Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Klajoklis
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2019-07-04, 21:49
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Klajoklis »

Ne nebūtinai ir šiaip domiuosi įvairiomis technikomis ir t.t. :) ypač ieškau bendraminčių. Gal netaip supratote :)
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Ciakis »

na abejoju ar cia bus kas nors pasakysiantis tiksliasnia gyvenamaja vieta nei salis :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Klajoklis
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2019-07-04, 21:49
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Klajoklis »

Peace, žmogau. Man nebūtinai dabar susitikimai :D tsg fainai būtų ir pm susirašyt
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė barzas »

Klajoklis rašė: 2019-07-07, 01:01 Peace, žmogau. Man nebūtinai dabar susitikimai :D tsg fainai būtų ir pm susirašyt
Bent cia i pm tu dar negalesi rasyti ....tau dar reikes zinuciu nemazai parasyti kad leistu butu rasyti kitiems forumieciams...
Apsauga nuo naujoku spamo....
Klajoklis
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2019-07-04, 21:49
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Klajoklis »

Supratau supratau.. nežinojau, kad dar negaliu rašyti.
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė N/A »

Labai jam reikia bendraminčių būtent iš legalaus forumo, kaip jūs nesuprantat :D Nes pažinčių svetainės, kiti forumai ("draugas", etc.) ir facebook grupės too mainstream. :D Saugumo sumetimais, tokius baninti reiktų. Ir durnam aišku, kokių draugų jis čia ieško. Ta pati istorija, kaip ir su interneto tiekėju... Sekantį kartą bus, "ė paspauskit šitą nuorodą biškį", o ten IP collectorius. :D Manau, pats laikas būtų papildyti forumo taisykles, kad panašių pranešimų neliktų. Naujokams kurti temas turėtų būti išvis uždrausta. Kaip ir dalintis nuorodomis... Užsienio canna forumuose teko matyti tokias apsaugas.

Visiems patarimas ateičiai: nespauskite jokių nuorodų iš nežinomų narių. Neaiškių šaltinių. IP adresą šitaip sužinoti - kaip du pirštus......
N/A
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Operatore »

Blin, tas naivumas ir kisa koja .. Sunku man patiketi, kad sergetojas uzsiregines kvies atsiaukti siauliecius .. Tokiu primityviu budu. O jei taip, tai kokio lygio augintojas tada parasytu jam savo vip info pm'e .. Gal vis tik pomegis auginti asmeni sieja su siuo forumu, tad ir iesko cia draugu krastieciu.
Nes gi gal geriau uzsireginti, parasyti samoniu, duoti patarimu, pajuokauti ir tada bandyti metyti spastus del IP adresu .. Na, nezinau.
As turiu teorija, kuri lydi mane visa gyvenima del baimiu buti sugautam, jei mane priciups, tai as kaip tikras vyras - ispizdelinsiu visa tiesa apie save :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Klajoklis
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2019-07-04, 21:49
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Klajoklis »

Wtf žmonės, negalvojau, kad jums tokia big paranoja. Nejau į mentuką aš panašus? (:
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Operatore »

Panasus.
Gal lojalumo vardan iskelk kokia veliava su kanape ant Gedimino pilies ar ispiesk kanape ant prezidenturos? Bendrai ne, nepatiks saugumui. Tai gal foto tu grybu, kur auginai, imesk?
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė barzdyla »

Klajoklis rašė: 2019-07-08, 09:57 Wtf žmonės, negalvojau, kad jums tokia big paranoja. Nejau į mentuką aš panašus? (:
Čia mes visi tokių draugų neieškom. Mentai dabar lietuvoj labai "dirba" gaudydami tokius augintojus kaip mes. Kurie tik dėl savęs pasiaugina. Ir poto delfiai, lrytas ir kiti visi naujienų portalai rašo, kad va Kauno Policija sugavo augintoja auginusį 2 krūmus 0.33 m2 plote :) Ir va taip policija DIRBA, o kai narkotikai įvežami į lietuvą ne kilogramais bet tonoms, viską gražiai užgožia pinigai. Bet pareigūnams irgi reikia pasirodyti, kad mes DIRBAM. Tai va gaudom tokius lietuvos Escobarus. O ka, policijai px. Auginai, viskas. Jei tik norės, supakuos tave ilgam tarp keturių sienų. Nebent pasiruošęs turi kyšiams ar labai geriems advokatams. Bet kokiu atvėju policija ir teisėsauga laimi, nes pasisemia pinigų iš tavęs, vargstančio piliečio. Aš nenorėčiau šiaip nė vieno iš čia sutikt realiai, nes gal ir tas pats Operatorė su pareigūno uniforma sėdi už kito laido galo. O ką tu žinosi?

Kol gyvenam tokioj aplinkoj, kur už vaistus sodina į kalėjimą, mažai atsiras norinčių su tavim susibėgt :) ar išvis manau neatsiras. Pasėdėk, parašyk dienoraščių, pasirodyk, kad esi savas ir gal per Balandžio 20d. prie Seimo susibėgsim kada nors

Ir nepavadinčiau to paranoja. Kaip pasakytų mano močiutė: atsarga gėdos nedaro :)
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Operatore »

O dar jaunas operatore pries 100m sedejo mieste x kedeje priesais gen. komisara y ir apeliavo i vyresniojo tyrejo pozicija. Barzda, neaudrink sentimentu :twisted:
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
buyan0
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2019-03-30, 22:59
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė buyan0 »

Jus tikrai galvojat, jog pareigunai cia bando viena kita uz dancio patraukt?:D as manau cia absurdas. Isvis jei jums paranoja ko jus lendat i sita foruma :D zmones cia ateina parasineja ismoksta augint kalnalapes ir dingsta su visam, nes nu kam jiems sita paleva su jumis. O draugeliu - "pareigunu", galo bet kas buti, pats pareigunas saluha pasodines dienorasti parases, pazvengtume is jo ir pradetume patarimus dalint, pasitiketi, ir xuj suprasi, kad jis mentas. Paprastas nuotraukos nuorodos ikelimas gali buti ip collectorius, nes "oi nemoku as nuotrauku keltis". Pamastykite ponai "veteranai",.kad galu galiausiai isristi cia viena kita yra bereikalingas pinigo svaistymas :)
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė barzas »

buyan0 rašė: 2019-07-08, 13:29 O draugeliu - "pareigunu", galo bet kas buti, pats pareigunas saluha pasodines dienorasti parases, pazvengtume is jo ir pradetume patarimus dalint, pasitiketi, ir xuj suprasi, kad jis mentas. Paprastas nuotraukos nuorodos ikelimas gali buti ip collectorius, nes "oi nemoku as nuotrauku keltis". Pamastykite ponai "veteranai",.kad galu galiausiai isristi cia viena kita yra bereikalingas pinigo svaistymas :)
Dauguma vistiek bent anksciau ar per VPN ar per TOR ( nu nuotraukas per TORikelineja ilgiau ) cia lankosi, nu tai kad jie cia ir skaito tai tegul, bet ka jie gales atrysti jai ir pamatis ten feikini IP.... aisku jie gaudo jiems tokie kaip mes statistikos gerinimas bet tai yra tik tie kurie pirma karta ikliuna, kas jau anksciau buvo ikliuve jiems( government dog ) jau sunkiau, nes daugiau spragu zino ir daugiau savo teisiu.Kas jiems padinina darbo kruvi.Nes reike pateikti jau nebeapstrakcius ikalcius .o jiems juos reike pagristi kad teisme nebutu atmesti, o jai dar tyli nieko nepasakoja tai jie jiems juos dar ir surinkti reike...
Aisku saugotis reike, bet i paranoja tas irgi neturetu pereiti....
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė N/A »

buyan0 rašė: 2019-07-08, 13:29 Jus tikrai galvojat, jog pareigunai cia bando viena kita uz dancio patraukt?:D as manau cia absurdas. Isvis jei jums paranoja ko jus lendat i sita foruma :D zmones cia ateina parasineja ismoksta augint kalnalapes ir dingsta su visam, nes nu kam jiems sita paleva su jumis. O draugeliu - "pareigunu", galo bet kas buti, pats pareigunas saluha pasodines dienorasti parases, pazvengtume is jo ir pradetume patarimus dalint, pasitiketi, ir xuj suprasi, kad jis mentas. Paprastas nuotraukos nuorodos ikelimas gali buti ip collectorius, nes "oi nemoku as nuotrauku keltis". Pamastykite ponai "veteranai",.kad galu galiausiai isristi cia viena kita yra bereikalingas pinigo svaistymas :)
Aišku, kad bando. Stebėjo forumą prieš 10 metų, stebi ir dabar. Pats turbūt esi mentas, nes "juk neapsimoka gaudyti", bet pats rašai, kad IP sužinoti paprasta. Išvis, nepasitikiu naujokais čia. Period. Man tai kas, aš emigravęs ten, kur legalu, bet gaila būtų, kad užkabintų ką nors iš šios bendruomenės. Dauguma pradėjome nuo šito forumo. Ne dyleriai čia susirinkę, bet mentam tai nė motais. Sveikas racionalus mąstymas nelygu paranojai. Kai naujokai bando tavo duomenis ištraukti - nieko gero nesitikėk. Ir dar tikina, kad nėra čia ko slėptis :D IP, interneto tiekėjas, net miestas gali padėti. Kas gaudosi IT, man pritars. Juk daugelis čia partizanai, persekiojami uniformų. Jeigu galėtų, visus mus čia sukištų cypėn ir nesvarbu pramogai ar medicininiais tikslais augini.
Už tokius pranešimus turėtų bausti administracija. Ir, kaip ir minėjau, būtini taisyklių pakeitimai. Nes dabar chaosas. Tokia mano nuomonė. Daugelis senbūvių čia nebesilanko, išeis ir likusieji, jeigu niekas nesikeis.
Klajoklis rašė: 2019-07-08, 09:57 Wtf žmonės, negalvojau, kad jums tokia big paranoja. Nejau į mentuką aš panašus? (:
Aišku, kad mentas. Pūsk iš čia. Ką nors naudingo nuveik, už algą, kurią gauni.
N/A
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė N/A »

Tuo pačiu pateiksiu ir pasiūlymą, kaip, mano nuomone, reikėtų papildyti taisykles, kad tokių saugumo problemų nebekiltų ateityje. Ar atsižvelgs forumo administracija į mano pasiūlymus, ar ne, čia jau jų reikalas.

9. Diskusijų dalyviams draudžiama kurti temas ir rašyti pranešimus, kuriuose būtų prašoma nurodyti bet kokią su forumo nariais susijusią asmeninę informaciją: gyvenamąją vietą, interneto paslaugų tiekėją, socialinių tinklų paskyras ar kitus duomenis, kurių pagalba būtų galima identifikuoti vartotoją.
10. Dalyviams draudžiama įkelti nuorodas iš kitų šaltinių, kartu nepateikiant ir informacijos, kuria norėta pasidalinti. Nuotraukų įkėlimui naudojama forumo funkcija „nuotraukos įkėlimas“, o informacija iš kitų šaltinių pateikiama tokiu formatu: citata iš šaltinio + nuoroda į šaltinį. Taisyklė negalioja Youtube nuorodoms.

Taip pat, siūlau apriboti naujų temų kūrimą naujokams bent jau iki 50 pranešimų. Ir spamo bus mažiau, ir galbūt daugiau patys perskaitys, prieš užduodami milijoną kartų aptartus klausimus.
N/A
Blagadariu
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2018-10-15, 15:00
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Blagadariu »

barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė barzdyla »

o šiaip tarp kitko, gal kas papasakosit kaip JAV leidimai auginimo? :) nuo valstijų priklauso? yra minčių persikraustyt į jav
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Moderatorius »

bongmeister, gauni tašką už tai.
aš nebūčiau nei prieš, nei už(gal.. šiek tiek už (((: )
seniau forume panašūs siūlymai buvo diskutuoti, bet priėjom prie to, kad čia didžioji dalis tokių taisyklių ir sąmoningumo yra naršytojo galvoj.
bet kokiu atveju, pateiksiu tavo siūlymus adminui, kai tik jis apsireikš čia (:
aš, moderatorius, neturiu galimybių redaguot esamų taisyklių. |:
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Ciakis »

Barzdyla tokius easy gali ir pac isgooglint :) dabar si tema ten karsta. Cia linkas i leafy.
https://www.leafly.com/news/cannabis-10 ... tate-guide
Bet darbe mane vadina - Veryga
Nika
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2019-06-30, 04:09
Reputacija: 2

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Nika »

Klausimas gyvenantiems uk, nevagiant elektros, kiek prisukat per menesi? Iki kiek yra saugu, gal esat gave kokius perspejimus ar checkus is elektros kompaniju?
Tarkim as per sildymo sezona isleidziu max iki 60£/men, o prijungus iranga skaiciavau dar +- 150 dasidetu, tai jau toks didelis kontrastas gaunasi, ar viskas cia okey jei visada laiku mokami billai?
Rašyti atsakymą