Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Seedman »

pamesk dvi lentutes ar viena ant zemes dek vazona ant ju virsaus ir baikta , as visada taip darau , saknis ir augalas nera nukentejas per visa auginimo istorija.
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė barzdyla »

su lentelėm logiška būtų ir paprasčiau, nes juk medis. šaknis į medį neaugs. ryt taip ir padarysiu:) ačiū.

p.s. seedman rašei kad tavo autikas 2m, šiltnamy augini ar lauke grynai?
Maikas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2019-04-04, 21:38
Reputacija: -1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Maikas »

jo blyn, zapadlo desnis - ko nori labiausiai, tai ir nepaeina :)) o suka raso auginimo lygis 1, ( 5 sudetingiausia, 1 lengviausia), bet va knisa prota kazkas arba as durnius suknisau kazka...nu ok kaip bus taip bus, nors pabandziau, vadinasi paprasta lapuociu zeme 6,5ph netinka auto, reikia durpiu substrato.
dekoju chebrai uz pagalba. dar jauciu vistiek bus cia man pokstu visokiu :))
Ramunas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2019-07-06, 19:12
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ramunas »

Sveiki, turiu klausimą į kurį niekur nerandu atsakymo.Kažkas valgo mano augalėlių lapelius. Niekur neradau analogiškos situacijos, gal kas nors žino kas tai galėtų būti?Nuotrauka
Nuotrauka
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

Neblogai jai nuvaryti jei ne auto pasalink pazeistus lapus. Jei auto tikriausia visviena reiktu salinti pazeistus lapus :) gerai apziurek ju apacias, manau kirminelis bus koks. Pasiimk lupa ar pritrauk su tel kamera matysi lervu kokiu is esmes panasu i kirminelio darba
Bet darbe mane vadina - Veryga
Ramunas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2019-07-06, 19:12
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ramunas »

Ačiū už patarima :) Radau ta vabaliuka regis :/ Nuotrauka
Gal žinot jo pavadinima? Gal padėtų Nymas ar žalias muilas ? Regis yra nedideli židiniai ant nevieno lapelio. Autograpefruit f1 čia greičiausiai bus, seno archyvo nežymetos:)
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė N/A »

Ramunas rašė: 2019-07-07, 20:24 Ačiū už patarima :) Radau ta vabaliuka regis :/ Nuotrauka
Gal žinot jo pavadinima? Gal padėtų Nymas ar žalias muilas ? Regis yra nedideli židiniai ant nevieno lapelio. Autograpefruit f1 čia greičiausiai bus, seno archyvo nežymetos:)
NeemAzal turėtų padėti. Nieko kito nerekomenduočiau.

EDIT: Yra taip kam buvę? Critical+ kažkodėl nuo mažens lapai tokie šviesiom dėmėm nusėti. Auga tame pačiame soile, kaip ir likusieji, tačiau vienintelis rodo kažkokius trūkumus. Šiaip auga sveikai ir greitai, tik tie lapai kažkokie keisti ir grublėti.

Panašu į sieros trūkumą, bet daugiau nė vienas augalas tokių dėmių neturi. Sieros tikrai gauna su pH down. Kad geležies trūkumas, irgi abejoju. Sakyčiau genetika gal... Bet į kažkokį trūkumą labiau panašu. Any ideas?

Nuotrauka Nuotrauka

O čia, kai buvo mažas:
Nuotrauka
N/A
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė barzdyla »

bongmeister rašė: 2019-07-07, 23:12
Ramunas rašė: 2019-07-07, 20:24 Ačiū už patarima :) Radau ta vabaliuka regis :/ Nuotrauka
Gal žinot jo pavadinima? Gal padėtų Nymas ar žalias muilas ? Regis yra nedideli židiniai ant nevieno lapelio. Autograpefruit f1 čia greičiausiai bus, seno archyvo nežymetos:)
NeemAzal turėtų padėti. Nieko kito nerekomenduočiau.

EDIT: Yra taip kam buvę? Critical+ kažkodėl nuo mažens lapai tokie šviesiom dėmėm nusėti. Auga tame pačiame soile, kaip ir likusieji, tačiau vienintelis rodo kažkokius trūkumus. Šiaip auga sveikai ir greitai, tik tie lapai kažkokie keisti ir grublėti.

Panašu į sieros trūkumą, bet daugiau nė vienas augalas tokių dėmių neturi. Sieros tikrai gauna su pH down. Kad geležies trūkumas, irgi abejoju. Sakyčiau genetika gal... Bet į kažkokį trūkumą labiau panašu. Any ideas?

Nuotrauka Nuotrauka

O čia, kai buvo mažas:
Nuotrauka
Mano critical irgi buvo tokie gana grublėti. Nekreipiau labai dėmesio, tuo metu buvau stipriai susirūpines trąšų deginimu. Dėl šviesių dėmelių pabandyk duot cal/mag biškiuką, man su outdooro critical cal/mag labai padėjo nuo taškavimosi :)

Nuotrauka
gardening
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2019-04-14, 23:31
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė gardening »

Nuotrauka
NuotraukaNuotrauka
Mars hydro ts 1000w, lempa tikrai gera augalai stipriai auga i virsu jai net lempa tuoj lies net nezinau ka reikes daryt gal kazkaip lenkt i apacia, klausimas kodel lapeliai taip ruduoja geltonuoja del per didelio karscio? nes viduj kambario tikrai karsta po lempom dar karsciau o yra tik vintiletrous neateina ir neiseina oras neincestavau i sita per daugiausia naudoju trasas biobizz viena liejima darau dabar su bloom kita su topmax dedu i 2litrus vandens po 2ml ir taip viena trasom kita liejima vandeniu ir krano, rusis autikai white widow ir northern light auto auga jau menesi su puse
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

Taip stiebiasi augalai nes lempa silpna as per dideliu atstumu. Pas tave gali buti biski kalcio trukumas
Bet darbe mane vadina - Veryga
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė barzdyla »

Kokius simptomus jis man cia rodo?:) biobizz allmixas(16l bb all mix ir 2l perlito) o tresiu tik su dilgeliu raugu. Rusis durban poison.. augalui tuoj bus 2 menesiai, fotikas
Nuotrauka

EDIT: kaip suprantu Magnio. Bet gali but pH kaltas? nes visa laika kiek as ji laisciau, neziuredavau pH. tiesiog 200ml dilgiu raugo ir 2l vandens ir pildavau kol jau budavo pilnas vazonas. Kiek teko ziuret pacioj pradzioj, tai tokiu santykiu mano krano vanduo susimaisius su dilgiu raugu pH buna 6-7 tam tarpe
Paskutinį kartą redagavo barzdyla 2019-07-28, 15:33. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
Art
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2019-07-26, 20:51
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Art »

Sveiki. Reikia pagalbos. Skaiciau forume kad greiciausiai truksta magnio arba pertresimas... du kart nupurskiau su magnio sulfatu ne tik kad nepadejo bet apatiniai viduokliniai lapai pradejo geltonuot. 1 foto pries purskiant 2 po.Kame beda? Lempos led 400w aukstis 35cm, temperatura 25-29, ph 6.5, dregme 7/10, tresta tris kart su fish-mix 20ml/10l. Ruosiausi klonuot bet kaip suprantu kol nepasveiks negaliu? Kaip pagydyti?

Nuotrauka
Nuotrauka
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

barzdyla rašė: 2019-07-27, 22:49 Kokius simptomus jis man cia rodo?:) biobizz allmixas(16l bb all mix ir 2l perlito) o tresiu tik su dilgeliu raugu. Rusis durban poison.. augalui tuoj bus 2 menesiai, fotikas
Nuotrauka

EDIT: kaip suprantu Magnio. Bet gali but pH kaltas? nes visa laika kiek as ji laisciau, neziuredavau pH. tiesiog 200ml dilgiu raugo ir 2l vandens ir pildavau kol jau budavo pilnas vazonas. Kiek teko ziuret pacioj pradzioj, tai tokiu santykiu mano krano vanduo susimaisius su dilgiu raugu pH buna 6-7 tam tarpe
mazink ph, turi juk piestuka? bet kai augalas pac neatrodo palieges, viskas gerai, as nezinau aplinkybiu bet gal sviesos truksta ir siaip nuvyto? vienas nudziuvelis dar nieko neparodo :) daugiau pasakyti negalima is tokios.
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

Art rašė: 2019-07-28, 13:05 Sveiki. Reikia pagalbos. Skaiciau forume kad greiciausiai truksta magnio arba pertresimas... du kart nupurskiau su magnio sulfatu ne tik kad nepadejo bet apatiniai viduokliniai lapai pradejo geltonuot. 1 foto pries purskiant 2 po.Kame beda? Lempos led 400w aukstis 35cm, temperatura 25-29, ph 6.5, dregme 7/10, tresta tris kart su fish-mix 20ml/10l. Ruosiausi klonuot bet kaip suprantu kol nepasveiks negaliu? Kaip pagydyti?

Nuotrauka
Nuotrauka
Azotas, cia problema pagooglink nitrogen deficiency ir nitrogen overdose

jei aplinkiniai lapai ryskiai zali (zalesni nei turetu buti, tamsiai zali) tikriausia bus lockoutas kuris sukelia trukuma :). flush flush :)

kodel atmetu kalci, nes nesudege lapu krastai. bet kalcis gali buti lockout kaltininkas
Bet darbe mane vadina - Veryga
Art
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2019-07-26, 20:51
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Art »

Cikis, aciu uz patarimus :V: bet... pradedu galvot, kad problema slypi giliau arba pergreito rezultato tikiuosi... nuflashinus kai kurie lapai lyg ir atsigaudineja, bet dar stipriau pradejo tamset lapu kotai o apatiniai lapai nugelto ir nulinko zemyn. Perlaistymas? Pertresimas? :angel:
Dar , del aplinkiniu lapu nemanau, kad jie per tamsus ar per zali, nes salia auga sesute sveika ir spalva tapati.
Beje apie klonavima pamirst turbut?

Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka

Dar speju nesamone padariau, kad po flush sekancia diena bloom daviau? 8???
Paskutinį kartą redagavo Art 2019-07-30, 18:33. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

Ne, nei ne per didelia doze, rekomenduotina po flus pilnos dozes neduoti bet ir nepamazinti nes trukumas sustipres. Jei keli lapai nukris niekis. Vegetacijoj vis viena. Jei turi ppm piestuka maitink normaliai iki 800ppm ir viskas bus gerai.

2men mazas augaliukas
Bet darbe mane vadina - Veryga
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė quNNcy »

Art panasiau i magnio trukuma,stai tau psl ateity galesi pasizvalgyt nutikus kam nors https://www.growweedeasy.com/cannabis-p ... deficiency beje ir koteliai paraude,arba cia genetika tokia arba dar ir fosforo trukumas
lazyc
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2015-05-11, 21:27
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė lazyc »

NuotraukaNuotrauka
Sveiki, per aukštas ph? Laistau lietaus vandeniu su biobizz grow, bloom, algamic.
lazyc
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2015-05-11, 21:27
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė lazyc »

Magnio trūkumas?
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė barzdyla »

Lietaus pH Lietuvoj apie 7.7 - 8. tai viskas aišku turi būt.

p.s. nematau aš jokio trūkumo ant tavo krūmo, gi žydi. palyginus visai neblogai atrodo. bent jau aš neapsikraučiau dar dėl tiek. pradeda po truputėli srėbt atsargas iš lapų. kai nugeltonuos visiškai nepradėk šikt nes normalu bus

ir čia kaip suprantu lightmixe augini?
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas