Nuotrauka Nuotrauka

2019 OUTDOOR

Auginimas lauke.
Tema užrakinta
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Sveiki! Vakar zaidziau kirpeja ir kirpau ww auto (dinafem), 93 dienos, organinis auginimas (jokiu pirktiniu trasu), krumas lankstytas (apie 30 vieluciu), labai panasus i jau kirpta ww, tik viskas dvigubai maziau, tai ir derlius gal bus 30-40g sauso. Nedesiu smoke report'o, nes jau dejau kitos ww, tai nebent tik labai skonis skirsis.
Dar kirpykloje apsilanke panele amnesia haze (lenku hibridas). 79 dienu lankstytas (tik 5 vielutes) augaliukas, auges lauke be pirktiniu trasu. Nelankstyciau kita karta, nebent stovetu labai atviroje vietoje. Irgi daug nesitikiu, gal bus kokiu 20-30 gramecu. Sita augala aprasysiu temoje apie augalu skoni, kvapa ir t.t.
Abiejais augalais labai dziaugiuosi, ypac, kad auginta organiskai, beveik atsilaike pries pelesius. Abu augalai pakabinti dziuna, po desimties dienu atskirsiu nuo kotu ir primesiu kiek ten yra. Linkiu silto ir vejuoto orelio!
Panele amnesia haze auto:
Nuotrauka
Panele ww auto:
Nuotrauka
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
strategistas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2019-06-26, 15:17
Reputacija: 9

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė strategistas »

barzdyla rašė: 2019-08-20, 09:30
strategistas rašė: 2019-08-19, 22:17 Taip, bet tu kiausu tik vienas kitas :) nors tai fakto turbut nekeicia.
Man atrodo, kad tu ne kiaušus ten gnaibai. :) O tas "kapsules" kur tos sėklos šiaip turėtų veistis, jei būtų augalas apdulkintas. Bet jos dabar tiesiog tuščios būna. Nes man nelabai panašu į hermį tavo šitas krūmas. Nebent tik dėl to, jog žydi gana anksti... Ir jo, jeigu turi galimybę nufotkink tuos kiaušus kokius ten gnaibai
Sveiki!

Prajuokinai, barzdyla "Man atrodo, kad tu ne kiaušus ten gnaibai" :D :D tu kiausiuku praktiskai ties kiekvienu ziedu - vieni didesni kiti mazesni, dar augantys. Na bet jeigu padarysit isvada, kad cia ne hermis visgi, tai dar geriau :)

tai va nufotikinau keleta kiausiuku:
Nuotrauka

Nuotrauka
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Cia as nupliusavau Srategista, uz gera nuotaika visai dienai! :) oi, kiausu gnaibydojas! Nepyk, as draugiskai.
Palik tu butent situos kiausus, po poros menesiu nusignybk 20, padziovines pasmulkink per puse, ir parukes suprasi ka tu cia nugnaibei :) palik.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Čia ne tie kiaušai apie kuriuos tu galvoji.... :) palik juos. Nedraskyk. Kaip ir operatore sakė, po kiek laiko susmulkinęs parukysi:) pas mane sitie buvo ir boxe ir outdoore ant autikų. Tai nori pasakyti gal, kad pas mane hermiai vieni?:)

Nuotrauka
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Cia all gut, vaikinai.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

Jokiu cia hermiu nera,zmogau tiesiog paimi ir pasinaudoji elementariausia ir zinoma paieska - google parasote hermis angliskai ir ismes tu foto tiek kad net apstu bus ir tikrai pamatysi kaip hermis atrodo,beje keletas psl atgal o gal augintoju problemos ar elementarus klausimai temose yra imesta fotkes su hermiu,pazek
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Moderatorius »

tikriausiai nuo streso atsiradusios sėklytės, bet ne hermiai
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

įdomu man kokia čia veislė, kad taip greit sužydo. Nes pamenu strategistas lyg ir lietuvoj sukiesi
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Kad jis nezino. Gali buti greitesnio hibrido seklike todel ir zydi kiek anksciau. Nieko keista, kad prazysta veliau ar anksciau foto augalai, nera taip tiksliai ten, bet gaila, kad dazniausiai veliau pradeda zydeti, ne anksciau ..
Nebus ten ir seklu, jie tusciaviduriai. Blin, as dar dabar sypsausi prisimes kai perskaiciau ir pamaciau foto :) kiausiniai!
Tikrai nesenai kazkas rode juos cia, galetum uzmesti aki.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
strategistas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2019-06-26, 15:17
Reputacija: 9

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė strategistas »

Vyruciai,

Aciu uz atsakymus ir patarimus :) kadangi rukorius esu senas, bet augintojas-megejas naujas, daug dalyku nezinojau, tad atleiskit jei kazko paklausiu ne i tema ar kas elementaru. Geras dalykas, kad sioje bendruomeneje daug ko jau suzinojau, matosi, kad cia tikrai protingu, patyrusiu ir issilavinusiu zmoniu yra. Kaip ta zinau? Turiu tiesiog nuojauta ir matau kaip zmones teksta ir mintis formuluoja :D

Anyway, aciu ir uz nuotrauka - dabar jau suprantu kas ten per kiausiai :D tikrai maniau, kad hermis, nes butent sita viena augaliuka auginu be dideliu pastangu ir prieziuros - tikrai daug streso patyre, ir saka nulauzta netycia buvo, ir siaip dar nesenai apkarpytos sakos buvo, nes ugis nebepadorus buvo jau, suo apmyza kartais, tada kieme zole pjaunu garsas didziulis nuo zoliapjoves ir tt.

Tai va, neaisku kas per rusis, bet jei kazkiek gausis derliaus - gal zinovai is akies pasakys pagal bud'o isvaizda :)
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

No problem:) Visi mokomės :D aš tas sėklų talpyklas nuraškau dar ant fresh nuskinto augalo, ir pasidedu atskirai :D kai baigiasi paprastas stuff, ta parūkai:D verta juos pasaugot, atrodo, kad net kitoki high duoda tie nei žiedai :D

o šiaip joo, būtinai įmesk harvesto foto. Būtų smagu sužinot kokia čia rūšis :) gal atseksim iš nuotraukų:D
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

Stratege tavo "budas" kolkas mazytis ir dar daug daug zydeti,dar tik pati pradzia,veisle neaiski,zydejimo ciklas tau gali trukti nuo 5 savaiciu (tinka autikam ) iki 12,na nudziuginti galiu tiek,kad dar visas rugsejis kas tau gausis 4 savaites,tai viso bus kokios jau 6sav,faktas kad dar teks ir spali palaikyt,bet su klaustuku,kadangi neaiskus strainas tai neaisku ir su pelesiu,bet rukalo turetumet turet,gal ir nepilnai subrendusi :) o cia tamsta liga zinok,budai man jau nebeswarbu,man swarbu pats visas procesas ir igautos naujos zinios
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Laba ryta! Viskas gerai, Strategistas! Svarbu issiaiskinti ir nesiparinti. As esu primales irgi visokiu bairiu, o sie yra tik pirmi metai is daugelio kai apskritai su kuo nors bendrauju apie auginima, tai visos zinios (kad ir kiek ten tu ziniu) atejo tik per panasius nutikimus kaip tavo :)
Spalio viduri imu dar kaip saugu laika nuimti augalams. Tai ziurek - ilgos 7-8 savaites. Augalas jau pradejo zydeti. Viskas bus gerai. O dar, jei ir veisle kas ispetu, tai jau cia butu wow, nes, manau, kad ypac be ragavimo, tai nelabai imanoma .. Sekmes auginant! :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Sveiki!
Artejant rudeneliui siltnamis tampa tustokas .. Is jo iskeliavo dziuti mano paskutinis augaliukas (dar keleta yra out).
Gi, emiau augala Purple Auto po 95 dienu nuo pasodinimo i zemes. Augalas lankstytas (39 vielutes), trestas tik organiskai, buvo labai veslus, tad geneti lapai. Buvo linkes pelyti, tad pabaigoje kokiu 10 dienu stovejo ir ventiliatorius. Kvapus ir skoni aprasysiu temoje apie tai.
Labai fainas augalas, ypac, kad gavau chaliavai kaip freeby, lankstesi kaip guminis, o derliaus tikiuosi daugiau uz salia stovejusia ww, kuri atnese virs 60g.
Puole ji (kaip ir visus kitus mano augalus) praktiskai visos forume matytos ligos (nuo vidaus ligu iki isores kenkeju), negydziau trasomis ar kaip kitaip, tiesiog nuosekliai laikiausi maitinimo plano ir viskas susitvarke normaliai.
Jei planuojte pjauti savo out - dar lukterekite, nes laukia savaite laiko ispudingo oro! Gero derliaus!
Nuotrauka
Nuotrauka
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
mms
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2013-07-21, 18:11
Reputacija: 2

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė mms »

Sveiki visi, tai va, nuskyniau savo neaiškios rūšies medy, pirmas pavykęs outdoor, viskas labai džiugina, gaila skonis ir kvapas nėra labai malonūs, bet toks high gavosi kad sunku patiket :] gal kas nors iš ekspertų turėtų minčių kas čia per rūšis gali but? 😉NuotraukaNuotrauka
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Saunuolis, mms! Ir forumo mirties tyla nutraukei, ir dar toki rezultata parodei!
Tu geriau isdziovines paragauk ir aprasyk skoni, gal bus lengviau spelioti. Bet as levas sitoj vietoj, gal kas saus tiksliai ir su kodel taip mano.
Viena tik pastaba. Pries nuimdas visada paziurek i oru prognoze. Auksiniu spinduliu niekas siaip neeikvoja :)
Sakau, labai patinka foto.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
mms
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2013-07-21, 18:11
Reputacija: 2

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė mms »

Dėkoju operatore, labai malonu girdėt pagyras, šiaip viskas nuskinta jau prieš 3savaites,ir skonis toks silpnas kaip ir kvapas, nelabai supratau kada jau tikrai laikas nuimt derlių, todėl ėmiau kada man atrodė laikas 😃 šiaip labai stipriai smogė, buvom išgėre po 4 alaus su draugu, parukem --==::~~ ir po 15min abiem buvo out😁
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Per trejeta savaiciu turejo jau buti gerai pradziuvusi ir skonis susigulejes. Gal dar kiek svelnes, bet mazdaug toks ir liks. As vis tik speju, kad kiek ankstokai nuimta. Bet ne visi augalai turi intensyvu kvapa ar skoni, o ir ziurim vistiek i tai, kad veza, ane :) (skani ir neveza - butu blogiau).
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
mms
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2013-07-21, 18:11
Reputacija: 2

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė mms »

Tikrai taip, o ir derliaus užteks manau iki kitos vasaros, tai per daug nesuku galvos dėl skonio 8)
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

mms rašė: 2019-08-27, 08:20 Tikrai taip, o ir derliaus užteks manau iki kitos vasaros, tai per daug nesuku galvos dėl skonio 8)
Tai jau neabejoju, kad uzteks iki kitos vasaros, aha .)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • KKD 2019, Vilnius
    Moderatorius » » forume Prašau žodžio!
    10 Atsakymai
    4859 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • Spannabis 2019
    Artemis » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    1 Atsakymai
    2472 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Prezidento rinkimai 2019
    N/A » » forume Prašau žodžio!
    5 Atsakymai
    3133 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Ciakis
  • outdoor mix 12/12 pc box
    sudumalunas » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    16 Atsakymai
    8348 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Carlos-
  • OUTDOOR 2023!
    Grower » » forume Outdoor
    18 Atsakymai
    2017 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis