Nuotrauka Nuotrauka

Dabs: gaminimas, rūkymas, diskusijos

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Dabs: gaminimas, rūkymas, diskusijos

Standartinė barzdyla »

Manau, jog būtų įdomu diskusijos apie dabus. Nėra dar plačiai paplitęs tarp Lietuvių, ir aplamai tai yra ganėtinai šviežias reikalas, tad manau bus įdomu ne tik man plačiau pasigilinti būtent į Dab'us. Kas tai? Kaip jis gaminamas? Koks pojūtis? Ar baisiai daužo? klausimai manau aktualūs ne vienam iš jūsų.

Trumpai tai dab yra iš žiedo išspaustas THC ir kiti kanabinoidai. Rūkomas dažniausiai įkaitinus bongo kaušelį. Skirtumas tas, kad paprasti žiedai gali turėti apie 20% THC, kai tuo tarpu Dab gali turėt net 60-99% THC!
Cikis rašė: 2019-08-11, 01:21
barzdyla rašė: 2019-08-10, 20:37 O gal kas bandėtės gamintis dab iš stuffo? kaip pavyko?

https://weedrepublic.com/blogs/how-to/7 ... -amaze-you
https://www.leafly.com/news/cannabis-10 ... -marijuana


ir turiu minčių gyvenimo eigoj įsigyt tokį daiktą
https://www.puffco.com/products/the-medusa-peak
tipo pašalina tą nuovargio jausmą :D ir kaip suprantu užtenka įdėt tiesiog tą dab gabaliuką, ten išlydo perfect temperatūroj ir susirūko kaip vape'as. ir gal kas jau domėjosi būtent šituo vape'u? sakot įmanoma pasidarius thc vašką namų salygom per tą vape traukt?
siuo klausimu iskart didelis sauktukas :) juk zinai kad normalioj kanapej thc iki ~20% nesneku super puper :) o dab ~80-99% :) cia ne tik nuovargi nuims bet deja gali buti per daug :) gal paprasciau vietoj vieno kaseko 2 sukuriti :) ar haso tuomet uzteks? :) ten ir geras koncentratas
bongmeister rašė: 2019-08-11, 05:44 Dabz yra gėris. Bet jau tikrai ne nuovargiui nuimti :D Veikiau sukelti :D
Kad pačiam pasigaminti to vaško, reikia turėti portable presą su kaitinimo plokštėmis ir specialių maišiukų 120 ar 190 mikronų dydžio berods ir vaškinio popieriaus. Dar galima įsigyti pre-pressą, kuris padidina preso efektyvumą, bet vėl 100-200 €... Tuomet iki 30% išeigą galima pasiekti (100g flower = ~25-30g wax).
O dėl rig'o, tai dabberį galima ant paprasto bongo užsidėti. Įkaitinimui vėl du variantai - elektrinis arba blow torch...
Pigesnis variantas pasigaminti vaško būtų BHO, bet ten vėl savi niuansai. Dujose yra priemaišų, kurias paskui surūkyti į save tikrai nenorėtum.
Išvada: norint pasigaminti iš savo stafo, kainuos ne vieną šimtą eur. Bet jei gali tiek skirti - valio :)

Turėčiau dab rigą ir presą, tai viskas į vašką sueitų 100%. Belekiek sveikiau, nes didžioji dalis plant material išspaudose palieka.
Man, kaip užkietėjusiam bongų mėgėjui, vaškas daug plaučių sutaupytų. :D :D O kur paskui dar edibles iš išspaudų [:)]
Gal reiks mėginti ateityje pačiam tokį aparatą konstruotis. :)
Jo, kad dabuose THC kiekis yra arti 100% aš žinau, dėl to ir noriu išbandyt. :) aš kaip bongmeister, bongų fanas. Kasiakai nebent būna kompanijoj, su draugais. Bet ne vienam :) o šiaip jo, nieko neturiu iš dab gaminimo įrangos. Esu skaitęs, kad su plaukų tiesintuvu galima, bet tiek ten ir bus galima. Stuffo gadinimas paprasčiausias ir tiek, nes dabams reikia didelės jėgos spaudžiant, kad išlystų tas THC oil.

https://www.youtube.com/watch?v=r4CjYQp0DcM kalbant apie tą smart bong (už 380 dolerių) tai tas smart bong jis kadangi kurenasi tinkamiausioj temperatūroj, tai pašalina CBN kanabinoida kuris tave priverčia jaustis "tired". Dėl to ir vadinasi smart bong. Aišku, dužęs kritęs būsi vojezus po tokio, bet labai norisi pabandyt:D

bongmeister, kokį rigą patartumei pirktis? turėk omeny, kad neturiu visiškai nieko dabų gamybai.
galima pirkt tokį: https://www.alibaba.com/product-detail/ ... njEUiB&s=p
arba galima imt kažką iš tokio: https://www.aliexpress.com/item/3290213 ... b201603_52

o ir pačiam vežiotis tokį daiktą savo automobilyje sukeltų mažiau įtarimo parėigūnams, nes sakysi, jog čia vape. O tie dab mano barzdos balzamas
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Dabs: gaminimas, rūkymas, diskusijos

Standartinė N/A »

Trumpai, apie dabs galite pasižiūrėti Mr. Canucks "rosin press" video, ir viskas taps aišku.
Kitaip tariant - Rosin Press: 101
https://www.youtube.com/watch?v=MnhBB0i6KU0

Galima su plaukų tiesintuvu + suspaudėju, tik daug teršalynės ir mažas yieldas. Normaliai rosin press operation reikės preso su reguliuojamos temperatūros plokštelėmis. Galima bandyti kaitinamas plokšteles konstruoti pačiam ir naudoti paprastą presą (ar net domkratą), bet tenkinančiam yieldui išgauti teks prieš tai nemažai žalio sugadinti. Aišku, prieš tai nepamiršk pasirūpinti mažo mikronų dydžio maišeliais, per kurį tekės rosin.

Pirmas linkas tavo rosin press machine, o antram - kažkoks žaislinis. TIr tas pirmas nepasakyčiau, kad atrodo high-end, bet kažką su tokiu išspausti turėtų pavykti :) Normalus presas 300€ +-

For taking dabs:
Nuotrauka
(arba dab nail (bongui), jei nori rukyti jau per turimą bongą) + blow torch + dabber + dome arba koks kitoks dangtukas dabnailiui uždengti. Galima rinktis ir elektra pašildomą nail, bet jau bus ne portable. Smart bong irgi vienas iš pasirinkimų, bet aš kažkodėl linkęs prie tradicinio blow torch metodo. 380€ geriau investuoti į rosin presą.
O vežiotis rig'ą mašinoje - pats supranti... :)

Ką dar galiu pridėti - su normalia įranga iš normalaus stuffo galima išgauti ~30% svorio resin pavidalu. O likusį material panaudoti edibles :D
N/A
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Dabs: gaminimas, rūkymas, diskusijos

Standartinė barzdyla »

30 proc iš stuffo būtų woah :) pats gal dareisi kada dabus bongmeisteri?
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Dabs: gaminimas, rūkymas, diskusijos

Standartinė N/A »

barzdyla rašė: 2019-08-12, 00:31 30 proc iš stuffo būtų woah :) pats gal dareisi kada dabus bongmeisteri?
Neteko. Bet domėjausi. Mėginsiu spausti, kai daugiau :bong: turėsiu.
30% realu tikrai ne iš visų strainų... Tik iš top quality bud'ų. Primesk, jei paimi 100g žiedų su 12% thc, teoriškai turi 12g gryno thc juose. Tai jei skaitysim, kad resin 99% grynumo gaunasi, iš 100g daugiau kaip 12g vaško neprispausi. Bet jei strainas, pvz. Gorilla Glue #4 su virš 25% THC, tuomet ir output'as kitas gausis. Išvis, norint pačiam spaustis vašką, strainus reikia augintis su didele THC koncentracija ir high resin production.
N/A
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Dabs: gaminimas, rūkymas, diskusijos

Standartinė barzdyla »

bongmeister rašė: 2019-08-12, 00:56
barzdyla rašė: 2019-08-12, 00:31 30 proc iš stuffo būtų woah :) pats gal dareisi kada dabus bongmeisteri?
Neteko. Bet domėjausi. Mėginsiu spausti, kai daugiau :bong: turėsiu.
30% realu tikrai ne iš visų strainų... Tik iš top quality bud'ų. Primesk, jei paimi 100g žiedų su 12% thc, teoriškai turi 12g gryno thc juose. Tai jei skaitysim, kad resin 99% grynumo gaunasi, iš 100g daugiau kaip 12g vaško neprispausi. Bet jei strainas, pvz. Gorilla Glue #4 su virš 25% THC, tuomet ir output'as kitas gausis. Išvis, norint pačiam spaustis vašką, strainus reikia augintis su didele THC koncentracija ir high resin production.
Va va. Aš turiu sėklyčių Gorilla iš Dinafem, kur rašo jog 25% thc. Tai šitas strain būtų tinkamas visai šitam reikalui:D net vėlgi svarbu, kad būtų ir kaip įmanoma daugiau kristaliukų, ane?
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Dabs: gaminimas, rūkymas, diskusijos

Standartinė N/A »

barzdyla rašė: 2019-08-12, 02:12 Va va. Aš turiu sėklyčių Gorilla iš Dinafem, kur rašo jog 25% thc. Tai šitas strain būtų tinkamas visai šitam reikalui:D net vėlgi svarbu, kad būtų ir kaip įmanoma daugiau kristaliukų, ane?
Mano gorilla mamos jau going :D Jo, kuo daugiau resin - tuo daugiau wax išspausti galima. Ir temperatūrą būtinai reikia tinkamą parinkti. Nuo to priklauso skonis, konsistensija, yieldas ir dar daug svarbių dalykų.
N/A
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Dabs: gaminimas, rūkymas, diskusijos

Standartinė barzdyla »

bongmeister rašė: 2019-08-12, 04:40
barzdyla rašė: 2019-08-12, 02:12 Va va. Aš turiu sėklyčių Gorilla iš Dinafem, kur rašo jog 25% thc. Tai šitas strain būtų tinkamas visai šitam reikalui:D net vėlgi svarbu, kad būtų ir kaip įmanoma daugiau kristaliukų, ane?
Mano gorilla mamos jau going :D Jo, kuo daugiau resin - tuo daugiau wax išspausti galima. Ir temperatūrą būtinai reikia tinkamą parinkti. Nuo to priklauso skonis, konsistensija, yieldas ir dar daug svarbių dalykų.
Blemba va atrodo kaip nemažai galima būtų išspaust iš mano turimos critical plus 2 dabar :) Belekiek kristalų, patys žiedai lipnūs, rankomis nesusmulkinsi, grinderis ir tas limpa :D na manau galbūt rudenį auginsiu gorillas boxe vien dėl dabo gamybos :) reiks pasisvert kiek kainuos man visa įranga(nes noriu gerai pasidaryt, nes dabai man pačiam atrodo visapusiškai naudingesnis produktas) ir žiūrėt kur ir kaip :)
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Dabs: gaminimas, rūkymas, diskusijos

Standartinė N/A »

barzdyla rašė: 2019-08-12, 09:44
bongmeister rašė: 2019-08-12, 04:40
barzdyla rašė: 2019-08-12, 02:12 Va va. Aš turiu sėklyčių Gorilla iš Dinafem, kur rašo jog 25% thc. Tai šitas strain būtų tinkamas visai šitam reikalui:D net vėlgi svarbu, kad būtų ir kaip įmanoma daugiau kristaliukų, ane?
Mano gorilla mamos jau going :D Jo, kuo daugiau resin - tuo daugiau wax išspausti galima. Ir temperatūrą būtinai reikia tinkamą parinkti. Nuo to priklauso skonis, konsistensija, yieldas ir dar daug svarbių dalykų.
Blemba va atrodo kaip nemažai galima būtų išspaust iš mano turimos critical plus 2 dabar :) Belekiek kristalų, patys žiedai lipnūs, rankomis nesusmulkinsi, grinderis ir tas limpa :D na manau galbūt rudenį auginsiu gorillas boxe vien dėl dabo gamybos :) reiks pasisvert kiek kainuos man visa įranga(nes noriu gerai pasidaryt, nes dabai man pačiam atrodo visapusiškai naudingesnis produktas) ir žiūrėt kur ir kaip :)
Turiu ir aš dabar critical+ auto ir ne auto savo tente :) Viena crt+auto jau džiūva :D

Šiaip idėja būtų susimest keliese iš forumo ir pasiimti normalų presą, kurį paskui metuose kartą ar du pro rankas kiekvienas praleistų... Paštu net skirtingose šalyse šitaip dalintis galėtume, kainuotų tik shippingas. Arba dar geriau, nupirkit kas presą ir nuomokit forumiečiams 20-30€/mėn :D Biznio idėja forumo verslininkams :D

Aišku, su naujokais ir šiaip neaiškiais asmenimis iš forumo niekas neprasidėtų... Bet pvz koks Cikis, barzdyla, akkmuo ar dar kas galėtume susimesti po koki 50€ ir pasiimti rosin press machine. Po 4-8 savaites kas pusmetį pasiimtumėm kiekvienas ir išsispaustume, ką reikia. Vistiek per metus presas bus reikalingas tik kelis kartus max, kam jį laikyti ant spintelės padėtą ir dulkes rinkti :)
Paskutinį kartą redagavo N/A 2019-08-12, 23:50. Iš viso redaguota 1 kartą.
N/A
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Dabs: gaminimas, rūkymas, diskusijos

Standartinė barzdyla »

Ant critical plus kažkaip nebuvo tiek tiek kristaliukų kiek ant jos patobulintos versijos :D bet irgi ten geras stuff'as gavosi, vojej :)
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Dabs: gaminimas, rūkymas, diskusijos

Standartinė N/A »

Man naudojant hps belekaip daug trichomų būdavo, bus matyt kaip su led :) Turiu 4 strainus su over 25% thc, tai tikiuosi stuffas nenuvils :D
N/A
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Dabs: gaminimas, rūkymas, diskusijos

Standartinė barzdyla »

bongmeister rašė: 2019-08-13, 04:36 Man naudojant hps belekaip daug trichomų būdavo, bus matyt kaip su led :) Turiu 4 strainus su over 25% thc, tai tikiuosi stuffas nenuvils :D
Manau man nebuvo tiek daug kristalų dėl mano VS ledo. Žydėjimui junk mars hydro kur turi ir manau bus super :)
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Dabs: gaminimas, rūkymas, diskusijos

Standartinė N/A »

barzdyla rašė: 2019-08-13, 13:41 Manau man nebuvo tiek daug kristalų dėl mano VS ledo. Žydėjimui junk mars hydro kur turi ir manau bus super :)
VS ne kažką su raudonu spektru, kaip paaiškėjo. Gerai, kad nenusipirkau...
N/A
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Dabs: gaminimas, rūkymas, diskusijos

Standartinė N/A »

Dabz, anyone? :bong: :|?
N/A
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Dabs: gaminimas, rūkymas, diskusijos

Standartinė barzdyla »

Volko dienorašty mačiau, kad jis kažka šnekėjo apie rosin. Bet nebesimato volko čia. Gal kas nors iš naujokų ar senbuvių nori į švaresnio, sveikesnio levelio diskusiją įsivelt?:)
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Dabs: gaminimas, rūkymas, diskusijos

Standartinė Moderatorius »

Volką pakviesim, gal turi ką pasakyt (;
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Dabs: gaminimas, rūkymas, diskusijos

Standartinė barzdyla »

Įdomu ar yra kas bandę pasigamint slav press'ą? :D sukonstruojat du heating padus ir spaudžiat su kaltu/spaustuvu :D
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Dabs: gaminimas, rūkymas, diskusijos

Standartinė Ciakis »

barzdyla rašė: 2019-09-02, 20:25 Įdomu ar yra kas bandę pasigamint slav press'ą? :D sukonstruojat du heating padus ir spaudžiat su kaltu/spaustuvu :D
Speju pirkt pigiau laiko ir £ atzvilgiu jai kalbesim iki 400euru zo a
Bet darbe mane vadina - Veryga
izza
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2019-05-21, 18:53
Reputacija: 0

Re: Dabs: gaminimas, rūkymas, diskusijos

Standartinė izza »

oo mano tema :) turiu gan padoru presa nusipirkes. kazdien <beveik> sviezio vakso prasispaudziu :]
I'm fresh, i'm fly, i'm always high :]
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Dabs: gaminimas, rūkymas, diskusijos

Standartinė Marbauskas »

Nors ir nebegyvenu Lietuvoje, tikrai norėčiau mestis ant presso kartu ir kai grįžčiau atostogų į Lietuvą 2-3 kartai i metus, kad kartą bent kokį pamėginti išsispausti. Nebandęs pats dab'o a nei wax'o, potyriais pasidalinti negaliu, stipriausia ką kol kas teko mėginti buvo moonrocks :D
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Dabs: gaminimas, rūkymas, diskusijos

Standartinė barzdyla »

Marbauskas rašė: 2019-09-04, 22:21 Nors ir nebegyvenu Lietuvoje, tikrai norėčiau mestis ant presso kartu ir kai grįžčiau atostogų į Lietuvą 2-3 kartai i metus, kad kartą bent kokį pamėginti išsispausti. Nebandęs pats dab'o a nei wax'o, potyriais pasidalinti negaliu, stipriausia ką kol kas teko mėginti buvo moonrocks :D
Kiek žiūrėt teko, tai padorus presas kainuoja 300-400 eurų. Aišku, galima susimest dviem, trim žmonėm ir karts nuo karto pasidalint :) kasdien gi vistiek nespausi tų dabų :) kartą išsispaudei reikiamą kiekį ir lai renka dulkes... arba va daliniesi su kitais :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Cooltube gaminimas
    N/A » » forume DIY
    47 Atsakymai
    22817 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas paukstukas
  • Rukymas ir svoris?
    Donatello » » forume Legalus forumas
    45 Atsakymai
    29096 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas YraDvidesimtSimboliu
  • Rūkymas po operacijos
    nerukauirneauginu » » forume Legalus forumas
    13 Atsakymai
    6293 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kilmantas
  • Diskusijos apie interjerą
    Degolas » » forume Prašau žodžio!
    3 Atsakymai
    2467 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?
    Kotelis » » forume Medicina
    28 Atsakymai
    19209 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas