Nuotrauka Nuotrauka

2019 OUTDOOR

Auginimas lauke.
Tema užrakinta
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Operatore rašė: 2019-07-30, 23:53
barzdyla rašė: 2019-07-30, 20:54 Aš manau, kad viskas ko man reikės tik makroflekso(plyšiams užsandarint) ir elektrinio radiatoriaus porai savaičių jeigu bus temperatūra kokie 5 laipsniai naktį. Ir nea, nelyginu aš auto su photo. Sumaišei:)

Tik va klausimas. Kaip izoliuot laidus pačiam šiltnamy? Tiek to izoliavimo tebūtų. Per jungtį kažką sumastyt, kad ten nepradėtų drėgmė kauptis, nes tada žinom kas gali būt. Geriausiu atvėju išmes saugiklį, blogiausiu... Tiesiog apvyniot stora izoliacine lipnia juosta laidams izoliuot storu sluoksniu jungtį? Na su pelėsiu nemanau, kad turėsiu problemų.. Critical stipri rūšis viskam, o durban poison greitesnis nei critical. Melskimės gerų orų kolegos mieli:D
Seni, tai tu nori visai uzsandarinti siltnami ir dar sildyti?? Baik bairius. Kondencatas kaupiasi siltanmy kai saule sviecia, o lauke nulis laipsniu, o tu dar sandarinti nori? Auginsi kanapes ar pelesi su grybais?
jis dabar ir taip visas kiauras, uzkamsyt didziausius plysius manau butu protinga jei salciai ateis. 5x50cm isivaizduok toki tarpa. tai va tokiu gal trys yra, o kiti mazesni mazdaug kaip puse pirsto. tokiu neliesiu tikrai. ar siulai net ir tu nekamsyt dideliu?
Paskutinį kartą redagavo barzdyla 2019-07-31, 20:49. Iš viso redaguota 1 kartą.
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė smc »

Nuotrauka Nu va snd nuimiau proba kvapas geras stiprus skonis irgi bet bsk kartokas bet ishkart supranti ka rukai skonis pazhystamas susisukau bsk ir persirukiau gal kad senei rukes😀
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

barzdyla rašė: 2019-07-31, 18:08
Operatore rašė: 2019-07-30, 23:53
barzdyla rašė: 2019-07-30, 20:54 Aš manau, kad viskas ko man reikės tik makroflekso(plyšiams užsandarint) ir elektrinio radiatoriaus porai savaičių jeigu bus temperatūra kokie 5 laipsniai naktį. Ir nea, nelyginu aš auto su photo. Sumaišei:)

Tik va klausimas. Kaip izoliuot laidus pačiam šiltnamy? Tiek to izoliavimo tebūtų. Per jungtį kažką sumastyt, kad ten nepradėtų drėgmė kauptis, nes tada žinom kas gali būt. Geriausiu atvėju išmes saugiklį, blogiausiu... Tiesiog apvyniot stora izoliacine lipnia juosta laidams izoliuot storu sluoksniu jungtį? Na su pelėsiu nemanau, kad turėsiu problemų.. Critical stipri rūšis viskam, o durban poison greitesnis nei critical. Melskimės gerų orų kolegos mieli:D
Seni, tai tu nori visai uzsandarinti siltnami ir dar sildyti?? Baik bairius. Kondencatas kaupiasi siltanmy kai saule sviecia, o lauke nulis laipsniu, o tu dar sandarinti nori? Auginsi kanapes ar pelesi su grybais?
jis dabar ir taip visas kiauras, uzkamsyt didziausius plysius manau butu protinga jei salciai ateis. 5x50cm isivaizduok toki tarpa. tai va tokiu gal trys yra, o kiti mazesni mazdaug kaip puse pirsto. tokiu neliesiu tikrai. ar siulai net ir tu nekamsyt dideliu?
O ar jie toliau neplysta? Tai cia gal prie kokio pagrindo iplyse ir kai vejas pucia oras svariai iseina? Pas mane bent jau tai yra toks, tai netvirtininu. Svarbiausia, kad daugiau neplystu, o ta ventiliacija tik i nauda, nes salciai, kuriuos mini, bus dar labai negreitai (salyginai). Salta rudens nakti prie +3 atstovi augalai surauke siknas, o diena dar daug gauna saules ir silumos ir bresta dar kiek gali.
Kazkur kalbejai apie kabeli i siltnami, tai kaip pvz as pati ploniausia kabeliuka vidui skirta naudojau (desimtimis metru) ir atstovejo garbingai, nepavede. O viduje dirbantys savo darba ventiliatorius ar ten sildytuvas tiesiog leis laisvai pakabinti jungiamaja dali ant vinies. Netrumpina taip lengvai (nors su vandens siurbliuku esu nusproges karta), bet jei neramu - apsidrausk izoliuodamas.
Mano siltnamio ventiliacija yra machinacija is savaime atsiradusiu ir dirbtiniu angu.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Seedman »

Sveiki visi . Noreciau pasidalinti savo ankstyvais pasiekimais.
Nuotrauka - is sio mazycio augalelio , kurio rusis "ORIENT AUTO", sugebejo per tris men su puse uzauginti stai toki medi.
Nuotrauka Nuotrauka - Derlius nemelosiu labai didelis , tikejausi 400, get gavau net daugiau, aisku viskas dar dziuna, nes brandinimas ligas procesas, galutini rezultata butinai dar parasysiu ,neslepsiu jau parukyt tikrai pabandziau esu labai nustebes, nes skonis ir kvapas net kokybe jau puikus, nors brandinsis gal dar 3 sav maziausei iki stabilumo. ziedai labai grazus, istraukiau viena is didesniu zieduku pasigrozejimui :) Nuotrauka. PEASE !!!!!
arenijus8
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2019-05-08, 12:46
Reputacija: 1

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė arenijus8 »

Nuotrauka elniai megsta kanapes
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

Sedmanai nerealus bushas :) uzmeciau aki kas cia per autikas,tai ka raso ir taip nemazas derlius,bet cia visus lukescius virsyjai su kaupu,nice nice

O as snd kirtau visas egles ( auto ) snd viena dawarfa paskanausiu,i kirpykla ejo kur kas anksciau,cheezui tik biskiuka truko laiko,bet teko suktis is padeties del pelesio,pirmaji zidinuka pastebejau pries na max 2sav,praita savaite jau buvo 3 vietose,o snd jau 5,taip jie nedideli,viskas pasalinta,bet metasi vis daugiau ir daugiau,mases nebent truko tik apacioje bet tempti laiko jau nebebuvo galima,tie 2 nelaimeliai teko imti taip pat,nes trichomos pradejo keisti spalva kurios as tikrai nenoriu :) na o bluematikai puse velnio,del tam tikru priezasciu viso potencialio neisgavau,o gal ir klistu,neragauta... ir like eksperimentai,beje tvarkant autikus pastenjau tiek ant cheezo siektiek semku,bluematiko.. db visos kabo aukstin papais,lai dziuna,o apie smoke reporta papiesiu veliau,ryt poryt leksime ziureti kaip eksperimentai gyvena,vietoje nuspresiu ka daryt su pimpaliukais
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Dalinuosi savo gražuoliu:)

NuotraukaNuotrauka
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

Pas eksperimentus nulekeme 5ieni,2 baxurai iskrito is zaidimo,nusprendziau nieko su jais nedaryt,didziausa pana pusantro metro,viskas po truputuka dideja,lig fosforo truktu,ta pastebejau and koteliu,bet gal temperaturu itaka,nes naktimis nukrenta zemiau 10 laipsniu,dar 2 panos kiek tai mazesne,viena apie 130,kita na metras o gal ir 110,viena vargse vis kencia,lapai nugrauzti,apciulpti,bet nepasiduoda zydi,anksciau minejau kad dingo gele,tai ka jus manot? NEI VELNIO :D pasirodo kazkas ja nusityse kazkur ( itariu bebro darbs,nes baisiai daug prisliauzyta,matomai uzteko to vieno,pakrites kur guli db ) eidamas is spoto lauk jau,ziuriu kazkokie pazystami lapai,matau 2 virsunes islindusios is po zoliu,pirma mintis wtf? zn kad cia tik viena turejo but,atidengiu ir matau,pacios pirmos sakos vis dar like buvo,pats augalas nuo 30cm kazkur nukastas,nugrauztas xuj ten suprasi,o kita dalis likus buvo nuguldyta,uzgriuta ten... geras guzas toje vietoje sugyjes :) pasirodo megina pana zydeti,pastebejau viena trukuma ant keliu augalu,lig kalcio truktu,tas trukumas mazas,gal ir klistu,na sekanti kart matysiu,bet nesuku galvos
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Skubu pranesti, kad gimtineje siaucia rukai. Didele pelesio ir sraigiu tikimybe, pasirupinkite savo augalais :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
mms
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2013-07-21, 18:11
Reputacija: 2

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė mms »

Sveiki visi, kadangi derlius jau džiūsta, gal truputy ne į tą temą, bet norėjau paklaust kaip koncervuojat savo gėrybes žiemai? Mastau dėt į stiklainius, bet nežinau kiek džiovinti ir apskritai ar šita mintis vykus. Profai apsvieskit truputy.
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

viewtopic.php?f=3&t=53 apie derliu ir jo dziovinima,gal rasi kas tau patiks,asmeniskai darau taip,7-10d kabo aikstin kojom,o toliau keliauja i konteinerius,turiu tam plastikinius indukus,sudedu,tik jokiu budu nesuspaudziu,laiswai guli ir dar pora savaiciu atidarineju induka,5-10min kad gautu sviezio oro ir vuolia,brandini stuffa :) pasiskaitysi ir nuspresi kas tau tinka,sekmes
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Ai vpizdum nuemiau ir aš savo autikus, bet ne visus. Su baltom trichomom palikau, bet čia jau iš karto matėsi kad nenusisekęs auginimas bus. Ką padarysi, iš klaidų mokomės. Spėju čia kalčiausias būsiu aš kai sėklas perdžiovinęs buvau netyčia(baudžiu save labai už tai visą auginimą)... anyway. Va fotkės kelios. Kitais metais bus geriau, pasižadu pats sau. NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotrauka

Fotoperiodinis auga patenkinamai, žėsim ar spės laukuose. Apie 17 dienų neliestas ir nelankytas buvo, neemoil padeda visai. Dabar 120cm ugio
NuotraukaNuotrauka
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Barzda, ten tie, kur fotkese, tai dar turi paskrusti kiek. Dabar jei jautienos steikas cia butu, tai toks butu medium to raw, o geriausi yra nuo medium to well :) be pusryciu, tai ir palyginimai tokie ..
O mano viena kokia bajariste! Yra keletas, kuriomis nebesirupinu jau menesiuka, bet va, suskelia kartais bairiu, primena apie save.
Zodziu, jau norejau pjauti galvyte mazylei, nes jau prinokusi atrode. Buvo kazkas tokio i tai (cia, siaip, senokos foto):
Nuotrauka

Atvarau po savaicikes, ziuriu gi kokios grazios sakos uzaugo, pamatytumet dabar! Kaip papildomas augaliukas atsirado.
Nuotrauka
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Aha, palikau aš dar ten keletą kur tų žiedų dar ne kažką. Bet žinokit va čia tai dūmas. Supratau dabar, ka reiškia organic produktas. :D neduosiu jokių trąšų, tegu pasibaigia savo gyvenimą naturaliai.

P.S. stipriai rekomenduoju nuo elnių ir kitokių kanopinių naudot Plantskydd repelentą. Prieš sodindamas apipurškiau savo teritoriją, tai jokie elniai nelenda. Nors ten jų yra labai labai daug. Eidamas visada sutinku kažkur pamiškėj arba girdžiu netoliese. Bet mano vietelėj, jokių elnių pėdsakų net nesimato.
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Sveiki! Trumpai apie out, o pabaigoje klausimas.
Visi augalai auga gerai. Stovi rukuose ir lietuose, siltnaminiai - pavyzdiniai. Nieko nebeseriu, lauke esanciu nelaisciau gal jau 10 dienu. Pora think diff. gyvena gerai - lankstyta veslesne ir stambesne, nelankstyta uztad labai gerai vedinasi ir tik del sio augalo apipelyjimo bijau maziausiai. Amnezia mazyte su dideliais ziedais, savaite liko gal. Sia ziauriai megsta sraiges, traukiu su pincetu is ziedijos pastoviai, o abieju salia esanciuju taip sraiges nepuola.
Siltnamy purple maroc tiesiog klesti, idesiu foto jei pavyks (cia kazkada nepavyko). Sumazinau lapijos 1/3.
Nuotrauka

O ww irgi puiki mergina, ziedai nera labai dideli, bet kieti kaip akmenys. Nipizdziu.
O ir klausimas su ja susijes. As paskaiciau Seedmano rekomendacija nufotkinti augala ir priartinti, kad iziureti trichomu spalva. Esme, kad man sito auglo nebereikia ten, kur jis auga ir noreciau pasalinti, tad noriu paklausti tu, kurie derliu ima pagal si kriteriju, kaip jums atrodo ar si ww auganti nuo 0517 pasirengusi buti pakabinta ant kablio? Mano telefo modelis turi skaiciu 1 ant saves, tai kokybe irgi nesitikiu, kad gera, bet gal kas igudes izvelgs. Pats, dar palikciau keletui dienu ..
Augalo virsus:
Nuotrauka
Augalo apacia:
Nuotrauka

Man tiktu atsakymas, kad jos jau skaitosi cloudy ;)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Ciakis »

Panasu i cloudy bet as palaukciulau bent keliy amber. Nes davar speju tar cloudy/clear
Bet darbe mane vadina - Veryga
buyan0
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2019-03-30, 22:59
Reputacija: 1

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė buyan0 »

padekit prasau, pasakykit koki lengviausia buda kaip patresti augala kaliu neisreguliuojant ph ar kazka ir gal kas patarimu kaip forsuoti zydejima reiktu?
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė N/A »

buyan0 rašė: 2019-08-10, 12:49 padekit prasau, pasakykit koki lengviausia buda kaip patresti augala kaliu neisreguliuojant ph ar kazka ir gal kas patarimu kaip forsuoti zydejima reiktu?
Per lapus (foliar feed) greičiausiai pasisavina. Kame problemos? Lockout'ą turi ar tiesiog kalio trūksta? Kompleksinės trąšos antrą problemą išspręstų. Biobizz Grow, Biobizz Bloom, etc... O šiaip jei su pH problemos, nuflushink vandeniu 3X vazono tūrio (jei vazonas 10L - 30L vandens, ir t.t.) ir tada lengvai patręšk kompleksinėm tam skirtom trąšom. Ir pH vandens žiūrėk, aišku.
N/A
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

barzdyla rašė: 2019-07-10, 16:09 čia tie plėmai ant lapų yra pelėsis? tie maži taškiukai. Niekada nesu susidūręs gyvai
Labas, va cia yra pelesio uzuomazga. Soriukas del kokybes, bet tikiuosi kazka izvelgsi.
Nuotrauka
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Operatore rašė: 2019-08-13, 10:32
barzdyla rašė: 2019-07-10, 16:09 čia tie plėmai ant lapų yra pelėsis? tie maži taškiukai. Niekada nesu susidūręs gyvai
Labas, va cia yra pelesio uzuomazga. Soriukas del kokybes, bet tikiuosi kazka izvelgsi.
Nuotrauka
Aha, galima sužiūrėt. :) Ačiū, dabar maždaug žinosiu kaip atrodo dar jaunas pelėsis. Gaila neduoda kažkodėl paspaust like mygtuko, paspausčiau:)
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • KKD 2019, Vilnius
    Moderatorius » » forume Prašau žodžio!
    10 Atsakymai
    4860 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • Spannabis 2019
    Artemis » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    1 Atsakymai
    2473 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Prezidento rinkimai 2019
    N/A » » forume Prašau žodžio!
    5 Atsakymai
    3133 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Ciakis
  • outdoor mix 12/12 pc box
    sudumalunas » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    16 Atsakymai
    8362 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Carlos-
  • OUTDOOR 2023!
    Grower » » forume Outdoor
    18 Atsakymai
    2017 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis