Nuotrauka Nuotrauka

Peyote critical FEM

Užbaigti auginimo dienoraščiai.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Peyote critical FEM

Standartinė Ciakis »

04/05/2019
Dar nesibaige mano auginimas pradedu nauja :) sis bus pirmas mano rimtas auginimas. Baigesi bajeriai. Jokiu nukrypimu, experimentu :) Sekla labai zalia bet paziuresim ar dygsta
Saule, led bridgelux 4x4500k 2x17k is rozetes apie 550w erdve 1.3x1.6 m auginta maziasniam boxe 160w 2 COB LED
Tikslas:
nuimti klonus per vegetavima done 12 nuimtu, 10 prigijusiu
Suzydinti su klonais
Palyginti derliu su kiniska saule. kiniska saule dave ~10 kart maziau
Numatoma naudoti maziau nutciu nei rekomenduojama 1ec (max EC buvo 4.5 bet labai trumpai dazniausiai 1.4ec)
Nuotrauka
Boxo updeitas. Vis dar tas zalias 1.3x16 ar 1.6x16 nepamenu. Pora papildomu devaisu. Bridgelux saule vero 29 veg 4500k 6 apie 500w ir floweringui pridesiu 3 17k.
Kondicionierius 7000btu nereikejo
Mayral viduje
NuotraukaNuotraukaNuotrauka

A ir sekla isdygo per nakti
2019/05/18 kolkas daigiukas toks (vienu metu galvojau kad numarinau) kolkas nieko neduodu apart saknu boosterio (voodoo) duosiu kol uzaugs antras nodas
Vanduo RO remineralizuotas. Ph 6. Sviesu dar nenaudoju
Nuotrauka
2019/05/21 auga
Nuotrauka
2019/06/04
Persodintas, auga graziai maisto duodu mazinta doze. Saules 80w apie 40cm nuo virsuniu kolkas :) pirma diena
Nuotrauka
Nuotrauka
2019/06/06
Persodinus daviau trasu 0.3 ec :) tai 150 ppm(500). Ziauriai pradejo augti, per 2 dienas pradejo leisti 4 noda. Bet deja, 4 nodui nepasiseke ;) nufiminau. Papyliau vandens(0.3ec 6.4ph), 20% runoff 0.3ec. beja laistau toliau nuo augalo kad saknys plestusi :) kazkuriam forume skaiciau. Tai va tiek.
1d po fim
Nuotrauka
3d po fim pakeliau iki 0.8ec (400 ppm(500))
NuotraukaNuotrauka
2019/06/13 jau matau 4 apatines sakas klonavimui :) po fim gerai paaugusios, sustambejusios :) dar palauksiu kelias dienas, nebeduosiu trasu trumpam.
NuotraukaNuotrauka
2019/06/17
Tikriausiai labai nuskriaudziau mergaite. Tikiuosi ne per daug. Nuemiau 4 grazius klonus, stori kotai, gerai paauge ir panasiai. Be to nukirpau virsune ir padariau penkta klona is jo. Bei is likusiu 4 atsaku pradejau lst.
Pries
NuotraukaNuotrauka
Ir po
NuotraukaNuotrauka
Diena po karpymo, tarsi nieko nebutu nutike :)
Nuotrauka
2019/06/28
Nusprendziau kol su klonais mokinuosi uzmerkti 4 papildomus critical kush. Prasikale per 24h sudejau i mazus vazonelius, visos seklos fem non-auto.
Mama auga pizdec :) kotas kaip nikstys matyt tas virsunes kirpimas isejo i nauda. 6 pagrindines sakos. 4 dideles 2 mazesnes. Gal 4 reikes veliau topinti. Dar nzn ziuresiu kiek vietos bus. Vandens geria daug, karsta. Sian isgere apie 5 ltr. Pyliau apie 7. 2ltr run off Paskutinis laistymas buvo uzvakar
NuotraukaNuotraukaNuotrauka
2019/07/04
Karsta :) lauke, kambaryje, growtente, pasirodo kondicionieriu blogai susetupinau :). Negaliu uzkurti tad isemiau. Vietoje jo nauji filtrai. Ir taimeri perstaciau kad naktis butu kai i kambario puse plieskia saule. Kvapo jokio net prie tento prie 500kubu istraukimo. Nzn kaip bus per zydejima.

Ilindau paziureti kaip ten sekasi, palankstyti pasijauciau kai kaimyno braskese :) tanku, lapu begale. Smagumelis.
Kiti jauciasi puikiai, kelia galvas. Tiesa uzkuriau 250w led. Nes nebetelpa man i ta maza spintele :)

NuotraukaNuotrauka
Nuotrauka

2019/07/26
Seniai updeitinau tai va, beveik 2 sav zydejime
Nuotrauka
2019/08/05
Peyote jau 3 savaite, daug sniego tik pamirsau nufotkinti. Atrodo nuostabiai.

Dabar truputi apie mano klonus. Auga, palikau 2 is ju. Kiti 4 critical kush siandiena ijungiau zydejima :) atskiro dienorascio nedarysiu. Skaiciuoju kas kirk laiko reikia klonus imti. Siandiena nuemiau truputi klonu
Nuotrauka
Peyote nuotraukos
NuotraukaNuotraukaNuotrauka
2019/08/12
peyote 4 savaite
NuotraukaNuotrauka
2019/08/15
Liuks auga, teko flush daryti nes buvo 4 ec. Numeciau iki 2.5 po poros dienu mesiu iki 1.5 nedega viskas cikipiki.
Beja ka pastebejau, sis strain nesmirda. Nestiprus kvapas yra bet ir tai nepasakysi kad tikrai zole :) mano blue cheese kai uzdvekdavo net nosi riesdavo o sita nieko. Reiktu padaryti koki sarasa dienorascio tipo kuris strain kvepia kuris ne.
NuotraukaNuotrauka
NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotrauka
2019/08/21
Ner ka pudeitint, puciames :)
NuotraukaNuotrauka
2019/08/28
Standartinis up. Pagaliau numeciau ec iki 1.9 iki savaites pabaigos tikslas pasiekti 1.4 :) jokiu problemu nerodo toliau puciasi, sakas jau reikia prilaikyti
Apatiniai budai
NuotraukaNuotrauka
Virsutiniai
Nuotrauka
NuotraukaNuotrauka
2019/09/07
Padaryta vakar flush. Laukiam geltonuojanciu lapu
NuotraukaNuotrauka
2019/09/19
Seniai jau neupdeitinau :) naujienos tokios. Buvo isimetes pelesis :( liudna bet dali teko pasalinti ir ismesti. Dabar jau dziunam, manau ant dienu sversiu ir parasysiu isvadas
NuotraukaNuotrauka
Nuotrauka
2019/09/20
ok as kaip ir done :D paskutines pora savaiciu buvo intencyvios asmeniniame gyvenime :)

kai uzpuole pelesis manau apie 20% ziedu paciu didziausiu isejo i siukslyna :( buvo dideli ir grazus. manau nebuvo gero oro srauto aplinkui nes boxas toks pas mane kompaktiskas sitas. tad kalida sia ismokau skausmingai :) jei kas nezino auginta ant 2 LED COB po 80w bridgelux. ventiletorius turejau tik ties saknimis :( is trimo pasidarysiu bubble hash bet cia jau kita istorija :)

gavosi 110g :) toks manau sekmingas auginimas su nesekminga pabaiga :) skanaus visiems as eisiu skanauti savo peyote critical ;)

tai va sia nata ir baigiu dienorasti, tikiuosi pakankamai issamus ir idomus paskaitineti.

NuotraukaNuotrauka
Paskutinį kartą redagavo Ciakis 2019-09-20, 23:57. Iš viso redaguota 39 kartus(ų).
Bet darbe mane vadina - Veryga
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Peyote critical FEM

Standartinė barzdyla »

Uggggh. Iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad ilgai truksti norint nuimti pakankamą kiekį klonų su vieną motinėle. Aš auginau dvi motinas, reikėjo berods 2 mėnesių, kad nuimčiau 25 klonus visiškai nukill'indamas motinas, kaip žinai, 10 pasiliko boxe. Na bet, kitą kartą iš tų 25 su dabartine patirtim prigyvinčiau kokių 15 jau mažiausiai :)

Šiaip kiek pats planuoji klonų pasidaryt?

Sėkmės!!!
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Peyote critical FEM

Standartinė Ciakis »

Man reik 4 klonu tai manau ilgai netrux :) planas sita pavegetuot ir klonuot po kokiu 4 savaiciu ziuresiu kaip suriui seksis :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Peyote critical FEM

Standartinė barzdyla »

Patarimas: imk dvigubai daugiau klonų nei tau reikia :)) Not all clones will make it. Nors ir critical porūšis gerai klonuojasi, bet gali būt kaip man. Jei atsiras kokių klausimų dėl klonavimo, feel free to text me. Pasidalinsiu patirtim:)
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Peyote critical FEM

Standartinė Ciakis »

Zinoma :) toks ir buvo planas :) dabar tik paauginti reik
Bet darbe mane vadina - Veryga
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Peyote critical FEM

Standartinė N/A »

Cikis rašė: 2019-05-05, 00:21 Nuimti klonus menesis po zydejimo pradzios (supercroping) kitam derliui.
Nepatariu imti klonų nuo žydinčio augalo. Keičiasi hormonai pradėjus žydėti, abejoju ar bent 50% prigis. Geriau pasilik vieną ar keletą klonų vegetacijoj, kai reikės, bet kada nuo šitų nusiimsi naujų. Arba dar geriau, mamkos nežydink visai, kol bus reikalingi klonai. Su klonais SOG'ą daryt galėsi, visų bus vienodas aukštis, vienodai laistyti, tręšti, o ir šiaip mažiau visokių reikalų.

O supercroping'as yra HST technika, kai švelniai lauždamas nulenki šakas ar stiebą.

Kas dėl nutsų, čia ne auto, taip kad per žydėjimo piką iki 2.4EC gali duoti drąsiai.
N/A
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Peyote critical FEM

Standartinė Ciakis »

Jo atsiprasau, monester cropping :)
https://www.royalqueenseeds.com/blog-mo ... iency-n209

As ir galvojau kad daug labai streso jiems bet paskaitcius idomu pasidare :) ziuresiu kaip iseis, gal darysiu kaip sakiai tu
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Peyote critical FEM

Standartinė Ciakis »

Up
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Peyote critical FEM

Standartinė Ciakis »

Up
Bet darbe mane vadina - Veryga
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Peyote critical FEM

Standartinė N/A »

Graži mergiotė ;) Kelintą dieną veg ėmei klonus? nesuskaičiuoju po :bong: :D Ir ar klonuota viršūnė prigijo? :)
N/A
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Peyote critical FEM

Standartinė Ciakis »

aciu :)
beda, veginimo dienu neskaiciuoju is principo. tinginys esu :) tik zinau kad ties 4 nodu padariau FIM, po savaites kai ipusejo saku augimas nuemiau klonus ir nukirpau virsutinius 2 ar 3 nodus.
buvo 17 diena. jei apytikriai skaiciuosim tai pirmieji normalus lapai isaugo sio menesio pradzioj. dat saityki 17oj dienoj kazkur :) ankstokai bet po FIM akseleracija buvo zaibiska :)

5 klonai su virsune visi dar gyvi, nenuvyto bet saknu dar nematyti. as neesu tikras ar gerai klonus laikau tad manau kolkas toks mokinimosi etapas su jais. savaitgali tikriausia gaminsiu airoponikos arbe hydroponikos cloneri. dar nenusprendziau nes galvoju jog airoponika man visa "klonex" nuplaus.
Bet darbe mane vadina - Veryga
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Peyote critical FEM

Standartinė N/A »

Visada buvo smalsu, ar įmanoma nutopintą viršūnę išgelbėti :) Teoriškai, turėtų būt įmanoma, bet kažkaip niekur nesu apie tai skaitęs... Ech gaila, užvakar devynias mergiotes nutopinau, nepamąsčiau įmerkti į clonex'ą ir po gaubtu... Parašyk temoj, jei pavyks išleisti šaknis ;)
N/A
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Peyote critical FEM

Standartinė barzdyla »

bongmeister rašė: 2019-06-29, 05:54 Visada buvo smalsu, ar įmanoma nutopintą viršūnę išgelbėti :) Teoriškai, turėtų būt įmanoma, bet kažkaip niekur nesu apie tai skaitęs... Ech gaila, užvakar devynias mergiotes nutopinau, nepamąsčiau įmerkti į clonex'ą ir po gaubtu... Parašyk temoj, jei pavyks išleisti šaknis ;)
Viršūnė neprigyjo ir man po klonavimo. beveik tris savaitęs sėdėjo humidity dome viršunė, bet neprigyjo. Prigyjo tik topintos viršūnės.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Peyote critical FEM

Standartinė Ciakis »

Na 3 saknis jau turi, nors atrodo apgailetinai :) bet cia experimentas tai nieko tokio :) va naujas kloneris
NuotraukaNuotrauka
Bet darbe mane vadina - Veryga
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Peyote critical FEM

Standartinė N/A »

Normaliai atrodo, atsigaus. :) O tai viršūnė, kaip suprantu, didn't make it?

P.S. Patarimas ateičiai - rinkis geriau elektroninius taimerius, tą patį beveik kainuoja. Tie užsukami visi anksčiau ar vėliau užlinksta arba pradeda ciksėti, be to, neturi energijos palaikymo dingus elektrai, todėl po kiekvieno dingimo reikia taimerius perkonfiguruoti iš naujo. Pasikeičiau pas save į elektroninius ir nesigailiu :) mokėjau gal po 4-6 eurus už vieną :D
N/A
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Peyote critical FEM

Standartinė Ciakis »

Na su virsune toks nuotikis, istraukiau pacia pima is rockwool, galvoju ner saknu toks galas sumedejas, galvoju puna :) nupjoviau imerkiau i klonexa ir ikisau atgal :) kita istraukiau ziuriu is to puvenos sainys lenda :) ziuresim, manau dar reikes topint manaji tai bus 4 virsunes experimentam jei sita neprigis :) bet realiai manau isleistu saknis ir virsune :)

Jo elektroninius reikes susipirkti nes netelpa man i rozetes :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Peyote critical FEM

Standartinė barzdyla »

Va klonai moko kantrybės. :) Pamenu ir aš, sėdėjau, laukiau šaknų, galvojau jau nafik čia viskas. Sakau reik patikrint :) reik pakrapštyt kokį vieną kubiką augantį, paieškot šaknies. Taip netyčia nudaigojau du klonus:) Kitą kart reiks tiesiog palikt ir viskas. Atėjai, nupurškei, išėjai. :D
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Peyote critical FEM

Standartinė Ciakis »

up
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Peyote critical FEM

Standartinė Ciakis »

pridejau peyote foto
Bet darbe mane vadina - Veryga
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Peyote critical FEM

Standartinė barzdyla »

Nu blemba tikrai gražu :) pavydas ima kai tokios technikos naudojamos ir puikiai teisinasi. Bandysiu ir aš vieną dieną kažkaip boxe lankstyt kaip ir tu čia darai/darei.
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas