Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė N/A »

Saugu tiek, kiek už tai susimoki. Problemos prasideda tik tiems, kurie vagia.
Ne toks jau didelis kontrastas šimtas ar du viršaus, vis gi - vasara, daug kas naudoja kondicionierius... Gal elektrinę viryklę nusipirkai ar ką... Kol laiku mokėsi mokesčius ir electric bills neis tūkstančiais, manau gali miegoti ramiai. BET! Jeigu patalpas nuomoji ir landlord'as pastebėtų staigiai išaugusias elektros sąnaudas, gali tikrai atvykti pažiūrėti. Tau geriau žinoti, kokia ten pas tave situacija. Jeigu vis gi neramu, siūlyčiau pamėginti pajungti kažkokius prietaisus mėnesiui ar dviem, kas sunaudotų tiek elektros, kiek tavo growing setupas. Palaukti ir pažiūrėti, ar niekam tai neužklius, ir tik tada auginti.

Tavo vietoje, kur kas labiau jaudinčiausi dėl straigtasparnių su infraredo kamerom, ypač jeigu naudosi HPS. Karšto oro vesti laukan, jei galimybės leidžia - nerekomenduoju. Būtent taip jie ir suranda growerius.
N/A
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Moderatorius »

sveiki, kolegos.
atsiprašau už netvarką ir laiku nesureaguotus raportus, nespėjam /;
keliese esam, neužtenka laiko.
gyvenimas, dalykai.
ir tuo pačiu AČIŪ už vedamas diskusijas, aktyvius raportus ir pasiūlymus, forumas per pastaruosius 2-3 metus yra maksimaliai gyvas, labai gerai.
ačiū už tvarką, ačiū už reagavimus į netinkamus postus, šaunu.
galioja visiem, kurie čia rašo žinutes.
aktyvumas yra labai svarbus. jūs įnešat jo. kiekvienam asmeniškai neparašysiu, bet cikis, barzas, bongmeister, seedmenas ir kiti, ačiū už aktyvumą (;
spaudžiu dešinę, maladiec.
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė barzas »

Tai kad saugotis imanoma visokiauseis budais metant pedas...
Vienas kvapai yra, bet ir juos apeiti imanoma, bet reike buti pakankamai trenktu galima pasakyti, nebijoti kad pas tau isiverzti gali, jai kaiminai paskustu del kvapu . nes yra smilkalku visokiausiu kanapiu kavapo ( Cannabis Incense Cones ), o jie nera uzdrausti tai kad vartytis tikrai imanoma . nes jai man patinka toks kvapas tai mano asmeninis reikalas
https://www.powerfulhand.com/?Page_ID=3 ... &id=661676
https://www.incense-essentials.co.uk/he ... 9105-p.asp
https://www.google.com/search?q=incense ... 20&bih=954
O kad growboxw zemuoges daiginamos su braskem, man irgi nieko negaletu padaryti, nes nera istatimu uzdrausenciu man jas daiginti po dirbtine sviesa... kaip ir pirma minejau tik reike buti pakankamai trenktam ir nebijoti, jai jie va dabar pas amne ir isiverztu motivuodami kad kaiminai pasiskunde kvapais , smilkalai neuzdrausti kanapes kvapo, o namie jie nieko nerastu apart zemuogiu ir braskiu.... aisku rizika visada yra ta kad jie gali isiverzti tada kada auga,. bet tam ir daromos pertraukos tarp auginimu...
Nuotrauka NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotrauka
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė N/A »

barzai, anglies filtrai tam juk yra ;) Pasistatei ir kvapų problemos nebelieka. Dėl kelių dešimčių eurų rizikuoti, kad kas užuos - neapsimoka. Aš net UPSą turiu pasigaminęs, kad, tarkim, dingus elektrai, galėčiau bent ventiliatorių užmaitinti ir išfiltruoti orą. Kai auginau LT, buvo toks nutikimas, kad audra išvartė medžius ir sukniso elektros laidus, dėl ko beveik parą likau be elektros, o mano mažulės buvo kelios dienos iki harvesto :D Va tada tai buvo streso... Kanapių kvapo smilkalus ir aš užskaitau, bet kad ir kaip skaniai jie kvepėtų, jeigu žalieji atvažiuotų gavę iškvietimą, o spintoj medžiai auga, tiek iš to vartymosi naudos... Sukūrenau gal 4 pakelius tų kanapinių smilkalų, bet skunko kvapas vistiek viską permušė :D
Tai geriau nesuteikti preteksto problemoms ir pasistatyti filtrą (jei galimybės leidžia, UPSą irgi). Nesipykti su kaimynais ir svarbiausia, pasigaminti setup'ą taip, kad niekam neužkliūtų. Saugumo sumetimais nei intake nei exhaust iš lauko nerekomenduoju daryti tiems, kas gyvena daugiabučiuose, nes kitus kaimynus gali sudominti ventiliatorių garsas ar neįprastos oro šalinimo sistemos.
Reikia turėti omeny, kad jei žalieji atvyksta ir mandagiai beldžiasi tau į duris - orderio jie greičiausiai neturi. Net ir turėdami, gali bandyti patekti vidun nelauždami durų. Tada gali rinktis - atidaryti duris ir save prisiduoti ar nedaryti durų ir kaip įmanoma greičiau sunaikinti veiklos įrodymus. Palaiminti tie, kurie auginimo patalpose turi krosnį, nes į kanalizaciją nuleisti medžius gali nelabai pavykti :D Nebent po ranka turi shredderį. O likusios šaknys... Nemanau, kad turi nors kiek THC. Udiggwhatimsayin? ;)
N/A
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė barzas »

bongmeister rašė: 2019-07-14, 18:53 barzai, anglies filtrai tam juk yra ;)
Tai stovi ir filtrai pas mane ir as nesu naujokas su jais turedamas reikalu. As ir nebijau ju, o be to ir jie mane jau zino kad as jai ir stvers vistiek parodimu nebeduosiu pries save pati ( pasinaudosiu konstitucine teise ). As ir gryzes ir priverstinies stovyklos, saltais nervais atauginau ant palanges ir jie net nepasibelde pas mane nors as jiems tikrai zinomas esu ( dar tada galiojo adminstrcinis kodeksas )...
Puikiai zino kad as be uzuolanku juos pasiusiu ant try raidziu. Bet dabar kai pas mane nera growboxe o viskas yra paslepta isnesta is namu tai tycia paleisti smilkalai kad ar vel pasibels ar ne. O be to ir dezodorantu yra visokiausiu su kanapes kvapais, tik pas mus bent LT jie neturi greciause paklausos, bet jai daug zmoniu pradetu tokisu naudoti, kad ir automobiliuose ( bet saliga ta kad tikrai reike su savim nieko netureti, ir geriause kad testai neparaodyutu jok vartojas ) tai jiems atkristu ir tos ju galimybes net del kaiminu skundu del kvapu gauti ( nors nevisada bet kartais isduoda ) teismai orderius,o ir filtrai zinok ne 100% numusa kvapus, paprasciause pratinu kaimus :D nes mane irgi kartais erzina ten chrizantemu ar kokie kiti kvapai kurie net riecia nosi .....
Reike kuo daugiau jai imanoma pripratinti aplinka ir sumazinti shunu galimybes, kartais gal negerai juos taip stipriai erzinti, nu bet as nuosirdziai atvirai ir is vysos syrdies nekenciou ju tai ir erzinu pasitaikius progai, bet pasinaudodamas aisku galva, kad nebutu vel ten keletos metu priverstiniu atostogu.....
Priprantinti reike aplinka prie kvapu kad ji taptu norma viesiems, ir tada maziau problemu buna....
Kazkada ir THC netirdavo stverent su kanapem, mane kai kurie net forume kvailino ka pasieksiu sokinedamas kad tirtu THC , pasiekiau ta kad man daugiau nei puse svorio atmete, ir plius dabar jau tai tapusi iskarto norma yra visiems jau pirmoje eileja tyria THC % koncentracija . Tai ir cia kuo daugiau zmoniu pratintu aplinka prie tokiu kvapu ( tiek smilkalais tiek dezodorantais ) , kai kurie pripras ir taps ta norma, kas sumazins ir isiverzimus i namus ar ten papildomas pilnas masinu kratas o ir ptiems tikries kinologinems sunims bus sunkiau jie uzuos kad masinoje ar tavo rubai turi ta kvapa, bet jai pas tave neranda jie nieko negli tau padaryti, o jai tokiu ibylkiu bus daug jiems irgi apsinkes ir statistikos gerinimas...
Aisku vieni sakis kad tai narkomanai tycia gadina kitiems guvenimus, bet i tokiu zmoniu nuomone turetu buti nusi*ykt , reike daugiau taikyti i neapsiprendusiu zmoniu traukti i savo puse.Nes tie kurie yra nusistate kategoriskai ir neturi svarbiu argumentu kodel, geriau i diskusines net nesivelti, ( Erlicko zodziais, Duok durniui kelia, Davem o jie i Seima nuejo... )...
P.s. Kavamedziai istikruju gan gerai numusa kanapes kvapa ...
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Operatore »

O klausykite, nebutu ideja kvapus salinti jonizatoriais? As niekada neslepiau kvapu, nes auginu out, bet su draugeliu darem bandyma jo in setup'ui ir surukeme pora dzoniu sename Vilniaus senamiescio wc, kuris dregnas, papelyjes ir kvapai jame lieka labai ilgam isigere. Tai ka, grizusi mano ponia ex x nieko nepajuto, atvirksciai - sake tulikas kvepia baseinu. Ar cia as kazka maisau su jonizatoriais, nes jie ir yra anglies filtrai?
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė barzas »

Kakzkiek padeda ir jonizatoriai ir taip ivairius kvepalai , bet daug kas priklauso kiek sukysta medziu growboxe ir kokioje jie stadijoje, ( nu ta prasme veg ar jau zydejime ) dydziauses kvapas gaunasi tada kai daug medziu vienu metu jau eina i pabaiga zydejimo, arba kai jau galiuma skinti, bet laikai juos dar ten pora savaiciu kad padidetu CBD kiekis, va tada atsiranda ypac jai daugiau nei 5 augalai, nes as kartais i savo nediduka growboxa ir 18 augalu sukysu tik is ju buna apie puse vienu metu zydi kiti dar vegetuoja, O kai jau zydejimo stadija eina i pabaiga ir daugiau augalu, jau filtrai nebesusidoroja, plius vistiek juk karts nuo karto darineji tai palaistyti tai patikrinti, o tas saldus zydejimo kvapas labai gajus greitai sklinda.... Uztad ir sakau kad geriause aplinka pripranti prie kvapu kad maziau butu problemu, Nu pas mane ir nedydelis tas growboxas plius, maziau nei puse kvadrato 84 x 44cm ir 112cm aukscio tik , o kai daugiau augalu net du filtrai nesusidoroja su kvapais, taip ten auginant 2 kokius dar susitvarko kad ir zydijimo stadijoje....
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Moderatorius »

a nenuklydot temose? :D
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė barzdyla »

Ir ką pavogė?
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė barzas »

Gal vietoj 1g idejo 0,8 o gal isvys saluchos pridejo :D o jai bent kiek rimciau kad ir paprasti pliurpalai nedekyt jus su vardais pavardem bana galyt uzsidirbt nu geriausiu atveju ispejima duos moderai.......
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė barzdyla »

Arba vapše folijos gabaliuką suvyniojo :)
Nika
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2019-06-30, 04:09
Reputacija: 2

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Nika »

Del kvapo man kaip ir aisku , geras anglies filtras, ir slangas galvoju ne per langa ismesti o i kamina, bet va man del elektros idomu ar yra cia kas susimoka 200 ir daugiau ?
Yra kitas variantas vogti mano keli draugai jau 4 metus vienoje vietoje augina ir vagia, turi gera elektrika kuris uz €€€ sutvarko viska bet man cia atrodo jau kitas levelis jei ateitu i namus o tu dar ir elektra vagi turbut lengvai nebeissisuksi, nors girdejas as cia visokiu pasakojimu kaip tau nk nebus bet is tu kurie nieko nedaro 🙂
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė barzas »

Nika rašė: 2019-07-15, 19:42 Del kvapo man kaip ir aisku , geras anglies filtras, ir slangas galvoju ne per langa ismesti o i kamina, bet va man del elektros idomu ar yra cia kas susimoka 200 ir daugiau ?
Yra kitas variantas vogti mano keli draugai jau 4 metus vienoje vietoje augina ir vagia, turi gera elektrika kuris uz €€€ sutvarko viska bet man cia atrodo jau kitas levelis jei ateitu i namus o tu dar ir elektra vagi turbut lengvai nebeissisuksi, nors girdejas as cia visokiu pasakojimu kaip tau nk nebus bet is tu kurie nieko nedaro 🙂
Nu jai promoniniu auginimu nori uzsiimti tai tikrai ne i syta forma pataikei, nezinau as uz buta apie50- 60 sumoku euru, prie litu taip ten ir virs 200 litu budavo, nes tuo metu ant hps 4x150w auginau, sunku pasakyti kiek vien growboxas susuka, bet jisai susuka pas mane maziau nei mano pc ( power suply 1000w kiek tiksliai susuka tai nuo apkrovos priklauso kiek apkrautas kompas, keli monikai , plius dar be mano pc yra kitu, anksciau ir mineriai pajungti buvo , ) tai telikas , saldytuvas ir visi apsvietimai i tai sueina....Tai jai ten neaugini pramonineis budais, galvos gali nesukti......
O jai jau pramoninius auginimus galvoji, tai yra ir generatoriu ivairiu ir taip sutartis galima padaryti pagal sunaudojama kieki .... kiekvieno individualus pasirinkimas bus , bet skyrt tada reiketu nes virs 2,5kg jiems irodimu nereikes platinimo 260str 3 d nuo 10 iki 15 metu, vidurki imk 12,5 ir nuo tos lengvinancios subkinoncios aplinkybes svyruos....
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė barzdyla »

Džentelmenai, akmuo juk jau minėjo, jog čia šita tema čia nelabai dera.. :) Būkim kulturingi ir gerbkim forumo taisykles..

Va man šarnyrai mašinos išbyrėjo visi prieš savaitę... sailenblokams irgi kapiec, o dar granata tarškėt pradėjo užvakar ir dar kaip tyčia galines stabdžių kaladėles prieš 15 minučių sudrožiau gatavai :) pasisekė... kaip jums kolegos, dažnai byra važiuoklės? :D
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Moderatorius »

daugiasvirtė pakaba gal dar? :D pas mane koilai, tai aktualu visi kiti sailenblokai, šarnyriukai ir t.t. :D neišlendu iš įvairių defektų.. granatos abiejų pusių šneka, ir vidinės ir išorinės.. kaladėles pasikeičiau visas, diskus tingiu ); .| susitvarkai variklį, kuro siurblys ragais nueina :d
jo, o taisyklės.. kai kuriem, manau, sunku įsivaizduot, koks čia yra buvęs balaganas, kai pusę mėnesio nebuvo moderatorių. VISUR apie viską.
tema apie apšvietimą, o kažkas apie grybus ir boružėles (:
ne šiaip sau temos yra konkrečios (ganėtinai), naujokam ir rečiau užeinantiem daug paprasčiau rast informaciją temoj, kur viena sritis, ir pvz elektros sunaudojime nereikia skaityt blevyzgų apie tai, kaip kažkam labai nepatinka RAW popieriukai.
mūsų, moderatorių (kaip jau ne kartą esu parašęs), yra laaabai nedaug, o aktyvių 2-3.
nemažai laiko darbo dienom atiduodu forumui, kad aktyvuot naujoką vieną kitą, pratrint spamus ir sužiūrėt raportus, ar kažką į temą pakalbėt. tie, kas kadanors yra buvę moderatoriais, kur nors kitur, puikiai supranta, kad šiaip forumo dalyviai nemato nemažos dalies to, kas buvo beprasmiškai ir netikslingai parašyta.
kol kas šitaa forumas liko vieta, kur dar kažką apie tai darau. apie kanapes, ta prasme. gerbkim taisykles, kurios suformuotos mūsų visų, per dauggg metų.
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė barzdyla »

Jo jo, daugiasvirtė :D :D bandyt bijau šarnyrus keist, nes bijau kad varžtai bus užkepę ir reiks kaitint :DD va ten tai vargas... o dar duobės neturiu.. ačiū Dievui, kad man iš variklio pusės viskas super 1.9 81 neveltui ;))) , tik va tepalai keist už tūkstančio km :D grynai taip prispaudė čia ant pinigų automobilis.. kaip sakoma: turi mašiną, turi bėdą :D
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė barzas »

Tai kad akkmuo, cia ir nebuvo jokia mokomoji medziaga, cia bevertis rasinelis buvo, kuris netinka ( arba tinka ) per kelias net temas.....nes jai zmogus neskiria kur auginama 44x84 ir ciut virs metro sukisti sugebu 18 augalu ir jam tai atrodo pramonins auginimas, kad as i savo growboxa sukysciau ir 400w hps, man niekaip menesiui neprisuks 200 euru ( nes dabar apie 250 300w kazkur jisai ima visas tingiu labai net gilintis zinau kad mano pc daugiau susuka)... vienintelis kas mano atveju blogesnis varijantas yra tas kad 265str man taikomas, ( dydelis augalu skaicius ) nes pagal teismu praktika virs 10 augalu yra didelis augalu skaicius, jie neatsvelge nei i dydi vazonu ( pas mane litriniai ) nei i plota kureme jie auga, sausas toks sitatimo taikimas...plius elektros vagimas vistiek bus isdalinamas visiems tos elektros linijos naudotojiems ( vistiek mato nuo kurios pastotes dingsa ) ...
Tai kad zinai tokius pliurpalus ir geriau palikti paprastuose pliurpaluose, negu paprasciause prirasyti kazkurtioje temoje, kur yra daugiau mokomoji medziaga, nors ir taip ten daznai buna galima apie puse pranesimu istrinti, nes jie buna daznai beverciai arba pasikartojantis...
Bent manau geriau tegul buna beverciuos pliurpaluose, nei prikurta nauju temu. arba tos temos floodinamos...
Pats zinau ka reiskes syta foruma priziureti...kiek tekdavo trinti redaguoti pranesimu...
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Moderatorius »

nu, aš manau, kad elementarūs klausimai/atsakymai labiau tinkama, nes, kaip ir visas prašau žodžio forumas yra tam, kad kalbėt ne apie kanapes.
pernelyg nesiginčysiu, bet keletas postų buvo apskritai netinkami forumui.
gal kartais persistengiu, neneigsiu, bet iš čia gavau ne vieną pagrįstą raportą, reaguot į kai kuriuos reikia. pyktis su niekuo nenoriu /:
barzdyla, jau viskas aišku su tavim :D pas mane panašiai, tik 1.8T.. kaitint reikėjo beveik viską ((((;
dėsiu poliretaną, manau, ateičiai l:
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė barzdyla »

negi 1.8T tokie problematiški ? :o galvojau be turbinos ten tie byra.. ar čia gaunasi, kad atvirkščiai? :D pats norėjau pirkt su tokiu motoru kai tavo, bet pakrito pigus dyzelis su nebloga komplektacija :D
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Moderatorius »

kalbėjau konkrečiai apie važiuoklę. maniškis >400000km. šiaip, hm. viskas ten man labaaai patinka. salerkos niekad nemėgau ;D dirbu dar prie to
Rašyti atsakymą