu(pirksiu kriptovaliutas) vėl. Laukiu rudens, nes mano nuomone turėtų mažiausios kainos būti būtent rudenį. :)

Mano pasirinkimai: NEO, NEBL, AXPR, NEM

Kad jau užvėliau temą, šiek tiek pasistengsiu išsiplėsti ir kodėl renkuosi būtent juos.

NEO: Kas esat domėjesi apie kripto, tai šį coiną tikrai žinot. NEO trumpai tariant yra Kinijos Ethereum. Kinija stipriai visur žengia į priekį, technologijų, pramonės bei ekonomikos srityse. Už NEO stovi ir Kinijos vyriausybė, nuo kurios dalinai priklauso ir NEO kaina. Jei Kinai be problemų uždegs žalią šviesą kriptovaliutoms ir blockchain technologijai, NEO kaina turėtų kilt į neregėtas aukštumas. Dabar $16.26 USD (ATH(all time high) $194). Nenustebčiau, jei per sekantį ATH (skaičiuojama daugelio ekspertų, kad kitas ATH bus kai Bitcoin kainuos 85-90k $) )

NEBL: Palyginus jaunas labai coin su perspektyvomis augti. Dabartinė kaina $1.03 USD (-8.63%) (ATH $60). Sukurtas verslui, siekia supaprastinti blockchain technologiją per intuityvias paslaugas ir API. Mes kiek domėjomės, skaičiavom, žiūrėjom, analizavom, tai nuo buvusio ATH iki ateinančio ATH kaina gali padidėt nuo 5x iki 10x. Kalbu apie ATH vs ATH. Jeigu buvo ATH 60 usd, tai turėkit omeny, kad per kitą ATH gali būti $600.

AXPR: Labai jaunas token. aXpire yra ERP SaaS kompanija, siūlanti produktų rinkinį, kad padidintumėte paslaugų išlaidų efektyvumą ir bendrą pelno maržą. aXpire turi demo versijos veikiančią "Resolvr" platformą(https://www.youtube.com/watch?v=gL3GVcYLNmU). Patinka, kad aXpire su savo platforma savo paslaugas gali pasiūlyti ne tik stambioms įmonėms bet ir startuoliams ar freelanceriams.

NEM: Mano mėgstamiausias bet tuo pačiu ir liudniausius prisiminimus keliantis Coin. Pamenu, kai jis kainavo 0.0001 usd. Draugas atbaidė, kad čia scamas. Nepirkau. Nebuvo scamas, nes NEM per paskutinį ATH siekė $2 už vienetą. Profitą galit pasiskaičiuot patys, kokį pramažinau. Tiegiog jį perku iš principo. Dabar kaina $0.086525 USD (-7.20%). ATH $2 kaip minėjau. Per kitą ATH galbūt papuls ir $20 :) Fun fact: NEM emblema vaidenosi ant BC Ryto marškinėlių kažkurį sezoną.. Berods užpraeitą. p.s. Žalia Balta! :)

Bitcoino neperku, nes tiesiog per mažas profit būtų. Per mažas x :)
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Kriptovaliutos

Standartinė Ciakis »

Labai idomu :) negalvojau kad bus cia investuotuoju :) as asmeniskai su crypto kokie 2 metai :) ibridau i sita liuna pries pat didiji ispardavima :) bet isejau su pliusu, vakar kaip tik binances ta nauja ico sudalyvavau ziutesiu kaip ten bus.Ka isvardinai as siulyciau nuo situ begti kuo toliau :) nebent zinai ka darai :) ilguoju laikotarpiu jie nieko verti.
Bet darbe mane vadina - Veryga
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Kriptovaliutos

Standartinė barzdyla »

Man jie iki sekančio hype. Tada parduodu ir dairausi naujų :) Kodėl sakai, kad reikia bėgt nuo jų? Pakomentuok :)
Ką pats turi/pirksi?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Kriptovaliutos

Standartinė Ciakis »

As bnb ir ico. Kolkas geriausia man rodosi.

Na komentuojant tokius projektus jie realios ateities neturi. Iki pilnos adaptacijos 1000 metu tad is ju nieko gero. Daugiausia demesio turetum skirti top 10. Jei bus hype jie pirmieji padarys 2x.

Siam momentui bnb geriausias varijantas. Jis siemet drasiai turetu 60usd gauti, gal net 80. Nes margin trade, features, dex ir panasiai plius visi nauji ico tik su bnb.

Is paskutinio ico padariau x5. Tik jie neleidzia ten betkiek pirkti, limitai nustatyti.

Tiesa ico neteisingas trumpinys. Dabar kazkaip kitaip vadinasi nors visviena tas pac
Bet darbe mane vadina - Veryga
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Kriptovaliutos

Standartinė barzdyla »

Ico yra initial coin offering. Taip susirenka kūrėjai pinigus iš investuotojų. Aš su ico nerizikuoju, gerų gali pagaut, tikrai, bet labai dažnai pasibaigus ICO kaina šokteli į viršų, o kiek palaukus nukrenta žemiau ICO kainos. Dažnai tai lemia marketo svyravimai ir to tokeno/coino kūrėjų nedarbas:D arba pilstymas iš tuščio į kiaurą. Bet pasitaiko ir gerų. Tron buvo good pasirinkimas prieš last hype, gaila pramažinau. Buvau įšokęs į Titanium Blockchain traukinį, nu žinot kaip ten buvo :) panašiai kaip bitconnect :D

matai, man nelabai įdomūs 2x 5x. Nes mano investuojamos sumos nėra didelės, aš taikausi į perspektyvas, kurie gali padaryti nemažą x per sekantį bitcoino ir viso marketo ATH. NEO gali 100x pasitarnaut, NEBL gali 500x... Čia ta prasme yra tik mano asmeniniai skaičiavimai ir įvertinimai, domėjausi, skaičiau, žiūrėjau ekspertų analizes apie patį projektą. Patiko, nusipirkau. Bo nenoriu kad būtų vėl kaip su NEM buvo kažkur 2015-ais :) Išprotėčiau stopudovai.
aš stengiuosi pagautį panašų traukinį:
https://coinmarketcap.com/currencies/neo/#charts
pažiūrėk 2017 pradžią, kiek kainavo.

maži x nelabai aktualu man. Jei investuočiau tūkstančiais tada taip, būtų kita kalba jau. bet nusipirkęs už 50 eurų coiną, kuris padarys greičiausiai 10x ir atneš tau 500e per du metus tai nezinau ar verta į jį kišt pinigus :) realiai tu tuos 5x gali per trollboxą susiturbint per vakarą, bet čia jau skaitosi nebelegalu ir baudžia :)
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Kriptovaliutos

Standartinė Ciakis »

Pamirsk 100x ROI :D nebebus tokiu niekada.

Max 5-15x ir tai neaisku ant ko uzsilipsi. O % yra % nesvarbu kokia suma pradine. Niekas nekaltas kad ten pas tave mazas portfelis. Jei gausi 20% jau yra labai daug. Nes reikia skaiciuoti nuo portfelio o ne nuo to ka nusipirksi uz pliusa.

Butu lengva trolboxu manipuliuoti visi ta ir darytu. Rinka pasikeite, bent kazkiek.

O tu tipo uz 50 nusipirkes ir lauki lamborgini? :) Skaiciuok taip. Normaliame pasaulyje per metus padaryti 10-25% yra afigienai gerai. Per treida padarei 3% ir gali sauti sampana.
O jei svajosi qpie x100 taip ir liksi svajotojas as jau tokia pamoka turejau kai 70k usd prapisau :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Kriptovaliutos

Standartinė N/A »

Naujomis kriptovaliutomis nelabai domiuosi, bet laikau šiek tiek ETH ir aišku Bitcoin keliose piniginėse.
Pramazinau 27 ir 29d spikes, būčiau šiek tiek BTC pardavęs...
Laikau dar apie porą tūkstančių Stellar, bet manau, niekada jis nepakils...
Gailiuosi tik vieno - kad neišpirkau bitcoin'ų už visas santaupas, kai kaina buvo apie 187USD už 1BTC.... Svarsčiau pirkti ar ne, analizavau duomenis ir pasirodė per daug rizikinga. Va b*et ir rizika, dabar būčiau multi-milijonierius :D
Įsivaizduot galiu tik gyvenimus tų, kurie susikūrė pirmąją piniginę vos tik atsiradus Bitcoin, turėjo ten kelis šimtus ar tūkstančius tų BTC, kai jie buvo beverčiai, ir pramazino prisijungimus prie tų piniginių :D :D :D
N/A
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Kriptovaliutos

Standartinė barzdyla »

Ciki, kriptovaliutos yra high rish high reward marketas :) Nemaisyk su forexu. As pries 2018u hype kai btc pasieke 20k, buvau nusipirkes tron uz 300 euru lapkricio menesi gal, tai per kaledas pardaviau uz 2400, cia daugiau nei 20% per metus. As netreidinu kas valanda, nusiperku ir maziausiai laikau iki tol, kol jie man koki nors pliusa atnesa. Neparduodu minuse niekad, nes nepraradai pinigu kol nepardavei. 100x altcoinams palyginus dar nieko, jei Bitcoinui ateitis bus palanki ir visam blockchainui. daug ir labai tiketina kad visi altai kils kartu su visu marketu per sekanti hype, bet kai dabar buvo sitas, to nesimate, nes visi altu traderiai pirko btc, taip kaina eurais altcoino issilaikydavo beveik nepakitusi, kai kaina satosiais krisdavo tolygiai btc augimui. poto kai btc pakrito, altcoinai truputi pakilo satosiais, bet kaina ta pacia islaike. kas treidina del satoshiu, tai good. bet kas treidina satosius del euru, jau not good :D tada gal ir gaunasi 20% per metus. is 50 euru lambo niekas ir nesitiki, bet geru atostogu papludimy po hype'o why not. as nekalbu kai treidina zmones tukstanciais euru, tai ir tas puse procento jau buna daug. bet cia ilgalaike investicija, HODL kitaip pasakius. Nusipirkai ir pamirsai. Apie tokius x as kalbu, ne apie 1 procenta
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Kriptovaliutos

Standartinė Ciakis »

na ok :) nera cia ko gincitys :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Kriptovaliutos

Standartinė barzas »

Pas mane dar nuo senu laiku kai mainingas apsimokejo yra tiek XMR ( monero ) tiek ten bcn, kazkiek like zcash, litecoin , yra ir BTC bet ten taip likuciai, reike kada pasiimti isideti sena sena harda tame harde yra issaugoti visu mano piniginiu ir kodai ir paciu pinigiuniu pagrindiniai prisjungimo failai, apie metus laiko nebuvau ju prijunges ( sinhronizaves ) , savo laiku kiek uzdirbau is mainingo ( skustis negelejau ) tiek, dabar net nebesidomiu labai jomis, kada ne kada paziuriu kiek monero ugtelejo, ir tiek zinau kad minuse su jom nesu, o kasti tai gal pusantru metu nebeapsimoka, kai meciau tai meciau paciu laiku....
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Kriptovaliutos

Standartinė barzdyla »

Jo, su kasimu jau dabar kiti reikalai. Buvo minčių pačiam užsiimt, bet po kritimo skaičiavau, kad neapsimokėtų. O su laptopu nieko neprimaininsi. Pamenu dar 2009'us metus kai kažkas man siūlė bitcoinų nahalevai, vaikas dar nesupratau kas čia per daiktas ir neimiau... :) Šiaip barzas gerai padarei, kad prisikasei kažką ir pamiršai. Dabar neparduok, lauk ateinančio hype. Rekomenduočiau orientuotis ties 80k BTC (jeigu žinoma ateitis bus palanki) ir tada sell viską. Monero kainuos 1k usd kaip mažiausiai aš manau per ateinančius metus. Monero yra neblogas pasirinkimas kas nori investuot "ne į verslą", kaip cikis sakė, reikia bėgt nuo mano pasirinkimų, tai XMR yra visiškai skirtingas reikalas. Labai pamėgtas coinas tarp tamsaus interneto vartotojų :) XVG irgi panašus, XVG žinau jog 100% nesusekamas, nežinau kaip su XMR, bet kad slaptas ir transactionai numėtomi irgi esu skaitęs.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Kriptovaliutos

Standartinė Ciakis »

80k btc :D ne per artimiausia penkmeti :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Kriptovaliutos

Standartinė barzdyla »

Cikis rašė: 2019-07-04, 14:21 80k btc :D ne per artimiausia penkmeti :)
2016-ų pradžioj (BTC apie 400usd) būtum pasakęs, jog lygiai už dviejų metų BTC kainuos 20k usd, tai greičiausiai žmonės baltais chalatais išvežę būtų už tokį "nušokimą nuo proto" :) jeigu analizuotume tuos du metus, tai pamatytum jog BTC kaina paaugusi buvo 50 kartų. Sakai per penkis metus BTC nepaaugtų 8 kartus nuo dabar? Paklausa didėja, susidomėjimas auga, technologija žengia į priekį. :) Manau pats ateinantis naujasis dešimtmetis gali būti didelis lūžis blockchainui į gerąją pusę.

Žinoma, galbūt rytoj viskas ridensis į 0 ir niekada nebepakils, bet jei sėdėtum wall street'e ar būtum BTC whale, paleistum tokią progą pasipelnyt iš investuotojų tokių kaip mes? Nemanau, kad kąstum ranką kuri tave maitina :)

Šituos tiesiog palieku čia
Nuotrauka

https://money.visualcapitalist.com/worl ... tion-2017/

Manau pagaunat, koks BTC yra mažas ir jaunas.

Nepriimk ciki kaip pykčio, aš tik draugiškai noriu informuot apie galimą investicijų spot'ą.. Būčiau gimęs prieš 40 metų, tą patį svaigčiau apie Apple ar Microsoft akcijas greičiausiai... :)

Daugiau pasidomėk apie patį Blockchain, kas per technologija, jos pliusai... :) Ne tik Bitcoin ir altcoin
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Kriptovaliutos

Standartinė Ciakis »

Apie btc jau zinojau kai jis kainavo 3 ct uz vieneta :)

Siuo momentu as matau save tavo kailyje pries pora metu :)

Apie blockchain viska puikiai zinau, puikiai zinau kaip veikia skirtingos platformos kaip eth, trx, btc ar kas yra z-snarks. Vienu metu net appsus buildint norejosi. :)

Juk sakiau as su crypto gerai pazystamas :) o kodel btc paiilo iki 20k nes buvo fomo. O kodel nepakils greitu metu nes zmobes bijo :) 18k plius minus 1k yra peichologine riba kur bus didziausias resistas. Ir ilgai jo nepralaus.

Ilgu laikotarpi taip btc gera investicija. 100k ir daugiau gali buti. Bet cia 20 metu i prieki. Kai btc bus lokalizuotas vienoje saujoje pas bankus :) o zmones tuomet ras kita alternatyva :) ir vel pinigai is niekur varo ekonomika :)

Ir tiesa man btc ir bnb siuo momentu apie 9000 uzdirbe per metus laiko :) tad as rinka sita neblogai suprantu
Bet darbe mane vadina - Veryga
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Kriptovaliutos

Standartinė barzdyla »

Aš irgi tikiu double top variantu :) gal net dar šią vasarą. O tada atibouncins nuo lubų ir kris žemyn vėl, iki kokių 3k per ateinančius metus. Bet tada tikiuosi altcoinu bull runo :D Ką pats ciki manai su btc netolima ateitim?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Kriptovaliutos

Standartinė Ciakis »

Manau kils iki 18k po to zemyn. Sustos ties 9-10k cia stiprus resistas. Maziau 6 tikrai nepamatysim jau. Ir taik pora kart tik su vis aukstesniu suportu. Grriciausia per penkerius metus suportas nusistoves ties 15k o patalokas ties 25-35k

Toks varijantas labiausia tiketinas. Sunku kazka cia numatyti. Sneku tik is logiskos puses :) visviena manau btc neverta pirkti kainai pakilus daugiau nei 12k.
Bet darbe mane vadina - Veryga
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Kriptovaliutos

Standartinė barzdyla »

BTC tikrai neverta. Verta galbūt būtų į mining rigus investuot, antminerius jeigu tik finansai leidžia. Nesidomėjau paskutiniu metu jų kainom tai tiksliai nenumanau kiek kainuotų įranga. Bet ne dvacokas. Bet irgi reiktų pasisvert per kiek laiko tau išmainintų tą btc kiekį už kiek nusipirktum dabar bitcoino vietoj rigų :) Slidus reikalas pats bitcoinas yra, aš jei turėčiau galimybę įmerkt didelius pinigus, tai rinkčiausi galbūt Monero, NEO ir Binance coin kaip cikis minėjo:)
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Kriptovaliutos

Standartinė barzas »

barzdyla rašė: 2019-07-05, 14:04 BTC tikrai neverta. Verta galbūt būtų į mining rigus investuot, antminerius jeigu tik finansai leidžia. Nesidomėjau paskutiniu metu jų kainom tai tiksliai nenumanau kiek kainuotų įranga. Bet ne dvacokas. Bet irgi reiktų pasisvert per kiek laiko tau išmainintų tą btc kiekį už kiek nusipirktum dabar bitcoino vietoj rigų :) Slidus reikalas pats bitcoinas yra, aš jei turėčiau galimybę įmerkt didelius pinigus, tai rinkčiausi galbūt Monero, NEO ir Binance coin kaip cikis minėjo:)
Su maineriais rike irgi atsargei, pigesni su mazesniu greciu arba senieji jau gali nieko labai ir neprikasti, nes pagal elektros sanaudas irgi reike ziureti, koks sudetingumas kasimo, kiek ten para laiko priskaiciuos jisai, savo visa ferma statyti ir daryti ir daryti savo nuosalava poola labai daug investiciju reikes, plius vesios patalpos, nes nuo maineriu irgi prisyldytu ir gereise tada jieskoti elektros ti9ekejo pigesnio ( pagal sutarti )... o ir elektros sanaudos nemazos butu, svetimuose pooluose kasti ten su savo iranga, irgi reike ziureti kur ant kie nuskaiciuoja, ir kur kiek tau duoda uz skaicevimus, bent anksciau kai tuo labiau domejausi stabiliausios pajamos ( ta prasme stabilios, nes mazai svyruodavo tiek hreitas tiek pati kaina buvo litecoin, bet kasant mineriu ) o su vaizdo kortom ringais kasti reiketu vel gilintis kiek kokia vaizdo korta isgauna greicio ( nes blet gali buti tai kad ramai vieni greciau kasa kiti leciau bus ten samsung ( bent anksciau geiause jie greiti isgaudavo ) hynix ar elpida ( as amd plokstes turiu galvoje, zcash tai nvdia geriau kasdavo ) plius pazek jai radeon VII jos kaina 700+ ( 749 +/- https://www.caseking.de/en/pc-component ... radeon-vii ) o koki ji greiti isgauna as neziurejau nes tikrai nebesidomiu kasimu, per daug laiko reike prieziurai aukoti, zek kad kur kas uzdurnevo tai netas tai dar kas erzina tada.... plius bus kaip buvo su XMR isejo mineris jiems kasti moneros kurejai pyst pakeite algoritma kas prisipirko maineriu nu ir nmebegali jos kasti, aisku monero tada skylo ten i 4 dalis, bet ju likimu as nesidomejau net...
Yra nete pasigooglinus galima rasti ir calulatoriu, kiek kokia gpu cpu ar maineris vienu ar kitu algoritmu prikasa per menesi ( bet ten apitiksliai ttik bus siuo momentu kosks yra hreitas / kainos santikiu o hreitas ir sudetingumas ( dificulty ) vyruoja i diena po keles kartus )

https://www.nicehash.com/profitability-calculator
Pgal skaiciuokle bitmain antminer s17 ( 50 Th ) reikes vien atsipirkimui kazkur puses metu, o per ta laika neaisku kiek pakils sudetingumas
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Kriptovaliutos

Standartinė Ciakis »

Eh pamenu zcash kasima :) as butent nuo jo ir pradejau kasybas

Manau bnb bus perspektyviausia iki siu metu pabaigos. Mazdaug 60usd kazkur jei nebus didelio altu sezono
Bet darbe mane vadina - Veryga
Rašyti atsakymą